Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
ibrakadabra
- Postovi: 1399
- Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la ibrakadabra » 07 maj 2014, 21:00
Ko ovo izbi loptu iz gola,prebacise na Sunderland
-
Batko
- Postovi: 4912
- Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
- Lokacija: Tuj
-
Kontakt:
Post
Postao/la Batko » 07 maj 2014, 21:07
Mrzim kad ovako igraju, jedino Kolarov ubacuje, drugi vezu okolo!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
soccerfan
- Postovi: 9891
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 07 maj 2014, 21:08
Batko je napisao/la:Mrzim kad ovako igraju, jedino Kolarov ubacuje, drugi vezu okolo!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidi se da imaju puno pritiska. Ali pobjeduju oni ovo aBd.

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Bajric981
- Postovi: 456
- Pridružen/a: 28 apr 2014, 20:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bajric981 » 07 maj 2014, 21:16
ili je kisa ili pritisak ..uglavnom lose za sada

-
adal
- Postovi: 1269
- Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la adal » 07 maj 2014, 21:18
ma aston villa igra sa odbranom i veznim redom dosta blizu ..dzeko sam u napadu tesko da probiju ovaj autobus...treba jovetic da udze ne ide vako
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!
-
HeavensWonder
- Postovi: 1209
- Pridružen/a: 16 nov 2009, 23:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la HeavensWonder » 07 maj 2014, 21:20
Bilo bi i prilike da ide bilo koja na glavu. Uglavnom je svaka lopta ili po zemlji ili tamo za sudiju kod korner zastavice... Nema za Džeku upotrebljivih lopti.
VINCERE NON È IMPORTANTE È L’UNICA COSA CHE CONTA - Giampiero Boniperti
33 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
-
propuh
- Postovi: 2645
- Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
- Lokacija: dolina ćupova
-
Kontakt:
Post
Postao/la propuh » 07 maj 2014, 21:24
Bajric981 je napisao/la:ili je kisa ili pritisak ..uglavnom lose za sada

Igraju bez ideje, nazor, na silu katastrofa jos kad vidim Milnera svaki put se pitam sta tako ogranicen lik radi u najjacoj ligi.
A Dzeko nije lopte kako treba dobio za vise od pola sata igre.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"
-
Batko
- Postovi: 4912
- Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
- Lokacija: Tuj
-
Kontakt:
Post
Postao/la Batko » 07 maj 2014, 21:26
Za sada rinaka
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Cartman
- Postovi: 20537
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 07 maj 2014, 21:32
Ma nikako ga nema u igri, jedva je dirnuo loptu. Evo gledajte ovu statistiku koliko je puta svaki igrac imao loptu (kolona T):
http://www.whoscored.com/Matches/720778 ... ston-Villa" onclick="window.open(this.href);return false;
Dzeko ubjedljivo najmanje od igraca Citya. Samo 15 puta, a svi ostali dobro preko 30. Zabaleta 71 put.
Zadnja izmjena:
Cartman, dana/u 07 maj 2014, 21:33, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
adal
- Postovi: 1269
- Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la adal » 07 maj 2014, 21:33
city nezna igrat s jednim spicom
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!
-
rogeRF
- Postovi: 1912
- Pridružen/a: 01 maj 2011, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la rogeRF » 07 maj 2014, 21:33
Kad profesionalac ne zna igrati objema nogama,.
Sent from my ST18i using Tapatalk
Izdržati, to je temelj vrline!
-
Mozambik
- Postovi: 5419
- Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mozambik » 07 maj 2014, 21:33
Nasri
Yebem ti ekipu, 300 miliona kostaju a niko centrirat ne zna.
-
AzRimiRzA
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la AzRimiRzA » 07 maj 2014, 21:34
Vidim steli se da opali ali nece. Nema veze bit ce bolje.
-
drummer
- Postovi: 2706
- Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la drummer » 07 maj 2014, 21:35
Definitivno nema napornije ekipe za gledat.Nevjerovatno kako ljudi dave,kruze i komplikuju.
Ko je ono rekao da ce biti centarsuteva,igraju Kolarov i Milner,bolje bi bilo da ni jedan ni drugi ne igraju.
-
terabajt
- Postovi: 7986
- Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la terabajt » 07 maj 2014, 21:36
Teska ce utakmica biti do kraja.
-
Chinaglia
- Postovi: 28946
- Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chinaglia » 07 maj 2014, 21:38
Milner ili Nasri napolje, podjednako su loši

prije Nasri, ovaj makar može napraviti prodor i centaršut, ovaj hadalj samo carini loptu, još šta profula idiot

Jovetić u igru

Man City bi trebao prestati glumiti Barcu sa ovim kruženjem lopte, ne mogu oni igrati protiv bunkera kao Barca, nemaju takve igrače .. moraju forsirati centaršuteve, neće proći kroz sredinu
-
DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la DonCorleone » 07 maj 2014, 21:38
Ovi iznajmili bus od Mourinha, City igra na Bayernov possession i eto ti belaja. Ne moze Dzeko do lopte, dok se ovi nadodaju. Elem, u drugom moraju dosta konkretnije igrati prema naprijed i pogotovo brze kreirati akciju!!
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.
-
Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omerbavarac » 07 maj 2014, 21:38
Slabo poluvrijeme ali samo kada su u pitanju Dzekini saigraci.
Pokusali su nekoliko puta da ga pronadju i na kraju su odustali te su pokusali da se usetaju u gol protivnika.
Vjerujem da ce drugih 45 minuta biti puno bolje i da cemo vidjeti Edina u najboljem izdanju.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
-
Batko
- Postovi: 4912
- Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
- Lokacija: Tuj
-
Kontakt:
Post
Postao/la Batko » 07 maj 2014, 21:38
Ovo je ba gore od tika take...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, ANamelessGhoul, Anoniman, antetokounmpo, AzRimiRzA, Bobadilla, Bordo10, CHR, denza, DjaniTarik, eaglebvb09, farenhajt, feniksptica, FranckRibery, Fudo, Goalgetter, goonmo, haklamas, harko35, Helemnejse, JHam, Kljukusar, kovac, legendarnadruga, Lynx, Marsal, Micron, MiranGlasnic, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PointBlank, rossonero85, Sarun, Shevko, Smaja, tutankamon1905, Venom, Wilshere10, Zeko87, Zglavkar i 455 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []