Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
apolo
- Postovi: 91
- Pridružen/a: 15 okt 2009, 20:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la apolo » 29 maj 2014, 20:04
Zuka je poput Saje.. Ajd ne kasni...
-
OnlyUnited
- Postovi: 2708
- Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnlyUnited » 29 maj 2014, 20:12
VIrtual sto izbrisa post...

- Ed Woodward for Prime Minister !
-
jasko__
- Postovi: 314
- Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasko__ » 29 maj 2014, 20:50
Kako se ove stvari desavaju samo nama..ovo je FUJ
Sent from my Grand X Pro using Tapatalk
-
Ajax
- Postovi: 9520
- Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ajax » 29 maj 2014, 21:24
Nije da je Zukanovic bas provjeren igrac kao naprimjer Spahic i u zadnje vrijeme Bicakcic. On bi bar u jednoj od ove dvije utakmice bio starter i to bez povrede Bicakcica. I mozda bi cak uspio da se nametne ispred Bicakcica. Ako bi to igrama zasluzio. A sada ako Ogi odigra solidno. Zukanovic ce biti tek cetvrti stoper na SP. A sta ako nam se povrjedi Mujdza. Gdje cemo koristiti Ogija. Kao stopera ili desnog beka. Dali ce Pape imati dovoljno povjerenja da gurne Zukanovica da zaigra na SP.
-
Virtu4l
- Postovi: 59778
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 29 maj 2014, 21:48
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
emir_
- Postovi: 6422
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 29 maj 2014, 21:53
Zanosimo se da smo država, savez, tugo moja, igrač nam ne može igrat utakmicu zato što nije dobio vizu, da nije žalosno bilo smiješno.

4-IN-A-ROW
-
grgr
- Postovi: 3886
- Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la grgr » 29 maj 2014, 21:55
Zalosno sta se covjeku desilo , midlim da barem zasluzujr velikU ispriku a ne guranje prasine pod tepih , ovo se ne bi desilo ni da je u pitanju reprezentativac zanzizana... Ukoliko ode direktno u brazil mozes ga **** da prostis to znaci da je pola proprema propustio, sramota da ne moze bit veca , bas mi je zao lika a mogu tek mislit kako se on osjeca
-
BadrHari
- Postovi: 2800
- Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
- Lokacija: Bilino Polje
-
Kontakt:
Post
Postao/la BadrHari » 29 maj 2014, 21:56
Bas mi zao momka, sad mora sjediti kuci i odgovarati na pitanja ..
Mogu misliti koja huja izjeda iznutra sad.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.
-
Cartman
- Postovi: 20537
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 29 maj 2014, 22:01
Za svoju vizu i svoj pasos si ti na kraju krajeva odgovoran moj Zukanovicu, i ti ces i snosit odgovornost. Sreca njegova pa je Sunjic takav odron od igraca da ce mu Pape vjerovatno dopustit da ipak ide na SP, da je veca konkurencija odyebao bi ga. Ovakav amaterizam ne moze tolerisat.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
sagem
- Postovi: 72
- Pridružen/a: 05 jun 2010, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la sagem » 29 maj 2014, 22:04
Kad se On zapita zasto ne dobije vizu (a to je stvar licne biografije) onda ga ne treba zaliti a dok ovi polupismeni kvazi novinari pisu optuzbe za stvari o kojima nemaju pojma mi cemo biti tu gje jesmo i nazalost zadnja rupa na sviralu.
-
lisander
- Postovi: 3182
- Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
- Lokacija: velika zabacenost
-
Kontakt:
Post
Postao/la lisander » 29 maj 2014, 22:05
Jel išao on sad protiv argentine kad smo igrali svetom luisu
-
sagem
- Postovi: 72
- Pridružen/a: 05 jun 2010, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la sagem » 29 maj 2014, 22:09
i Zmaj od Sipova dobije vizu a ovaj zmajic ne...
-
gost
- Postovi: 853
- Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la gost » 29 maj 2014, 22:14
Cartman je napisao/la:
Za svoju vizu i svoj pasos si ti na kraju krajeva odgovoran moj Zukanovicu, i ti ces i snosit odgovornost. Sreca njegova pa je Sunjic takav odron od igraca da ce mu Pape vjerovatno dopustit da ipak ide na SP, da je veca konkurencija odyebao bi ga. Ovakav amaterizam ne moze tolerisat.
Nije zar da misliš da će Šunjić otpasti...begaj bre....
žao mi Zukana.....ali mislim da je onaj moj veležovac Emilio (haj ako sam pogriješio u nicku mu, neće zamjeriti), napisao dobar post....J**+ se amerikancima joće li Zukan na svjetsko ili neće.....pa nisu davačli vizu ni redsjednicima pralamenta nekih zemalja......loša karma.....al valjda se riješi sutra prekosutra
-
adal
- Postovi: 1269
- Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la adal » 29 maj 2014, 22:18
dobro moze u brazil ako nemoze u usa ervin je strasan momak
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!
-
Ajax
- Postovi: 9520
- Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ajax » 29 maj 2014, 22:19
gost je napisao/la:
Nije zar da misliš da će Šunjić otpasti...begaj bre....
Otpada Hadzic. Zukanovic nema veze sa Sunjicem. Idu i jedan i drugi na SP. Zukanovic je jos uvjek ispred njega. Ali izgleda da ce ga prestici Bicakcic do kraja kao i vjerovatno Ogi. Steta za momka.
-
Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evolution87 » 29 maj 2014, 22:28
Pa kad ce se Zuka prikljuciti ekipi?

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
-
Cartman
- Postovi: 20537
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 29 maj 2014, 22:31
Neka ode prvo u Meksiko pa onda sta Bog da preko granice:

Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
no rules
- Postovi: 2196
- Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la no rules » 29 maj 2014, 22:33
Nesposobnjakovići ... u svim normalnim zemljama i da se desi ovakav slučaj u roku 24sata bi sredili to i poslali igrača što prije na pripreme , a naši iz saveza hlade jaje negdje i pravdaju se nisu krivi lafo

,
- sve mi ovo nekako smrdi na to da se ovako pokuša izbaciti jedan igrač , kako bi sigurno putnici bili Tino i Hadžić...
-
sagem
- Postovi: 72
- Pridružen/a: 05 jun 2010, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la sagem » 29 maj 2014, 22:45
ma ja isto ko sta i pametni "papagaj" od Visokog kaze Misimovicu da mu je pape rekao da na terenu izgleda k'o maneken sto svaki normalan insan protumaci kao opusten i nezainteresovan (gledao Misketu i nije bilo "pravo" a pape rekao za njega da nikad bolje nije izgledao i bio u boljem fizickom stanju...)ali jbg.....
-
ZahaKING
- Postovi: 915
- Pridružen/a: 06 maj 2014, 08:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZahaKING » 29 maj 2014, 22:46
aleksandar_veliki je napisao/la:sagem je napisao/la:Kad se On zapita zasto ne dobije vizu (a to je stvar licne biografije) onda ga ne treba zaliti a dok ovi polupismeni kvazi novinari pisu optuzbe za stvari o kojima nemaju pojma mi cemo biti tu gje jesmo i nazalost zadnja rupa na sviralu.
Ko pise optuzbe, opet su ti novinari krivi. Decko rekao, novinar prenio u cemu je problem. Trebao ga ****, reci mu ti si kriv? Boli novinara ona stvar, prenio je njegovu izjavu, odradio sjajan posao. Mozda su decku trebali reci da aplicira 5. maja, dan nakon objavljivanja spiska, a ne kada dodje na pripreme. Valjda neko oko toga treba voditi racuna.
ovdje mi oči bode samo jedna stvar. Predao je iza njega Begović, tako je rekao

Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brazzzoo123, Brokula, Burberry46, CAGarfia, CHR, darker10, denza, Elddar, enobarca, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, lakilone, LenyYoro15, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsiano, Micron, MokraKifla, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, Riziko, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, SWOT, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zaxon, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 484 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []