FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PL BiH -1 » 08 apr 2014, 22:01

pisac je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Sta je on uradio toliko u zadnjih cca 10 godina pa da je dobar trener? Samo cu reci da Jarnija niste ni trebali otpustat ako cete ovog dovodit. Ali vidjet cemo...
Sta je Ivica Osim napravio u zadnjih deset godina pa ga vi i danas smatrate nogometnim magom?

Auuuuuu sad si sve rekao.

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la terabajt » 08 apr 2014, 22:03

pisac banuj se.

pisac
Postovi: 1369
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pisac » 08 apr 2014, 22:07

PL BiH -1 je napisao/la:
pisac je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Sta je on uradio toliko u zadnjih cca 10 godina pa da je dobar trener? Samo cu reci da Jarnija niste ni trebali otpustat ako cete ovog dovodit. Ali vidjet cemo...
Sta je Ivica Osim napravio u zadnjih deset godina pa ga vi i danas smatrate nogometnim magom?

Auuuuuu sad si sve rekao.

Da neces mozda da kazes da je Ivica Osim imao bolju trenersku karijeru od Petrovica???

Avatar
storm_raider
Postovi: 4201
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la storm_raider » 08 apr 2014, 22:08

:lol: :lol: :lol:
Ovo onaj sto ne zna s kim je Sarajevo kad' igralo i tvrdi da nas je Malaga 4:1 dobila. Ne dopustite mu da pricu okrene na Ivicu. :lol: :lol: :lol:

Komsije, dobili ste trenera koji zna kako da smiri ove vase zvjezdice.Dobar potez.
Zadnja izmjena: storm_raider, dana/u 08 apr 2014, 22:09, ukupno mijenjano 1 put.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13011
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bagrcavi » 08 apr 2014, 22:08

pisac šta te trese pukni se razumom
DRUG NEBI TI PUNCA

pisac
Postovi: 1369
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pisac » 08 apr 2014, 22:09

terabajt je napisao/la:pisac banuj se.
Boli istina?
Hajde na vasu stranicu i prodajite ublehe!!!

pisac
Postovi: 1369
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pisac » 08 apr 2014, 22:11

Petrovic je nakon Tomislava Ivica najbolji trener ex yuge svih vremena!!!

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 08 apr 2014, 22:16

slika
:mrgreen:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PL BiH -1 » 08 apr 2014, 22:17

pisac je napisao/la:Petrovic je nakon Tomislava Ivica najbolji trener ex yuge svih vremena!!!
Steta sto ce te mu yebavati majku za par mjeseci a mozda vec poslije derbija. Pazi Abdulah sta pises, jer najavio si Tanu titulu da ce proslaviti na Grbavici.

pisac
Postovi: 1369
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pisac » 08 apr 2014, 22:19

PL BiH -1 je napisao/la:
pisac je napisao/la:Petrovic je nakon Tomislava Ivica najbolji trener ex yuge svih vremena!!!
Steta sto ce te mu yebavati majku za par mjeseci a mozda vec poslije derbija. Pazi Abdulah sta pises, jer najavio si Tanu titulu da ce proslaviti na Grbavici.
Ja samo govorim da je on imao poslije Tomislava Ivica najvecu trenersku karijeru u istoriji Yuge, ne govorim da je on i danas tako dobar.

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PL BiH -1 » 08 apr 2014, 22:21

pisac je napisao/la:
PL BiH -1 je napisao/la:
pisac je napisao/la:Petrovic je nakon Tomislava Ivica najbolji trener ex yuge svih vremena!!!
Steta sto ce te mu yebavati majku za par mjeseci a mozda vec poslije derbija. Pazi Abdulah sta pises, jer najavio si Tanu titulu da ce proslaviti na Grbavici.
Ja samo govorim da je on imao poslije Ivica najvecu trenersku karijeru u istoriji Yuge, ne govorim da je on i danas tako dobar.
Pa ko ti sta govori? Sta se odma poredite sa Osimom i Zeljom? Vi da imate pola Zeljinih titula pa gradom se ne bi moglo proci.

pisac
Postovi: 1369
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pisac » 08 apr 2014, 22:27

Samo dokazujem vase dvostruke standarde.
Svako od vas ce i danas reci da je Ivan Osim najbolji trener u BiH i da sad sjede na klupu Zelje svi bi presretni bili.
Zar ne?

Ovako, na klupu Sarajeva sjeda isto tako veliko trenersko ime, ako ne i vece, a vasi ovdje dolaze i covjeka nazivaju starim i senilnim.

Ostvavite se nase avlije i pustite da mi brinemo o dobru i zlu naseg kluba.
Vasi "dobronamjerni" savjeti nam nisu potrebni.
Imamo i suvise vlastitih problema. Isto tako i vi imate mozda i vece probleme te o njima brinite.

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 08 apr 2014, 22:32

storm_raider je napisao/la::lol: :lol: :lol:
Ovo onaj sto ne zna s kim je Sarajevo kad' igralo i tvrdi da nas je Malaga 4:1 dobila. Ne dopustite mu da pricu okrene na Ivicu. :lol: :lol: :lol:

Komsije, dobili ste trenera koji zna kako da smiri ove vase zvjezdice.Dobar potez.
Ovog čovjeka stvarno volim i poštujem hvala Storme!
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
adriano_leite
Postovi: 5910
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adriano_leite » 08 apr 2014, 22:56

sekac je napisao/la:
storm_raider je napisao/la::lol: :lol: :lol:
Ovo onaj sto ne zna s kim je Sarajevo kad' igralo i tvrdi da nas je Malaga 4:1 dobila. Ne dopustite mu da pricu okrene na Ivicu. :lol: :lol: :lol:

Komsije, dobili ste trenera koji zna kako da smiri ove vase zvjezdice.Dobar potez.
Ovog čovjeka stvarno volim i poštujem hvala Storme!
Storm je kralj i meni je jedan od drazih forumasa.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

lucif3R666
Postovi: 1172
Pridružen/a: 22 jul 2013, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la lucif3R666 » 08 apr 2014, 23:00

aleksandar_veliki je napisao/la:PL BiH -1, za pocetak sedam dana. Pa sjasi dragi covjece, od teme Sarajevo pet godina pokusavas napraviti cirkus. Ne kontam te, imas godina, nisi balavac, pa koji ti je...
koliko ima godina ? ja mislim da je on onaj lik sto 24 h sjedi u Tuborgu za sankom :lol:
Nema neprijatelja koji može biti toliko opasan kao bivši prijatelj,jer ovaj tačno zna gdje treba da udari!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 1018
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 08 apr 2014, 23:01

Ljupko Petrovic je 1947. godiste, dakle ima 67 godina, dakle star je i vama za trenera treba mladji covjek.Po meni ponavljam najbolje rjesenje za trenera Sarajeva je Almir Turkovic. A Jarnija ste trebali otjerati nakon remija sa Olimpicom
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 08 apr 2014, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
storm_raider
Postovi: 4201
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la storm_raider » 08 apr 2014, 23:04

sekac je napisao/la:
storm_raider je napisao/la::lol: :lol: :lol:
Ovo onaj sto ne zna s kim je Sarajevo kad' igralo i tvrdi da nas je Malaga 4:1 dobila. Ne dopustite mu da pricu okrene na Ivicu. :lol: :lol: :lol:

Komsije, dobili ste trenera koji zna kako da smiri ove vase zvjezdice.Dobar potez.
Ovog čovjeka stvarno volim i poštujem hvala Storme!
Postovanje i tebi sekac prijatelju. Ma bitno je da s ovim nas fudbal moze samo da dobije, a Petrovic je veliko ime... Previse smo mi svi mali da bismo dopustili sebi neke teske rijeci i raskole, lako je pljuvati... Morate imati sabura, ne gradi se nista tek tako... preko noci.

Pozdrav @adriano i tebi. Zivio! :)
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 08 apr 2014, 23:04

Pa bio je red da se tema pocne cistiti od ovih smaraca koji nemaju nista konstruktivno napisati vec samo dolaze ovdje da podyebavaju.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 08 apr 2014, 23:09

Eto završi se to i oko trenera, neka je hvala Bogu, nadam se da su se i naše drage komšije ispucale ;) ;) :D
Da se mi okrenemo narednom premijerligaškom kolu, ima li neko kartoniran, i da li ste pratili treninge (ako ih je bilo :mrgreen: ) - hoće li Stojčev biti spreman za petak?

pisac
Postovi: 1369
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pisac » 08 apr 2014, 23:10

Ja bih u petak odmorio i Stojceva i Jajala. Ako Zvijezdu bez njih ne mozemo dobiti, onda ne moramo ni Zrinski proci.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: MSOZ101 i 36 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []