Miroslav Ćiro Blažević

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Neutral » 01 jan 2009, 18:08

nice vrijedanjw :mrgreen:

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la HOS » 01 jan 2009, 18:54

omar33 je napisao/la: :arrow: vodi ga sebi majke ti (i muniba s njim)
sta je to on napravio kod vas? sta? to trece mjesto sa onakvim igracima mogao je bilo ko. sto se stalno na to pozivate? pogledaj kolko je klubova i reprezentacija uhelacio?
jednostavno: NULA-COVJEK, NULA-TRENER bola.
cao.
Ovo ti nije trebalo stvarno, samo glup ispadas. Dosao covjek i fino/argumentativno napisao svoje misljenje i onda ti dolazis s ovim gluparijama cccc.
U inat svima.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la A_d_0 » 01 jan 2009, 19:02

hoces da kazes da nisam upravu..on je samo jedan od onih kojim je kodro idol...nemam ja nista protiv kodre al ciro je veci strucnjak..to ce reci i sam kodro a on doso nesto pametovat.ma daj...

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la sukisp » 01 jan 2009, 19:19

Piro Ceder :mrgreen:

KODRO
Postovi: 304
Pridružen/a: 23 sep 2008, 19:52
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la KODRO » 01 jan 2009, 19:22

misliš daje piro ćeder

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CelticFan » 01 jan 2009, 20:10

Svatko ima pravo na svoje mišljenje o Ćiri, istina je da je on veliki zabavljač i ispada neozbiljan, ali vjerujte da je u svlačionici potpuno druga priča. Imao sam priliku gledati uživo njegove treninge u Kranjčevićevoj i mogu reći da mu nema ravnog. Igrači grizu ko gladni vukovi na svakom treningu, kada on priča to se muha može čuti, red i disciplina se vide iz aviona. Naravno da nije svugdje napravio rezultat, ali je iza sebe uvijek ostavljao odličnu atmosferu, zajedništvo, borbenost, a to je najvažnije za svaku ekipu. To je najvažniji preduvjet za bilo koji rezultat, a još kada ima takve talente kao što ima Bosna, Afrika nije uopće daleko. Normalno da ima ljudi koji ga kritiziraju, pa u Hrvatskoj su ga pljuvali nakon što se vratio iz Francuske sa broncom, kao Ćiro **** nema pojma, trebo je staviti Prosinečkog pa ne bi izgubili protiv Francuske itd., to su smešni ljudi koji nikada nisu šutnuli nogometnu loptu i nemaju veze s nogometom nikakve, tako je i ovdje na forumu isto. Ovo što je do sada napravio s Bosnom ne bi ni Ferguson i Capello bolje, zna kako stvoriti pobjednički mentalitet i da igrači ginu do zadnje sekunde na terenu.
Šta će on učiti Misimovića ili Salihovića nekoj taktici kada su ovi genijalci koji jednim potezom rješavaju utakmicu, važno da igraju na svojoj najboljoj poziciji i da im on održi govor prije tekme di će im podić moral do neba. U HR repki je prije tekme uvijek govorio o Vukovaru, za koji su poginuli najbolji ratnici i da su oni sada ti koji moraju poginuti na terenu za ovaj sveti dres itd. pa kako da igrači onda ne lete po terenu. Vjerujem da je i sada tako.
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CheGuevara » 01 jan 2009, 21:18

majestic je napisao/la:
goldboy je napisao/la:meho kodro jedan je od nas!!!!!!!!!!!!
Pa idi onda na njegovu temu i daj komentare,koji ces qrac ovdje? Vecini je samo da vrijedja Ciru da bi ispali pametni.
nepravi se ti pametan..momak je sa tom izjavom samo htjeo pokazati da ipak podrzaje Kodru a ne Ciru! Koji si ti qrac da mu zabranjujes da pise svoje misljenje??
Ti mozes naprotiv pisati argumentaciju, kako je Ciro dobar, u cemu je dobar i zasto je bolji od Kodre..niko ti ne zabranjuje..ali da odmah napades nekoga samo sto nije istog misljenja kao ti, to nemoze..onda si jednostavno pogresio, nije ti mjesto na forumu..ili jednostavno branis Ciru da bi ispao pametan?? ;)

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la HOS » 01 jan 2009, 21:29

CheGuevara je napisao/la:ali da odmah napades nekoga samo sto nije istog misljenja kao ti, to nemoze..onda si jednostavno pogresio, nije ti mjesto na forumu..ili jednostavno branis Ciru da bi ispao pametan?? ;)
Prepoznajes li ti ovo?
U inat svima.

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CheGuevara » 01 jan 2009, 21:31

HOS je napisao/la:
CheGuevara je napisao/la:ali da odmah napades nekoga samo sto nije istog misljenja kao ti, to nemoze..onda si jednostavno pogresio, nije ti mjesto na forumu..ili jednostavno branis Ciru da bi ispao pametan?? ;)
Prepoznajes li ti ovo?
sta imam tu prepoznavati?? ja ako sam drugog misljenja nego neko drugi, onda napisem zasto sam drugogog misljenja a nenapadam ga samo sto on nemisli isto kao ja! sta onda imam ja tu da prepoznajem??

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la HOS » 01 jan 2009, 21:32

CheGuevara je napisao/la: sta imam tu prepoznavati?? ja ako sam drugog misljenja nego neko drugi, onda napisem zasto sam drugogog misljenja a nenapadam ga samo sto on nemisli isto kao ja! sta onda imam ja tu da prepoznajem??
Pa zato sto si i ti napadao druge ljude s razlicitim misljenjem o Ciri na ovoj temi prije. Na to sam ciljao.
U inat svima.

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CheGuevara » 01 jan 2009, 21:37

HOS je napisao/la:
CheGuevara je napisao/la: sta imam tu prepoznavati?? ja ako sam drugog misljenja nego neko drugi, onda napisem zasto sam drugogog misljenja a nenapadam ga samo sto on nemisli isto kao ja! sta onda imam ja tu da prepoznajem??
Pa zato sto si i ti napadao druge ljude s razlicitim misljenjem o Ciri na ovoj temi prije. Na to sam ciljao.
De mi nadzi to gdje sam ja ljude tek tako napadao, zato sto nisu istog misljenja!! ;)
Ja ako imam na neku temu nesto reci, onda to i napisem, nebitno koji forumas je nesto napisao..ili se zvao suki ili lovac ili amir itd... ali je uvijek tu argumentacija, kako i zasto ;)

Eto, imao si cast, moj 500 post sam napisao tebi ;) dodzes pivu!!

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la HOS » 01 jan 2009, 21:41

CheGuevara je napisao/la: De mi nadzi to gdje sam ja ljude tek tako napadao, zato sto nisu istog misljenja!! ;)
Ja ako imam na neku temu nesto reci, onda to i napisem, nebitno koji forumas je nesto napisao..ili se zvao suki ili lovac ili amir itd... ali je uvijek tu argumentacija, kako i zasto ;)
Eto, imao si cast, moj 500 post sam napisao tebi ;) dodzes pivu!!
Hehe, bilo je nesto meni se cini isbrisano na ovoj temi, plus na onoj temi o Husejinovicu(komentator poput kreteni ovo ono itd.) ali nema veze. Cestitam na 500.
U inat svima.

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CheGuevara » 01 jan 2009, 21:46

HOS je napisao/la:
CheGuevara je napisao/la: De mi nadzi to gdje sam ja ljude tek tako napadao, zato sto nisu istog misljenja!! ;)
Ja ako imam na neku temu nesto reci, onda to i napisem, nebitno koji forumas je nesto napisao..ili se zvao suki ili lovac ili amir itd... ali je uvijek tu argumentacija, kako i zasto ;)
Eto, imao si cast, moj 500 post sam napisao tebi ;) dodzes pivu!!
Hehe, bilo je nesto meni se cini isbrisano na ovoj temi, plus na onoj temi o Husejinovicu(komentator poput kreteni ovo ono itd.) ali nema veze. Cestitam na 500.
Da, moze biti..ali uvijek sa argumentacijom zasto nisam tog misljenja ;)

nebitno..idemo dalje..

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la majestic » 01 jan 2009, 21:46

CheGuevara je napisao/la:
majestic je napisao/la:
goldboy je napisao/la:meho kodro jedan je od nas!!!!!!!!!!!!
Pa idi onda na njegovu temu i daj komentare,koji ces qrac ovdje? Vecini je samo da vrijedja Ciru da bi ispali pametni.
nepravi se ti pametan..momak je sa tom izjavom samo htjeo pokazati da ipak podrzaje Kodru a ne Ciru! Koji si ti qrac da mu zabranjujes da pise svoje misljenje??
Ti mozes naprotiv pisati argumentaciju, kako je Ciro dobar, u cemu je dobar i zasto je bolji od Kodre..niko ti ne zabranjuje..ali da odmah napades nekoga samo sto nije istog misljenja kao ti, to nemoze..onda si jednostavno pogresio, nije ti mjesto na forumu..ili jednostavno branis Ciru da bi ispao pametan?? ;)
Branim covjeka jer smatram da nije zasluzio da mu govorite neke uvrede koje on nije zasluzio. Kad sam ja diskutovao o kodri,mislim da je to bilo na onoj temi "kenan kodro",iznosio sam svoje misljenje da on nije trenutno za selektora nase repke....,ali ni u jednom slucaju nisam mu rekao da je "budala,****...." ! Koliko je vas napisalo na ovoj temi "piro cederu"? Zbog cega? Daj mi jedan valjan razlog?

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CheGuevara » 01 jan 2009, 21:55

Svako ima svoj razlog zasto Ciru nepodrzaje, isto tako kao sto drugi imaju razlog zasto nezale za Kodrom!
Pa eto, neki sto nepodrzaju Ciru, pisu Ciro ****! Drugi sto nepodrzaju Kodru pisu "Kodro seljacino"! Ni jedno ni drugo vjerovatno nije tacno, ali treba pustiti ljudima njihovo misljenje...

ok..idemo dalje... :mrgreen:

omar33
Postovi: 83
Pridružen/a: 04 dec 2008, 23:29
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la omar33 » 01 jan 2009, 23:09

A_d_0 je napisao/la:OMARE tolko si glup da je to drama....ma kakva drama horor...ti mislis o e igrica FOOTTBAL MANAGER da sastavis sastav i igras..e debilcino..treba imat mozga sastavit taj sastav....mogo je suker rec necu da igram isto tako boban prosinecki al nisu jer postuju CIRU..strah ih bilo od njeg...trebas imat autoritet jer kad imas 16 extra fudbalera ti stavis 11 i niko se od rezervi neljuti...ramisljaj...ccc
Ej CelticFan, kad budes vodio ciru povedi i ovog kandidata majke ti. :lol:

a za ostale fanove komicara i zabavljaca koji jedno govori a drugo radi, evo i malo statistike sa jednog hrvatskog foruma

1. s hrvatskom reprezentacijom se nije uspio kvalificirati na Europsko prvenstvo 2000. Godine
2. loše je startao i u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo dvije godine kasnije, nakon čega je morao otići s izborničke funkcije.
3. To mu je toliko teško palo da je nerijetko medijski napadao i kritizirao svoga nasljednika na toj funkciji Mirka Jozića, a onda i Otta Barića
4. preuzeo reprezentaciju Irana, s kojom nije uspio izboriti nastup na SP
5. Slijede neuspjesi u treniranju slovenske Mure s kojom je, uglavnom, gubio utakmice
6. s švicarskim Xamaxom je onda ispao u drugu ligu
7. Trenirajući Varteks nije u dvije sezone uspio izboriti niti učešće u Inter-toto kupu, a kamoli u Kupu UEFA, sto je bio jedan od zacrtanih ciljeva.
8. Ostat će, dalje, upamćen kao jedan od najneuspješnijih trenera u povijesti Hajdukovih sudjelovanja u evropskim natjecanjima - sramni porazi u dvomeču s mađarskim Debrecenom (0:3 u gostima i čak 0:5 u Splitu)
9. Ćiro je tvorac još nekih neslavnih rekorda: njegov Varteks je u prvenstvenom srazu u Splitu bio poražen 0:6 od Hajduka, a isti je poraz u Kupu doživio i njegov klub Zagreb od Slaven Belupa u Koprivnici.
10. U crni Ćirin niz, svakako, treba ubrojiti i ispadanje Zagreba u prvom kolu Intertopo kupa od albanske Vlaznije.
Nećemo pominjati dalje izjave kao: ''ja ću poderati svoju trenersku diplomu ako Robert Prosinečki postane nogometaš...'' i slične.

MUFC
Postovi: 122
Pridružen/a: 10 sep 2008, 00:21

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la MUFC » 02 jan 2009, 00:19

omar33 je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:OMARE tolko si glup da je to drama....ma kakva drama horor...ti mislis o e igrica FOOTTBAL MANAGER da sastavis sastav i igras..e debilcino..treba imat mozga sastavit taj sastav....mogo je suker rec necu da igram isto tako boban prosinecki al nisu jer postuju CIRU..strah ih bilo od njeg...trebas imat autoritet jer kad imas 16 extra fudbalera ti stavis 11 i niko se od rezervi neljuti...ramisljaj...ccc
Ej CelticFan, kad budes vodio ciru povedi i ovog kandidata majke ti. :lol:

a za ostale fanove komicara i zabavljaca koji jedno govori a drugo radi, evo i malo statistike sa jednog hrvatskog foruma

1. s hrvatskom reprezentacijom se nije uspio kvalificirati na Europsko prvenstvo 2000. Godine
2. loše je startao i u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo dvije godine kasnije, nakon čega je morao otići s izborničke funkcije.
3. To mu je toliko teško palo da je nerijetko medijski napadao i kritizirao svoga nasljednika na toj funkciji Mirka Jozića, a onda i Otta Barića
4. preuzeo reprezentaciju Irana, s kojom nije uspio izboriti nastup na SP
5. Slijede neuspjesi u treniranju slovenske Mure s kojom je, uglavnom, gubio utakmice
6. s švicarskim Xamaxom je onda ispao u drugu ligu
7. Trenirajući Varteks nije u dvije sezone uspio izboriti niti učešće u Inter-toto kupu, a kamoli u Kupu UEFA, sto je bio jedan od zacrtanih ciljeva.
8. Ostat će, dalje, upamćen kao jedan od najneuspješnijih trenera u povijesti Hajdukovih sudjelovanja u evropskim natjecanjima - sramni porazi u dvomeču s mađarskim Debrecenom (0:3 u gostima i čak 0:5 u Splitu)
9. Ćiro je tvorac još nekih neslavnih rekorda: njegov Varteks je u prvenstvenom srazu u Splitu bio poražen 0:6 od Hajduka, a isti je poraz u Kupu doživio i njegov klub Zagreb od Slaven Belupa u Koprivnici.
10. U crni Ćirin niz, svakako, treba ubrojiti i ispadanje Zagreba u prvom kolu Intertopo kupa od albanske Vlaznije.
Nećemo pominjati dalje izjave kao: ''ja ću poderati svoju trenersku diplomu ako Robert Prosinečki postane nogometaš...'' i slične.


za ovo te castim gajbom premingera , visockim sudzukom i travnicim sirom !
I'm An FC Fan !!!

Love United Hate Glazer !Boykot Official United Web Page & Shops !
Join MUST _ The Official Manchester United Supporters Trust

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CelticFan » 02 jan 2009, 00:25

Nitko ne spori da je čovjek imao i promašaja u trenerskoj karijeri, ali reci mi jednog vrhunskog trenera sa 73.g. kome ne bi mogao ovako nešto izvući. Nekada jednostavno i uz najbolje želje ne dođe do potrebne dobre suradnje i kemije između trenera i igrača, ako pratiš nogomet pogledaj Juande Ramosa-sada u Realu ili Ranierija, Magatha, pa će ti biti jasno o čemu pričam. Mentalitet igrača u BiH repki i Ćirina trenerska filozofija se odlično nadopunjuju i to je za repku jedino važno. U 40g treniranja ovo što si nabrojao kao neuspjehe je ništa, uspjeha je imao daleko više, a to si sigurno i pročitao kada si tako dobro informiran. Bar sada koristiš argumente, a ne da bezveze pljuješ. Svejedno mislim da si indijanac koji je nogomet igrao jedino na PS, što se vidi po ostalim komentarima.
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la CelticFan » 02 jan 2009, 00:53

Ćiro najviše voli takve likove kao vas dvojica jer mu vi skidate ono breme s vrata koje mu stavljaju svi koji ga vole i podržavaju i naravno traže plasman na SP. Da nema vas bilo bi mu daleko teže i imao bi besanije noći. :mrgreen:
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la sukisp » 02 jan 2009, 02:26

CelticFan je napisao/la:Ćiro najviše voli takve likove kao vas dvojica jer mu vi skidate ono breme s vrata koje mu stavljaju svi koji ga vole i podržavaju i naravno traže plasman na SP. Da nema vas bilo bi mu daleko teže i imao bi besanije noći. :mrgreen:
Celtic imas ti cinjenica koje su nedvojbeno tacne.
Ciro je ,,zas,ro,,za onomad 90 godina kao sto i ti rece ulazeci u paksu Sranji.
Medzutim gledam Vahu koji je rukama i nogama kopao protiv prvog izbora Cire.ciro ust,sa i drugi epiteti.
A sad izjave dolaze od vahe i do te mijere u smislu sta god mu bude trebalo pomoci tu sam.
Razlog Vahi upala sijekira u med i sa Obale Slonovace hladi damu i salje nam tople pozdrave iz zemlje safari.
Znaci imamo vnogo u savezu vnogo na selektorskoj poziciji vnogo koji bi mozda trebali da zamijene tog covijeka.
Dobre ideje,namijere i saradnici rok trajanja ili upotrebe oko tri mijeseca vidi pod Kodro i bolic.
poslije toga promuckaj i baci kako savez tako i narod iliti ,,navijaci,,.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.