Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: ribery,insider,Monolog,TaRgEt_,_dreamer_

Avatar
BadrHari
Postovi: 2736
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la BadrHari » 31 maj 2014, 00:00

https://www.facebook.com/pages/Podrska- ... 3959201222" onclick="window.open(this.href);return false;
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

apolo
Postovi: 91
Pridružen/a: 15 okt 2009, 20:51
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la apolo » 31 maj 2014, 00:09

I sta sad? Pod pritiskom javnosti da klekne savez i da Zuka zaigra na turniru? Nema od tog nista. Oni su njega prekrizili za ovu godnu, sve ostalo je pisanje uz vjetar.

Avatar
BadrHari
Postovi: 2736
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la BadrHari » 31 maj 2014, 00:12

ISTINA ZA ERVINA
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
RobertoBaggio
Postovi: 536
Pridružen/a: 01 mar 2014, 15:13
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la RobertoBaggio » 31 maj 2014, 00:12

aleksandar_veliki je napisao/la:
RobertoBaggio je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Ma novinari su ****, oni su za sve krivi. Jucer ujutro su bili krivi sto ne zovu Zukanovica, dan prije toga sto se ne pozabave vizom, danas jer su ga zvali, sutra ce biti krivi ako nam Drogba uvali dva komada...
Nisam ni rekao da su samo novinari. Spomenuo sam i igrače, i selektora, i nas navijače. Ali što se tiče novinara, mislim da se taj sporni intervju nije trebao ni objaviti:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/zukanovi ... zom/132256" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne znam da li je potpisani novinar tog teksta, dok je tekst spremao za objavu, imao osjećaj šta to može proizvesti.

Ali zamjeram još više savezu, stručnom štabu i igračima što su poslije toga tako lako i brzo otpisali čovjeka, koji nikad nijednog problema nije napravio reprezentaciji.
Ne nego je trebao slagati, izokrenuti njegove rijeci ili pak reci mu na kraju razgovora, ma ko te bola prci, necu ja to objaviti moze se narusiti atmosfera u reprezentaciji. Atmosferu narusavaju oni u koje se kunemo, oni koji se prema ljudima koji kao i oni, rade svoj posao, ponasaju kao prema ****. Čovjek odradio svoj posao, imam neki osjecaj da ce biti nagradjen :).
Ova reprezentacija ima bezbroj neprijatelja, toga smo svi svjesni odavno. Ali se drži, opstaje na nivou vjerovatno daleko većem nego mi to i zaslužujemo. I držat će se akobogda i dalje, ali sve dok joj i mi koji je volimo ne okrenemo leđa.

A okrećemo joj leđa već mjesecima, i to u daleko najljepšem vremenu koje smo doživjeli od poslije rata naovamo. Ružna je atmosfera već mjesecima, izgubili smo se u njoj, a ovo je još jedan težak udarac, 15-ak dana prije Marakane, nezgodan udarac ispod pojasa, udarac koji smo sami sebi zadali.

:facepalm:
FK Željezničar 1921

Avatar
socrates
Postovi: 1082
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la socrates » 31 maj 2014, 00:15

E kako mi je zao zbog ovog covjeka,nije humano..cc
Gotivan lik samo tako,nikad zucno nije zbog nicega,i vidi se na njemu da je karakter,miran,povucen,zahvalan kao igrac a ima i tu ljudsku dimenziju,vidi se to..
I "neko" se nasao upravo zbog svega navedenog da bas njega prekrizi,aauu,mangupaa..auu,malogradjanstine,jos reci kako je uz aminovanje ostatka strucnog staba i igraca otpisan,pa strasno,zaista ovo izlazi iz svih okvira zdravog razuma..
Kunem se na sve najmilije,kad sam prvi put cuo da nije otisao,samo sam cekao momenat da vidim da li ce i definitivno otpasti,a tacno sam znao da mu je ovaj scenario pripremljen unaprijed iz kuhinje koju nije tesko detektovati,i definitivno sam misljenja da je otpao sa spiska samo zato sto je oznacen kao broj 24,kakva viza,kakvi bakraci,ko misli da je to stvarni razlog,taj nije dobar s glavom...

Covjek ocito svega svjestan i pod takvim stresom,opet je dao korektnu izjavu,a ovi samo cekali,ma bjezi ba...sirano pijaca je za ovaj savez modna pista u MIlanu...

Naravno da zbog ovoga neko treba snositi posljedice,ali kad bude vrijeme za to..
Zadnja izmjena: socrates, dana/u 31 maj 2014, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Rustem
Postovi: 191
Pridružen/a: 25 maj 2014, 17:40
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Rustem » 31 maj 2014, 00:16

Da se novinari nisu prodali za let u Brazil :oops: :oops:
Ervin Zukanovic

Avatar
sigurnoable
Postovi: 879
Pridružen/a: 30 okt 2012, 16:42
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la sigurnoable » 31 maj 2014, 00:17

Posjetite njegovu grupu na fb, ima jedna slika neko mu napravio tortu i napisao Sretno u Brazilu. Kad sam pogledao doslo mi plakati :cry: :cry:

Avatar
Principatus
Postovi: 9391
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Principatus » 31 maj 2014, 00:18

Pa Zukanovic je hladan, miran tip. Pandzi je sve pregorilo kao i Prcicu. A kako tek sad gori unutar reprezentacije...
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 1907
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la BenjooJutub » 31 maj 2014, 00:19

Možda ga Sušić povede u Brazil k'o trenera. Nije sve tako sivo :lol:

Avatar
bubreg
Postovi: 309
Pridružen/a: 03 jul 2009, 13:16
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la bubreg » 31 maj 2014, 00:20

ovo je retardirano

ali ako nista drugo, sada je barem susic siguran u brazilu. pa ako nam bude falilo stopera, moze on igrati tu, zadnji vezni, stoper, ma sve on igra.

:twisted: :evil: :?
Izađite na balkone, pojedite šampinjone.

Avatar
BadrHari
Postovi: 2736
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la BadrHari » 31 maj 2014, 00:20

sigurnoable je napisao/la:Posjetite njegovu grupu na fb, ima jedna slika neko mu napravio tortu i napisao Sretno u Brazilu. Kad sam pogledao doslo mi plakati :cry: :cry:
Ma uvijek se to desi ovim blazim, mirnijim i zahvalnijim tipovima ljudi ..
Dok vamo sušta suprotnost poput Spahe kola vodi ...
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11097
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la invincible1921 » 31 maj 2014, 00:23

emir_ je napisao/la:Mene interesuje šta bi bilo da 5 igrača nije dobilo vizu? I dalje bi gonili u pm? Hrvati lagano u Austriju a mi preko bijela svijeta da klepimo koju paru, j.ebo me St.Louise više
:clap: :clap:
=\_1921_/=

Avatar
Sabinho
Postovi: 19224
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Sabinho » 31 maj 2014, 00:24

BadrHari je napisao/la:ISTINA ZA ERVINA
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la R.J.W.G. » 31 maj 2014, 00:27

Kakva nepravda prema Ervinu. Srce mi se cjepa kada vidim šta se sve radi sa svetinjom. Momak u najboljim godinama, zamislite samo kako se eventualno mogao prodati poslije SP. :roll:
LUHG!

Avatar
BelminM23
Postovi: 8726
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la BelminM23 » 31 maj 2014, 00:28

slika

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9885
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 31 maj 2014, 00:29

ne mogu da vjerujem kako mi je zao momka...crko ti nama Safete na hajr do Brazila
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Principatus
Postovi: 9391
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Principatus » 31 maj 2014, 00:30

R.J.W.G. je napisao/la:Kakva nepravda prema Ervinu. Srce mi se cjepa kada vidim šta se sve radi sa svetinjom. Momak u najboljim godinama, zamislite samo kako se eventualno mogao prodati poslije SP. :roll:
Prodat ce se Tino...u 3. tursku ligu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

qqlele
Postovi: 167
Pridružen/a: 26 mar 2014, 19:56
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la qqlele » 31 maj 2014, 00:34

BelminM23 je napisao/la:slika
:( :(

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8158
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la badblueboylivno » 31 maj 2014, 00:34

**** im materina svima redom. :puke:


Ervine :thumbup:
Hayley <3

Avatar
zgembo89
Postovi: 5802
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la zgembo89 » 31 maj 2014, 00:37

zgembo89 je napisao/la:E Zukanovicu pljujes pa sad lizes krivis NSBiH,a sad im se uvlacis u guzicu..Takvi ko ti bi sutra prvi napustili rep. samo da se domognes dobrog kluba i stabilnih finansija..
Ovo sam napisao danas u toku dana kada sam vidio da je juce popljuvao administraciju saveza zbog nedobijanja vize,a kasnije ih sutra ujutro obasuo komplimentima to mi se nije svidjelo kod njega ne mozes rusit kucu koja te "hrani" mislim da apsolutno nismo nista oslabljeni njegovim neigranjem znam da u mnogima ima gorcine zbog Vrsajevica,Susica,Hadzica ali iskreno meni je zao Prcica i Zeca,a Zukanovic i Pandza su ispali ljigavci ponovo pisem savez nema veze sa vizom..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1921ljoze, AnelMid, antisisoja1919, Brazzzoo123, Confiance, darkangel4, Google Adsense [Bot], zikerrz21 i 80 gostiju.