Kladionica: Prijedlozi, sugestije... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,gaston,Puma,bodi123

Bavarien
Postovi: 29
Pridružen/a: 25 jan 2014, 06:44
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Bavarien » 27 feb 2014, 02:29

Bavarien je napisao/la:Recimo za danas:

Galata - Chels - 1x (1.85)
Schalke - Real - 2 (1.45)
Cambridge City - Weymouth - 1 (1,6)
Chiasso - Servette - 2 (1.9)

Koef: 8.15

:ugeek: :ugeek: :ugeek:
PROSLO !!!!
'' Mia San Mia ''

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la BABADZO » 27 feb 2014, 02:53

LloriS je napisao/la:Evo jos jedan tiket:

Williams 16,5 OVER (odgovara mu brza igra Portlanda, dobar je u tranziciji, a Lillard nije bas neki odbr. igrac)

Vucevic 14,5 OVER (u izostanku Aflala Vucevic je glavni igrac u Orlandu)

Davis 22,5 OVER (glavna opcija u napadu NO, cuvace ga Dirk, Davis je brzi i okretniji i mogao bi to iskoristiti)

Boozer 15,5 OVER(nema Lee-a koji je odlican odbr. igrac, sinoc 17 poena, ocekujem i nocas slicnu partiju)

Crawford 21,5 OVER(u zadnjih nekoliko utakmica ide glatko preko ove granice, pogotovo nocas ocekujem protiv Houstona koji puno poena prima sa vanjske pozicije)

sretno :)
LEE ODLICAN ODBRAMBENI IGRAC ?!?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bavarien
Postovi: 29
Pridružen/a: 25 jan 2014, 06:44
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Bavarien » 27 feb 2014, 03:06

Danas :

Totenham - Dnipro - 1 (1.5)
Genk - Anzi - 1 (1.65)
Basel - Maccabi - 1 (1.60)
Napoli - Swansea - 1 (1.5)
Lyon - Ch Odessa - -2.5 (1.75)
Palmerias - Sao Bernando - 1 (1.5)

Koef: 15.60

Frankfurt - Porto - odg (1.7)
Napoli - Swansea - 1 (1.5)
Totenham - Dnipro - 1 (1.5)
Genk - Anzi - 1 (1.65)
Madueira - Vasco - 2 (1.70)
Palmerias - Sao Bernando - 1/1 (2.1)

Koef: 22.51


Sretno ... !!!!
Zadnja izmjena: Bavarien, dana/u 27 feb 2014, 05:24, ukupno mijenjano 3 puta.
'' Mia San Mia ''

LloriS
Postovi: 4378
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la LloriS » 27 feb 2014, 03:13

BABADZO je napisao/la:
LloriS je napisao/la:Evo jos jedan tiket:

Williams 16,5 OVER (odgovara mu brza igra Portlanda, dobar je u tranziciji, a Lillard nije bas neki odbr. igrac)

Vucevic 14,5 OVER (u izostanku Aflala Vucevic je glavni igrac u Orlandu)

Davis 22,5 OVER (glavna opcija u napadu NO, cuvace ga Dirk, Davis je brzi i okretniji i mogao bi to iskoristiti)

Boozer 15,5 OVER(nema Lee-a koji je odlican odbr. igrac, sinoc 17 poena, ocekujem i nocas slicnu partiju)

Crawford 21,5 OVER(u zadnjih nekoliko utakmica ide glatko preko ove granice, pogotovo nocas ocekujem protiv Houstona koji puno poena prima sa vanjske pozicije)

sretno :)
LEE ODLICAN ODBRAMBENI IGRAC ?!?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Da li mi gledamo istu kosarku, reci mi da nije molim te, puno mu pomaze Bogut kad su oba na parketu zajedno !!
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la BABADZO » 27 feb 2014, 04:10

LloriS je napisao/la:
BABADZO je napisao/la:
LloriS je napisao/la:Evo jos jedan tiket:

Williams 16,5 OVER (odgovara mu brza igra Portlanda, dobar je u tranziciji, a Lillard nije bas neki odbr. igrac)

Vucevic 14,5 OVER (u izostanku Aflala Vucevic je glavni igrac u Orlandu)

Davis 22,5 OVER (glavna opcija u napadu NO, cuvace ga Dirk, Davis je brzi i okretniji i mogao bi to iskoristiti)

Boozer 15,5 OVER(nema Lee-a koji je odlican odbr. igrac, sinoc 17 poena, ocekujem i nocas slicnu partiju)

Crawford 21,5 OVER(u zadnjih nekoliko utakmica ide glatko preko ove granice, pogotovo nocas ocekujem protiv Houstona koji puno poena prima sa vanjske pozicije)

sretno :)
LEE ODLICAN ODBRAMBENI IGRAC ?!?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Da li mi gledamo istu kosarku, reci mi da nije molim te, puno mu pomaze Bogut kad su oba na parketu zajedno !!
Daj ba covjece ne provaljuj se,pa David Lee je poznat kao ocajan odbrambeni igrac kroz citavu svoju karijeru.Bogut je druga stvar.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la LenBias » 27 feb 2014, 08:17

lee i dobra odbrana nemaju dodirnih tacaka, lik je iskljucivo samo u napadu dobar, nevjerovatno sta se ovde pise kao razlog, druze kladi se, vidim da ti ide i na osnovu statistika samo udaraj ali nemoj izmisljati razloge cisto da bi nesto pisalo kraj para kojeg si igrao i da bi zbog toga neko od raje izabrao isti ;)
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Baltazar
Postovi: 688
Pridružen/a: 04 apr 2009, 14:04
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Baltazar » 27 feb 2014, 11:04

Baltazar je napisao/la:slika

Affalo najvjerovatnije i veceras propusta utakmicu mada postoji mala sansa da se vrati. Bez obzira na to Philadephia ima ocajnu odbranu i Vucevic kao jedan od igraca sa najvecom minutazom i koji uzima dosta suteva bi ovo trebao proci bez problema.

Ryan Anderson i dalje povrijedjen tako da NO sve nade polaze u A.Davisa. Veceras igra protiv Nowitzkog koji igra nekih 6 minuta po cetvrtini. Puno je mladji i brzi i ocekujem da drzi NO u igri veceras.

D.Williams se napokon potpuno oporavio i igra kako se i ocekuje od najboljeg (po meni) playa lige. Livingston je povrijedjen tako da mu je jedina zamjena Teague koji uglavnom ulazi par minuta po utakmici kada je sve rijeseno. Ocekujem ga veceras 35+ minuta i da ovo predje bez problema.

Clevlend gostuje Oklahomi gdje im je castan poraz maksimum. Najbolji igraci iz nesto slabijih timova kakav je i irving posebno na ovim velikim utakmicama vole pokusavati i dokazivati se. Jedini je koji ih moze drzati u igri veceras. Oklahoma i ne igra neku odbranu a veceras je moguce i da njihovi glavni igraci odmaraju malo vise nego inace
Baltazar je napisao/la:slika

Affalo najvjerovatnije i veceras propusta utakmicu mada postoji mala sansa da se vrati. Bez obzira na to Philadephia ima ocajnu odbranu i Vucevic kao jedan od igraca sa najvecom minutazom i koji uzima dosta suteva bi ovo trebao proci bez problema.

Ryan Anderson i dalje povrijedjen tako da NO sve nade polaze u A.Davisa. Veceras igra protiv Nowitzkog koji igra nekih 6 minuta po cetvrtini. Puno je mladji i brzi i ocekujem da drzi NO u igri veceras.

D.Williams se napokon potpuno oporavio i igra kako se i ocekuje od najboljeg (po meni) playa lige. Livingston je povrijedjen tako da mu je jedina zamjena Teague koji uglavnom ulazi par minuta po utakmici kada je sve rijeseno. Ocekujem ga veceras 35+ minuta i da ovo predje bez problema.

Clevlend gostuje Oklahomi gdje im je castan poraz maksimum. Najbolji igraci iz nesto slabijih timova kakav je i irving posebno na ovim velikim utakmicama vole pokusavati i dokazivati se. Jedini je koji ih moze drzati u igri veceras. Oklahoma i ne igra neku odbranu a veceras je moguce i da njihovi glavni igraci odmaraju malo vise nego inace
Vucevic i Irving bez problema, A.Davis se povrijedio jos u prvom poluvremenu i nije vise ulazio, D.Williams imao 12 na samom pocetku drugog poluvremena gdje Kidd odlucuje da je sve vec izgubljeno vadi ga i ne vraca vise do kraja. Isti listic sam imao samo umjesto davisa stavim crawforda koji se naravno takodjer povrijedi i ne igra drugo poluvrijeme.
Rijetko igram undere posebno vise njih na istom listicu, sinoc se okusam i obori me onaj za koga sam se najmanje nadao, za samo 30 minuta covjek uzeo 17 suteva, i Durant i Ibaka under koje sam izbjegao na svakom listic a ja njega odigram. Prva noc u zadnjih 7 dana u NBA da ne prodjem ni jedan listic

slika

Avatar
Kurbla
Postovi: 678
Pridružen/a: 17 okt 2013, 19:41

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Kurbla » 27 feb 2014, 12:15

Kurbla je napisao/la:Nezahvalno je prognozirati zbroj koseva, ali ovo mi se, barem statisticki, cini veoma izglednim:

18:30 Koszalin - Zielona Gora (-155,5+) z2 @ 1,85


slika

slika

Domacini ove sezone na prosjeku 158, gosti na prosjeku 159. Medjusobni obiluju 160-kama i vise.

Sto bi rek'o @dr(ug) nostrand: slika

:mrgreen:
Antilogika na djelu :|
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Kurbla
Postovi: 678
Pridružen/a: 17 okt 2013, 19:41

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Kurbla » 27 feb 2014, 12:17

Kurbla je napisao/la:17:30 UU Korihait - K.Karhu kp2 @ 1,85

slika

slika
67:82
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dr.van nostrand » 27 feb 2014, 12:24

AZ Alkmaar-Slovan Liberec dnb 2 5,30

AZ je slavio u prvom susretu 0:1 u Ceskoj nakon greske domaceg golmana u samom finisu susreta.
Slovan je ekipa koja igra jako opasno na strani, jako dobro igraju u kontrama i na gostovanjima ove sezone u Europi biljeze jako dobre rezultate.
Ove sezone tek jedan poraz na strani u Europa League, i to onaj iznenadjujuci na samom startu sezone u pretkolu kada su izgubili u Rigi od Skonta 2:1 (juli mjesec).
A kasnije su igrali sa Zurichom, Udineseom, Freiburgom, Sevillom, Estorilom...
AZ ove sezone neuvjerljiv, nepredividv sa dosta oscilacija u igri.
Sa pristupom, filozofijom i formacijom koju furaju (uostalom kao i sve ekipe Erdivisie), to bi veceras trebalo ici na ruku gostima koji ce traziti veceras rezultat za plasman.
Definitivno nisu bez sansi, i na njih je po meni ipak prevelik koef, ja cu ga uzet jer vjerujem da Slovan moze ponovo pruziti dobru partiju na strani.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la donCorleone1892 » 27 feb 2014, 12:31

Europska liga, ono smiješno takmičenje, ne bih igrao međutim pošto su uzvratni mečevi pa se i može realno očekivati bolji rezultati. :mrgreen:
Evo mojih malo riskantnih parova, vrijedi pokušati ;)

Frankfurt - Porto GG 1.65
Trabzon - Juventus 2-3 (golovi) 1.90
Fiorentina - Esbjerg 2-3 (golovi) 2.00
Alkmaar - Liberec 1 1.50
Sevilla - Maribor 1 1.20
Napoli - Swansea GG 1.90

