Brat moj jbg nema ko nije danas nervozan i da mu nije krivo, ali idemo dalje nismo smjeli danas izgubit nikako i sve me vise brine da i ova godina bude uzaludna.sekac je napisao/la:Mi nečemo sigurno a volio bi da Zrinjski osvoji!rekao sam davno presretan ču biti ako kup uzmemo!sarajlija je napisao/la:Vidim da kone ovdje dominiraju, ali u inat svima : LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!![]()
Vidjecemo na kraju ko ce sta osvojit.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Upravo to, kiks pa sta idemo daljesarajlija je napisao/la:Vidim da kone ovdje dominiraju, ali u inat svima : LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!![]()
Vidjecemo na kraju ko ce sta osvojit.
P.S Al imam neku jaku zelju da Celik dobijemo u kupu
Ti si opet šampion !
- Blek_Stena
- Postovi: 341
- Pridružen/a: 04 maj 2010, 13:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma osvojit ce premijer ligu i kup. A onda ce te se plasirat u ligu prvaka. U play of u ce te poderati neku jaku ekipu. U grupi ce te imati sve pobjede i lagano ce te u finalu drmnut kraljeve iz madrida. I da, ovo danas je bio samo los dan. Samo naprijed tanovci B-)sarajlija je napisao/la:Vidim da kone ovdje dominiraju, ali u inat svima : LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!![]()
Vidjecemo na kraju ko ce sta osvojit.
Bosna i Hercegovina, Željeznicar, Grbavica, Ivica Osim, Sergej Barbarez, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Nenad Marković, Mirza Teletović
Re: FK Sarajevo
Svu salu na stranu,vidi se da je Sarajevo tehnicki potkovanija ekipa,i bolji protok lopte i brzina,samo treba vremena da se sve poslozi,imate 11 novih skoro igraca koji su grijali jaja u Antaliji,i danas istrcali na teren ko pickice,dok su nasi izasli na teren i odma znali sta hoce i odigrali jednu od najjagresivnijih utakmica otkad ja pratim Celik,ali u granicama dozvoljenog,sudija niti smrdi niti mirise imao je par gresaka al priznajte da na rezultat nije imao uticaja!pozz!
Re: FK Sarajevo
Ma vidjecemo dalje sta i kako, nemamo pravo vise na kiks ako kontamo da nesto osvojimo to je jasno.
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
M
Zadnja izmjena: sekac, dana/u 02 mar 2014, 01:16, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
Kako neko od vas rece prije utakmice sa 40 % snage samo je taj neko spominjao pobjedu, mlitavo i bez volje!Ekipa koja je bolje stajala na terenu je bio Celik.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
Re: FK Sarajevo
@ sekac idemo dalje sta ces nevrijedi se vise nervirat, izgubili idemo dalje jednostavno nisu izgleda jos igraci shvatili sta trebaju da donesu na Kosevo vec dugo ocekivani **** trofej. 
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Nane17 je napisao/la:Svu salu na stranu,vidi se da je Sarajevo tehnicki potkovanija ekipa,i bolji protok lopte i brzina,samo treba vremena da se sve poslozi,imate 11 novih skoro igraca koji su grijali jaja u Antaliji,i danas istrcali na teren ko pickice,dok su nasi izasli na teren i odma znali sta hoce i odigrali jednu od najjagresivnijih utakmica otkad ja pratim Celik,ali u granicama dozvoljenog,sudija niti smrdi niti mirise imao je par gresaka al priznajte da na rezultat nije imao uticaja!pozz!
Zadnja izmjena: sekac, dana/u 02 mar 2014, 01:16, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo ljubavi moja!
- tarikhordas
- Postovi: 384
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Istina je, svima na ulazu su trazene licne karte. Ko je god bio iz Sarajeva nije mogao uci na stadion. Nije do murije, tako su dobili naredjenje od kvazi saveza. Masa raje nase pokupovala karte i vratili se na kraju.sekac je napisao/la:Jedno pitanje pošto sam pročitao o ovoj zabrani.Je li rečeno da nema organizovanog odlaska na utakmicu gostujučim navihačima? Znaći bez transparenata i to je li tako rečeno? Zašto su onda one pićke u Zenici legitimisale navijače i ko god je iz Sarajeva nije mogao uči? Je li to istina ako jeste onda ovo sve nema smisla igrati bez obzira i na rezultate i na sve. Hajde Zenica je i povelika a šta kad odeš u Vitez gdje se svi u glavu znaju i ne treba ti lična nečeš ući nema Bogaili Obarska itd.... Pa za koga se igra fudbal gospodo iz saveza sjetim vam se najmilijih joj države i apartheida **** i fudbal i igru i sve gadi mi se ako je ovo sve istina znaći ljudi nisu mogli normalno sa djetetom doći i gledati je li? fuck
https://****.com - [url=https://****.com/girl/marie-26.html]Marie[/url] [url=https://****.com/girl/katya-sun-19.html]Katya Sun[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://****.com] Reach Out Private Lady [/url]
Re: FK Sarajevo
sarajlija je napisao/la:@ sekac idemo dalje sta ces nevrijedi se vise nervirat, izgubili idemo dalje jednostavno nisu izgleda jos igraci shvatili sta trebaju da donesu na Kosevo vec dugo ocekivani **** trofej.
Zadnja izmjena: sekac, dana/u 02 mar 2014, 01:17, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
naravnoBlek_Stena je napisao/la:Ma osvojit ce premijer ligu i kup. A onda ce te se plasirat u ligu prvaka. U play of u ce te poderati neku jaku ekipu. U grupi ce te imati sve pobjede i lagano ce te u finalu drmnut kraljeve iz madrida. I da, ovo danas je bio samo los dan. Samo naprijed tanovci B-)sarajlija je napisao/la:Vidim da kone ovdje dominiraju, ali u inat svima : LJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSE!!![]()
Vidjecemo na kraju ko ce sta osvojit.
i barca može imati loš dan, kao i svaki drugi tim na planeti, pa čak i željo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
tarikhordas je napisao/la:Istina je, svima na ulazu su trazene licne karte. Ko je god bio iz Sarajeva nije mogao uci na stadion. Nije do murije, tako su dobili naredjenje od kvazi saveza. Masa raje nase pokupovala karte i vratili se na kraju.sekac je napisao/la:Jedno pitanje pošto sam pročitao o ovoj zabrani.Je li rečeno da nema organizovanog odlaska na utakmicu gostujučim navihačima? Znaći bez transparenata i to je li tako rečeno? Zašto su onda one pićke u Zenici legitimisale navijače i ko god je iz Sarajeva nije mogao uči? Je li to istina ako jeste onda ovo sve nema smisla igrati bez obzira i na rezultate i na sve. Hajde Zenica je i povelika a šta kad odeš u Vitez gdje se svi u glavu znaju i ne treba ti lična nečeš ući nema Bogaili Obarska itd.... Pa za koga se igra fudbal gospodo iz saveza sjetim vam se najmilijih joj države i apartheida **** i fudbal i igru i sve gadi mi se ako je ovo sve istina znaći ljudi nisu mogli normalno sa djetetom doći i gledati je li? fuck
Zadnja izmjena: sekac, dana/u 02 mar 2014, 01:17, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
nema logike da je zbog saveza, ako smo mi mogli uci na stadion u Bijeljini sto vi ne bi mogli u zenici, vjerovatno murija, klub tako dogovorili...tarikhordas je napisao/la:Istina je, svima na ulazu su trazene licne karte. Ko je god bio iz Sarajeva nije mogao uci na stadion. Nije do murije, tako su dobili naredjenje od kvazi saveza. Masa raje nase pokupovala karte i vratili se na kraju.sekac je napisao/la:Jedno pitanje pošto sam pročitao o ovoj zabrani.Je li rečeno da nema organizovanog odlaska na utakmicu gostujučim navihačima? Znaći bez transparenata i to je li tako rečeno? Zašto su onda one pićke u Zenici legitimisale navijače i ko god je iz Sarajeva nije mogao uči? Je li to istina ako jeste onda ovo sve nema smisla igrati bez obzira i na rezultate i na sve. Hajde Zenica je i povelika a šta kad odeš u Vitez gdje se svi u glavu znaju i ne treba ti lična nečeš ući nema Bogaili Obarska itd.... Pa za koga se igra fudbal gospodo iz saveza sjetim vam se najmilijih joj države i apartheida **** i fudbal i igru i sve gadi mi se ako je ovo sve istina znaći ljudi nisu mogli normalno sa djetetom doći i gledati je li? fuck
Re: FK Sarajevo
mislim da policija nije htjela da uđe u sigurnosni rizik.
na Zapadu je bilo bar 2 hiljade naših navijača, a kako je zabranjen dolazak gostujućih navijača nije bilo mnogo policije na stadionu. Sjever nije bio otvoren i to je to. jbg. nije ovo ni Bijeljina, a još manje Travnik, pa da domaćini hajruju od gostujućih kupljenih karata, a nema nekih problema...
na Zapadu je bilo bar 2 hiljade naših navijača, a kako je zabranjen dolazak gostujućih navijača nije bilo mnogo policije na stadionu. Sjever nije bio otvoren i to je to. jbg. nije ovo ni Bijeljina, a još manje Travnik, pa da domaćini hajruju od gostujućih kupljenih karata, a nema nekih problema...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!
