Realno, struka nije mogla na osnovu samo jedne utakmice ništa posebno ni vidjeti, pogotovo što je protivnik bila naša omladinska selekcija tako da oni nisu mogli biti mjerodavan protivnik da se igrač testira.Koliko sam ja mogao skontati, igrač je veoma sličan Kvesiću, sličnih su godina, obadvojica imaju inostrano iskustvo, ne preveliko doduše .. Na osnovu video klipa se ne može puno zaključiti ali ipak se može vidjeti da je momak dosta siguran pozadi, ima siguran pas prema naprijed i ne izbija loptu napamet nego traži igrača ispred sebe uz liniju, zna odigrati i prema naprijed, nije limitiran samo na odbranu.. Samo moje neko zapažanje njegovih kvaliteta na osnovu videa, a budući da nam je lijeva strana deficitarna tj. i nemamo lijevog bočnog u ekipi uopšte koji bi konkurisao u neko dogledno vrijeme, trebalo bi rizikovati i angažovati ovog igrača jer nemamo šta ni izgubiti..boccaccio je napisao/la:Hvala ti...pretpostavljam da treba jos vremena za pravu strucnu ocjenu,zanimalo me je zapravo ovo drugo sto kazes,ono nezvanicno misljenje poslije odigrane utakmice.Drago mi je ako tako za sada misle,i da ce kroz par sljedecih treninga momak uspjeti da ih uvjeri da ima potreban kvalitet,jer nam je igrac na toj strani stvarno neophodan.FKZ1921 je napisao/la:Zvanično, , još dva, tri dana da provede na treninzima pa ce struka reci svoje.
Nezvanicno, momak je dobar, spreman, ima neki kvalitet kojim moze pokriti tu našu kriticnu lihevu stranu.
Pisroji mala admknistrativna procedura oko radne dozvole, tako da nece konkurisati za Bijeljinu.
Ali dobro, ipak ce se od ovo raspoloživog kadra naoraviti solidna ekipa.Vjerujem u momke i nadam se pobjedi u Bijeljini.
Skrpicemo se nekako u Bijeljini,i ovako desetkovani bi trebali i morali da dobijemo.Evo Ara je,bar po medijima tu,od danas pocinje,sigurno je maksimalno spreman,i nadati se da ce bar jos dva-tri igraca prestati biti roviti,onda je to opet solidna ekipa,mada bez prevelike sirine.No svakako se nadati da donesemo prva tri boda u prvom kolu.Hvala na info.
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo
- KosevskoHill
- Postovi: 121
- Pridružen/a: 02 sep 2012, 11:41
- Lokacija: RajvoSa
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Željezničar za život cijeli !
Re: FK Željezničar
Ni malo ne sumnjam u to da ce Amar uraditi ono sta je najbolje.Stalni je uz ekipu, nihe propustio bukvalno ni jedan trening, sve vidi, a fala Bogu i zna.
Re: FK Željezničar
- Bogdanović je mlad i snažan dečko, koji predstavlja perspektivu i za sada se odlično snalazi. Hrabar je, voli da radi, ima predispozicije da bude još bolji. Što se tiče Dedića, još je rano govoriti, ali na prvoj utakmici koju je odigrao, bio je dosta zapažen - kaže Memić.
U Bijeljinu po tri boda
Prva prepreka Željezničaru na putu ka odbrani titule je Radnik u Bijeljini.
- Imamo dosta informacija o Radniku, promijenili su igrački kadar, neki su otišli, neki došli. Veoma nam je bitno da pobijedimo u tom meču, a prve utakmice uvijek znaju biti nezgodne - smatra Memić.
Dževad (Džemal) Begić - Đilda 25.09.1966. - 11.07.1992.
-
zaboljisportuBiH
- Postovi: 2147
- Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da ponovo probam. Zna li iko šta je sa malim Hidićem?
Re: FK Željezničar
Bio na probi u Plzenu i to je to. Ne može ga niko natjerati da potpiše ako nećezaboljisportuBiH je napisao/la:Da ponovo probam. Zna li iko šta je sa malim Hidićem?
ŽKK ŽELJEZNIČAR - ŽKK Čelik - Slike
http://www.themaniacs.org/tm/vijesti/iz ... elik-slike" onclick="window.open(this.href);return false;
Iako uce njemacku skolu jos uvjek ne znaju sastavit parolu
-
zaboljisportuBiH
- Postovi: 2147
- Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bio na probi u Plzenu i to je to. Ne može ga niko natjerati da potpiše ako nećeDjorkaeff je napisao/la:zaboljisportuBiH je napisao/la:Da ponovo probam. Zna li iko šta je sa malim Hidićem?
