Pocetkom Marta je izvlacenje parova za 1/4 finale...bagra je napisao/la:kad je zdrijeb za kup
Gesendet von meinem GT-I9000 mit Tapatalk 2
Moderatori/ce: ribery,insider,Monolog,_dreamer_
Pocetkom Marta je izvlacenje parova za 1/4 finale...bagra je napisao/la:kad je zdrijeb za kup
04.3.zrinja05 je napisao/la:Vidim prve tekme kupa su 12.03.2014, a kad je žrijeb?
Robijas007 je napisao/la:molite vi svi redom Boga da ne dobijete Čelik,ovog Čelika niko nadigrati neće,živi bili pa vidjeli
ja bih volio da ti se ostvari,samo da znate nema sad Šabe u Upravibistrikboy je napisao/la:Moja želja je Celik!
Jezik pregriz`oyork je napisao/la:mladost - zrinjski
čelik - olimpik
željezničar - velež
sarajevo - široki
De vi igrajte sa Nijazovim ja bih radije Mladostterabajt je napisao/la:ne bi bio lose sutra da se izvuku parovi pa da gledamo dva gradska derbija.
hilmo je napisao/la:De vi igrajte sa Nijazovim ja bih radije Mladostterabajt je napisao/la:ne bi bio lose sutra da se izvuku parovi pa da gledamo dva gradska derbija.
![]()
ma hajmo jedni na druge pa kom opanci kom obojcihilmo je napisao/la:De vi igrajte sa Nijazovim ja bih radije Mladostterabajt je napisao/la:ne bi bio lose sutra da se izvuku parovi pa da gledamo dva gradska derbija.
![]()
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.