- tarikhordas
- Postovi: 384
- Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tako je i napisala stoka, ali ocigledno ce za neke utakmice to biti izuzetak. Bukvalno ti je uskracena sloboda kretanja. Pa na kraju krajeva neko zivi u Sarajevu a navija za Celik, sta onda ?sekac je napisao/la:Pa ja koliko sam pročitao ta zabrana se odnosila samo na navijače organizovano i na transparente i obilježja znaći sad ćemo Titovom sa jedne strane ići željovci a sa druge Pitari pa ko ima lićnu ovu ili onu...... Pu majku vam **** svima u savezu **** vam APARTHEID majku svoje odluke ne poštujete.tarikhordas je napisao/la:Istina je, svima na ulazu su trazene licne karte. Ko je god bio iz Sarajeva nije mogao uci na stadion. Nije do murije, tako su dobili naredjenje od kvazi saveza. Masa raje nase pokupovala karte i vratili se na kraju.sekac je napisao/la:Jedno pitanje pošto sam pročitao o ovoj zabrani.Je li rečeno da nema organizovanog odlaska na utakmicu gostujučim navihačima? Znaći bez transparenata i to je li tako rečeno? Zašto su onda one pićke u Zenici legitimisale navijače i ko god je iz Sarajeva nije mogao uči? Je li to istina ako jeste onda ovo sve nema smisla igrati bez obzira i na rezultate i na sve. Hajde Zenica je i povelika a šta kad odeš u Vitez gdje se svi u glavu znaju i ne treba ti lična nečeš ući nema Bogaili Obarska itd.... Pa za koga se igra fudbal gospodo iz saveza sjetim vam se najmilijih joj države i apartheida **** i fudbal i igru i sve gadi mi se ako je ovo sve istina znaći ljudi nisu mogli normalno sa djetetom doći i gledati je li? fuck
@bob Tako su pricali drotovi na ulazu.
https://****.com - [url=https://****.com/girl/marie-26.html]Marie[/url] [url=https://****.com/girl/katya-sun-19.html]Katya Sun[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://****.com] Reach Out Private Lady [/url]
Re: FK Sarajevo
a.
Zadnja izmjena: sekac, dana/u 02 mar 2014, 01:18, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
Postenosekac je napisao/la:Sudija vam je navlačio momački jer ste bili oštri pravo i ubili ste naše igrače a žao mi je što niste barem jednom nogu slomili, ali nije uticao na rezultat i čestitam ponavljam opet na zasluženoj pobjedi Čelika je li to u redu ili ne?Nane17 je napisao/la:Svu salu na stranu,vidi se da je Sarajevo tehnicki potkovanija ekipa,i bolji protok lopte i brzina,samo treba vremena da se sve poslozi,imate 11 novih skoro igraca koji su grijali jaja u Antaliji,i danas istrcali na teren ko pickice,dok su nasi izasli na teren i odma znali sta hoce i odigrali jednu od najjagresivnijih utakmica otkad ja pratim Celik,ali u granicama dozvoljenog,sudija niti smrdi niti mirise imao je par gresaka al priznajte da na rezultat nije imao uticaja!pozz!
-
fedeltafrotta
- Postovi: 3932
- Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
- Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
TANko... 
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
Re: FK Sarajevo
ma sramota ...sekac je napisao/la:"Meni je od poraza teze palo sto me policija privela jer mi u licnoj karti pise da sam iz Sarajeva. **** te, u 21 vijeku mi ne daju da udem na stadion jer sam rodjen u Sarajevu a pri tome nisam prekrsio nijedno jedino pravilo niti sam izazvao bilo kakvu paznju. Izvinjavam se sto davim raju ali jos sam u soku od danasnjeg iskustva." Eto šta se nama dešava u BH bravo za savez i sva ****.Ovo je citat mog druga sa drugog foruma.
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, Lik, misstianopenaldo, Vanja8 i 32 gosta.

