Sad ti kazem tako razmisljaju povrsni poznavaoci fudbala.Koji fudbal prate samo radi kladionice (mada i oni vise znaju).DenchiNL je napisao/la:pa ne može ga dovesti , čak evo ne mogu ni stopera dovesti izgleda ni lijevog beka ni lijevo krilo, džaba titule,InatSilanBosanski je napisao/la: Cuj ne mogu dovest igraca koji je branio po Srbiji i Hrvatskoj (valjda) hahahaha, nemoj me nasmijavat sa tim svojim pricama, pricas o tome sta tebi godi i ne prihvatas jedno realno misljenje..A zna se da Chelsea npr za dugo, dugo vremena nece stici Liv'Pool (ne simpatisem ni jedan klub)..
Diskusija je zavrsena jer vidim da tipkam nekom srednjoskolcu koji ne zna zbog cega se igra ovaj sport.
za pare ljudi igraju, ja prihvatam mišljenja , samo ako ti tvrdiš da je željo mogao dovesti Delača bojim se da ti nisu sve na broju, što ga onda ne bi doveli? da mogu? nema razloga? jer nevalja jelde? e to je tek smiješno![]()
i Chelsea i Man.City su trenutno veći klubovi od Liverpoola, svaki stariji klub može imati bogatu istoriju , i Wimbledon je nekad osvajao kupove npr.(ili Portsmouth) , to samo govori da je tad (prije, davno) bio uspješan klub i to je lijepo, međutim taj klub skoro i nepostoji više...
Pare su pokvarile sport, zbog njih se ne igra nego zbog titula jarane, cuj sad radi para se sport igra..ma bjezi






