Bh. olimpijski tim

Hot.Cool.Yours.

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog,doci

steve-o

PostPostao/la steve-o » 19 mar 2010, 17:26

ova dvojica cetnika su konacno suspendovani danas. opsirnije na pocetnoj stranici portala..

tanzla
Kontakt:

PostPostao/la tanzla » 19 mar 2010, 23:18

steve-o WroteColonova dvojica cetnika su konacno suspendovani danas. opsirnije na pocetnoj stranici portala..

Suspendovani na 90 dana, a kraj skijaške sezone. :? Fino reče danas na vijestima mislim Kemal Ahmetović, suspendovani, a nisu suspendovani. Ovo fino MOK-u proslijedit, pa nek ih oni doživotno suspenduju.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

ammarc
Kontakt:

PostPostao/la ammarc » 21 mar 2010, 12:51

Nemanja Košarac, budući srpski biatlonac?
Iako su simpatizeri optuženih ratnih zločinaca, bh. olimpijac Mladen Plakalović i potencijalni olimpijac Nemanja Košarac, odlukom Izvršnog odbora Olimpijskog komiteta BiH suspendovani iz svih takmičenja, ipak ne odustaju od daljih provokacija.
Iako su reprezentativci Bosne i Hercegovine, nakon što su se slikali u majicama ratnih zločinaca Vojislava Šešelja i Radovana Karadžića suspendovani sa svih takmičenja koja se održavaju pod okriljem Olimpijskog komiteta BiH i Međunarodnog olimpijskog komiteta, nastavljaju sa svojim provokacijama.

Naime, ovaj put se radi konkretno o Nemanji Košarcu koji tačnije na facebook-u, na fan grupi koja je posvećena njemu, izjavljuje da će „AKO BOG DA!!!!“ uskoro biti „najbolji srpski biatlonac svih vremena„.

Nakon mnogobrojnih primitivnih komentara na toj grupi koji stvarno nisu vrijedni ni najmanje pažnje uočavamo pitanje jednog navijača BiH koji se obraća Nemanji koji inače učestvuje u raspravama na toj grupi, a koje glasi da li se on sam ograđuje od nacionalističkih ispada svojih „fanova“ na toj grupi.

Inekako bi mogli „oprostiti“ to što Nemanja nije dao odgovor na postavljeno pitanje, da se odma poslije toga nije nadovezao na poruku jednog obožavatelja koja glasi „Uskoro najbolji srpski biatlonac svih vremena !!!“. Nemanja odgovara kratko i jasno sa „AKO BOG DA!!!!“. Da li je to Nemanja već dobio ponudu iz Srbije? Očigledno da suspenzija nema nikakvog efekta no, nije važno. Nemanja, želimo ti puno sreće pod zastavom susjedne nam Srbije. SRETNO.
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

tanzla
Kontakt:

PostPostao/la tanzla » 21 mar 2010, 12:59

Ja mu vala ne želim sreću, a to da će biti najbolji, u to ne sumnjam :D :D ..
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Cautinho
Kontakt:

PostPostao/la Cautinho » 13 dec 2013, 23:42

Pa,tko nam onda ode u Sochi?
Keep walking.

SalePD
Kontakt:

PostPostao/la SalePD » 17 jan 2014, 14:34

Bosnu i Hercegovinu će na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju predstavljati pet takmičara. To su alpski skijaši Žana Novaković, Igor Laikert i Marko Rudić, zatim Tanja Karišik, koja će se takmičiti u dvije discipline (skijaško trčanje i biatlon) i Mladen Plakalović (skijaško trčanje).

Sankaš Haris Bešlić nije uspio ostvariti olimpijsku normu iako je bio veoma blizu, mada još postoje šanse da dobije pozivnicu za Igre u Sočiju.

Delegacija BiH u Rusiju putuje 4. februara, a ZOI počinje tri dana kasnije.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 29 jan 2014, 14:06

SalePD WroteColonSankaš Haris Bešlić nije uspio ostvariti olimpijsku normu iako je bio veoma blizu, mada još postoje šanse da dobije pozivnicu za Igre u Sočiju.

To bi bio prvi Bošnjak nakon 12 godina na ZOI. Za nas trebaju uvest neko grudvanje u dalj inače nikad više nećemo vidit' OI.

Da nije ono par rekreativaca sa Jahorine država nam ne bi ni išla na ZOI.

Zato nam ne fali vikendica.

U međuvremenu: http://www.klix.ba/sport/federacija-i-rs-se-ne-mogu-dogovoriti-ko-ce-nositi-zastavu-bih-u-sociju/140129062

Nek sam i ovo doživio :lol:

crvenocrni
Kontakt:

PostPostao/la crvenocrni » 29 jan 2014, 14:17

SalePD WroteColonBosnu i Hercegovinu će na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju predstavljati pet takmičara. To su alpski skijaši Žana Novaković, Igor Laikert i Marko Rudić, zatim Tanja Karišik, koja će se takmičiti u dvije discipline (skijaško trčanje i biatlon) i Mladen Plakalović (skijaško trčanje).

Sankaš Haris Bešlić nije uspio ostvariti olimpijsku normu iako je bio veoma blizu, mada još postoje šanse da dobije pozivnicu za Igre u Sočiju.

Delegacija BiH u Rusiju putuje 4. februara, a ZOI počinje tri dana kasnije.

Boze sacuvaj drzave i ..rca :evil:
@Duke, nek je nosi Mladen, on je 'dokazani' patriota, fuj!

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 29 jan 2014, 14:23

Njemu i treba dat' da nosi, ja bih to smatrao pedagoškom mjerom. Možda će počet' nosit tu zastavu i po kući, kao i onu majicu.

SalePD
Kontakt:

PostPostao/la SalePD » 29 jan 2014, 14:42

Zastavu bi trebao da nosi onaj ko ima najbolja rezultate, a to je izgleda Igor Laikert. Osim toga, Žana je nosila zastavu na prošlim Igrama, tako da je već imala tu čast i sad bi trebao neko drugi da nosi zastavu.

A vi morate odmah početi o "patriotama" i nacionalnostima :roll:
To su trenutno naši najbolji olimpijci, i svakom normalnom čovjeku u državi nije bitno jesu li oni Srbi, Bošnjaci, Hrvati, Jevreji, Romi ili nešto drugo. Znam šta je Mladen uradio i sigurno da mu se ne bi trebalo dozvoliti da predstavlja BiH i njen sport, ali tu se pita Savez, a ne mi. Vi pišite o našem timu i stvarima vezanim za sport, a ako nemate šta pametno da napišete u vezi sportskih dešavanja, onda ne dolazite na temu.
RŠD Velež

Marijan Beneš

Stop nacional-šovinizmu!

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 29 jan 2014, 14:48

SalePD WroteColonZastavu bi trebao da nosi onaj ko ima najbolja rezultate, a to je izgleda Igor Laikert. Osim toga, Žana je nosila zastavu na prošlim Igrama, tako da je već imala tu čast i sad bi trebao neko drugi da nosi zastavu.

To su trenutno naši najbolji olimpijci, i svakom normalnom čovjeku u državi nije bitno jesu li oni Srbi, Bošnjaci, Hrvati, Jevreji, Romi ili nešto drugo. Znam šta je Mladen uradio i sigurno da mu se ne bi trebalo dozvoliti da predstavlja BiH i njen sport, ali tu se pita Savez, a ne mi. Vi pišite o našem timu i stvarima vezanim za sport, a ako nemate šta pametno da napišete u vezi sportskih dešavanja, onda ne dolazite na temu.

slika

Ti nećeš određivat ko će šta pisat na ovoj temi nit ćeš nekog tjerat' sa teme. Skont'o?

Meni je bitno, tebi ako nije tvoj problem.

Na OI ide pet rekreativaca i ti bi da pričamo o sportu? Eto pričaj o njihovim uspjesima, ko ti brani.

crvenocrni
Kontakt:

PostPostao/la crvenocrni » 29 jan 2014, 14:55

SalePD WroteColonZastavu bi trebao da nosi onaj ko ima najbolja rezultate, a to je izgleda Igor Laikert. Osim toga, Žana je nosila zastavu na prošlim Igrama, tako da je već imala tu čast i sad bi trebao neko drugi da nosi zastavu.

Ovaj dio uopste nije bio potreban jer prije svega taj Mladen nije, za normalne ljude, normalna osoba ;) i kao takvom mu ovdje nije mjesto.

Pauk

PostPostao/la Pauk » 30 jan 2014, 14:56

Ma neka Žana nosi taj štap sa zastavom...nek se malo trenira sa štapom...biće joj potrebno u drugim situacijama :P
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 31 jan 2014, 21:21

"Prema dosadašnjim aplikacijama bh. novinara, ostvarenim rezultatima na ranijim olimpijskim takmičenjima, te broju sportista koji će predstavljati našu zemlju u Sochiju, Međunarodni olimpijski komitet za Bosnu i Hercegovinu (uz novinare TV kuće koja je otkupila prava prenosa koji nisu željeli ustupiti svoja mjesta) odobrio je samo jednu novinarsku akreditaciju. Ipak, uspjeli smo se izboriti da uz jednog bh. novinara ide i jedan fotoreporter."

http://sportsport.ba/zimski_sportovi/sp ... iju/123681

bistrikboy
Kontakt:

PostPostao/la bistrikboy » 31 jan 2014, 22:28

Mislio sam da nakon Vancouvera ne moze losija ekipa otici a eto uspjeli su me prevariti i poslati sigurno najlosiji tim u historiji BiH.Nakon sto su nasi Cross-Country takmicari 2010 zavrsili iza takmicara iz Kenije i Grcke ove godine ocekujem totalni debakl.Rasprava oko toga ko ce nositi zastavu je sramotna jer su Zanini i Igorovi rezultati u najmanju ruku losi.Nas najbolji takmicar sankas Beslic ostao bez norme,iako je lani imao normu ove godine nije ponovio nazalost.

P.S.

**** im Plakalovic sve
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 09 feb 2014, 10:03

Igor Laikert u spustu 44. od 47 onih koji su završili, dvojica su odustala, a jedan nije startao. Zaostatak za pobjednikom Matthiasom Mayerom bio je 8.84 sekunde.

KEC
Kontakt:

PostPostao/la KEC » 09 feb 2014, 10:54

DukeOfWellington WroteColonIgor Laikert u spustu 44. od 47 onih koji su završili, dvojica su odustala, a jedan nije startao. Zaostatak za pobjednikom Matthiasom Mayerom bio je 8.84 sekunde.

Očajno al et
kolko para tolko muzike
kad se ocekuje neki drugi nas takmicar?
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

DukeOfWellington
Kontakt:

PostPostao/la DukeOfWellington » 09 feb 2014, 12:22

KEC WroteColonOčajno al et
kolko para tolko muzike
kad se ocekuje neki drugi nas takmicar?

Ja bih rekao očekivano, čak i iznad očekivanja, mislio sam da ne može ispod 10 sekundi zaostatka, uspio je i ispod 9. Čovjeka nema nigdje, ne vozi svjetski kup, vozi neke lijeve utrke i zauzima lijeva mjesta, uostalom kao i svi ostali naši takmičari, šta da očekuješ na OI gdje je došao radi kvote.

Danas Tanja Karišik od 15:30 nastupa u sprintu 7.5 km u biatlonu, očekuje se da pruži snažan otpor Tori Berger i društvu.

Claus
Kontakt:

PostPostao/la Claus » 09 feb 2014, 12:33

Realnost je da mi vjerovatno nikad nećemo igrati zapaženu ulogu na Zimskim olimpijskim igrama. Nemamo uslove, nemamo talentovane sportiste (možda i imamo, ali ne mogu da pokažu šta znaju) i nismo bogata država koja će ih podržati i nagraditi njihove uspjehe. Ja prvi ne bih imao motiva da nešto uradim, barem s finansijskog aspekta. Naravno da se za svoju zemlju treba boriti do zadnjeg atoma snage, međutim i to je upitno kod pojedinih.

Eh, a svijet nam je pružio priliku da poslije ZOI 84 u Sarajevu stasamo u velesilu u zimskim sportovima, ali poslije devedesetih je se krenulo naopako. Što zbog rata i političke situacije (što je rezultiralo današnjim siromaštvom), što zbog nas samih.

Laikert je odradio onoliko koliko je bio spreman. Zadovoljan sam činjenicom da je završio utrku i da zaostatak nije bio prevelik. Skromno izdanje za sada, no ne treba gubiti nadu da će u budućnosti postići nešto veće bude li nastavio s radom i počeo napredovati.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 09 feb 2014, 12:58

Tanja Karisik = Magdalena Neuner

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Natrag na “ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE "SOCHI 2014"”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.