Total 21.44

barbarezsergej
Postovi: 240
Pridružen/a: 24 feb 2013, 15:14
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la barbarezsergej » 27 feb 2014, 12:50

napoli 1
berdih 1
benfica 1
totenhem 1
dolgopolov 1
lyon 1

sretno

Avatar
masteRofPoker
Postovi: 2391
Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la masteRofPoker » 27 feb 2014, 13:43

Brz a uspjesan :D , salu na stranu, ovo je preludo takmicenje i nema neke pameti :

Rubin - Betis tip 1 1.95 - ma u ekipi Betisa nista nije ok,sve je naopako,zadnji su u Spaniji,u njihovim glavama je samo kako opstati u Primeri, Rubin ekipa koja ima glavu i rep i iskustvo Evropa lige

Napoli - Swansea tip 1 1.45 - poznavajuci Rafu Beniteza ovo su njegove utakmice,takticki odlicne za prolaza, Swansea ima mnogo briga,nisu daleko od opasne zone a za vikend igraju vrlo bitan mec protiv Crystal P

Tottenham - Dnipro tip 1 1.6 - u Ukrajini nisu trebali izgubiti, i sa izmjenjenim sastavom oni su favoriti, sigurno se pojedini igraci zele jos vise dokazati i iskupiti za poraz u Ukrajini, mislim da sve od njih zavisi

Basel - Maccabi tip prolaz Basel 1.5 - osigurao sam se sa prolazom a ne sa tip 1, Basel je rutinski odradio prvu utakmicu i sada zeli da zavrsi posao ovdje, za vikend imaju bitnu tekmu sa Thunom i sigurno zele sa dobrom atmosferom uci u taj mec

kvota 6.79

To je to, bez ikakvog zbroja golova ili iznenadenja ili pametovana, ako hoce domacini, onda ovo ide.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!

31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la dr.van nostrand » 27 feb 2014, 14:06

masteRofPoker je napisao/la:
Rubin - Betis tip 1 1.95 - ma u ekipi Betisa nista nije ok,sve je naopako,zadnji su u Spaniji,u njihovim glavama je samo kako opstati u Primeri, Rubin ekipa koja ima glavu i rep i iskustvo Evropa lige
Tu rez. 1;0 4,90

Betis bez 8-9 igraca, U kazanu -10c (otprilike) http://www.dodaj.rs/f/3O/28/2RgMercp/kz.png" onclick="window.open(this.href);return false; a i njima fale ofanzivci, Prudnikov i Torbinskyi.
Moguce da dodje bas 1:0
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
fixator
Postovi: 2307
Pridružen/a: 27 sep 2009, 22:34
Lokacija: država željo
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la fixator » 27 feb 2014, 14:28

slika
sretno
Semper Fidelis

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1382
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la LiverpoolREDS » 27 feb 2014, 14:37

poz. raja,da vas pitam da ne zna neko gdje se nalazi kladionica bh play blizu carsije
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
vecaveca
Postovi: 1145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:30
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la vecaveca » 27 feb 2014, 14:44

LiverpoolREDS je napisao/la:poz. raja,da vas pitam da ne zna neko gdje se nalazi kladionica bh play blizu carsije
imas jednu iznad cheersa..a drugo kada hoces prema logavinoj gdje su premier i sportplus prekoputa!

Wolfgang
Postovi: 2
Pridružen/a: 02 feb 2014, 19:36
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Wolfgang » 27 feb 2014, 15:50

http://tinypic.com/view.php?pic=2v3pgrm ... w9QoONdX50" onclick="window.open(this.href);return false;

Rutinski jedan. Sretno nam svima braćo! :D

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la Consigliere » 27 feb 2014, 16:28

Treba sacekati sastave ekipa u EL, pa onda odigrati...
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

harqe
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 okt 2011, 18:50
Kontakt:

Re: Kladionica: Prijedlozi, sugestije...

Post Postao/la harqe » 27 feb 2014, 17:38

Wolfgang je napisao/la:http://tinypic.com/view.php?pic=2v3pgrm ... w9QoONdX50

Rutinski jedan. Sretno nam svima braćo! :D

ispraceno, sretno

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.