Safet Sušić - Pape

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nedim93 » 16 mar 2014, 10:55

The_Target je napisao/la:Mostarci su krivi sto susic nema pojma kako se vodi jedna repka haha gdje ces papka pardon papeta kritikovat,kako se samo usudjuju kritikovati rad "strucnjaka",izgleda da je ovo neka urota javljaju se cak i iz drugih gradova da kritikuju. Stop majorizaciji susica,brzo papetoljupci skupite plenum da ga spasite
Hoću i ja moderatora
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Avatar
emir79
Postovi: 8774
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 16 mar 2014, 13:53

Centre forward je napisao/la:Moderator otvoreno vrijeđa selektora. :| Na stranu sad da li neko pripada ovoj ili onoj struji, dakle da li ga brani ili napada, bolan kakav ti to primjer daješ ovoj omladini ovdje? Sad će svaki od njih otvoreno pisati grozote prema selektoru braneći se time da i vlastela to radi, nema mi to smisla nikako. To više nije u domeni sporta nego kulture i to one elementarne, a nama prodaju moral i slično, baš me zanima šta će Glavni da kaže na sve ovo ?!
Nije on kriv sto je takav, nego njegov nadredjeni sto ga je postavio, da svoj papanluk prosipa.
Inace ovakva nam je i drzava, isti princip, zato i jesmo tu gdje jesmo, da i Kosovo i Albanija, ispred nas koracaju ka EU. Slika i prilika.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 16 mar 2014, 13:57

Ovaj jos nije dao ostavku?

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la velez_mostar » 16 mar 2014, 14:00

Ovo je momak tepao Susicu..Pape-Papcic-Opancic-Papak

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Claus » 16 mar 2014, 14:03

drummer je napisao/la:Ovaj jos nije dao ostavku?
Zašto bi :?: I da tako propusti Mundijal i šansu da se proda u neki solidan klub!?

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Odg: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la velez_mostar » 16 mar 2014, 14:06

Claus je napisao/la:
drummer je napisao/la:Ovaj jos nije dao ostavku?
Zašto bi :?: I da tako propusti Mundijal i šansu da se proda u neki solidan klub!?
I sansu da povede pola agencije i uzme dio para od prodaje(ako ih primjeti bilo ko).


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la MrMuscle » 16 mar 2014, 14:07

Halal mu bio svaki klub i svaki dinar koji je uzeo preko ledja repke... Samo nek nas napusti... Al opet ja se bojim da ne dozivimo kakvu kanonadu na SP, pa da naseg Mourinha niko ne htjedne, pa da kojim slucajem isti i ostane selektor i nakon SP, jer znamo kakvi lopovi egzistiraju u nasem savezu, ne bi se cudio i da su u dosluhu, i oni sa Germaniom Agenturom... Sve za razne provizije.... DaBogda im ne trebale.....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 16 mar 2014, 14:14

Igraci koj je Susic sam doveo u reprezentaciju,tj.koje je on otkrio:Zahirovic,Vrsajevic,Visca,Kvržić,Hadzić,Tino Sven Sušić.Znaci ovo su igraci koje je on sam iskopao,obavijestio javnost da ce ih dovesti i na kraju ih doveo.Znaci on se porudio da oni postanu reprezentativci.
A javnost,novinari,navijaci,entuzijasti i igraci(Spaha,Juka,Dzeko)su doveli Lulica,Zukanovica,Kolasinca,Hajrovica,Bičakčića.Ove igrace on nikad nije prvi spomenuo i rekao,ovaj mi je igrac interesantan i rado bih ga pozvao.To je govorio tek kad ga pritisne javnost,cak i ljudi iz saveza i novinari pitanjima.Kad se to desi onda bi on govorio,uredu neka srede papire pa cemo vidjeti.
Zakljucak,bez pritiska javnosti,saveza,Juke,novinara on ove igrace nikad sam ne bih pozvao niti bi sugerisao savezu da im pomogne sa papirima da bi ih mogao pozvati.

Dakle jasno je za koje samo igrace se on licno zauzme,sta se tu ima dalje pricati.

Avatar
emir79
Postovi: 8774
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 16 mar 2014, 14:21

drummer je napisao/la:Igraci koj je Susic sam doveo u reprezentaciju,tj.koje je on otkrio:Zahirovic,Vrsajevic,Visca,Kvržić,Hadzić,Tino Sven Sušić.Znaci ovo su igraci koje je on sam iskopao,obavijestio javnost da ce ih dovesti i na kraju ih doveo.Znaci on se porudio da oni postanu reprezentativci.
A javnost,novinari,navijaci,entuzijasti i igraci(Spaha,Juka,Dzeko)su doveli Lulica,Zukanovica,Kolasinca,Hajrovica,Bičakčića.Ove igrace on nikad nije prvi spomenuo i rekao,ovaj mi je igrac interesantan i rado bih ga pozvao.To je govorio tek kad ga pritisne javnost,cak i ljudi iz saveza i novinari pitanjima.Kad se to desi onda bi on govorio,uredu neka srede papire pa cemo vidjeti.
Zakljucak,bez pritiska javnosti,saveza,Juke,novinara on ove igrace nikad sam ne bih pozvao niti bi sugerisao savezu da im pomogne sa papirima da bi ih mogao pozvati.

Dakle jasno je za koje samo igrace se on licno zauzme,sta se tu ima dalje pricati.
Da bas, novinari hahahahahah, hajdi jos jednom pokusaj.
Da pojma imas, koliko nemas, znao bi, da Juka ne moze niti sa jednim igracem pregovarati AKO NE DOBIJE UPUTE SAFETA SUSICA!
Gdje su Mujdza,Stevanovic,Vranjes? SJEDI JEDAN!



Ah ja, da ne zaboravim na nase mile pljuvace.

Oni koji tvrde, da Safet nakon poraza kritikuje igrace ( to naravno macku o rep okaciti mozete, jer to nikad radio nije)

Inace, koliko selektora ima muda, da zastiti vlastitog igraca od navijaca svoje domovine. Na zalost Dzeko ne zna da cijeni Papetovu dobrotu, ali shvatice nekad.

" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: emir79, dana/u 16 mar 2014, 14:26, ukupno mijenjano 1 put.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 16 mar 2014, 14:24

emir79 je napisao/la:
drummer je napisao/la:Igraci koj je Susic sam doveo u reprezentaciju,tj.koje je on otkrio:Zahirovic,Vrsajevic,Visca,Kvržić,Hadzić,Tino Sven Sušić.Znaci ovo su igraci koje je on sam iskopao,obavijestio javnost da ce ih dovesti i na kraju ih doveo.Znaci on se porudio da oni postanu reprezentativci.
A javnost,novinari,navijaci,entuzijasti i igraci(Spaha,Juka,Dzeko)su doveli Lulica,Zukanovica,Kolasinca,Hajrovica,Bičakčića.Ove igrace on nikad nije prvi spomenuo i rekao,ovaj mi je igrac interesantan i rado bih ga pozvao.To je govorio tek kad ga pritisne javnost,cak i ljudi iz saveza i novinari pitanjima.Kad se to desi onda bi on govorio,uredu neka srede papire pa cemo vidjeti.
Zakljucak,bez pritiska javnosti,saveza,Juke,novinara on ove igrace nikad sam ne bih pozvao niti bi sugerisao savezu da im pomogne sa papirima da bi ih mogao pozvati.

Dakle jasno je za koje samo igrace se on licno zauzme,sta se tu ima dalje pricati.
Da bas, novinari hahahahahah, hajdi jos jednom pokusaj.
Da pojma imas, koliko nemas, znao bi, da Juka ne moze niti sa jednim igracem pregovarati AKO NE DOBIJE UPUTE SAFETA SUSICA!
Gdje su Mujdza,Stevanovic,Vranjes? SJEDI JEDAN!
Mujdza isto klub u kojem igra,pritisak igraca,Spahic je prvi govorio o njemu,i tu je javnost i novinari odigrali svoje.Susic ga NIJE prvi spomenuo.Vranjes ne znam kako je dosao,nek ti bude da ga je on doveo a Stevanovic dobrim igrama u mladoj i na preporuku selektora mlade reprezentacije.
Bezveze pjenis,znas da je tako bilo.

Avatar
emir79
Postovi: 8774
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la emir79 » 16 mar 2014, 14:31

drummer je napisao/la: Mujdza isto klub u kojem igra,pritisak igraca,Spahic je prvi govorio o njemu,i tu je javnost i novinari odigrali svoje.Susic ga NIJE prvi spomenuo.Vranjes ne znam kako je dosao,nek ti bude da ga je on doveo a Stevanovic dobrim igrama u mladoj i na preporuku selektora mlade reprezentacije.
Bezveze pjenis,znas da je tako bilo.
Nisi ni svijestan, koliko si prethodni post , demantovao ovim.
Hajde nastavi, ocito kontradiktornost ti je jaca strana.

Gubis se jednostavno.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

damir_82
Postovi: 991
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la damir_82 » 16 mar 2014, 14:38

drummer je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
drummer je napisao/la:Igraci koj je Susic sam doveo u reprezentaciju,tj.koje je on otkrio:Zahirovic,Vrsajevic,Visca,Kvržić,Hadzić,Tino Sven Sušić.Znaci ovo su igraci koje je on sam iskopao,obavijestio javnost da ce ih dovesti i na kraju ih doveo.Znaci on se porudio da oni postanu reprezentativci.
A javnost,novinari,navijaci,entuzijasti i igraci(Spaha,Juka,Dzeko)su doveli Lulica,Zukanovica,Kolasinca,Hajrovica,Bičakčića.Ove igrace on nikad nije prvi spomenuo i rekao,ovaj mi je igrac interesantan i rado bih ga pozvao.To je govorio tek kad ga pritisne javnost,cak i ljudi iz saveza i novinari pitanjima.Kad se to desi onda bi on govorio,uredu neka srede papire pa cemo vidjeti.
Zakljucak,bez pritiska javnosti,saveza,Juke,novinara on ove igrace nikad sam ne bih pozvao niti bi sugerisao savezu da im pomogne sa papirima da bi ih mogao pozvati.

Dakle jasno je za koje samo igrace se on licno zauzme,sta se tu ima dalje pricati.
Da bas, novinari hahahahahah, hajdi jos jednom pokusaj.
Da pojma imas, koliko nemas, znao bi, da Juka ne moze niti sa jednim igracem pregovarati AKO NE DOBIJE UPUTE SAFETA SUSICA!
Gdje su Mujdza,Stevanovic,Vranjes? SJEDI JEDAN!
Mujdza isto klub u kojem igra,pritisak igraca,Spahic je prvi govorio o njemu,i tu je javnost i novinari odigrali svoje.Susic ga NIJE prvi spomenuo.Vranjes ne znam kako je dosao,nek ti bude da ga je on doveo a Stevanovic dobrim igrama u mladoj i na preporuku selektora mlade reprezentacije.
Bezveze pjenis,znas da je tako bilo.
:D Zakljucak: Svakog "dobrog" igraca su doveli drugi! Svakog "loseg" igraca je doveo Susic! :D
Da vas nema trebalo bi vas izmisliti! A kad ovi "dobri" odigraju lose i to je opet krivica iskljucivo Safeta Susica!
Kad Susic stane u odbranu Edina Dzeke, to se namjerno zanemari ovdje, a kad se Dzeki prigovori onda je udar na naseg "dijamanta"...
I onda idemo pisati o dvostrukim arsinima... pa pregledaj sastave nekih ekipa... ako je igrao Tankovic prozovi Susica, ako nije onda se usuti. Isti princip i za Prcica! Poenta je jasna, da se osvoji i odbrani titula svjetskih prvaka, Susic ne valja, treba ga otjerati...!
A izmedju toga standardna matrica: Germania (dokazana suplja i ubleha), Avdija, Tino, taktika (nema veze raspolozivi kadar, bitno je samo jako i u kost), itd itd.......

Podrska selektore! ;)

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Claus » 16 mar 2014, 14:41

damir_82 je napisao/la:Zakljucak: Svakog "dobrog" igraca su doveli drugi! Svakog "loseg" igraca je doveo Susic!
Da vas nema trebalo bi vas izmisliti! A kad ovi "dobri" odigraju lose i to je opet krivica iskljucivo Safeta Susica!
Kad Susic stane u odbranu Edina Dzeke, to se namjerno zanemari ovdje, a kad se Dzeki prigovori onda je udar na naseg "dijamanta"...
I onda idemo pisati o dvostrukim arsinima... pa pregledaj sastave nekih ekipa... ako je igrao Tankovic prozovi Susica, ako nije onda se usuti. Isti princip i za Prcica! Poenta je jasna, da se osvoji i odbrani titula svjetskih prvaka, Susic ne valja, treba ga otjerati...!
A izmedju toga standardna matrica: Germania (dokazana suplja i ubleha), Avdija, Tino, taktika (nema veze raspolozivi kadar, bitno je samo jako i u kost), itd itd.......

Podrska selektore!
Ako neko ne zna šta je spinovanje, ovo je idealan primjer na kojem može naučiti.

damir_82
Postovi: 991
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la damir_82 » 16 mar 2014, 14:57

Claus je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:Zakljucak: Svakog "dobrog" igraca su doveli drugi! Svakog "loseg" igraca je doveo Susic!
Da vas nema trebalo bi vas izmisliti! A kad ovi "dobri" odigraju lose i to je opet krivica iskljucivo Safeta Susica!
Kad Susic stane u odbranu Edina Dzeke, to se namjerno zanemari ovdje, a kad se Dzeki prigovori onda je udar na naseg "dijamanta"...
I onda idemo pisati o dvostrukim arsinima... pa pregledaj sastave nekih ekipa... ako je igrao Tankovic prozovi Susica, ako nije onda se usuti. Isti princip i za Prcica! Poenta je jasna, da se osvoji i odbrani titula svjetskih prvaka, Susic ne valja, treba ga otjerati...!
A izmedju toga standardna matrica: Germania (dokazana suplja i ubleha), Avdija, Tino, taktika (nema veze raspolozivi kadar, bitno je samo jako i u kost), itd itd.......

Podrska selektore!
Ako neko ne zna šta je spinovanje, ovo je idealan primjer na kojem može naučiti.
Tacno! ;) Vidi se ta spin-strategija u njihovim postovima! ;)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 16 mar 2014, 15:18

Claus je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:Zakljucak: Svakog "dobrog" igraca su doveli drugi! Svakog "loseg" igraca je doveo Susic!
Da vas nema trebalo bi vas izmisliti! A kad ovi "dobri" odigraju lose i to je opet krivica iskljucivo Safeta Susica!
Kad Susic stane u odbranu Edina Dzeke, to se namjerno zanemari ovdje, a kad se Dzeki prigovori onda je udar na naseg "dijamanta"...
I onda idemo pisati o dvostrukim arsinima... pa pregledaj sastave nekih ekipa... ako je igrao Tankovic prozovi Susica, ako nije onda se usuti. Isti princip i za Prcica! Poenta je jasna, da se osvoji i odbrani titula svjetskih prvaka, Susic ne valja, treba ga otjerati...!
A izmedju toga standardna matrica: Germania (dokazana suplja i ubleha), Avdija, Tino, taktika (nema veze raspolozivi kadar, bitno je samo jako i u kost), itd itd.......

Podrska selektore!
Ako neko ne zna šta je spinovanje, ovo je idealan primjer na kojem može naučiti.
@Klau.. stari spiner.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la calcio » 16 mar 2014, 15:51

Sve dok Susic sam ne obuce kopacke i dres i zabije par golova ovi spin doktori mu nece priznati da ima ikakve zasluge... 'ta ce Pape, ja mu na fotball manageru kroz noge probaciv'o :mrgreen:

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 mar 2014, 16:43

Ko je kome kroz noge i gdje probacivao nije bitno. Bitno je da vec godinu dana nasa reprezentacija nije odigrala dobru utakmicu. Bitno je da nam je i dalje defanzivni vezni najveci problem, da igramo sa 2 nepokretna spica.
Celik!3,2,2.

bosnas_
Postovi: 4045
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la bosnas_ » 16 mar 2014, 17:07

Mislim da selektor pravi veliku gresku pozivanjem nekih igraca u reprezentaciju,realno niti jedan igrac iz HNL ne zasluzuje poziv u reprezentaciju! ta liga nije nista puno bolja od nase domace lige,i uvijek bih prije pozvao Svraku kao zadnjeg veznog umjesto Tinceka,Stanica umjesto Vrdsajevica,Hodzica takodjer kao treceg napadaca! mogu i neki drugi igraci,ali ovi su mi prvi pali na pamet.... treba malo biti posteniji i korektniji prema domacoj bh ligi,jer ako vec moze zvati Tina,Avdiju,Kvrzica,onda vala moze i Stanica,Svraku,Hodzica-cak sta vise ova tri igraca su puno bolja od tih iz Hrvatske lige... ignorise mladog Besica,pa i Prcica sto je neshvatljivo,jer prije bih pozvao Prcica nego iti jednog igraca iz HNL! pa i Turske lige.....oteze se oko poziva Arslanagicu....i bojim se da je selektorova tvrdoglavost dobrim dijelom dovela do ove lose atmosfere u i oko ekope,iako je kapiten kao predvodnik jednog klana daleko najzasluzniji sto imamo najlosiju atmosferu u ekipi u zadnjih 10 godina! Niko nema pravo narusavati ovaj rejting kojem smo mrkotrpnim radom postigli,zbog kojekakvih licnih interesa,sujeta,tvrdoglavosti...i svi se trebaju potruditi da do priprema u Maju sve bude na svom mjestu,jer navijaci to ocekuju! samo tako u Brazilu mozemo nesto napraviti,a valjda je svima to u interesu!

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la drummer » 16 mar 2014, 17:13

Samo mi nadjite intervju,izjavu,bilo sta u kojem Susic prvi spominje da ce zvati Kolasinca,Bicakcica,Hajrovica,Zukanovica a da ga prethodno za njih nisu pitali novinari nakon pritiska javnosti.
S druge strane on je prvi spomenuo da ce pozvati Zahirovica,Vrsajevica,Kvrzica(pratio sam Kvrzica i taj igrac mi je interesantan-dobice poziv)Tina i Hadzica.Sve ove igrace je on prvi spomenuo i rekao da ce ih pozvati.Tu nije bilo ni pritiska javnosti ni pitanja novinara.

Mozete vi spinovat koliko hocete ali to je tako bilo i sve se moze provjeriti i sve to svako objektivan zna,

andaluz01
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 jan 2014, 17:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la andaluz01 » 16 mar 2014, 18:45

drummer je napisao/la:Samo mi nadjite intervju,izjavu,bilo sta u kojem Susic prvi spominje da ce zvati Kolasinca,Bicakcica,Hajrovica,Zukanovica a da ga prethodno za njih nisu pitali novinari nakon pritiska javnosti.
S druge strane on je prvi spomenuo da ce pozvati Zahirovica,Vrsajevica,Kvrzica(pratio sam Kvrzica i taj igrac mi je interesantan-dobice poziv)Tina i Hadzica.Sve ove igrace je on prvi spomenuo i rekao da ce ih pozvati.Tu nije bilo ni pritiska javnosti ni pitanja novinara.

Mozete vi spinovat koliko hocete ali to je tako bilo i sve se moze provjeriti i sve to svako objektivan zna,
I svi ti igraci koje je Pape prvi spomenuo predpsotavljam pripadaju Agenciji njegoviog brata (ukljucujuci I Mravca koga smo se jedva kutarisali). Po meni Pape je privatizovao nacionalni tim, los je strateg, takticar, jos losoji trener I sto prije ode bolje ce biti I za reprezentaciju I za njega.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.