Navijaci..

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
deno_TM87
Postovi: 3429
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la deno_TM87 » 17 mar 2014, 23:48

Carl Zeiss Jena - Magdeburg

slika

slika

slika

slika

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Željezničar über alles!

Slava Ukraïni!

Leeds United Football Club!

Avatar
Gorki
Postovi: 4918
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Gorki » 18 mar 2014, 10:12

Hellas Verona-Inter

[youtube][/youtube]

Fiorentina-Chievo

[youtube][/youtube]
Pobjeda je bolja od orgazma!

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la terabajt » 18 mar 2014, 19:04

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 1500_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 2672_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

celzi-galata
real-salke

Avatar
Gorki
Postovi: 4918
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Gorki » 18 mar 2014, 21:47

U Londonu..

slika
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
Gorki
Postovi: 4918
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Gorki » 19 mar 2014, 16:39

Hellas Verona-Inter

[youtube][/youtube]
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
deno_TM87
Postovi: 3429
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la deno_TM87 » 20 mar 2014, 18:14

Aris - PAOK

slika

slika

slika

slika

slika

slika

[youtube][/youtube]
Željezničar über alles!

Slava Ukraïni!

Leeds United Football Club!

Avatar
Gorki
Postovi: 4918
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Gorki » 20 mar 2014, 20:00

Super 3 i Dortmundovi navijači su u braća..
slika
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
Desperado2
Postovi: 22
Pridružen/a: 15 mar 2014, 01:09
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Desperado2 » 21 mar 2014, 19:54

[youtube][/youtube]

Moderni RB Salzburg - Basel
FC BAYERN MÜNCHEN

fedeltafrotta
Postovi: 3932
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la fedeltafrotta » 23 mar 2014, 13:48

bili su fini neredi izmedju banik ostrave i sparte prag ;)
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
deno_TM87
Postovi: 3429
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la deno_TM87 » 23 mar 2014, 21:37

fedeltafrotta je napisao/la:bili su fini neredi izmedju banik ostrave i sparte prag ;)
Banik Ostrava - Sparta Prague

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Željezničar über alles!

Slava Ukraïni!

Leeds United Football Club!

Avatar
STEVIE
Postovi: 4267
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la STEVIE » 23 mar 2014, 22:37

koreo basela u zurichu danas :o
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Puma » 26 mar 2014, 12:27

slika

Open new tab
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la terabajt » 26 mar 2014, 15:45

" onclick="window.open(this.href);return false;
100 godina Arisa.

Avatar
gio10
Postovi: 3416
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la gio10 » 27 mar 2014, 19:33

[youtube][/youtube]

Pogodite ko se vratio? 8-)

[youtube][/youtube]
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26990
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 30 mar 2014, 16:35

Navijac Djurgårdena pretucen na smrt, a mec sa Helsingborgom prekinut jer su navijaci Djurgårdena usli na teren zbog smrti njihovog druga sa tribine :(

http://www.fotbollskanalen.se/allsvensk ... rafta-det/
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la terabajt » 30 mar 2014, 17:37

:( :( :o

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Evolution87 » 30 mar 2014, 18:20

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/2 ... gborg.html" onclick="window.open(this.href);return false;
RIP
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la terabajt » 30 mar 2014, 22:54

Zasto nije bilo navijaca sentetjena veceras na derbiju protiv liyona ??

Avatar
STEVIE
Postovi: 4267
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la STEVIE » 30 mar 2014, 23:30

terabajt je napisao/la:Zasto nije bilo navijaca sentetjena veceras na derbiju protiv liyona ??
zabranjeno im gostovanje.

trese se la bombonera, samo fali gol boce 8-)
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la terabajt » 30 mar 2014, 23:33

STEVIE je napisao/la:
terabajt je napisao/la:Zasto nije bilo navijaca sentetjena veceras na derbiju protiv liyona ??
zabranjeno im gostovanje.

trese se la bombonera, samo fali gol boce 8-)
http://0dt.net/video/866103.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Link ko zeli da gleda (nije bas najbolji) :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []