Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
Kurbla
Postovi: 678
Pridružen/a: 17 okt 2013, 19:41

Re: Forum

Post Postao/la Kurbla » 27 feb 2014, 11:35

Zanemarite moj posljednji post, Vase Privatnicko Velicanstvo.

A sta je to Vama bitno, a ja kao pripadnik ''raje'' to ne kontam i ne mogu dokuciti?
Je li Vam (opcenito, za forum) bitan broj registrovanih clanova i broj postova?
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 feb 2014, 11:40

Bitno nam je prvenstveno da možemo platiti server na kojem je forum hostiran. Također, bitno je izvršiti i obaveze prema osobama koje tehnički održavaju forum, rade svaki dan dosadni dio posla oko registracije i analize 1000 duplih nickova, otklanjaju bugove, osiguravaju forum od virusa koji upadaju kroz raznorazne sadržaje koje forumaši guraju u forum, te rade redovne update softwarea, isl. Uz to, bitno nam je da platimo i razvoj, te mjesečni fee za forumsku Android aplikaciju, kao i održavanja mobilne verzije foruma.

Ako si spreman da pomogneš oko toga (ne idejama, nego konkretno) vrlo rado ćemo prihvatiti pomoć.

Trenutno nam se dopada tempo kojim forum raste. Ljudi koji ga održavaju rade dobar posao, jer već godinama rade isti ljudi, a forum je daleko ispred bilo kojeg drugog sportskog foruma u državi. Čak, mnogi drugi slični projekti su se i ugasili, dok naš napreduje. Ne bismo rizikovali i mijenjali koncept koji nam je donio zadovoljavajući rezultat.

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la masteRofPoker » 27 feb 2014, 12:01

admin je napisao/la:Bitno nam je prvenstveno da možemo platiti server na kojem je forum hostiran. Također, bitno je izvršiti i obaveze prema osobama koje tehnički održavaju forum, rade svaki dan dosadni dio posla oko registracije i analize 1000 duplih nickova, otklanjaju bugove, osiguravaju forum od virusa koji upadaju kroz raznorazne sadržaje koje forumaši guraju u forum, te rade redovne update softwarea, isl. Uz to, bitno nam je da platimo i razvoj, te mjesečni fee za forumsku Android aplikaciju, kao i održavanja mobilne verzije foruma.

Ako si spreman da pomogneš oko toga (ne idejama, nego konkretno) vrlo rado ćemo prihvatiti pomoć.

Trenutno nam se dopada tempo kojim forum raste. Ljudi koji ga održavaju rade dobar posao, jer već godinama rade isti ljudi, a forum je daleko ispred bilo kojeg drugog sportskog foruma u državi. Čak, mnogi drugi slični projekti su se i ugasili, dok naš napreduje. Ne bismo rizikovali i mijenjali koncept koji nam je donio zadovoljavajući rezultat.
Pa bravo. O ovome Vam i pricam. Slazem se s ovim, ali da bi se ovo nastavilo treba uvesti jos samo malo reda. Pa nemoj mi reci da nema jedan momak,djevojka,covjek koji ce samo povremeno uci,prelistati par stranica i vidjeti o cemu se radi.
Ne vodi raja forum i ne zeli da vam "pametuje" ali Vi treba da znate prihvatiti i kritiku a ne samo da odmah zauzimate odbrambeni stav.
Moje misljenje je da dio foruma koji sam spominjao moze jos mnogo napredovati a to znaci jos dosta novih clanova i jos bolje posjecenosti tog dijela foruma.

LP
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

Avatar
Kurbla
Postovi: 678
Pridružen/a: 17 okt 2013, 19:41

Re: Forum

Post Postao/la Kurbla » 27 feb 2014, 12:07

Ukratko: boli vas kita za PDF Kladionica.

Obzirom da je isti glavni razlog zbog kojeg sam se registrovao na Vas privatni forum, od danas Vas tempo rasta nastavlja sa jednim forumasem manje.

Rado bih Vam pomogao (uvijek postoji neki nacin, pa i svaki post Vam pomaze). Medjutim, ne pokazujete razumijevanje, cak stavise zracite arogancijom i odbojnoscu, te jasno i konstantno ponavljate, iz posta u post, Vasa drakonska privatnicka pravila.

Uvijek ima i tezih slucajeva od Vaseg.

