Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,gaston,Puma,bodi123

Avatar
Kurbla
Postovi: 678
Pridružen/a: 17 okt 2013, 19:41

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Kurbla » 25 feb 2014, 10:31

Jedan jutarnji:

10:30 Ural Ekaterinburg - KTP (+8,5) h1 @ 1,85
11:00 Anyang - Seoul T (-148,5+) z2 @ 1,85
11:00 Berdych - Copil (-19,5+) z1 @ 1,75
12:10 Enisey Kras.-Turow (-170,5+) z1 @ 1,85

Kvota: 11,08
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dr.van nostrand » 25 feb 2014, 11:28

Sutjeska-Zeta 1 1,49

Sutjeska je vodeci tim lige, ostali su neokrnjeni u igrackom smislu nakon pauze, doveli napadaca Vujovica.
Oni ce se do kraja prvenstva boriti za naslov protiv gradskog rivala Celika (Niksic).
Zeta je ostala bez tri kljucna igraca, Boljevic otisao u PSV, Orlandic u Hapoel Tel Aviv, otisao i golman Sasa Ivanovic.
Zeta generalno na gostovanjima igra slabo, tako da u ovom momentu protiv pojacanog lidera u Niksicu nemaju sta trazit.

Grbalj-Rudar P. ah 2 1,76

Domaci su izgubili neke bitne igrace, cak 5 prvotimaca, tako da moze se reci ulaze u nastavak prvenstva kao poprilicno nova ali i znatno slabija ekipa.
S druge strane Rudar je napravio na pauzi odlican posao.
Angazovali su jako dobre napdace, Bajica i Milica tako da se ocekuje poboljsanje, efikasnija igra i vise golova, jer je za Rudar najveci problem u prvom dijelu prvenstva bila losa efikasnost.
Danas imaju lijepu sansu da iz Radanovica odnesu bod(ove) gdje gdje domaci Grbalj ne zna za pobjedu vec 5 susreta u nizu. Rudaru danas prednost.

koef 2,622
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

j00k3r
Postovi: 412
Pridružen/a: 07 mar 2013, 22:35
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la j00k3r » 25 feb 2014, 12:01

eo me nazad u igri, ohladio sam glavu i idem jako vcrs i JAKO rizicno, podjelit cu s vama al ne virujem da cete me pratit jer idem jako i nije mi zao ako okinem! :mrgreen:

znaci, prvi single Man Utd 2!

zasto?

Man Utd me ove sezone ljuti, poderao sam par listica zbog njih ali u proslom kolu su i donili neku sicu, pokazali su mi i igru, kao da je nest puklo u svlacionici medu njima, da su se posteno izgalamili, rjesili probleme i polako mi pocinju djelovat kao momcad napokon!

Velika je razlika u kvaliteti momcadi ovdje, individue tipa Persie, Rooney, Mata, Carrick, Smalling, Welbeck, Young, Nani, Januzaj, u obrani De Gea, Ferdinand, Vidic, Grcka i Engleska liga su nebo i zemlja, i bez obzira sta su bili u kurcu ova ekipa Uniteda, ova ekipa sta je odigrala zadnju tekmu protiv Palaca, ono odigrala, kao ekipa, ovdje moze i treba doci do pobjede bez problema, al ne samo iz ovih kvazi iako kvalitetnih razloga vec jer je i Olympiakos prodao svog najboljeg napadaca, a vcrs nece biti spremni niti Saviola (koji je trenutni najbolji napadac i igrac ekipe) te Scepovic, odlican igrac i jos par igraca koji su poprilicno bitni ekipi.

Upravo posrana i promjenjiva forma u Engleskoj dala je sansu vcrs nama (meni) da udarim jedan ovako po svemu isplativ, mocan single po odlicnoj kvoti na veliki Manchester United!!!

No.2

Persie DAJE gol!

napokon u igri svih 90min, nakon svih onih promasaja protiv Arsenala i Palaca, nevjerovatnih promasaja u pm, po kvotini 2,4, pa dat ce 2 covik vrs a ne jedan!!! 8-)

udaram na ovo dvoje jako, tko se slaze, slaze, tko ne, udri kontru!!! ;)

i sta je najlude, uopce me ni briga hoce li proc, znam da igram value, znas zasto igram i boli me qrac!!! :o :shock: 8-)

sretno vam svima, odoh sada i od vas sta prepisat i sastavit jos tiket... :lol: ;)

Vedrns
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 jun 2013, 20:00
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Vedrns » 25 feb 2014, 12:17

Sijsling - Jaziri [1] @ 1.35
Kovinic - Goncalves [1] @ 1.15

@ 1.55


Sretno!

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Hordas Doboj » 25 feb 2014, 12:27

ODG3+R.Sociedad(19) - Schalke 04(19) NE @2,00
Na neki manji ulog, lijepa kvota. Prolaz nekih 70%...
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la donCorleone1892 » 25 feb 2014, 12:44

Zenit-Dortmund X-2 4.90
Olymp-United X-2 4.40

Nešto mi govori da u prvim poluvremenima neće biti golova pogotovo u Rusiji dok će Unitedu zbog forme trebati vremena da zabije gol.
Šta mislite? :mrgreen:

Avatar
soxx
Postovi: 13625
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la soxx » 25 feb 2014, 12:52

Moglo bi proc samo sto ja mislim da BVB nece dobit :D

Arhitekt
Postovi: 852
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Arhitekt » 25 feb 2014, 12:59

noviclan je napisao/la:
dr.van nostrand je napisao/la:Curry 24,5 over 1,85 bet live

Zadnjih 6 utakmica na strani ima prosjek preko 30 poena.
Samo je zadnji susret kod Kingsa zavrsio sa 13 poena, Lee ubacio u tom susretu 23 poena a on veceras ne igra.
Curry u gostima vise sutira i efikasnije igra a matchup mu je Jennings protiv kojeg je ove sezone ubacio 25 poena kod kuce.
Kao lider ekipe bi trebao preuzet odgovornost i predvoditi Warriorse do pobjede te ponovo protiv Pistonsa ubacit najmanje 25 poena.


Dirk Nowitzki over 22 1,90 marathonbet

Nakon All Star susreta biljezi odlicne brojke i efikasne partije.
Ubacuje 22, 25 i 24 poena, uzima najmanje 15 suteva + odlicna slobodna...
Igra protiv slabih defanzivnih Knicksa u New Yorku u MSG gdje voli igrati i gdje pruza odlicne partije, pa stoga, ocekujem ga u nastvku uspjesne serije partija po Istoku.
slika
Mavsima treba pobjeda, jednako tako i Knicksima, BO, pogotovo rani i nije bas izgledan, Dirk ce imat zagarantovanih i standardinh 30-tak minuta na parketu. Generalno i sama ut. bi trebala doc sa vecim brojem poena (200+)
e na sigurici da padnem :mrgreen: ili kako kazu ameri public bet :D

slika

sve u svemu jbg
Dje ova trahana moze biti sigurica???

Avatar
Baltazar
Postovi: 688
Pridružen/a: 04 apr 2009, 14:04
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Baltazar » 25 feb 2014, 13:07

slika

united spasava sezone, zenit dortumd sve vue na x,
olympiacos united sudi rochi, talijan, grci nalozeni, united gori pod nogama plus velika razlika u sudjenju u engleskoj i italiji, talijani za svasta daju kartone.
http://int.soccerway.com/referees/gianl ... chi/44750/" onclick="window.open(this.href);return false;
zenit dortmund sudi skot pa ovo ne bi trebalo preko otici sto se kartona tice
http://int.soccerway.com/referees/william-collum/45012/" onclick="window.open(this.href);return false;

sretno svima, valjda ce utorak biti bolji od prethodnih dana

Avatar
Nexus
Postovi: 716
Pridružen/a: 09 dec 2010, 11:29
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Nexus » 25 feb 2014, 13:36

Baltazar je napisao/la:italiji, talijani za svasta daju kartone.
http://int.soccerway.com/referees/gianl ... chi/44750/" onclick="window.open(this.href);return false;
Da, da, da...ali, Rochi u internacionalnim tekmama ovako sudi http://prntscr.com/2vp4it" onclick="window.open(this.href);return false;
a u LP ovako, http://prntscr.com/2vp4uh" onclick="window.open(this.href);return false; a UEFA za svaki žuti karton ili crveni naplacuje velike kazne od klubova.

Jeste primamljivo, ali ne bi ja tu ni marke na over, pa ni na under.
To se ne igra, po mom skromnom mišljenju, a ako bas se mora, onda mi se sviđa u Will Hill 4-6 kartona, gdjepadas ako budu 0-3 i 7+ kartona.
Inteval od 4-6 ima veće šanse da ostane dobitni nego igrati o/u 4,5

Avatar
Baltazar
Postovi: 688
Pridružen/a: 04 apr 2009, 14:04
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Baltazar » 25 feb 2014, 14:00

stoji to sve ali liga prvaka je specificna kada statistika ne znaci puno tako da vise igram po nekom osjecaju, cisto eto pogledam ko sudi da znam. Sto se tice tih kartona dosta ce zavisiti i od rezultata, ako rano padne gol vjerujem da bi ovo moglo otici preko. Ne znam sad samo kakva je trenutna situacija sa kartonima, kojim igracima prijeti suspenzija

subcoccinela
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 apr 2013, 17:50
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la subcoccinela » 25 feb 2014, 14:48

na neki manji ulog ili za sistem :mrgreen:


Zakopalova K.-Vekic D. 2 2,55

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la hoshafka » 25 feb 2014, 14:53

Bio sam napiso opširan post o večerašnjoj utakmici Atlanta-Chicago i slučajno zatvorim tab i ode sve u pm..
Nemam živaca ponovo pisat, samo ću ukratko reći da bi Chicago trebao bez problema slaviti večeras jer Atlanti nedostaje dosta igrača(prvotimaca).

Čekao sam da bet365 izađe sa ponudom, al kad sam vidio u Premieru kvotu 1,85 na pobjedu i 1,80 na konačan ishod morao sam prošetati do kladionice :D . Past će kvota sigurno, možda se uhvati i sure bet večeras.

Zvanično :)

Atlanta-Chicago kp2 1,80 @Premier 5/10
Pustiću sunce da topi ljubav!

klasik
Postovi: 4045
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la klasik » 25 feb 2014, 14:57

Dortmund 2
Lewandowski daje go
Man Utd 2
Rooney daje go

sretno
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

SoloUltra
Postovi: 242
Pridružen/a: 20 apr 2012, 01:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la SoloUltra » 25 feb 2014, 15:06

Davydenko - Golubev - r2:1 (3,60)
Visoko žestoko za Sarajevo grad !

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la masteRofPoker » 25 feb 2014, 15:15

@subcoccinela to si u pravu i to moze kao single da se proba, nema potrebe za sistema.
Zakopalova dolazi ovdje nakon jos jednog razocarenja tj. poraz u finalu prije par dana, jos nema titule u svojim rukama. Takoder sam procitao da se bori sa bronhitisom, tako da ima value ovaj par.

@hoshafka ne igra za goste Milsap a upitan je i centar Ayon. Sve u svemu ima mjetsa ova tvoja itekako, mogao bi se kombinovati i Boozer over.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la flagrantus » 25 feb 2014, 16:08

Victor Estella-Lopez Perez Enrique 1
Federico Delbonis-Filipo Volandri 1
Prvi par turnir u Salinasu zemlja,iskusni Estrella koji je na ovom turniru igrao i polufinale 2012 protiv mladog Lopez Pereza koji uglavnom igra fjucerse .Drugi par mladi Argentinac Delbonis protiv veterana Volandrija,vec ga je jednom dobio prosle godine .Prosle sedmice u Riu pruzio solidan otpor i Ferreru 6-7,1-6.Turnir se igra u Sao Paolu Brazil,naravno zemljana podloga.

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Goodison » 25 feb 2014, 16:10

Zenit- Dortmund 1X 1.90
Zahl. Strycova- Shvedova 1 1.75
Montanes- Bedene (-22,5+) z2 1.85
ML/ Sociedad- Schalke zx2 1.50
Olympiakos- Man.Utd. dp2 2.00
Rooney 1 2.30
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la truts » 25 feb 2014, 16:15

jedan blag hokejaški:
Saipa - Karpat dn2 - 1,35
Linkopings - Skelleftea X2 - 1,38
Milano - Asiago over 6,5 - 1,75
Ambri - Zurich over 1,5 u 1. trećini - 1,9

ukupna kvota: 6,3

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la krmpotich » 25 feb 2014, 16:47

Jednostavno ne mogu odoliti da ne odigram crvendaca, na Bordo. Pa evo gledam od Nove godine na ovamo dobili su 4 ili 5 crvenih kartona. Korneri statisticki idu preko pogotovo to vazi za Lorient koji ima najbolju kontru u Francuskoj. Oli-Mančo oba daju i 3+. Sretno...
slika

I jedan momački :D
slika

I jedan sistem:
slika
Zadnja izmjena: krmpotich, dana/u 25 feb 2014, 17:05, ukupno mijenjano 2 puta.

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.