FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Dzoni79
Postovi: 35
Pridružen/a: 05 feb 2014, 20:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dzoni79 » 07 maj 2014, 19:56

JosipBukal je napisao/la:Stvarno ste divovi , počinjete mijenjati pravila fudbalske igre , Dosad se igranje rukom u kaznenom prostoru tretiralo kao penal ali više to ne mora tako biti i ništa više neče biti kao prije. Salem Prolić u borbi protiv korupcije u bh nogometu. Protiv onako slabog Čelika ste se za svaki slučaj osigurali u savezu ali ipak nije Čelik Željo pa niste trebali. Smijurija od utakmice.
idi skupljaj pare za vodu pametnije ti je klocu :guz:

fcsforever
Postovi: 1718
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 07 maj 2014, 19:56

Svidja mi se sve sto sam danas vidio. Pametno ,zrelo i iskusno su djelovali nasi na terenu. Sada se definitivno reci da niz Dzenana Uscuplica i 11 BORDO DIVOVA....NIJE SLUCAJAN . Sada mi je jos vise zao sto nam je kralf defanzive sjedio na klupi

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 maj 2014, 19:57

" onclick="window.open(this.href);return false;

NA PUTU ZA KOSEVO :cool:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

ultrahell24
Postovi: 501
Pridružen/a: 21 feb 2014, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ultrahell24 » 07 maj 2014, 19:58

Hvala ovoj gradskoj djeci sto navijaju za Zelju na cestitkama,i nek nam analizu napise ovaj PL BIH sad veliki analiticar,posto je rekao da ceka maj kad osvoje duplu titulu pa se nadam jednom njegovo postu posto uvijek pogodi sve :lol: Valjda ovaj Aca oipet banuje nase bez razloga,dok je nekim dozvoljeno da psuju,vrijedjaju da smo g... cigani itd Al se ovaj Bukal jede i ovaj ALDIN ili ti ga Stanis hhahah

Avatar
franklampard8
Postovi: 2263
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 07 maj 2014, 19:58

Svi na Kosevo. :)
1946

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GradacacC » 07 maj 2014, 19:59

Sarajevo29 je napisao/la:
GradacacC je napisao/la:imal kakav online stream? Hvala
http://www.drakulastream.eu/free-live-v ... 18716.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hvala drug, cestitke na pobjedi Sarajevu, bolji i zasluzena pobjeda! :bih:

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 07 maj 2014, 19:59

Sarajlijc@ je napisao/la:

NA PUTU ZA KOSEVO :cool:
ciji je profil ne mogu da otvorim

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 07 maj 2014, 19:59

JosipBukal je napisao/la:Stvarno ste divovi , počinjete mijenjati pravila fudbalske igre , Dosad se igranje rukom u kaznenom prostoru tretiralo kao penal ali više to ne mora tako biti i ništa više neče biti kao prije. Salem Prolić u borbi protiv korupcije u bh nogometu. Protiv onako slabog Čelika ste se za svaki slučaj osigurali u savezu ali ipak nije Čelik Željo pa niste trebali. Smijurija od utakmice.
Nije bolest sve sto boli. Idi se lijeci dok nije kasno.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 maj 2014, 19:59

Od Dupovca.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Belmin6
Postovi: 6769
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Belmin6 » 07 maj 2014, 20:08

Cestitke momci ;)

zamorano
Postovi: 1025
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zamorano » 07 maj 2014, 20:14

ČESTITKE NA POBJEDI! I više nego zasluzenoj! Bez mrlje ikakve...Uščuplic gospodin na klupi, kultura prava...SVAKA MU ČAST! Bez zadrzavanja,bez grubih startova,bez provokacija od igraca Sarajeva...Nema se šta reci nego BOLJI STE i to je to...Savez je samo unistio ovo finale ne dajuci gostujucim navijacima da dodju na Bilino...Šteta..
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
K.R.C
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 avg 2010, 17:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la K.R.C » 07 maj 2014, 20:16

Cestitike boljem Sarajvu na pobjedi i sretno u Evropi!

Avatar
begipasha
Postovi: 152
Pridružen/a: 23 mar 2014, 15:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la begipasha » 07 maj 2014, 20:17

Sarajlijc@ je napisao/la:
begipasha je napisao/la:Zenico dolazim, fala bogu pa mi piše na ličnoj Travnik a ne Sarajevo inaće nema ulaza.
A sto ne postujes odluke grupe? Pravis se veci navijac od sviju nas?
Tek sada vidim ovaj post kada sam došao, išao sam na utakmicu onako radi reda naravno bez ikakvih obilježja i ostalo kao i da nisam navijač Sarajeva, došao normalno u Zenicu jer sam tamo većinom vremena pa 'usput'.

Avatar
amstaff
Postovi: 746
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 07 maj 2014, 20:17

Ovo je početak velikog Sarajeva, samo polako korak po korak... Ne trebamo biti bahati i prepotentni. Čestitike momcima na očekivanoj i rutinskoj pobjedi. :bih:
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

Avatar
GangEvil
Postovi: 963
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 07 maj 2014, 20:17

JosipBukal je napisao/la:Stvarno ste divovi , počinjete mijenjati pravila fudbalske igre , Dosad se igranje rukom u kaznenom prostoru tretiralo kao penal ali više to ne mora tako biti i ništa više neče biti kao prije. Salem Prolić u borbi protiv korupcije u bh nogometu. Protiv onako slabog Čelika ste se za svaki slučaj osigurali u savezu ali ipak nije Čelik Željo pa niste trebali. Smijurija od utakmice.

slika
slika

fcsforever
Postovi: 1718
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 07 maj 2014, 20:38

iz aviona se vidi da ovaj niz nije slucajan...Dzeno radi extra dobro......samo naprijed Dzeno

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 07 maj 2014, 20:41

Isplatilo se cekati. VOLIM TE FKS VISE OD ZIVOTA!!!!!!!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mirzatele
Postovi: 12013
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 07 maj 2014, 20:51

Milos Stojcev i Krste su Ronaldo i Bale za ovu ligu.

Kako ce lijepo bit' gledati Sarajevo u Evropa Ligi

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 maj 2014, 20:54

mirzatele je napisao/la:Milos Stojcev i Krste su Ronaldo i Bale za ovu ligu.

Kako ce lijepo bit' gledati Sarajevo u Evropa Ligi
Akobogda kralju :mrgreen:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 07 maj 2014, 20:56

Sve dolazi na svoje, a dusmani neka p... ..... ! Svaki nas neuspjeh su cekali sa odusevljenjem, sprdali se, ponizavali a danas gledaju ovo. BITI SRCEM VEZAN, U TOME LEZI SNAGA.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], bvsic, iliyaa8, MSOZ101, nedimmmm1337 i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []