Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21823
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Unofficialpage » 15 feb 2014, 12:16

Donnie Darko je napisao/la:Mozda je vrijeme da chat dobije novu priliku, mislim da je poruka o (ne)pisanju o politici uspjesno poslana :mrgreen:
Neće admin da otključa chat. :mrgreen: Forum nema smisla bez chata :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 15 feb 2014, 14:15

Signore je napisao/la:Jedan prijedlog. Ubacite prozor za automtski odgovor, da ga tako nazovem, na dnu zadnje stranice teme. Mislim da bi nam svima olaksali pisanje, pogotovo kad dvojica vode raspravu i kad se ne citira. Ja podjem nesto pisat i zaboravim sta je ovaj sve prije napisao i moram otvarat jos jednu stranicu. Ovako bi nam bilo puno preglednije i lakse za voditi raspravu.
upravo je cilj da dvojica koji vode ličnu raspravu ne mogu uništiti svima temu svojim chatom.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62025
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Virtu4l » 15 feb 2014, 21:30

Maloprije, prilikom postiranja na temi Edin Džeko.
slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la admin » 17 feb 2014, 19:10

Sigurno nisi updateovao aplikaciju.

Verzija 1.1 u donjem meniju ima dugme za forum i ono vodi na zasebnu aplikaciju za forum.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kawhi » 17 feb 2014, 22:51

Da napravite posebnu temu za rasprave "gay goonera" i "kobasičara"?Barem ove 2 sedmice dok ne prođu tekme.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
soxx
Postovi: 13625
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la soxx » 21 feb 2014, 00:28

Mislim da bi trebali prebaciti temu "Teretana" u pdf "Ostali sportovi" gdje je logicno rjesenje da i pripada.

Par puta se zalijecem da nadjem temu i letim u "Ostali sportovi" pa se sjetim da je u diskusijama.

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=43&t=1966" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Titova-Juga » 21 feb 2014, 01:06

"Chat", a.k.a sakupljajmo upise - Najnepotrebnija tema jednog ozbiljnog foruma.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kawhi » 21 feb 2014, 02:23

Na svim forumima na kojim pišem i na kojim sam pisao ima slična tema.Ako ti smeta ne moraš je čitat :)
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Forum

Post Postao/la Cautinho » 23 feb 2014, 16:01

Bili smetala tema na forumu na kojoj bi forumaši objavljivali neke svoje privatne radove,znači slike neke,fotografiju,muzičari objavljuju neke svoje audio i video uratke,neki photoshop i autocad radovi,uglavnom sve ono s čime se ponosite i što vam ide i što volite.Ako netko uhvati šarana od 10 kila,to objavi,neke utakmice gdje ste bili,države koje ste posjetili,enormni dobici na kladionici...
Uglavnom neka vaša privatna iskustva i dostignuća prikladna da podjelite sa najdražim ss.ba forumašima.
@admine?
Keep walking.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12335
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Sheyi » 24 feb 2014, 13:27

Da li se sankcioniše vrijeđanje na forumu?

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Odg: Forum

Post Postao/la admin » 25 feb 2014, 08:56

Cautinho je napisao/la:Bili smetala tema na forumu na kojoj bi forumaši objavljivali neke svoje privatne radove,znači slike neke,fotografiju,muzičari objavljuju neke svoje audio i video uratke,neki photoshop i autocad radovi,uglavnom sve ono s čime se ponosite i što vam ide i što volite.Ako netko uhvati šarana od 10 kila,to objavi,neke utakmice gdje ste bili,države koje ste posjetili,enormni dobici na kladionici...
Uglavnom neka vaša privatna iskustva i dostignuća prikladna da podjelite sa najdražim ss.ba forumašima.
@admine?
forum je sportski. ti si bas uporan da od njega napravis chatroom?

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 25 feb 2014, 09:01

Sheyi je napisao/la:Da li se sankcioniše vrijeđanje na forumu?
vrijeđanje drugih forumaša, moderatora ili autora na portalu se sankcioniše.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Forum - pristup mobitelom

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 25 feb 2014, 22:08

pa tad sam bio odmah skinuo sa marketa aplikaciju, valjda bi trebala doci automatski sa zadnjom verzijom, mada je sad nebitno, presao sam na windows phone i radi tapatalk aplikacija uredno

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 25 feb 2014, 23:14

Zašto ne postoje moderatori na podforumu Serie A?
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 26 feb 2014, 11:10

Kakav odgovor na ovo pitanje očekuješ?

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 26 feb 2014, 12:07

Kako kakav odgovor? Ima već duži vremenski period kako sam te to pitao i ništa se nije promjenilo. Od skoro čitavog podforuma se pravi cirkus. Neka lista moderatora kao postoji, a bukvalno nikog nema ni da opomene, obriše neki posti sl...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 feb 2014, 10:50

Ima, ne brini.

Problem sa Seria A podforumom je taj što upravo tu imamo masu povratnika banovanih po 1.000 puta, forumaša koji bi htjeli sami postavljati svoja pravila pisanja, onih koji ne poštuju nikakve standarde, a međusobno se ti forumaši podržavaju i ohrabruju jedan drugog na kršenje pravila. Jednom riječju - djeca.

najčešće se upravo takvi i žale, prozivaju moderaciju, zovu na nekakve bojkote i slično.

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la masteRofPoker » 27 feb 2014, 11:06

Vi moderatori ste isto nasa vlast tj. politicari. Postojite a nista ne radite. Pa zar smo djeca mi koji trazimo da se urede odredene teme od raznoraznih padobranaca?
Ja sam Vas licno molio da se pozabavite temama vezano za kladionicu i sta se sve tamo desava, kako se ljudi prozivaju, kako se mrtva djeca psuju, kako se vjerske svetinje spominju pa kako ko radi sta god hoce.
Na temu kladionice moderatori "nalete" svake druge godine, smijesno i to bas smijesno.
Kada sam Vam rekao da ima mnogo momaka koji su spremni da uvedu red na taj dio foruma, Vi ste meni spominjali neke reklame pa kao trebate poznavati tu osobu. Nigdje reklame nema u zadnjih mnogo mjeseci a mozda u zadnju godinu dana 2 reklame se pojavile, opet smijesno.
Ovo je javna kritika, jer htjeli Vi ili ne priznati, lijeni ste da uvedete red i napravite "normalan" dio foruma.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 feb 2014, 11:27

Ne, mi smo mnogo gori od političara.
Razlika između naše vlasti i nas na forumu je ta što mi nećemo dopustiti da nam "raja" uređuje sistem i uvodi red.

Forum je privatno vlasništvo, nije javno dobro. Ne finansirate ga kroz poreze ili na bilo koji drugi način i ne birate osobe koje njime upravljaju. Nije obavezno da razumjete zašto neko može voditi forum, a neko ne može. Nije obavezno da shvatate zašto moderatori postoje, šta rade, kada i kako. Moderatori za svoj rad ne odgovaraju forumašima.

Na kraju krajeva, nije obavezno ni da koristite dijelove foruma koji vam se ne dopadaju, a sasvim sigurno ih nećete prisvojiti i odrediti kako će funkcionisati.

Forumaši, iako ponekad misle da znaju, nužno ne znaju šta je dobro, a šta loše za forum.

Avatar
Kurbla
Postovi: 678
Pridružen/a: 17 okt 2013, 19:41

Re: Forum

Post Postao/la Kurbla » 27 feb 2014, 11:29

masteRofPoker je napisao/la:Vi moderatori ste isto nasa vlast tj. politicari. Postojite a nista ne radite. Pa zar smo djeca mi koji trazimo da se urede odredene teme od raznoraznih padobranaca?
Ja sam Vas licno molio da se pozabavite temama vezano za kladionicu i sta se sve tamo desava, kako se ljudi prozivaju, kako se mrtva djeca psuju, kako se vjerske svetinje spominju pa kako ko radi sta god hoce.
Na temu kladionice moderatori "nalete" svake druge godine, smijesno i to bas smijesno.
Kada sam Vam rekao da ima mnogo momaka koji su spremni da uvedu red na taj dio foruma, Vi ste meni spominjali neke reklame pa kao trebate poznavati tu osobu. Nigdje reklame nema u zadnjih mnogo mjeseci a mozda u zadnju godinu dana 2 reklame se pojavile, opet smijesno.
Ovo je javna kritika, jer htjeli Vi ili ne priznati, lijeni ste da uvedete red i napravite "normalan" dio foruma.
+1

Jedna od najposjecenijih tema na kompletnom forumu, prijedlozi i sugestije, ne lici ni na sta. Umjesto da postoje jasna pravila i da to bude tema za prijedloge i sugestije u jasno definisanom formatu, na istoj nema cega nema. Postoji tema chat za bilo kakav vid komentarisanja postavljenog prijedloga/sugestije.

Koja je prolaznost tih prijedloga, to birokraciju ne treba da zanima, Vas zadatak je da uvazavajuci posjecenost teme obezbijedite zadovoljavanje forme, a ne sadrzaja iste.

Licno sam se registrovao na ovaj forum zbog PDF-a Kladionica. Jednostavno, imam potrebu da vidim tudje misljenje/prijedlog/sugestiju, te da postavim svoje misljenje i/ili zapazanje.

Ne uzimajuci u obzir cinjenicu da su u posljednje vrijeme rezultati katastroficni i nema naznaka da ce se katastroficnost popraviti, postaje mucno ulaziti na taj dio foruma.

Ili javno recite i dajte obavijest sa spiskom tema koje ce se smatrati divljim zapadom, pa da se i ja ponasam kao Dzon Vejn (ili cak i bolje, kao njegov konj), ili pocnite raditi svoj posao!

Naravno, uz duzno postovanje, ukoliko Vas uopste boli kita za sadrzaj ova dva posljednja posta ;)
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.