Sead Kolašinac
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sead Kolašinac
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.
Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka
Re: Sead Kolašinac
Kapiten Blue Traina
Re: Sead Kolašinac
Sejad covjek sa strasnom lijevicom,ali je tacno da je I njegova igra I ta lijevica bila katastrofalna zadnjih mjeseci.
Sto se lulica tice,covjeka treba molit da ne centrira,to je ocajno,balon do balona.
Medjutim nije mi jasno zasto covjek koji je desnjsk igra uporno po lijevoj strani.
I onda centarsut lijevom kriza,a obicno stane pa se namjesti na desnu ,ali to vise nije iz trka vec iz mjesta.sto opet oduzima silinu centarsuta.
Kad smo ns temi od kolasinca,meni jednog od drazih igraca,da pitam nesto samo...
Simpaticno mi je sto se pravi novi chuck noris od kolasinca,ali ne kontam ovo kolektivno seljacko nazivanje momciluka,jel neko to provalio pa se raja zajebaje,ili smo kolektivno otisli u pm.
Nisam upratio od pocetka,pa zato pitam.
Ok znacenje momcina I momciluka je isto,ali bar mislim da nas 80 % to nije reklo u zivotu.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE
Re: Sead Kolašinac

Dva Se(j)a
Don't raise your voice, improve your argument.
Re: Sead Kolašinac
Momak, nije ti dobro.barbarez je napisao/la:Kad smo ns temi od kolasinca,meni jednog od drazih igraca,da pitam nesto samo...
Simpaticno mi je sto se pravi novi chuck noris od kolasinca,ali ne kontam ovo kolektivno seljacko nazivanje momciluka,jel neko to provalio pa se raja zajebaje,ili smo kolektivno otisli u pm.
Nisam upratio od pocetka,pa zato pitam.
Ok znacenje momcina I momciluka je isto,ali bar mislim da nas 80 % to nije reklo u zivotu.
Naravno, šala. Očito si propustio mnogo na ovoj temi. SEO je postao Rušilac, momčiluka, dere rukama medvjede, od njih kroji jakne, jede sudžuku, i sve te tako ekstravagantne stvari.
(Ovo "momak, nije ti dobro" je također nastalo u tom periodu pod pokroviteljstvom velikog @Majstora. Ne zamjeri, Barba. Pozdrav)
@anonimni, auto je taman za njegove potrebe, u Audiju se voza.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.
Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka
Re: Sead Kolašinac
kokakolas je napisao/la:Dva Se(j)a![]()
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
imas od mene kilo pecenje, biraj restoran u Sarajevu koji hocesBaDa12 je napisao/la:Momak, nije ti dobro.barbarez je napisao/la:Kad smo ns temi od kolasinca,meni jednog od drazih igraca,da pitam nesto samo...
Simpaticno mi je sto se pravi novi chuck noris od kolasinca,ali ne kontam ovo kolektivno seljacko nazivanje momciluka,jel neko to provalio pa se raja zajebaje,ili smo kolektivno otisli u pm.
Nisam upratio od pocetka,pa zato pitam.
Ok znacenje momcina I momciluka je isto,ali bar mislim da nas 80 % to nije reklo u zivotu.![]()
Naravno, šala. Očito si propustio mnogo na ovoj temi. SEO je postao Rušilac, momčiluka, dere rukama medvjede, od njih kroji jakne, jede sudžuku, i sve te tako ekstravagantne stvari.
(Ovo "momak, nije ti dobro" je također nastalo u tom periodu pod pokroviteljstvom velikog @Majstora. Ne zamjeri, Barba. Pozdrav)
@anonimni, auto je taman za njegove potrebe, u Audiju se voza.
- GunnerEmir
- Postovi: 111
- Pridružen/a: 08 nov 2011, 00:38
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
Neko je pitao sta pise ovdje na kopackama? ovo je Bushidov znakHead je napisao/la:
GUNNER 4EVER
Re: Odg: Sead Kolašinac
Eh dobro je dok ima i Audija, samo mu treba reci da pripazi na vecinu taxija da ne unisti aute ljudimaBaDa12 je napisao/la:@anonimni, auto je taman za njegove potrebe, u Audiju se voza.
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Kapiten Blue Traina
Re: Sead Kolašinac
Re: Sead Kolašinac
išao u nabavku sudžuke i suhog mesaIbizevic je napisao/la:Zna li ko zašto je Seo propustio trening danas
- Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac
Chinaglia je napisao/la:išao u nabavku sudžuke i suhog mesaIbizevic je napisao/la:Zna li ko zašto je Seo propustio trening danas
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
Re: Sead Kolašinac
Chinaglia je napisao/la:išao u nabavku sudžuke i suhog mesaIbizevic je napisao/la:Zna li ko zašto je Seo propustio trening danas
Re: Sead Kolašinac
Ili ga ja ne mogu naci na slikama sa popodnevnog treninga
Re: Sead Kolašinac
Head kaže da Seo voli suhu kozetinuChinaglia je napisao/la:išao u nabavku sudžuke i suhog mesaIbizevic je napisao/la:Zna li ko zašto je Seo propustio trening danas
Re: Sead Kolašinac
je l' to Seo narez'o i zamezio Slavicu s momčilucima iz repke?PerryFred je napisao/la:Head kaže da Seo voli suhu kozetinuChinaglia je napisao/la:išao u nabavku sudžuke i suhog mesaIbizevic je napisao/la:Zna li ko zašto je Seo propustio trening danas
Re: Sead Kolašinac
Kad je vidio s kim treba da trenira odlučio da bojkotuje treningromeo je napisao/la:Ni danas ga na treningu nema ?
Ili ga ja ne mogu naci na slikama sa popodnevnog treninga
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Sead Kolašinac

Slikar iz Jajca, inace ima skoro sve nase igrace, prodaje, lova ide za zrtve poplave
https://www.facebook.com/HorionBosna?fref=photo" onclick="window.open(this.href);return false;
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
Re: Sead Kolašinac
Re: Sead Kolašinac
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, D97, Daduli, DanijelTZ, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, Faraon iz Visokog, feniksptica, Fudo, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Marsal, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 537 gostiju.





