UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
88
63%
Jon Jones
39
28%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 140

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 25 maj 2014, 18:29

work je napisao/la:SPOILER!!!

Dillasaw, wtf, nije odavno veće iznenađenje bilo u smislu performansa. Svaka čast, zasluženo.

USA, f*** yeah!!!

Ono što je DC počinio Hendu se zove premlaćivanjem. Strašno, totalni missmatch. Bacao ga po ringu kao vreću. :roll:

TJ je odradio meč karijere dok je Barao bi neprepoznatljiv, nevjerovatno. Veliko veliko iznenađenje! Od 10 mečeva vjerujem da bi Barao dobio najmanje 8 međutim večeras je bio kao neki amater kao da mu nije bilo do borbe uopće.

Hendo-Cormier je bio missmatch i predpostavljalo se kako će završiti. Jbt Cormier je baš kategoriju veći borac (Hendo 90kg na vaganju) dok Hendo bez TRT i u ovim godinama nema više šta tržiti pri vrhu. Ne znam samo zašto je Joe Silvi palo na pamet da ih spari.
Pošto je meč između Gusa i Jonsa na programu za 3 mjeseca, DC će dobiti još jedan meč prije nego napadne titulu, u tom meču mu definitivno moraju dati nekog top borca (Sugar,Glover,Rumble).

Lawler se vratio pobjedom nakon onog fenomenalnog meča za pojas sa Hendricksom. Dosta dobar event i dosta underdoga je dobilo.

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la stokton » 26 maj 2014, 21:25

Thranduil je napisao/la:
work je napisao/la:SPOILER!!!

Dillasaw, wtf, nije odavno veće iznenađenje bilo u smislu performansa. Svaka čast, zasluženo.

USA, f*** yeah!!!

Ono što je DC počinio Hendu se zove premlaćivanjem. Strašno, totalni missmatch. Bacao ga po ringu kao vreću. :roll:

TJ je odradio meč karijere dok je Barao bi neprepoznatljiv, nevjerovatno. Veliko veliko iznenađenje! Od 10 mečeva vjerujem da bi Barao dobio najmanje 8 međutim večeras je bio kao neki amater kao da mu nije bilo do borbe uopće.

Hendo-Cormier je bio missmatch i predpostavljalo se kako će završiti. Jbt Cormier je baš kategoriju veći borac (Hendo 90kg na vaganju) dok Hendo bez TRT i u ovim godinama nema više šta tržiti pri vrhu. Ne znam samo zašto je Joe Silvi palo na pamet da ih spari.
Pošto je meč između Gusa i Jonsa na programu za 3 mjeseca, DC će dobiti još jedan meč prije nego napadne titulu, u tom meču mu definitivno moraju dati nekog top borca (Sugar,Glover,Rumble).

Lawler se vratio pobjedom nakon onog fenomenalnog meča za pojas sa Hendricksom. Dosta dobar event i dosta underdoga je dobilo.
Izgleda da je Barao dobro podcjenio TJ-a, ipak i pored ovoga mislim da je brazilac bolji borac i da će u dogledno vrijeme vratiti titulu.
UFC Cormieru bira protivnike jer ne želi da izgubi i tako da ostanu bez supermeča JJ vs DC, što meni ima smisla jer mislim da je DC jedini koji može maknuti sa trona JJ.
Nešto kontam da bi JJ još više unakazio Henda, prvo bi ga izbubo na nogama, a onda bi ga onako izudaranog srušio i onda brutalno završio laktovima.

Takođe mislim da nema smisla da DC čeka jer će proći najmanje 7,8 mjeseci do njegovog napada na titulu.
Što se tiče protivnika Texeiera je povrijeđen kao i Sugar, a Rumble ima zakazanu borbu, ali i da nije to slučaj kao što sam naglasio UFC ne bi riskirao sa njima.
Predpostavljam da će dobiti zvučno ime ali koje neće biti u stanju da ozbiljnije ugrozi DC-a, predpostavljam da će biti Phil Davis.

Robbie me iz borbe u borbu sve pozitivnije iznenađuje, sada bi da sam DW mu dao Brownea jer bi to bio rat epskih razmjera.

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 27 maj 2014, 23:43

Potvrđeno Lawler i Brown za 26. Juli UFC on FOX 12 zajedno sa Rumbleom i Lil Nogom na cardu. U kakva će to borba da bude. Jbt. ovo će Lawleru biti treća borba u 6 mjeseci.

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 28 maj 2014, 14:44

eto pao je i novo uniao posljednji hvale vrijedan gym koji je ostao u brazilu. zaista nevjerovatno kakav je pad dozivio brazilski mma u zadnjih par godina. stara garda zahrđala a ovi novi ne mogu da se nose sa amerikancima. sada je vec rusija jako blizu da preuzme to drugo mjesto. kanađane ne racunam oni se forsiraju u ufcu jer su im najblize trziste.
eto jos im je samo aldo ostao a sigurno nece ni on dugo jos pojas drzati kako je krenulo.
You are someone else I am still right here

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Thranduil » 28 maj 2014, 23:59

Barao će vrlo brzo da vrati titulu, u to se smijem kladiti. Sljedeći meč protiv TJ će da bude brzi nokaut u korist Renana (ukoliko TJ zadrži titulu ili šta već UFC planira s ovom kategorijom) a ni Machidi nisu loše šanse da je uzme Weidmanu pa čak i Vai Cavalo ima šanse protiv Caina... mogli bi brazilci ponovo "vladati" ubrzo.

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 29 maj 2014, 10:47

Thranduil je napisao/la:Barao će vrlo brzo da vrati titulu, u to se smijem kladiti. Sljedeći meč protiv TJ će da bude brzi nokaut u korist Renana (ukoliko TJ zadrži titulu ili šta već UFC planira s ovom kategorijom) a ni Machidi nisu loše šanse da je uzme Weidmanu pa čak i Vai Cavalo ima šanse protiv Caina... mogli bi brazilci ponovo "vladati" ubrzo.
moram priznati da sam na werduma zaboravio. sto se machide tice ja bi vise volio da je jacare dobio sansu za titulu, nije mi machida zadnjih godina bas nesto.
ima jos uvijek dobrih boraca brazil al po meni idu silaznom putanjom posebno ovi sto se jos drze kampova u brazilu. jos je novo uniao bio ostao netaknut i imali su 2 prvaka u ufcu ali eto i oni su krenuli sa porazima.
You are someone else I am still right here

Crudeli
Postovi: 10
Pridružen/a: 05 feb 2013, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Crudeli » 31 maj 2014, 19:09

Sad maksuz pogledao prvu borbu preliminearsa u Berlinu, dvije teškaške nade u svom UFC debiju, Magomedov protiv Peste. Pobjeda Magomedova sudačkom odlukom, ali inače jako dobar meč. Rus ima zajeban high kick i čini mi se da ima bolju boksačku tehniku, sa druge strane Pesta je bolji hrvač, a na kraju prvu runde dobro je istamburao Rusa ground and poundom. U svakom slučaju obojica su položila, vrlo su mladi, Pesta 23 godine, Magomedov 27... tako da imaju puno prostora za napredak i biće interesantno pratiti njihov daljni put u UFC-u.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la autogol » 01 jun 2014, 23:29

Kakav je borac ovaj Miocic,ne mogu vam opisati koliko ga gotivim :thumbup: :clap:
Ekspresno odradjen mec :o
I u Berlinu dobar event, u glavnoj borbi skromni Mousasi dobio mec davljenjem i cini mi se da je sad na 11. poziciji :clap:

Crudeli
Postovi: 10
Pridružen/a: 05 feb 2013, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Crudeli » 02 jun 2014, 03:10

Ma čim sam čuo da su Miocica uparili sa Maldonadom pao sam sa stolice od smijeha. Maldonado je kamikaza i svaka čast za srce i hrabrost, ali svaki borac bi morao znati granice svojih mogućnosti. Nikako ne mogu prežaliti što se Cigano ozlijedio, volio bih da je Stipe dobio takav jedan meč koji bi ga izbacio kao sljedećeg izazivača, ovo sa Maldonadom je fakat komedija živa. Mislim da bi Stipin sljedeći meč morao biti eliminicijski za izazivača..., sve drugo ne bi bilo pošteno.

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 02 jun 2014, 10:33

cudi me da do sad nisu stipu bacili sa huntom u ring. maldonado je nedorastao protivnik za stipu. ja bi volio da mu sada daju stvarno nekog iz samog vrha jer momak je zasluzio. vidi se da je vrijedno radio za borbu protiv dos santosa ali eto nije imao srece i brazilac se povrijedio. al eto stipe je ovdje profitirao i sad je sedmi na listi teskasa. nasi novinari bi trebali nauciti nesto od hrvata, eno kod komsija svi pisu o stipi a kod nas mirsada niko nije ni spomenuo kad je pobijedio.
gegard dosao do ocekivane pobjede protiv munoza.
cb dolloway je napravio veliki korak u svojoj karijeri pobjedom protiv carmonta, prije toga je pobjedio i brazilsku nadu fereiru i sada bi se vec mogao nadati ulasku u top 15 ljestvicu jer oba ova borca su bili bolje rangirani od njega.
ovaj backstrom iz svedse se cini talentovan
warley alves koji je osvoji TUF u srednjoj kategoriji prelazi u welter i mogao bi imati ispred sebe solidnu karijeru jer mlad je dosta a vec izgleda kao poprilicno kompletan borac. mozda i jedini iz ove sezone koji ima neku svjetlu buducnost u ufcu. i pobjednik u teskoj kategoriji ce se spustiti u polutesku pa cemo vidjeti kako ce mu ici jako je dobar grappler pa cemo vidjeti.
ovaj yakovlev se solidno pokazao protiv maye, gledao sam ga na legend 2 kad je prilicno lako i sigurno dosao do pobjede protiv daleya mada moram priznati da me iznenadilo kako ga je lako maya par puta srusio al covjek je izbjegao sve njegove napade na podu a maya mozda i ima i najbolji bjj u welteru. poraz prije ovog je pretrpio od "sunarodnjaka" magomedova koji je takođe bio na ovom eventu u brazilu i dosao do svoje druge ufc pobjede.
jos jedan rus gasan umalatov je upisao pobjedu u brazilu. cobra je savladao veterana paola thiaga na sudijsku odluku. mislim da je vrijeme da ufc organizuje neki event u rusiji jer imaju sada vec dosta odlicnih ruskih boraca. mozda uskoro i prvaka rusi u ufcu budi imali, bellator su vec pokorili :D
You are someone else I am still right here

Crudeli
Postovi: 10
Pridružen/a: 05 feb 2013, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Crudeli » 02 jun 2014, 11:58

Ma isti ti je to đavo i u Bosni i u Hrvatskoj kad je u pitanju MMA. Niko to ne ferma kao neki sport. U Hrvatskoj je malo bolja situacija jer je Mirko dosta popularizirao taj sport, ali i dalje je to ništa jer mediji i dalješ ne posvećuju pozornost MMA-u, jedino do vijesti možeš doći na pojedinim stranicama posvećenim borbi. I 99% ljudi u Hrvatskoj nema pojma ko je Stipe Miocic, isto kao sto kod nas niko ne zna Mirsada. Kako čujem propao je i projekt MMA lige, kako hrvatske tako i evropske, fali love, ****... Jedino ko scenu u Hrvatskoj održava je Orsat Zovko sa svojim projektima.

Što se tiče Rusije i UFC, da bi doveo event u Rusiju prvo moraš imati rusku zvijezdu, šampiona ili izazivača koji će napuniti dvoranu u main eventu večeri, a sad ne znam koliko Rusi ove Dagestance smatraju svojima. Ali Bagautinov će po meni uzeti naslov u fly kategoriji, Khabib Nurmagamedov je predodređen za novog šampiona u budućnosti. Obzirom na broj Dagestanaca u UFC, možda ne bi bilo loše organizirati event u Dagestanu. :mrgreen:

Btw. imam neki osjećaj da je Tomo Spahović jako blizu UFC-a. Preksinoć je slavio nokautom u Genevi protiv snažnog protivnika Eduarda Riege, a u kutu mu je bio UFC-ovac Igor Pokrajac sa kim Tomo duže vrijeme trenira u Zagrebu. Također planira se UFC event u Zagrebu, a za njega moraš imati domaće i regionalne borce i to vidim kao idealnu priliku za Spahovića, kao i za masu hrvatskih boraca poput Mateja Batinića.

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 03 jun 2014, 11:47

Crudeli je napisao/la:Ma isti ti je to đavo i u Bosni i u Hrvatskoj kad je u pitanju MMA. Niko to ne ferma kao neki sport. U Hrvatskoj je malo bolja situacija jer je Mirko dosta popularizirao taj sport, ali i dalje je to ništa jer mediji i dalješ ne posvećuju pozornost MMA-u, jedino do vijesti možeš doći na pojedinim stranicama posvećenim borbi. I 99% ljudi u Hrvatskoj nema pojma ko je Stipe Miocic, isto kao sto kod nas niko ne zna Mirsada. Kako čujem propao je i projekt MMA lige, kako hrvatske tako i evropske, fali love, ****... Jedino ko scenu u Hrvatskoj održava je Orsat Zovko sa svojim projektima.

Što se tiče Rusije i UFC, da bi doveo event u Rusiju prvo moraš imati rusku zvijezdu, šampiona ili izazivača koji će napuniti dvoranu u main eventu večeri, a sad ne znam koliko Rusi ove Dagestance smatraju svojima. Ali Bagautinov će po meni uzeti naslov u fly kategoriji, Khabib Nurmagamedov je predodređen za novog šampiona u budućnosti. Obzirom na broj Dagestanaca u UFC, možda ne bi bilo loše organizirati event u Dagestanu. :mrgreen:

Btw. imam neki osjećaj da je Tomo Spahović jako blizu UFC-a. Preksinoć je slavio nokautom u Genevi protiv snažnog protivnika Eduarda Riege, a u kutu mu je bio UFC-ovac Igor Pokrajac sa kim Tomo duže vrijeme trenira u Zagrebu. Također planira se UFC event u Zagrebu, a za njega moraš imati domaće i regionalne borce i to vidim kao idealnu priliku za Spahovića, kao i za masu hrvatskih boraca poput Mateja Batinića.
pa nek prave event u dagestanu sta ima veze i to je rusija :D
sto se tice mma lige to je bila cista glupost, to je za amatere takmicenje ne znam zasto je tomo uopste ucestvovao. sto se tice njega i ufc-a ne znam stvarno po meni jos nije vrijeme za to al vidjecemo. ima ffc nek se dokazu tamo i on i ostali nasi borci. sto se tice ufc eventa u zagrebu to nece do 2015. biti sigurno.
You are someone else I am still right here

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la mma_hz » 03 jun 2014, 17:54

Crudeli je napisao/la:Ma isti ti je to đavo i u Bosni i u Hrvatskoj kad je u pitanju MMA. Niko to ne ferma kao neki sport. U Hrvatskoj je malo bolja situacija jer je Mirko dosta popularizirao taj sport, ali i dalje je to ništa jer mediji i dalješ ne posvećuju pozornost MMA-u, jedino do vijesti možeš doći na pojedinim stranicama posvećenim borbi. I 99% ljudi u Hrvatskoj nema pojma ko je Stipe Miocic, isto kao sto kod nas niko ne zna Mirsada. Kako čujem propao je i projekt MMA lige, kako hrvatske tako i evropske, fali love, ****... Jedino ko scenu u Hrvatskoj održava je Orsat Zovko sa svojim projektima.

Što se tiče Rusije i UFC, da bi doveo event u Rusiju prvo moraš imati rusku zvijezdu, šampiona ili izazivača koji će napuniti dvoranu u main eventu večeri, a sad ne znam koliko Rusi ove Dagestance smatraju svojima. Ali Bagautinov će po meni uzeti naslov u fly kategoriji, Khabib Nurmagamedov je predodređen za novog šampiona u budućnosti. Obzirom na broj Dagestanaca u UFC, možda ne bi bilo loše organizirati event u Dagestanu. :mrgreen:

Btw. imam neki osjećaj da je Tomo Spahović jako blizu UFC-a. Preksinoć je slavio nokautom u Genevi protiv snažnog protivnika Eduarda Riege, a u kutu mu je bio UFC-ovac Igor Pokrajac sa kim Tomo duže vrijeme trenira u Zagrebu. Također planira se UFC event u Zagrebu, a za njega moraš imati domaće i regionalne borce i to vidim kao idealnu priliku za Spahovića, kao i za masu hrvatskih boraca poput Mateja Batinića.
Kako se prica Batinic na zadnjem FFC-u odbio raditi borbu sa Berinom Balijagicem..
a to je cudo sto to momka nista ne ide..toliko treninga za Rusiju i na kraju ga ispale ,tacno mi bilo zao momka..kasnije i za FFC,al Batinic odbi borbu..
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Crudeli
Postovi: 10
Pridružen/a: 05 feb 2013, 20:51
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Crudeli » 03 jun 2014, 19:27

mma_hz je napisao/la:Kako se prica Batinic na zadnjem FFC-u odbio raditi borbu sa Berinom Balijagicem..
a to je cudo sto to momka nista ne ide..toliko treninga za Rusiju i na kraju ga ispale ,tacno mi bilo zao momka..kasnije i za FFC,al Batinic odbi borbu..
Ne znam za to, moguće da je odbio. Šteta, bila bi to sjajna borba.

Fera, MMA liga nije glupost. Slažem se da nije za Tomu koji je već dokazan borac, ali za mlade borce bez iskustva to je odlična prilika da se pokažu, pronađu kojeg sponzora, na kraju krajeva ta liga je promovirala nekoliko respektabilnih boraca poput već spomenutog Batinića i nekoliko velikih talenata u lakoj kategoriji Pejić, Burušić, Pereša.

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la mma_hz » 03 jun 2014, 19:32

Crudeli je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Kako se prica Batinic na zadnjem FFC-u odbio raditi borbu sa Berinom Balijagicem..
a to je cudo sto to momka nista ne ide..toliko treninga za Rusiju i na kraju ga ispale ,tacno mi bilo zao momka..kasnije i za FFC,al Batinic odbi borbu..
Ne znam za to, moguće da je odbio. Šteta, bila bi to sjajna borba.

Fera, MMA liga nije glupost. Slažem se da nije za Tomu koji je već dokazan borac, ali za mlade borce bez iskustva to je odlična prilika da se pokažu, pronađu kojeg sponzora, na kraju krajeva ta liga je promovirala nekoliko respektabilnih boraca poput već spomenutog Batinića i nekoliko velikih talenata u lakoj kategoriji Pejić, Burušić, Pereša.
Ja bih volio ako bi se to kako mogli provjeriti... :?
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 08 jun 2014, 10:45

Crudeli je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Kako se prica Batinic na zadnjem FFC-u odbio raditi borbu sa Berinom Balijagicem..
a to je cudo sto to momka nista ne ide..toliko treninga za Rusiju i na kraju ga ispale ,tacno mi bilo zao momka..kasnije i za FFC,al Batinic odbi borbu..
Ne znam za to, moguće da je odbio. Šteta, bila bi to sjajna borba.

Fera, MMA liga nije glupost. Slažem se da nije za Tomu koji je već dokazan borac, ali za mlade borce bez iskustva to je odlična prilika da se pokažu, pronađu kojeg sponzora, na kraju krajeva ta liga je promovirala nekoliko respektabilnih boraca poput već spomenutog Batinića i nekoliko velikih talenata u lakoj kategoriji Pejić, Burušić, Pereša.
naravno za mlade borce je to dobra stvar al za nekog ko tezi ufcu nije nikako.
berin se trebao boriti sa batinicem i ja sam pisao o tome e sad sto je propalo ne znam... batinic obicno bira protivnike i guraju ga malo iz ffc-a pa mu obicno daju fizicki nespremne borce koje ce on pobijediti mozda zato nije smio protiv berina a mozda je i berin zbog poplava bio u nemogucnisti jer on je zaposlen u vojsci koliko ja znam.
u svakom slucaju po meni ovaj batinic nije jos ni blizu ufc-a po kvaliteti i ne znam zasto je borac godine u hrvatskoj.
You are someone else I am still right here

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 09 jun 2014, 14:18

I back :P

*Holy-Shit-Mode* Baron je izgubio titulu. Isprebijao ga TJ, literalno cijelo vrijeme proveo u defanzivi a najviše frustirajuće kad god je pokušao da uzvrati udarce ovaj nije tu. Cruz-esque kretanje, setup sličan samo bez prijetnje takedowna ali znatno više snažnijih udaraca. Kapa dole :clap:

Gangster daje ironične izjave, pored bajke da je Wandy pobjegao iz TUF kuće, što je većina medija pokupila bez ikakve provjeve, odmah na početku tog govora kaže: "Wanderlai se većinu karijere natjecao pod oblakom droga." i nastavlja "Ali nikad nije pao na testu, zato se to ne može reći". Paaaaa upravo si ti to rekao :D da je izostavio ovaj dio "nije pao na testu" mogao je pričati o sebi, jer on JEST pao na testu.

Što ne razumijem je odgovor Wanda (njegov obligatorni rant video) izgledao kao da je Wandi izgubljen. Priča za sebe, niko iz UFC-a ga nije obavjestio šta je trenutna situacija. Na kraju, svi su ostali kakvi jesu.

slika

Najbolje u cijeloj priči, Vitor tražio licencu nekoliko dana prije.

Dana White misli da bi Chael P. bio dobar nasljednik, ali naravno ne priča o komentarima istog na povredu Jamie Varnera. Chael je rekao, dok se Varner uvrcao kao riba u octagonu, citiram "Mi trebamo vjerovati da je Varner povređen? Ja to ne kupujem, svaki put kad se on bori pravda se nekom povredom." Budući UFC presjednik koji je čitavu karijeru lagao i manupulirao ostale naziva Varnera fejkerom, dok ovom noga više nije konektovana za tijelo i to se prikazuje na TVu dok Sonnen kenja. Ali uvijek može bolje, UFC medicinar ulazi u octagon da pregleda povredu Varnera i stade direktno na slomljenu nogu!

slika

ARE YOU FUCKING KIDDING ME???? :D
Zadnja izmjena: rawcold, dana/u 03 apr 2016, 04:51, ukupno mijenjano 1 put.
UH VAI MORRER

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 09 jun 2014, 21:09

nije da branim sonnena al meni je on normalniji od dane. kad se izuzmu situacije u kojima nisu ozbiljni chael je meni manji kreten.
wand je samo jedna u nizu legendi kojima je dana white zabio noz u leđa.

ufc se ponasa dosta bahato u zadnje vrijeme i pri tom im se potkradaju greske od nesto sitnijih tipa reklama u oktagonu pa do vecih propusta gdje okrive sudije ili atletsku komisiju. mislim ona pobjeda sancheza iz albq-a je skandalozna, onda fish-hooking gospodina misha tate itd.
al i dalje su neprikosnoveni u svijetu mma i moze im se ovako.
You are someone else I am still right here

Avatar
rawcold
Postovi: 198
Pridružen/a: 05 jun 2014, 23:11
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rawcold » 10 jun 2014, 23:53

Hahahahahha Chael opet pao na testu :D
Zadnja izmjena: rawcold, dana/u 03 apr 2016, 04:44, ukupno mijenjano 1 put.
UH VAI MORRER

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 12 jun 2014, 11:22

evo cheal zavrsio karijeru. sad se nadam da ce se posvetiti onom sto mu je bolje islo sve ove godine a to je pricanje pred kamerama :D
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.