Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
104
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
75
30%
4. Nisam
56
23%
 
Ukupno glasova: 248

Avatar
Sveti
Postovi: 10125
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Sveti » 03 feb 2014, 09:48

hurem je napisao/la: nego onaj s brojem 20, ili se meni cini ili se fura na cristiana...trci kao on, pokreti u njegovom stilu...itd
ako misliš na hesea, to sam i ja primijetio. Zabaci glavu Nazad kad trci, i ima slične poteze ruke.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
naprijed rejal

Avatar
suhi
Postovi: 2862
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la suhi » 03 feb 2014, 10:21

Jese je nase najvece pojacanje ove sezone,uz dovoljnu minutazu postace igracina,a zasluzio je da starta i derbi u srijedu,pokazace pravi kvalitet.

U usporedbi sa di mariom i baleom puno je prodorniji po desnoj strani,igra kao pravo krilo.
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Arbeloa17
Postovi: 617
Pridružen/a: 30 sep 2013, 21:27
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Arbeloa17 » 03 feb 2014, 11:20

Red bi bio da kazne Ronalda ali da ne može igrati ni Copu, i to sa neke tri dobre utakmice jer naviknut je na to da bude kraljica ko Lebron da mu se sve živo sudi i da stalno bude zaštićen. Nervira me sa svojim glupostima otkako je došao u Real.

Eto samo je žalosno što kad Ramos dobije crveni priča se o ostavljanju ekipe na cjedilu, Ronaldo to kad uradi svi govore kako je crveni potpuno nezaslužen.

Moj kuurac.

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 12:12

Znači protiv Villareala,Elchea i yebenog Getafea bi mogao pauzirati.
Bale se ne mora dokazivati nikome,najbolji igrač u najjačoj ligi prošle godine ne znam koji qrac ikome ko ima soli u glavi treba tabirit,jedina greška u vezi s njim je napravljena što se moralo čekati da ne odradi pripreme s Madridom, vjerujem da će svim kritičarima začepit usta svojim radom.
Zadnja izmjena: madridist, dana/u 03 feb 2014, 12:16, ukupno mijenjano 1 put.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
mandraX
Postovi: 16225
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la mandraX » 03 feb 2014, 12:14

Sveti je napisao/la:
hurem je napisao/la: nego onaj s brojem 20, ili se meni cini ili se fura na cristiana...trci kao on, pokreti u njegovom stilu...itd
ako misliš na hesea, to sam i ja primijetio. Zabaci glavu Nazad kad trci, i ima slične poteze ruke.
I Morata također, čini mi se. :mrgreen:

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 12:17

Mah cijela primera se fura na Apolona yebote,na koga će se furat na midgeta možda :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la L-Train » 03 feb 2014, 12:21

Arbeloa17 je napisao/la:Red bi bio da kazne Ronalda ali da ne može igrati ni Copu, i to sa neke tri dobre utakmice jer naviknut je na to da bude kraljica ko Lebron da mu se sve živo sudi i da stalno bude zaštićen. Nervira me sa svojim glupostima otkako je došao u Real.

Eto samo je žalosno što kad Ramos dobije crveni priča se o ostavljanju ekipe na cjedilu, Ronaldo to kad uradi svi govore kako je crveni potpuno nezaslužen.

Moj kuurac.
Ramos nas je cini mi se 18 puta u karijeri ostavljao na cjedilu,tako da ti je poredjenje izuzetno glupo.

i da,naravno da Ronaldo za dodirivanje protivnickog igraca nije trebao da dobije crveni,isto kao sto nije ni Ramos trebao da dobije protiv Osasune,ali valjda smo se navikli na Spanjolske sudije koje ocigledno ne razlikuju balet od fudbala.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 12:22

Upravo tako,yebeni baletani koji padaju kad kihneš pored njih.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Ozil10
Postovi: 265
Pridružen/a: 26 maj 2013, 22:05
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Ozil10 » 03 feb 2014, 12:32

prvo preseravanje je ovo sa 3 utakm. al bas ..pa lik koji slomi nogu nekom igracu dobije toliko :D sta je njemu Ronaldo slomio ? srce il obbrvu,šišku? a drugo je to sto Ronaldo nije sebi smio dopustiti da onako bude ''ničim izazvan'' i da pogresi.. za ono bi dobio u EPL najvise zuti karton al drugaciji je kriterij u PD . Ali ipak trebaju igraci biti malo slozniji i zastiti svog najboljeg igraca na svijetu a ne da se ceka Ramos i Pepe da razgrnu gamad baskijska :lol: sto se tiče Bejla ,lik je rasturio EPL i sad mu malo treba da se uklopi. neko je rekao da je sljedeca sezona njegova pa i mogla bi biti .. ;)
CR7 : "YO AQUI, YO AQUI!"
''Želim ući u povijest kao jedan od najboljih svih vremena''

isCo 23
Čarobni Di Maria 22

Avatar
suhi
Postovi: 2862
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la suhi » 03 feb 2014, 12:42

Je*o crveni,sta cemo mi u srijedu :D

Sreca pa kuci igramo,al nam negine poraz ako se nesto drasticno ne promjeni u njihovim glavama u ova 2 dana.
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Avatar
Ozil10
Postovi: 265
Pridružen/a: 26 maj 2013, 22:05
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Ozil10 » 03 feb 2014, 12:56

Demantovat ce nas u srijedu :mrgreen: .. jest da smo zadnje 2 utakmice izgubili .. 2 -1 u kupu uz crveni Ronalda i 0-1 na SB u La ligi ..nakon ove igre niko ne očekuje dobar rezultat ali vrijeme je da izgubi patetiko . Villa ne igra taj meč kako sam vidio :)
CR7 : "YO AQUI, YO AQUI!"
''Želim ući u povijest kao jedan od najboljih svih vremena''

isCo 23
Čarobni Di Maria 22

Avatar
suhi
Postovi: 2862
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la suhi » 03 feb 2014, 13:00

slika
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Avatar
andro234
Postovi: 2473
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la andro234 » 03 feb 2014, 13:03

ove 3 utakmice vrjede samo za ligu ili i za kup?

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 13:05

E suhi jesi naporan u tri pm,niko odavdje nije kriv što rmbf baš i ne giba kako treba ,seri koliko hoćeš ali riješit ću te tako što ideš na yebeni ignor pa onda kurrcu piši više,yebeni cules..
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Ahonen
Postovi: 386
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Ahonen » 03 feb 2014, 13:06

andro234 je napisao/la:ove 3 utakmice vrjede samo za ligu ili i za kup?
kakav bolan tri utakmice i kakav kup... pa komisija nije jos ni zasjedala , pusti ove spanske **** medije sta pisu, stvarno ako za ono dobije tri utakmice :roll:

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 13:07

Kakve smo mi crvene kartone dobijali,ovo je samo još jedan u nizu,šta bi tek bilo da nas sudije ne vole :mrgreen:
slika
Zadnja izmjena: madridist, dana/u 03 feb 2014, 13:08, ukupno mijenjano 1 put.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
suhi
Postovi: 2862
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la suhi » 03 feb 2014, 13:08

madridist je napisao/la:E suhi jesi naporan u tri pm,niko odavdje nije kriv što rmbf baš i ne giba kako treba ,seri koliko hoćeš ali riješit ću te tako što ideš na yebeni ignor pa onda kurrcu piši više,yebeni cules..

U cemu je sad problem ? Ne smijem reci da je moguc poraz ? Boze sacuvaj
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 13:12

slika
ovaj je u srijedu na redu,vidjećemo
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Arbeloa17
Postovi: 617
Pridružen/a: 30 sep 2013, 21:27
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Arbeloa17 » 03 feb 2014, 13:49

Taj Mallenco nas je toliko puta spasio da mu moramo podići spomenik negdje u okolici Bernabeua... i svakog drugog stadiona na kojem nam je sudio.

madridist
Postovi: 9263
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la madridist » 03 feb 2014, 13:51

:lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []