FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 24 apr 2014, 19:00

slika

:crazy:

Najbolje bi bilo krenut' s Mullerom kao spicem, u uzvratu.

....Robben.....Gotze.....Ribery....

...............Mulller......

:think:

Avatar
Saurman
Postovi: 29572
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 apr 2014, 19:01

Ma Gotze i Muller mogu mjenjati pozicije a Mandžo nije pokazao ništa tako da je bolje da ostane na klupi kao i Ribery.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 24 apr 2014, 19:07

Nema on muda da stavi nevidljivog Riberya na klupu.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 24 apr 2014, 19:08

anelbavarac je napisao/la: Najbolje bi bilo krenut' s Mullerom kao spicem, u uzvratu.
[youtube][/youtube]
:clap: :urnebes:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
edotabako
Postovi: 132
Pridružen/a: 23 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la edotabako » 24 apr 2014, 19:10

anelbavarac je napisao/la:slika

:crazy:

Najbolje bi bilo krenut' s Mullerom kao spicem, u uzvratu.

....Robben.....Gotze.....Ribery....

...............Mulller......

:think:
Nije tacna ova statistika za Mandzukica.





Sent from my lumia 1020

Avatar
Saurman
Postovi: 29572
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 apr 2014, 19:12

Sad treba da ih pokaže jer Ribery već nekoliko utakmica ne liči na sebe.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bixente
Postovi: 171
Pridružen/a: 24 feb 2014, 13:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bixente » 24 apr 2014, 19:13

Mislim da ce se pametno ući u tekmu, i možda nije bila Mandzina noc ali lik je kao navijen, dok mi je Ribery najlosiji

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 24 apr 2014, 19:22

geronimo je napisao/la:
[youtube][/youtube]
:clap: :urnebes:
:rol: :rol:
Okolnosti su takve, da moramo biti malo fleksibilniji :mrgreen:

Nije tacna ova tatistika za Mandzukica.
I da nije to u konacnici ne mijenja nista.
Bio je usamljen sinoc, i njegova nemoc je bila evidentna.

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schweinsteiger » 24 apr 2014, 20:52

Pa u onakvoj utakmici Mandzo ne moze nista ni radit',vec samo cekat da ga neko nadje nekom loptom.
Dzaba mu sav njegov presing i zalaganje,kad protivnik nema lopte i kad je u odbrani.

Nisam nikako pametan sto se tice utakmice u Minhenu i koju postavu izvesti...
#miasanmia

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 24 apr 2014, 21:52

schweinsteiger je napisao/la: Nisam nikako pametan sto se tice utakmice u Minhenu i koju postavu izvesti...
Jeste da bi se dalo o tome razglabati, ali i nije najvažnija stvar kakav će startni elf izgledati. Naravno da se većina slaže da Lahm mora na bekovsku poziciju i da u odsustvu Thiaga, Martinez mora igrati. Isto tako je dokazano tokom sezone da Mandžukić uveliko zabija kada uđe sa klupe. Dakle, probati sa Mullerom. I krajnje pitanje je da li Ribca ostaviti na klupi i početi sa Mariom? Mislim da on to uprkos svemu ne zaslužuje, pogotovo onako ubersenzibilan će to teško progutati. Na koncu je lijepo imati Gotzea na klupi i reagovati na vrijeme.

Dosta važnije je da se ekipa naoštri, da igrači budu na razini svojih mogućnosti, da se krene brže i konkretnije u napad, da se pojavi koji spielwitz, koja genijalnost u datom momentu, da se prekidi bolje izvode...uz neprekidnu trku i presing, uspjeh ne bi trebao izostati.
Koliko god neki od igrača ili fanova osporavali ovakav Real i njihov način igranja, ekipa im je vraški opasna, pečena i varena u sto boja.
Bayernu fali ciganluka (Anton primjetio) i meni nije žao zbog toga, iako je uspjeh usko povezan sa time. Naprimjer sinoć u 42 minuti Pepe se valja onako bezveze nakon duela sa Kroosom, Lahm ima loptu na rubu 16ca i onda se osvrće i baca balon u aut da se igra prekine. Mozgonji se to toliko dopalo da je to ponovio u još par navrata. :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 24 apr 2014, 22:15

Eh da smo sinoć imali Lewu oni inače imaju fobiju od njega ..
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FC BAYERN » 24 apr 2014, 22:16

Ja sam uvjeren da idemo u finale, Real me uopste nije impresionirao, uredu zabili su taj gol greskom boatenga koji je bio jako lose postavljen, ostalo se nisu vidjeli , mi smo odigrali katastrofalno , igraci su bili previse staticni, ribery (koji je totalno van forme sto se dobro osjeti) i Robben su bili dobro zatvoreni i markirani, ti krilni igraci su nase najace oruzje ali kad su oni zatvoreni onda imamo problem.Nece biti lahko u revansu jer ako primimo gol sanse su nam minimalne a Real ce igrati na kontre imaju opasne i brze igrace bice tesko ali ipak mislim da idemo dalje ukoliko budemo odigrali kako znamo.Nakon dolaska Pepa bilo me strah da od Bayerna ne napravi Barcelonu a to radi sto za mene nije nikako dobro jer je ta igra davno procitana..

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3695
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 apr 2014, 22:18

Ocekujem u utorak konačno da ovaj sistem Pepa kratkih pasova konacno bude nadopunjen trkom po terenu pa negraju Babe za Bayern da se vucaraju po terenu to najvise mrzim u posljednje vrijeme kod nas. Sinoc se otvara sansa za brzu tranziciju lopte prema napadačima Kroos počinje dobro napad i odjendaput staje na centru terena i ceka Lahma i Alabu da krenu naprijed iako ispred stoje Ribery Robben i Mandzo i igraci Reala koji su ostali naprijed mislim na Modrica i Alonsa Di mariju zacas svi ispred Ikera i onda počinje Nas rukometaski napad od riberya do robbena i tako u krug. Tako je nonstop sinoć bilo zato i nismo imali izglednih sansi.Dakle neka sitnih pasova ali hocu vecu trku i tako cemo ih umoriti i eto sansi za gol.

Bixente
Postovi: 171
Pridružen/a: 24 feb 2014, 13:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bixente » 24 apr 2014, 22:32

Mi smo sinoć lošije odigrali, ali se ne moze reci da je veliki kraljevski Real odigrao tako superiorno, da bih se plasio uzvrata!
Sta vise, veliki sam optimista. I kada dođe zadnji otkucaj mi se dižemo iz mrtvih! 3:1 za nas aBd!

Avatar
isakovich
Postovi: 1795
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 apr 2014, 22:36

Bixente je napisao/la:Ja bih Gotzea na klupu a na njegovu poziciju stavio Mullera i u napad Mandzukica!
tako je brate,ljudi svrsavaju (bez ljutnje sala) na ovog Gecea jel to zbog premenova ili para koliko je placen,zbog igre ne vjerujem da jeste.muller mora da igra.Muller,Mandjo,Ribery,Roben,ama ima da utrpaju dva komada u prvih 45,sa dobrom podrskom Svajna i Kross iza,a Alibaba i Lahm moraju da budu bolji nego ikad da pohvataju te kontre,jer u nas Boa i Dante su blize Kasiljasu nego Nojeru :).
i da u utorak ocekujem go iz kornera,a realizator ce da bude Boa.
VOLIM BAYERN

Bixente
Postovi: 171
Pridružen/a: 24 feb 2014, 13:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bixente » 24 apr 2014, 22:49

Muller mora igrati velike utakmice, on je rođen za velikih utakmica! A pored njega bih ostavio Mandzo tako da kada je potrebno da se Muller moze priključiti kao drugi napadač!
Gledam sinoć na twiteru Ribery do 2h navečer opet u holu hotela pregledao utakmicu!
Imam filing da ce u uzvratu ostaviti svoj zivot na terenu.

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 24 apr 2014, 23:38

-------------Miler--------------
Gece--Kros--Svajni--Roben
----------Martinez------------
Alaba--Dante--Boateng-Lam

Mandzuikca ostaviti na klupi jer zna biti dosta bolji kada uđe, a i Riberija ostavit bar do poluvremena.
Volio bi da ovako krene u Minhenu.
Mia San Mia

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 24 apr 2014, 23:53

I prođe mi na naslovnici https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 7969_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; neka stranica objavila ovu sliku 15 KM i 5 postarina... uspio sliku kopirat i poslati bratu, ali ne mogu vise da pronađem gdje je to objavljeno. Ako ko zna nek postavi :)
Mia San Mia

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GazijaKalesija » 25 apr 2014, 00:07

R32 je napisao/la:I prođe mi na naslovnici https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 7969_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; neka stranica objavila ovu sliku 15 KM i 5 postarina... uspio sliku kopirat i poslati bratu, ali ne mogu vise da pronađem gdje je to objavljeno. Ako ko zna nek postavi :)
I meni je izbacilo kao suggested post... Sva sreća pa sam sačuvao link.

Izvoli: " onclick="window.open(this.href);return false;
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BadrHari » 25 apr 2014, 00:07

Mozda i nismo spremni jos za titulu, ovo ispadanje ce mi puno lakse pasti nego eventualni poraz u finalu.
Pogotovo sto smo zadnja ekipa koja pokusava napadati konstantno i sa sto vise igraca, na najvisem nivou.
Ali haj znaj, Liverpoolu se isplatilo na kraju, mozda i nama. :mrgreen:

Ne treba odustajati, dizali smo se mi i poslije daleko ( DALEKO ) vecih ponora i emocionalnih ambisa.
Sta je 1:0 za najbolju ekipu na dunjaluku. :cool:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.