Brate kad nas bude vise ovakvih bit ce nam puno bolje svaka ti castza sve recenoi zivio ti meni.hilmo je napisao/la:@firefirefirely
Ne obaziri se na postove o suđenju, onima koji su najavljivali pobjedu sada je svako kriv....
Suđenje je bilo dobro, pustio mušku igru, pa derbi je....Sve što je trebao svirati je svirao. Zeničani bili dosta agresivniji ali ja ni jedan previše grub....A što se tiče valjanja i nabijanja lopte.... Pa brate mili vodiš i naravno da ćeš na sve načine pokušati da ukradeš koji sekund, ni ja se ne bih ljutio da su naši vodili i valjali se...![]()
Realnosti braćo
Inace po meni najlosiji u Sarajevu je bio Puzigaca mnogo los igrac pogotovo u drugom poluvremenu kada je svaka akcija isla na njegovu stranu i bas je ispadao amaterski.