Garant' ga privukla glad za trofejima.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers
Garant' ga privukla glad za trofejima.
taman da ga je magla privukla, ovo bi bio jack pot za Arsenalanelbavarac je napisao/la:Garant' ga privukla glad za trofejima.
E ovdje je sve jasno.farinelli123 je napisao/la:@Effe
E, sad, odakle da pocnem, ima tu stogod za pisanje.
Bastian - U pravu si, zadnjih sezona, definitivno ekstremno vazan kotač u masineriji, covek koje alfa romeo i omega ovog Bajerna. Pravi general sredine, pokretac svega, jako vazna figura. U Jupovom Bajernu pogotovo. Nekako je igra Bajerna bila neprepoznatljiva nekad bez Svajnija, sto ti kazes on je taj koji diktira tempo, koji kontrolise zbivanja na terenu, jednostavno Bajern nije bio to sto jeste, pa kad mu je Havi dosao on je postao jos bolji, mozda i najbolji Bastian pored onog sa sveckog prvenstva.
E ti si ovdje većinu stvari rekao s kojima se slažem.farinelli123 je napisao/la: A Bastian ovom Bajernu mnogo vise doprinosi u vidu odbrane, odbrana je postala blago stabilnij povratkom ali je sve sto se tice ofanzive nekako stalo.Dao je Bastian par vaznih golova, neke i nekom ludom srecom, ali mi to nije impresivno, zbog onoga sto pise u prethodoj recenici. Igra nije brza, napadi lice, svaki isti, a i Bastian mi nije taj igrac koji ce brzo da se oslobodi lopte, koji ce da ubrza tu tranziciju sto i jeste njegov posao. Ako cemo iskreno, ziheraskije igra Bastian od Krosa..Bastian sto bi vi zapadno od Drine rekli, mnogo melja? loptu, i nema tu lucidnost koju zahteva ovo sto Pepu treba. I kad imas Krosa na 60m od gola protivnika, i Bastiana koji tu trckara okolo, gurne po koju na stranu, nema tu neke koristi za ovo. Sve to deluje tromo i bezidejno, kao sto smo videli. Protiv zgusnutih odbrana, koje mozes da probijes nekom lucidnoscu, nekim ludackim pasom, ne mozes od Bastiana da ocekujes to. On se trudi, mnogo, zivi za Bajern, ali nema on tu razbarusenost potrebnu Pepovom Bajernu, i zato bi se u svako doba odlucio za Tiaga pre Bastiana. Jednostavno, on je igrac velikog renomea u Bajernu, i rekao bih da Bajern malcice trpi zbog toga, evo cak i Havi je presao na stopera, jes da Pep voli stopere koji znaju s loptom, koji umeju da otvore igru itd, ali to je malo i do mesta na sredini, imamo toliko igraca, a malo je mesta.
Kako sad Pep da ne stavi zdravog Svajnstajgera u prvih11? Pomenucu opet, setite se Bajerna protiv Mancestera bez njega, to je mnogo lepse i brze izgledalo, igra je bila atraktivnija, bilo je tu i silnih rotacija napred, nije on za to.
Ostatak posta je isto odličan a sa ovim se slažem potpuno.anton 1983 je napisao/la:1.) Manđa je sad jako tražen igrač i klubovi smatraju da ga mogu dovesti. To je istina. Kada bi se Bayern odlučio na prodaju, 25-35 miliona eura dobili bi bez prevelikih glavobolja. Na taj način rješili bi se "eventualnog" problema, te bi novaca ostalo za neko drugo pojačanje, koje bi možda ovom Bayernu bolje došlo. Tipa uzeti potencijal napadača broj dva za manje novaca koji će prve sezone prihvatiti tu ulogu i koji će ispunjavati zahtjeve Pepa. Osobno ja sam za tu opciju.
Šta bi Klare?klare je napisao/la:Ma treba Robena prodat'.
Robben je meni najkonstantniji igrač sezone. Pa i protiv Reala je bio najbolji igrač Bayerna po meni. Cijelu sezonu je odličan. Uvijek se nešto događa kad on igra, nikad dosadno. Ma, sve je jasno, užitak je gledati ovog majstora na djelu.ceze je napisao/la:Što se Kroosa tiče, po meni je on uz Neurea i Lahma najkonstantniji igrač tokom ove sezone ili do unazad par utakmica kada su svi igrači odigrali daleko ispod nivoa. Na umu treba imati da Bastiana stižu godine, a Kroosa lično vidim kao idealnu zamjenu za njega.
Odlaskom Cana i eventualnim odlaskom Kroosa Bayern bi se odrekao dva odlična igrača na toj poziciji.
Onog u Madridu nikako poglavico, prvog u Munchenu - iskreno, znao je on imat takve obrane i to nerijetko, kod drugog nije imao šanse, trećeg - iskreno, morao ga je skinut: odabrao je pravu stranu gdje će ovaj pucat što ruku na srce nije lako ali očito nije imao dovoljno koncentracije da ga i obrani, četvrti - to se ne brani jer totalno ne možeš vidjeti loptu a i ne očekuješ ju tako podlo ispod zida - samo ju ispratiš pogledom kao i Neuer ( da ga je ovdje uspio pročitati to bi prkosilo svoj zdravoj logici i razmišljanju )geronimo je napisao/la:Nego, ovako nekako...da vas priupitam. Koliko je Neuer (u pravoj formi i izdanju) mogao golova odbraniti protiv Reala?
Potpuno se slažem i mislim da svi tako razmišljamo. Jednostavno, ne vidim scenarij gdje Bayern njega prodaje. Javi je TOP klasa na toj poziciji i nema niti 0,01% smisla da ga se proda. Čovjek je u najboljim godinama, vrhunski igrač sredine terena, velika ličnost i karakter i kao takav je od neprocjenjive važnosti za Bayern. Prodali smo Gustava koji je TOP klasa na zadnjem veznom tako da nema nimalo smisla da se riješimo još jednog takvog igrača. Iskreno, možda sam subjektivan, ali ja ne vidim boljeg igrača od Martineza na zadnjem veznom u svijetu.Bayern@heart je napisao/la:Jedan od najboljih svjetskih zadnjih veznih igrača MORA OSTATI U BAYERNU. Čovjek od 25 godina pred kojim su najbolje godine u fudbalu mora ostati u Bayernu.
Dobar je Robben bio ove sezone, vjerovatno najbolji igrač u ovo zadnjem periodu.Stefan Effenberg je napisao/la:Robben je meni najkonstantniji igrač sezone. Pa i protiv Reala je bio najbolji igrač Bayerna po meni. Cijelu sezonu je odličan. Uvijek se nešto događa kad on igra, nikad dosadno. Ma, sve je jasno, užitak je gledati ovog majstora na djelu.ceze je napisao/la:Što se Kroosa tiče, po meni je on uz Neurea i Lahma najkonstantniji igrač tokom ove sezone ili do unazad par utakmica kada su svi igrači odigrali daleko ispod nivoa. Na umu treba imati da Bastiana stižu godine, a Kroosa lično vidim kao idealnu zamjenu za njega.
Odlaskom Cana i eventualnim odlaskom Kroosa Bayern bi se odrekao dva odlična igrača na toj poziciji.
Emre Can se vraća u Bayern kad skupi iskustvo. I naravno, nadam se da će se i dalje razvijati ovako dobro i da ćemo upravo njega gledati kao novog vođu Bayerna u budućnosti. Sve predispozicije za to - ima.
Saturday's Title party schedule 2014
Bayern join their fans on Saturday to celebrate winning a 24th German championship, and a record-breaking one at that, as no team has ever wrapped up the Bundesliga title at an earlier point in the season. The programme for the day starts before the meeting with VfB Stuttgart and continues after the match.
Saturday's schedule:
1:30 pm: Allianz Arena opens. FC Bayern requests fans to attend the match in Tracht (traditional Bavarian costume) to give the title celebrations a worthy setting. Brass ensembles and Bavarian Goaßlschnalzer (whip crackers) will contribute to the mia-san-mia atmosphere.
3:30 pm: Bundesliga match between FC Bayern and VfB Stuttgart.
Approx. 5:20 pm: Preparations for the championship shield handover begin.
Approx. 5:35 pm: Captain Philipp Lahm receives the championship shield.
Approx. 6:00 pm: Start of musical programme at Marienplatz in the build-up to the championship party. Fans can watch FCB make their way to the Town Hall on a giant video screen.
Approx. 7:45 pm: Following the pattern established last season the team boards the championship truck for the motorcade to the Town Hall. Route:
Münchner Freiheit - Leopoldstrasse - Siegestor - Ludwigstrasse - Von der Tann-Str. - Franz-Josef-Strauß-Ring - Karl-Scharnagl-Ring - Maximilianstrasse - Dienerstrasse - Town Hall
Approx. 9:00 pm: Arrival at Town Hall
Approx. 9:05 pm: Team appears on Town Hall balcony and displays the championship shield to the fans.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.