Senad Lulic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Senad Lulic
Meći gol ovdje!!!! U Brazilu može biti i napadač ako zatreba!!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Senad Lulic
http://videa.hu/videok/sport/lazio-21-v ... tart=1.142" onclick="window.open(this.href);return false;
bujrum
bujrum
Re: Senad Lulic
samo trpaj Lule

https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/kira-liv-69.html]Kira-Liv[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/busty-anastasia-52.html]Busty Anastasia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/kayla-33.html]Kayla[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/amy-38.html]AMY[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/dana-candy-31.html]Dana Candy[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Video Chat [/url]
Re: Senad Lulic
Kapa do poda Senade 
Re: Senad Lulic
Pocrvenio brat Lule
. Zasluženo, nema govora.
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: Senad Lulic
Eh hebiga crveni
Re: Senad Lulic
Zabio
Neka je pocrvenio, nema veze

Neka je pocrvenio, nema veze
Re: Senad Lulic
crveni da bi dosao na vrijeme na okupljanje reprezentacije
)
Re: Senad Lulic
ma nek je zabio sad nek ga kazne do kraj prvenstva da ne igra
taman da se ne povrijedi i eto nama Lule spremnog
i iduce godine u Juve aBd
taman da se ne povrijedi i eto nama Lule spremnog
i iduce godine u Juve aBd
Semper Fidelis
Re: Senad Lulic
Je l' kakav grub prekrsaj, hoce l' dobit' 2 utakmica, pa da nam dodje na vrijeme na okupljanje? 
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."
Re: Senad Lulic
dobit' će jednu tekmu, ne vjerujem da će ga Lazio pustit'
- DzemoVoliMarmeladu
- Postovi: 2676
- Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
- Kontakt:
Re: Senad Lulic
Jedina sansa da ga pusti je ako Lazio i sledecu izgubi i onda bas nemadnu nikakvu sansu za evropu. Ne bit trebala kazna biti vise od jedne tekme.Chinaglia je napisao/la:dobit' će jednu tekmu, ne vjerujem da će ga Lazio pustit'
Re: Senad Lulic
E jest ga Lule izbio iz cipela
Mogao mu je vala i zuti dati ali hajd
Mogao mu je vala i zuti dati ali hajd
Re: Senad Lulic
ma ovo je dobra vijest..direktan crveni
najmanje 2 tekme kazne..vidjet cemo, al mislim da je za njega sezona zavrsena, a u iducu ulazi cist od kartona, al u dresu Juventusa. i dolazi u BiH na vrijeme 
Re: Senad Lulic
Moronski cetnik Mihajlovic izgleda novi trener Lazia: http://www.football-italia.net/49121/la ... mihajlovic" onclick="window.open(this.href);return false;
Trazi novi klub sto prije Lula.
Trazi novi klub sto prije Lula.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Senad Lulic
pretjeruješ
to što je Miha šovinista, nema veze s onim čime se on bavi, a to je fudbal
uostalom, to je njegov posao i on sigurno neće naškoditi sam sebi, prema tome, Lule bi bio tretiran kao i svi ostali fudbaleri, a primjer tome je Shkodran Mustafi (Albanac) koji igra za Doriju, tj. standardan je igrač
a odlazak Luleta iz Lazija je de facto gotova stvar ..
a odlazak Luleta iz Lazija je de facto gotova stvar ..
Re: Senad Lulic
Pricam o tome da je Mihajlovc odron od trenera. A to sto je cetnik je samo slag na tortu.Chinaglia je napisao/la:pretjeruješto što je Miha šovinista, nema veze s onim čime se on bavi, a to je fudbal
uostalom, to je njegov posao i on sigurno neće naškoditi sam sebi, prema tome, Lule bi bio tretiran kao i svi ostali fudbaleri, a primjer tome je Shkodran Mustafi (Albanac) koji igra za Doriju, tj. standardan je igrač
a odlazak Luleta iz Lazija je de facto gotova stvar ..
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Senad Lulic
pa mi smo odron od ekipe i sad, ne može gore
Miha nije neki trener, barem još uvijek to nije pokazao, dok Reja koji je sada naš trener može voditi samo ekipe iz sredine tabele i one koje se bore za opstanak .. neozbiljna uprava, prosječan trener, slaba ekipa i onda su rezultati takvi kakvi jesu
Online
Trenutno korisnika/ca: dedo26, DzaniMehmet, Edincapitano, emir79, Goalgetter, Godfather, hurem, LeCoq, Lekqqq1921, Matterhorn22, ovisnik, Pushko92, Serha, Zgemboo89 i 80 gostiju.