[youtube][/youtube]

Prijatno i sretno u daljem radu i rastu.
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Odg: Forum

Post Postao/la Cautinho » 27 feb 2014, 12:08

Ne idem vise na pdf Kladionice,ali činjenica je da je to najaktivniji i najposjećeniji dio foruma.A
A primjetio sam zaista da se svašta dopušta,forumaši dođu sa 2 posta i govore drugim aktivnim članovima kako su vaki,naki,negativa...necu da pričam svašta.
Isto predlažem da se izabere jedan moderator samo da mu posao bude pdf kladionica,i da je aktivan.Bilo bi puno preglednije i ovi sto dodju da pljuju neće tako lako otjerati ovu raju što su znalci kada je kladionica u pitanju,a cuo sam da toga ima i previše.
Keep walking.

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 feb 2014, 12:35

masteRofPoker je napisao/la:
admin je napisao/la:Bitno nam je prvenstveno da možemo platiti server na kojem je forum hostiran. Također, bitno je izvršiti i obaveze prema osobama koje tehnički održavaju forum, rade svaki dan dosadni dio posla oko registracije i analize 1000 duplih nickova, otklanjaju bugove, osiguravaju forum od virusa koji upadaju kroz raznorazne sadržaje koje forumaši guraju u forum, te rade redovne update softwarea, isl. Uz to, bitno nam je da platimo i razvoj, te mjesečni fee za forumsku Android aplikaciju, kao i održavanja mobilne verzije foruma.

Ako si spreman da pomogneš oko toga (ne idejama, nego konkretno) vrlo rado ćemo prihvatiti pomoć.

Trenutno nam se dopada tempo kojim forum raste. Ljudi koji ga održavaju rade dobar posao, jer već godinama rade isti ljudi, a forum je daleko ispred bilo kojeg drugog sportskog foruma u državi. Čak, mnogi drugi slični projekti su se i ugasili, dok naš napreduje. Ne bismo rizikovali i mijenjali koncept koji nam je donio zadovoljavajući rezultat.
Pa bravo. O ovome Vam i pricam. Slazem se s ovim, ali da bi se ovo nastavilo treba uvesti jos samo malo reda. Pa nemoj mi reci da nema jedan momak,djevojka,covjek koji ce samo povremeno uci,prelistati par stranica i vidjeti o cemu se radi.
Ne vodi raja forum i ne zeli da vam "pametuje" ali Vi treba da znate prihvatiti i kritiku a ne samo da odmah zauzimate odbrambeni stav.
Moje misljenje je da dio foruma koji sam spominjao moze jos mnogo napredovati a to znaci jos dosta novih clanova i jos bolje posjecenosti tog dijela foruma.

LP
Sigurno da ima jedan odličan momak, djevojka, covjek... problem je što na svakog tog, dolazi 100 drugih koji će napraviti zbrku na forumu, obrisati postove koje ne bi trebali, banovati nekog koga ne bi trebali, zloupotrebljavati forum za neku svoju korist, nešto započeli pa ostavili na pola posla... neko iz loše namjere, neko samo zato što ne zna drugačije, neko zato što je jednostavno našao drugu zabavu, pa otišao, a meni ostavio haos da za njim čistim.

Za razliku od forumaša koji su tu 4 mjeseca ili duže ali im je ovo 2-3 nick (što samim tim znači da nije materijal koji bi trebao upravljati forumom), ja sam to sve u posljednjih 6 godina oprobao, dovoljno puta se opekao i tog momka, djevojku, čovjeka o kojem govoriš vrlo pažljivo tražim, ne slušam ničije sugestije (jer sam ja taj koji snosi odgovornost) i ne rizikujem previše.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 27 feb 2014, 12:41

admin je napisao/la:Ima, ne brini.

Problem sa Seria A podforumom je taj što upravo tu imamo masu povratnika banovanih po 1.000 puta, forumaša koji bi htjeli sami postavljati svoja pravila pisanja, onih koji ne poštuju nikakve standarde, a međusobno se ti forumaši podržavaju i ohrabruju jedan drugog na kršenje pravila. Jednom riječju - djeca.

najčešće se upravo takvi i žale, prozivaju moderaciju, zovu na nekakve bojkote i slično.
Nema, i ne brinem se.

Pa za sta sluze moderatori? Dole govoris kako imate ljude koji se bave duplim accountima, a ima ih "1000" na jednom podforumu. Forumasi postavljaju svoja pravila, prave trolfest od tema jer nema nikog da ih opomene, nikog da uvede red. Jedan se juce pojavio, podijelio dva bana i time je njegov posao zavrsen, a nastavilo se po starom.

Ovaj zadnji dio cu ti preskociti, malo mi je glupo da neko ko se na tom dijelu pojavi svake prestupne nekog proziva.

E da, provjeri rade li prijave postova. Ja sam ih jucer prijavio preko 30, niti jedan jedini nije obrisan.

Toliko od mene, izvinjavam se sto sam pokusao pomoci.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 27 feb 2014, 12:42

Pa možda prijavljuješ pogrešne?

Koliko puta do sada si ti banovan?

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 27 feb 2014, 12:48

admin je napisao/la:Pa možda prijavljuješ pogrešne?

Koliko puta do sada si ti banovan?
Prijavio sam preko dvije stranice licnih prepucavanja, vrijedjanja, "rasprave" tipa moj babo je jaci od tvog, ti si namjestio, ja nisam i sl. Dakle nikakve veze sa temom. Slobodno mozes provjeriti, sam procitati zadnjih par stranica teme Serie A i uvjeriti se. Ako su te prijave pogresne, onda je citava moja koncepcija spama i trolanja pogresna.

Nisam niti jednom banovan, tu sam skoro dvije godine i ovo mi je jedini account.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la masteRofPoker » 27 feb 2014, 12:53

admin je napisao/la:Pa možda prijavljuješ pogrešne?

Koliko puta do sada si ti banovan?
Moram da Vam kazem nesto gospodine. Ova web stranica ima veliki problem s tobom na celu foruma jer si ti decko mnogo agresivan i nemas sekunde razumijevanja i glumis nesto kao da gledas ostale forumase sa visine.
Smiri se malo, ljudi ti daju dobronamjerne sugestije ali ti glumis strogost i tvrdoglavost.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

Puma
Moderator
Postovi: 14290
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Puma » 27 feb 2014, 13:16

IlCapitano je napisao/la:
admin je napisao/la:Pa možda prijavljuješ pogrešne?

Koliko puta do sada si ti banovan?
Prijavio sam preko dvije stranice licnih prepucavanja, vrijedjanja, "rasprave" tipa moj babo je jaci od tvog, ti si namjestio, ja nisam i sl. Dakle nikakve veze sa temom. Slobodno mozes provjeriti, sam procitati zadnjih par stranica teme Serie A i uvjeriti se. Ako su te prijave pogresne, onda je citava moja koncepcija spama i trolanja pogresna.

Nisam niti jednom banovan, tu sam skoro dvije godine i ovo mi je jedini account.
Jucer je pobrisano sve sto je prijavljeno, apsolutno sve, ja ne znam o cemu ti pricas.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 27 feb 2014, 13:18

Naučite na vrijeme da se ne gledaju svi forumaši ravnopravno. Imaš pojedince koji na svakoj temi napišu pet do šest riječi sa smajlijem i to se računa kao normalan post a ne trolanje ili spamanje (te riječi nemaju veze sa temom).

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Titova-Juga » 27 feb 2014, 14:46

Neutral je napisao/la:Naučite na vrijeme da se ne gledaju svi forumaši ravnopravno.
:!:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 27 feb 2014, 14:52

Ovaj forum je odavno postao djecija prcija, a bio je dosta ozbiljniji, sa konkretnijim postovima, informacijama, sa nekim nivoom u konverzaciji, itd.... Portal raste a forum je gori iz dana u dan... Duplih nickova milion, banovanih pa ponovo registrovanih milion, djaba sto se zna da je Aldin, Dona, Maslacak, Grokok, itd. jedna te ista osoba sa preko 10 razlicitih nickova opet on pise po mjesec dana dok bas ne pretjera pa ga Aco kad udje to jednom u mjesecu banuje, pa on opet se reg, pa eto opet Ace za mjesec i tako u krug... Stvarno je patnja postala ovdje dolaziti i citati postove...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 27 feb 2014, 15:21

Puma je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
admin je napisao/la:Pa možda prijavljuješ pogrešne?

Koliko puta do sada si ti banovan?
Prijavio sam preko dvije stranice licnih prepucavanja, vrijedjanja, "rasprave" tipa moj babo je jaci od tvog, ti si namjestio, ja nisam i sl. Dakle nikakve veze sa temom. Slobodno mozes provjeriti, sam procitati zadnjih par stranica teme Serie A i uvjeriti se. Ako su te prijave pogresne, onda je citava moja koncepcija spama i trolanja pogresna.

Nisam niti jednom banovan, tu sam skoro dvije godine i ovo mi je jedini account.
Jucer je pobrisano sve sto je prijavljeno, apsolutno sve, ja ne znam o cemu ti pricas.
Evo ti u spoileru samo što sam napreskok našao, postovi koje sam ja prijavio, a koji su i dalje tu:
CurvaSud10 je napisao/la:Nama nista nije dokazano, za vas je dokazano da ste lopovski klub, al nije ni cudo kad vam je nadimak kluba stara k.urva :lol: :lol:
Denno je napisao/la:Izbaceni u dr. ligu i oni ce nekome govoriti o neregularnosi ;)
AdamSmith je napisao/la:Dva od tri Scudetta im neregularna i oni će nekom pričati o poštenju. :roll:
Juventino1995 je napisao/la:Uzdigli se Romi malo ne zamjerite im,za godinu dvije im opet slijedi borba za srednji dio tabele.Forza Juve
AdamSmith je napisao/la:@El Loco

Pa ti očigledno ne znaš za šalu i zezanciju, i ozbiljnu diskustiju, previše se baziraš na ličnu diskusiju. Ti kakav si ko čovjek govori i to da nas i dalje citiraš i raspravljaš sa nama i iako si rekao da to više nećeš raditi.
ElLoco7 je napisao/la: ta furka s Moggijem je preglupa i nije uopste smijesna jer niko ovdje ne govori to. ja sam napisao da nam nisu svirana dva penala, nit sam spomenuo vas klub, nit Moggija nit bilo sta sl. i drazi mi je moj klub bez mrlje u svojoj historiji nego klub prepun prevara, namjestanja i ko zna cega jos.toliko od mene odsad ste coporasi na ignoreu ;) 8-)
ElLoco7 je napisao/la:Ne brinem se vec danas ce se banovani reinkarnirat sa novim nickovima :grin:
ElLoco7 je napisao/la:Kako je ovaj pdf bio dobar dok se klonovi nisu vratili :roll:
Budi ljubazan i poštuj šta si sam odlučio da ćeš raditi. :arrow:
CurvaSud10 je napisao/la:Ti si taj koji provocira i namjerno zapocinje nepotrebno prepucavanje. Ne shvatam uopste licno, da shvatam moji odgovori bi bilo drugaciji.

I ko je taj elloco7? to neki j.eben lik? bice da vas je zajebavao i izludjivao toliko dok su vam postovi puni njegovog nicka :lol: :lol:
AdamSmith je napisao/la:Ofiraš se bez veze, nadam se da i ovaj put nećeš plakati adminu na ramenu. Pročitaj još jednom posljednju rečenicu mog prethodnog posta i to je to. :arrow:

Za tipove poput El Loca u šeheru kažu ''pi*kin dim''. :lol:
CurvaSud10 je napisao/la:Da da sve je tako. I vama ce Lotito kupit jedan makar do kraja svog zivota :lol:
CurvaSud10 je napisao/la:Javi mu se u seheru pa da vidis da li ga tako zovu 8-)

Ti si jedini ovdje koji se ofira sa svojim 50tim nickom i ti si taj koji okolo kmeci zajedno sa svojim coporasima :lol:
AvantiSignora je napisao/la:Opasni elfloco :lol: :lol:
Ako su ovo postovi vezani za temu, pa čak i da nisu, ali da imaju nekog smisla, da je neka normalna rasprava, ali...

Kad si se već javio, tvoj zadnji post uopšte na podforumu na kojem si moderator, tj. Serie A, još si navijač kluba sa tog podforuma je bio 15.2. ove godine, znači prije skoro dvije sedmice, i to, pazi, ni to nije neki normalan post nego prozivanje "navijača Juventusa" iako se u tom trenutku pričalo o temi vezanoj za taj podforum.
Puma je napisao/la:Nedved izgleda ima 44 godine, ali samo po matematici fanova Juventusa.

Nazad u skole.
Znači moderator skreće sa teme, okreće na prepucavanje, iako se u tom trenutku stvarno normalno pisalo na temi. Nakon toga dolazi čovjek koji se najviše žali na to kako Juventusovi navijači uništavaju podforum, nastavlja provociranje, onda JUventini odgovaraju i kreće trolfest. Ali bitno je kako "čoporaši" sve upropaste.

Da ne bude kako branim "svoje", ima i njih dosta koji bi mogli prešutjeti, ne odgovoriti na svaki post, ne prepucavati se itd...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62025
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Virtu4l » 27 feb 2014, 15:35

Eh prijatelju, kad bi se sve to brisalo, trebalo bi im po pet ljudi u tri smjene.

Sve dok se uvrede sankcionišu, dobro je, a offtopic je skoro pa nemoguće iskontrolisati ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 27 feb 2014, 15:45

Virtu4l je napisao/la:Eh prijatelju, kad bi se sve to brisalo, trebalo bi im po pet ljudi u tri smjene.

Sve dok se uvrede sankcionišu, dobro je, a offtopic je skoro pa nemoguće iskontrolisati ;)
Nije nikad veliki problem skretanje sa teme tu i tamo, neko sitno navijačko prepucavanje, toga je uvijek bilo i bit će.

Problem je kad je, bez pretjerivanja, od 10 stranica, 9 pravi trolfest, znači bukvalno dječije prepucavanje uz mali miliona smajlija. Problem je kad moderatora nema, znači bukvalno nema. Zadnji post bilo kojeg moderatora prije ovog trolfesta je bio prije skoro dvije sedmice, a tad je upravo moderator započeo prepucavanje. Ako jedni ne mogu, ima valjda ko hoće i može. Nije nikakav problem nekom ko redovno čita i piše na tom podforumu kad vidi da su se stvari otele kontroli, opomenuti, obrisati par postova, pa čak i dati ban ako se nastavi. Siguran sam da bi stanje bilo daleko bolje.

Ja bih prvi bio voljan pomoći oko toga. Ko čita redovno podforum, zna da ne ulazim u neke lične sukobe, izbjegavam ovakva prepucavanja i trudim se normalno pisati.

Tu su još @Pogba, L'Avvocato, Evil Genius, francobaresi...
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la sarajlija » 27 feb 2014, 15:55

@ Capitano upravu si brate 100% ovdje djece ima na izvoz koji bas idu na to da se prepupcavaju i sl., ali malo je onih ko pametno nesto pisu , a ovako udjem da procitam nesto pametno kad imas sta vidjet.... :roll:
04.10.2009 !!

Avatar
Centre forward
Postovi: 6278
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Centre forward » 27 feb 2014, 15:56

Pa nije im u interesu da brišu ljude tek - tako jer veći broj ljudi(bili oni imaginarni ili ne), veća popularnost (ako se to može tako nazvat') foruma i na kraju ta neka korist bila finansijska ili neka druga, zavisi šta je cilj(ne znam stvarno). X puta smo bili svjedoci trajnog banovanja nekog od forumaša a taj isti al' pod drugim imenom se pojavi nakon 24 h i kraće. Kada bi se trajno(kako oni navode) banovali neki forumaši, a to bi prvenstveno značilo nekakvu blokadu IP adrese, al' nemojte se nadat' tome i probajte se manje sIkirat, to bi dalje značilo da, pa et po mojoj slobodnoj procjeni ni 50% forumaša ne bi bilo živo na forumu. Nekad' je to puno bolje bilo, slažem se, bilo je to bolje organizovano i sređeno. Najveći problem ovog foruma su navale pubertetlija koji nemaju osnove etike te što im forum predstavlja neku vrstu obaveze, k'o obrok, jbt, nisu to ni admin ni moderatori (sem Mone koji ne voli nas Bavarce :mrgreen: :D )
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la sarajlija » 27 feb 2014, 16:02

Centre forward je napisao/la:Pa nije im u interesu da brišu ljude tek - tako jer veći broj ljudi(bili oni imaginarni ili ne), veća popularnost (ako se to može tako nazvat') foruma i na kraju ta neka korist bila finansijska ili neka druga, zavisi šta je cilj(ne znam stvarno). X puta smo bili svjedoci trajnog banovanja nekog od forumaša a taj isti al' pod drugim imenom se pojavi nakon 24 h i kraće. Kada bi se trajno(kako oni navode) banovali neki forumaši, a to bi prvenstveno značilo nekakvu blokadu IP adrese, al' nemojte se nadat' tome i probajte se manje sIkirat, to bi dalje značilo da, pa et po mojoj slobodnoj procjeni ni 50% forumaša ne bi bilo živo na forumu. Nekad' je to puno bolje bilo, slažem se, bilo je to bolje organizovano i sređeno. Najveći problem ovog foruma su navale pubertetlija koji nemaju osnove etike te što im forum predstavlja neku vrstu obaveze, k'o obrok, jbt, nisu to ni admin ni moderatori (sem Mone koji ne voli nas Bavarce :mrgreen: :D )
+1 Sve covjek lijepo objasnio.
04.10.2009 !!

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.