Tino-Sven Sušić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- hogarstrasni
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18
Re: Tino-Sven Sušić
Re: Tino-Sven Sušić
Nema Misketa, slobodan je cener....
- legenda reala
- Postovi: 32105
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
hogarstrasni je napisao/la:Ima li jos nekpo iz hajduka da je neophodan reprezentaciji?
da te Basten i Virtu vide
A ja ne znam šta pokušavate dokazati oko malog Sušića, niko ga nije fol gledao i te gluposti, čovjek nije zadnji vezni i kraj priče
Re: Tino-Sven Sušić
Jedina ispravna odluka. 10ka, nego šta.Batko je napisao/la:Koji ce broj TSS dobiti.....
Nema Misketa, slobodan je cener....![]()
![]()
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Re: Tino-Sven Sušić
Mogao bi Maglica biti slijedeci xD
Re: Tino-Sven Sušić
Interista je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/germa ... _1886.html
Mogao bi Maglica biti slijedeci xD
Taman za treceg spica...
Re: Tino-Sven Sušić
e, ukoliko on dobije poziv. I ja bi protestovo protiv takve zbiljeInterista je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/germa ... _1886.html
Mogao bi Maglica biti slijedeci xD
Bencuna s druge strane bi bilo ok pikirati.
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Re: Tino-Sven Sušić
Haris Bukva dobro bi nam došao, međutim najveća mu je mana nije u "Germaniji".hogarstrasni je napisao/la:Ima li jos nekpo iz hajduka da je neophodan reprezentaciji?
http://www.transfermarkt.com/en/haris-b ... 41331.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Tino-Sven Sušić
Re: Tino-Sven Sušić
Mogao bi i Tomić iz Želje, evo izgleda i on želi u reprezentaciju čim mu je Sead menadžerVanBasten je napisao/la:e, ukoliko on dobije poziv. I ja bi protestovo protiv takve zbiljeInterista je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/germa ... _1886.html
Mogao bi Maglica biti slijedeci xD
Bencuna s druge strane bi bilo ok pikirati.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/tomis ... 90272.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- legenda reala
- Postovi: 32105
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
kimbo je napisao/la:Ne kontam ovog hajdukovca @hts . Javi se covjek kao da brani TIna a napisa bas ono sto I sva raja kritikuje. Dizel igrac voli loptu , jedna noga , seta po terenu , pogresna pozicija it'd. Da se vidjet poslije 5 min gledanja. .
Re: Tino-Sven Sušić
Ako je mogo Svraka, može i on dobiti cap u CV. Korisniji igrač od Svrake..bagrcavi je napisao/la:Mogao bi i Tomić iz Želje, evo izgleda i on želi u reprezentaciju čim mu je Sead menadžerVanBasten je napisao/la:e, ukoliko on dobije poziv. I ja bi protestovo protiv takve zbiljeInterista je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/germa ... _1886.html
Mogao bi Maglica biti slijedeci xD
Bencuna s druge strane bi bilo ok pikirati.![]()
http://www.transfermarkt.co.uk/en/tomis ... 90272.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
- hogarstrasni
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18
Re: Tino-Sven Sušić
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Ali nisam nikad rekao da nema sta traziti u bh. reprezentaciji kao sto si napisao. Nemam pojma otkud ti ta ideja. Naprotiv. To sto si citirao je bila replika na tvoj post da je momak standardan u Schalkeu a tada nije uopste bio standardan. Ti si mozda to shvatio kao da ja ne zelim njega u reprezentaciji ali to nije moj problem. Moja je poenta u vezi Kolasinca uvijek bila, sredi papire i dobices poziv. Tako je i bilo. Tako mora biti, ne moze se preskakati.Principatus je napisao/la:Dobro kad me vuces za jezik. Evo tvojih bisera o Kolasincu i moj odgovor na to.calcio je napisao/la: Ne valja lagati.... Sve je to arhivirano
Sta Calcio kaze kada je Kolasinac igrao vec Champions League. Samo da se uporedi.
Kolasinac sa 19 igra protiv Drogbe i Bundesligu, no on ne valja. Susic igra sa 22 godine u HNL, a njegov poziv se brani. Svaka cast. Hajde jos koji biser.
Evo prvi sa Kolasincem:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------calcio je napisao/la: Ma daj, za ovih pola godine nije ni 20% utakmica igrao. Uvijek kada pogledam sastav sjedi na klupi. Doduse onaj Fucks sto igra na lijevom beku im je kritican u zadnje vrijeme i zato ce Kolasinac sigurno dobivati cesce priliku.
Principatus:
Covjece jesi li ti pri sebi? Ne kazem to da te vrijedjam, ozbiljno te pitam kao pitanje za zdravlje.
Pa momak igra protiv Robbena, Drogbe, CL, Bundesligu. SA 19, 11119999! Nama klocevi i anonimusi sa krajem 20 pocetak 30 prolaze kroz repku i ti meni nesto pricas o tome da je ispravno razmisljanje sto ga nismo odmah kaparisali, prije pola hebene godine. Da jos nije vrijedan A repke? Ma daj, nema smisla, stvarno nema smisla.
Ako opet odes u arhivu naci ces sigurno i moje postove u kojima tvrdim da je Seo buducnost nase reprezentacije.
Re: Tino-Sven Sušić
Re: Tino-Sven Sušić
Nismo u 1992.Edviin je napisao/la:Ja se iskreno bojim, da ako susicev mali odigra slabu utakmicu, nece izvuci zive glave ni safet ni tinki a ni ovi sto ga brane... i dosta puta kad se nesto radi na neposten nacin, nista dobro od toga ne bude...
Re: Tino-Sven Sušić
Virtu4l je napisao/la:Nismo u 1992.Edviin je napisao/la:Ja se iskreno bojim, da ako susicev mali odigra slabu utakmicu, nece izvuci zive glave ni safet ni tinki a ni ovi sto ga brane... i dosta puta kad se nesto radi na neposten nacin, nista dobro od toga ne bude...
》Verbalno《 ce jih glave kostati....
Re: Tino-Sven Sušić
Nema veze sto nije u Germaniji ista menadzerska agencija kao Vrsajevic i Kvrzickim je napisao/la:Haris Bukva dobro bi nam došao, međutim najveća mu je mana nije u "Germaniji".hogarstrasni je napisao/la:Ima li jos nekpo iz hajduka da je neophodan reprezentaciji?
http://www.transfermarkt.com/en/haris-b ... 41331.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Tino-Sven Sušić
Interista je napisao/la:Nema veze sto nije u Germaniji ista menadzerska agencija kao Vrsajevic i Kvrzickim je napisao/la:Haris Bukva dobro bi nam došao, međutim najveća mu je mana nije u "Germaniji".hogarstrasni je napisao/la:Ima li jos nekpo iz hajduka da je neophodan reprezentaciji?
http://www.transfermarkt.com/en/haris-b ... 41331.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma to Sead na ženu otvorio da ne bude ofiranan do kraja.
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, Brokula, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, greenwood, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, MostarNeretva, Muumii, Nakata, pama, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Sarun, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, StevieG8, Venom, VivaLaLiberta, Wlad55, Zaxon i 363 gosta.


