Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: AW: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Re: Edin Džeko
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 8267_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Edin Džeko

Covjek kada vidi ovo skonta kako neki znaju biti neposteni prema Dzeki.
Svi kazu Lulic ima pluca, uvijek trci, ovo ono, uvijek pohvale... a za Dzeku govore suprotno, stoji u mjestu, ne trci, umisljen...
A u stvarnosti jednako pretrce tokom utakmice. S tim da se Dzeko malo vise trosi s ozbirom na svoju visinu.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Slazem se, zato ja volim statistiku, tu ne postoje dva misljenja, sve crno na bijelo. Drago mi je da je Pjanic i u tom segmentu medju najboljim.calcio je napisao/la:
Covjek kada vidi ovo skonta kako neki znaju biti neposteni prema Dzeki.
Svi kazu Lulic ima pluca, uvijek trci, ovo ono, uvijek pohvale... a za Dzeku govore suprotno, stoji u mjestu, ne trci, umisljen...
A u stvarnosti jednako pretrce tokom utakmice. S tim da se Dzeko malo vise trosi s ozbirom na svoju visinu.
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Sveukupno smo pretrcali 10 km vise od argentinaca ako se ne varam, neki dan sam citao statistiku na fifinoj stranici. To je bas lijepo viditi, dokaz da se momci trude.DonCorleone je napisao/la:Slazem se, zato ja volim statistiku, tu ne postoje dva misljenja, sve crno na bijelo. Drago mi je da je Pjanic i u tom segmentu medju najboljim.calcio je napisao/la:
Covjek kada vidi ovo skonta kako neki znaju biti neposteni prema Dzeki.
Svi kazu Lulic ima pluca, uvijek trci, ovo ono, uvijek pohvale... a za Dzeku govore suprotno, stoji u mjestu, ne trci, umisljen...
A u stvarnosti jednako pretrce tokom utakmice. S tim da se Dzeko malo vise trosi s ozbirom na svoju visinu.
Zaboravih za Dzeku reci i to da se on uvijek bori i hrve sa najmanje dva igraca, i to je jako zahtjevno.
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Odg: Edin Džeko
Nije Džeko neko Đžeko, sunce joj kalajsanoGoalgetter je napisao/la:Bosanska "Tigrica": Džeko, ako pobijedite u Brazilu, častit ću te sa 12 sati seksa!
![]()
![]()
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
- DonCorleone
- Postovi: 4161
- Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
- Kontakt:
Re: Odg: Edin Džeko
Ne sluzi ona za pravopis jaraneNoName je napisao/la:Nije Džeko neko Đžeko, sunce joj kalajsanoGoalgetter je napisao/la:Bosanska "Tigrica": Džeko, ako pobijedite u Brazilu, častit ću te sa 12 sati seksa!
![]()
![]()
Re: Edin Džeko
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
amstaff je napisao/la:Covjek kada hoda normalnim tempom za 90 minuta prehoda nekih 7.5km ... Ako malo ubrza moze doci na ovih 10 km. Gledajuci broj sprinteva i tempo tu je Dzeko najslabiji, uz naravno onog truntavog Misketa. U ovakim utakmicama se od Dzeko ne moze ocekivati vise kada je bio sam na 3 covjeka konstantno. Zato u subotu ocekujem dva gola i MOTM
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
IMal gdje ta oficijalna statistika da se nadje za svakog igraca ?
Re: Edin Džeko
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Re: Edin Džeko
posle ovog Džeko zabija sigurnosamirr je napisao/la:
![]()
![]()
Re: Edin Džeko
Amra je Edinova najveća podrška u Brazilu gdje naša reprezentacija sutra igra protiv selekcije Nigerije.
Neupitno je hoće li Džekina djevojka sutra biti na tribinama u Cuiabi, a njih dvoje koriste i svaki slobodan da provedu zajedno.
Ovaj najpopularniji bh. par je svim srcem uz BiH. Nadamo se da će nas Dijamant u ponoć obradovati i osigurati nam pobjedu protiv Nigerijaca.
Joj koje preseravanje. Bivša despermarizatorica mafijaša iz države istočnih susjeda Džeki oduzima svu snagu i moć za utakmicu i opet će sutra šetati po terenu. Trebala je ona fino ostati u svom Los Angelesu.
Re: Edin Džeko
preambiciozna jesamirr je napisao/la:
![]()
![]()
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Edin Džeko
- Interista02
- Postovi: 981
- Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
igra samo kada mu se digne, što se tako ne zayebavaš u citiy. Da Sušić ima muda pa ga odomah izvesti, minute više on meni ne bi odigro'
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, ArtemisFowl, b00t, Bosanac90, Brokula, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, Elddar, enobarca, FerdinandF, Frankie, Fudo, Google [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, jasmin10, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, lol89, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Wilshere10, Xaniesta, Zaxon i 300 gostiju.