TO znam, nego ima li ikakvog epiloga iz Plzena. Jel prošao? Ako nije jel mu mi nudimo ili ne?
- feningitm87
- Postovi: 73
- Pridružen/a: 04 jan 2014, 12:29
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedno od losijih izdanja na kosarci do sad, ako ne i najlosije ove sezone. A nebi vala ni raje nesto. Korteo isto slabiji...Djorkaeff je napisao/la:Bio na probi u Plzenu i to je to. Ne može ga niko natjerati da potpiše ako nećezaboljisportuBiH je napisao/la:Da ponovo probam. Zna li iko šta je sa malim Hidićem?
ŽKK ŽELJEZNIČAR - ŽKK Čelik - Slike
http://www.themaniacs.org/tm/vijesti/iz ... elik-slike" onclick="window.open(this.href);return false;
...nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata...
ČEKAM DA POČNE, PA DA ZAGALAMIM !
ČEKAM DA POČNE, PA DA ZAGALAMIM !
-
fkzeljeznicarba
- Postovi: 641
- Pridružen/a: 10 dec 2013, 19:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
feningitm87 je napisao/la:Jedno od losijih izdanja na kosarci do sad, ako ne i najlosije ove sezone. A nebi vala ni raje nesto. Korteo isto slabiji...Djorkaeff je napisao/la:Bio na probi u Plzenu i to je to. Ne može ga niko natjerati da potpiše ako nećezaboljisportuBiH je napisao/la:Da ponovo probam. Zna li iko šta je sa malim Hidićem?
ŽKK ŽELJEZNIČAR - ŽKK Čelik - Slike
http://www.themaniacs.org/tm/vijesti/iz ... elik-slike" onclick="window.open(this.href);return false;
Reci da se šališ i da si ironičan?
-
odsutraopetultra
- Postovi: 249
- Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
http://img716.imageshack.us/img716/1823/f1ad.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Domorocki zakletva
Domorocki zakletva
Re: FK Željezničar
Jesu Kerla i Sadikovic poceli trenirat,hoce bit spremni za vikend???
SLOBODA NAVIJAČIMA
Re: FK Željezničar
Ja mislim da neće.ennis je napisao/la:Jesu Kerla i Sadikovic poceli trenirat,hoce bit spremni za vikend???
Kažu nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
Re: FK Željezničar
Prica se da Kerla nece da produzi ugovor i da ce na tribine?ennis je napisao/la:Jesu Kerla i Sadikovic poceli trenirat,hoce bit spremni za vikend???
1946
Re: FK Željezničar
Priča se da će Sarajevo uzeti tituluHead je napisao/la:Prica se da Kerla nece da produzi ugovor i da ce na tribine?ennis je napisao/la:Jesu Kerla i Sadikovic poceli trenirat,hoce bit spremni za vikend???
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
Re: FK Željezničar
A ja frajera,odmah se unervozi.Samo kazem sta se prica,mahala je ovaj grad.avlami97 je napisao/la:Priča se da će Sarajevo uzeti tituluHead je napisao/la:Prica se da Kerla nece da produzi ugovor i da ce na tribine?ennis je napisao/la:Jesu Kerla i Sadikovic poceli trenirat,hoce bit spremni za vikend???
Vrijeme ce pokazati ko je u pravu.
1946
- super
- Postovi: 949
- Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
- Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
a sta da ja napisem(necu ime reci al zna par forumasa,javio sam samo njima)da jedan od boljih igraca fks u zadnjih par godina zeli da dodje u Zelju......Buu je napisao/la:Prica se da bi mogao snijeg pasti
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!
Re: FK Željezničar
prejaki klubovi se naprosto otimaju za kerlu pa neće da produži...
Re: FK Željezničar
Sasvim logica potez, covjek nece da ga vlastito dijete iznenadi sa pitanjem "Babo kako je osvojiti trofej"super je napisao/la:a sta da ja napisem(necu ime reci al zna par forumasa,javio sam samo njima)da jedan od boljih igraca fks u zadnjih par godina zeli da dodje u Zelju......Buu je napisao/la:Prica se da bi mogao snijeg pasti
NO PYRO NO PARTY
Re: FK Željezničar
Haj sad ponovo procitaj sta sam pitaoHead je napisao/la:Prica se da Kerla nece da produzi ugovor i da ce na tribine?ennis je napisao/la:Jesu Kerla i Sadikovic poceli trenirat,hoce bit spremni za vikend???
SLOBODA NAVIJAČIMA
Re: FK Željezničar
Nemamo mi para za uzimanja još igrača. Ovo što imamo je dovoljno, a dolazaka neće biti više.
Kažu nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337, SAMOREALN0 i 62 gosta.

