Miralem Pjanić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Pape ubleho, gradi ekipu oko ovog momka. Ko mu smeta, mars na klupu. Sve oko njega treba da se gradi.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Cartman je napisao/la:Najbolji igrac repke.![]()
Pape ubleho, gradi ekipu oko ovog momka. Ko mu smeta, mars na klupu. Sve oko njega treba da se gradi.
Re: Miralem Pjanić
Miralem Pjanic !
Mirza Teletovic !
Damir Dzumhur !
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Odkad ja to govorim, dok neki penzionera Misketa stavljaju ispred.Cartman je napisao/la:Najbolji igrac repke.![]()
Pape ubleho, gradi ekipu oko ovog momka. Ko mu smeta, mars na klupu. Sve oko njega treba da se gradi.
Re: Miralem Pjanić
Deri ih princeeeeee
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Sad ce jos ispasti da mu Pape ne da igrati.stokton je napisao/la:Odkad ja to govorim, dok neki penzionera Misketa stavljaju ispred.Cartman je napisao/la:Najbolji igrac repke.![]()
Pape ubleho, gradi ekipu oko ovog momka. Ko mu smeta, mars na klupu. Sve oko njega treba da se gradi.
Begovic, Spahic, Pjanic, Dzeko su osovina ekipe kod Papeta.
sad gledaj kad neko od balavaca krene replicirati sa Avdijom i Tinom
Re: Miralem Pjanić
Jes aha, igra zadnjeg veznog i trči i za sebe i za Misketa.calcio je napisao/la:Sad ce jos ispasti da mu Pape ne da igrati.stokton je napisao/la:Odkad ja to govorim, dok neki penzionera Misketa stavljaju ispred.Cartman je napisao/la:Najbolji igrac repke.![]()
Pape ubleho, gradi ekipu oko ovog momka. Ko mu smeta, mars na klupu. Sve oko njega treba da se gradi.Pa zar mu nije jedan do glavnih igraca?
Begovic, Spahic, Pjanic, Dzeko su osovina ekipe kod Papeta.
sad gledaj kad neko od balavaca krene replicirati sa Avdijom i Tinom
Re: Miralem Pjanić
Miralem bi sad trenutno trebao biti glavni u timu, ali ni slucajno u Brazil bez Zvjezdana. Nije on ni blizu penzionera, iako bi vjerovatno trebao ostati na klupi i eventualno uci pred kraj ako se utakmica treba rijesavati.
Kraj Neretve Rođeni
"Mislim na Sea, dakle postojim."
Re: Miralem Pjanić
Meni isto to nikad nece biti jasno . To ponizavanje jednog igraca da bi uvelicali drugog. Trebamo biti sretni sto imamo ovakve igrace.nut_shell je napisao/la:Ja samo nekad ne kontam sto ljudi pljuju Misketa kad hvale Pjanica, ili obratno. Meni je Miralem najdrazi igrac repke, ali mi je Boga mi i Miske drag.
Miralem bi sad trenutno trebao biti glavni u timu, ali ni slucajno u Brazil bez Zvjezdana. Nije on ni blizu penzionera, iako bi vjerovatno trebao ostati na klupi i eventualno uci pred kraj ako se utakmica treba rijesavati.
Re: Miralem Pjanić
Al jok, nije ni to, vec je bitno malo bocnut' Safeta, ne bitno o cemu je rijec. Davite vise s tim !!!!
Safet je kriv i za onaj zemljotres u Cileu.
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
De ne piši gluposti.Adinjo je napisao/la:@stoktone, to Miralem nikad nije igrao zadnjeg u Romi, pa ti nesto cudno![]()
Al jok, nije ni to, vec je bitno malo bocnut' Safeta, ne bitno o cemu je rijec. Davite vise s tim !!!!
Safet je kriv i za onaj zemljotres u Cileu.
uvijek igra sa De Rosijem i Strostmanom, a od kad je ovaj povrijeđen sa Rađom.
Čuj Pjana igro zadnjeg veznog
To samo kod našeg maga može igrati. Tri najsporija igrača, od kojih samo Pjanke ima kondicije za cijelu tekmu, nam drže sredinu i kažeš da bockam Safeta
Re: Miralem Pjanić
Kad kažeš da je čovjek za penzije to ti pljuvanjenut_shell je napisao/la:Ja samo nekad ne kontam sto ljudi pljuju Misketa kad hvale Pjanica, ili obratno. Meni je Miralem najdrazi igrac repke, ali mi je Boga mi i Miske drag.
Miralem bi sad trenutno trebao biti glavni u timu, ali ni slucajno u Brazil bez Zvjezdana. Nije on ni blizu penzionera, iako bi vjerovatno trebao ostati na klupi i eventualno uci pred kraj ako se utakmica treba rijesavati.
Nije bitno koga voliš ili ne, nego može li ta osoba igrati fudbal na reprezentativnom nivou.
Mene uopšte ne interesuje kakav je nekad igrač bio nego kakav je sad, a tako bi bi trebalo bit i kod selektora, pa neka je taj Miske ili Džeko ili neko treći.
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
U seriji A ne igra protiv luksemburga, latvije i ostalih amatera, ali tebi je to izgleda sve isto, uglavnom samo vama papetoljubcima i Safetu je OK što Pjanke i Medo igraju zadnjeg veznog i ostale taktičke inovacije velikog maga.calcio je napisao/la:Pjanic u reprezentaciji na osam utakmica nakupi golova i asistencija kao u Romi za cijelu sezonu. To je sigurrno zbog toga jer igra defanzivnije. I zbog toga sto mora trcati iza penzionera Misimovica (koji je bio nas treci strijelac u kvalifikacima).
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, atomac123, AzRimiRzA, Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, DeeWa, Drum, DzaniMehmet, Elddar, enobarca, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, goonmo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, harko35, Imamkarbarum, Iniesta12, J1897, jasmin10, JimmyPage, Kljukusar, kouadio, kovac, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Sveti, SWOT, trunks1946, Vanja8, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zglavkar i 478 gostiju.


