
Njemacki BILD danas o nama.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Ma daj!Mozambik je napisao/la:Opet cemo biti jedinstveni u necemu. Bit cemo vjerovatno jedina Europska reprezentacija, mozda cak i sve ukupno jedina, koja na SP dolazi u yebenim trenerkama
Ja bi da sam na Safetovom mjestu naredio da se presvuku u havajke i lagane kosuljice sa cvjetnim dezenom.Mozambik je napisao/la:Opet cemo biti jedinstveni u necemu. Bit cemo vjerovatno jedina Europska reprezentacija, mozda cak i sve ukupno jedina, koja na SP dolazi u yebenim trenerkama
guber_90 je napisao/la:Tu su i modni gurui da bace pokoju kritiku.
Taman da su goli iz aviona izasli boli me uho.
+1
Trenutno korisnika/ca: Enigmaa, Google Adsense [Bot], husrefbeg, LeCoq, MiranGlasnic, Principatus, rossonero85, sagitarius, soccerfan i 78 gostiju.