Ovako te boli ****,znas da pape nema muda da te zamjeni.
Fuj
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Qurac moj #allin u Amru.Hase10 je napisao/la:#allin or nothing huh?
+1RiNo je napisao/la:Toliko sam se vec navikao na ova njegova klasicna izdanja da me veceras nije ni razocarao
volka qurčinaHase10 je napisao/la:#allin or nothing huh?
Trenutno korisnika/ca: 231983, FerdinandF, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HariTz, Kaunas, KockarVicin007, MiranGlasnic, Sveti i 63 gosta.