Miralem Pjanić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Bayern@heart
- Postovi: 3956
- Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
- OnlyUnited
- Postovi: 2708
- Pridružen/a: 26 jan 2014, 10:32
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Taj "sla(o)bi africki golman" je najbolji golman francuske lige , te pritom golman koji u Lilleu ove sezone nije primio gol preko 1000 uzastopnih minuta , nekoliko minuta ga dijelilo da obori rekord svih vremena , tako da ti je prica prilicno glupa .Pauk je napisao/la:Razocaran sam u Pjanica...jedan od najgorih veceras..mnogo glupih poteza i pogresnih pasova i izbora.
ZASTO PJANICU NISI PUCAO NA GOL?
Mnogo opcija za to na slobog africkog golmana..a ne ti opet moras neke fore i pasove sa 6 igraca oko tebe i Dzeke...nemas pravo da budes toliko glup Pjanicu!
Ja shvatam da mnoge mozete kritikovati , ali kritikovati Miralema je bas dno dna .
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Meni i više nego dovoljno. Aferim doktore.Bosnia & Herzegovina's Miralem Pjanic has created more chances (10) than any other player at the World Cup.
Re: Miralem Pjanić
Jednostavno se gusio sa Misketom i potpuni promasaj Papeta...
Trebao je drzati vezni red sa Besicem, ali neeee
Zasto ostaviti nesto sto funkcionise..
Re: Miralem Pjanić
Veliko iskustvo za tebe, iskreno se nadam da ćeš u idućim kvalifikacijama dobiti epitet glavnog igrača u sredini terena.
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Re: Miralem Pjanić
+1beka23 je napisao/la:Meni i više nego dovoljno. Aferim doktore.Bosnia & Herzegovina's Miralem Pjanic has created more chances (10) than any other player at the World Cup.
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Zna sve sa loptom a jos je i pretrcao najvise. Cak vise i od Besica.
3. LeBron James
12. Kobe Bryant
Re: Miralem Pjanić
Re: Miralem Pjanić
Svaka cast Vedi, ali on ne zasluzuje da bude u tom drustvu. Znao je on odigrat kriminalno, i sinoc je promasio zicer. Sjetimo se i promasaj protiv Portugala. Razlika izmedju njega i Dzeke je sto se Vedo uvijek bori, ali daleko od toga da nikad ne iznevjeri.RiNo je napisao/la:To je ta ekipica koja nikad ne iznevjeri: Begovic, Pjanic, Ibisevic, i evo od nedavno Besic i Kolasinac. Pravi idoli nacije.
A Pjanic je nas jedini dijamant. Oko njega treba da se gradi apsolutno sve.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Miralem Pjanić
Mozda nema kvalitet kao ostali u ovoj grupi, ali po odnosu prema reprezentaciji, profesionalizmu i zalaganju je medju prvim sigurno.Cartman je napisao/la:Svaka cast Vedi, ali on ne zasluzuje da bude u tom drustvu. Znao je on odigrat kriminalno, i sinoc je promasio zicer. Sjetimo se i promasaj protiv Portugala.RiNo je napisao/la:To je ta ekipica koja nikad ne iznevjeri: Begovic, Pjanic, Ibisevic, i evo od nedavno Besic i Kolasinac. Pravi idoli nacije.
- Patrice_Evra_3
- Postovi: 2097
- Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
- Lokacija: Destination unknown
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
To je otprilike to. Ibišević je znao razočarat, ali je barem borbenost i volja uvijek tu.RiNo je napisao/la:To je ta ekipica koja nikad ne iznevjeri: Begovic, Pjanic, Ibisevic, i evo od nedavno Besic i Kolasinac. Pravi idoli nacije.
Pjanić je i mene sinoć na momente iznervir'o zbog prevelikog komplikovanja u završnici, ali je i pored toga bio jedan od najboljih na terenu. Pravi mozak ekipe, pravi organizator i sa Mjeseca se vidi kolika je klasa. Aferim momčino!
- ultrasstyle_tz
- Postovi: 9709
- Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
- Lokacija: 075
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
igrac za Reala, Barcelone, Celzija qrac moj, nek se ugleda na Rakitica i Modrica malo kako sta i gdje igraju, isti tip igraca, ista pozicija, pa nit ih ko gusi, nit im treba sloboda, nit trebaju malo naprijed, malo nazad, malo desno, malo ulijevo, nit im smeta Kovacic, Samir, qrac-palac nego ljudi ORU teren, a ovom vazda neko smeta, neko ga gusi, zato uostalom njih 2 i igraju u Realu i Barci a on je samo igrac za Reala i Barce..
da ne bude zabune, ovo je cisto post za ove "Pjanicoljubce" koji bi ga branili ko sto rekoh i na glavu da im se pos.ere, protiv momka nemam nista, na SP je dao sve od sebe, al ga se dize malo izad onog sto on jest i to na ustrb svakog, kriv Miske, Medunjanin, selektor, Dzeko, pozicija, danas preofanzivan, jucer predefanzivan...daj ba vise
- Patrice_Evra_3
- Postovi: 2097
- Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
- Lokacija: Destination unknown
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
Čekaj, a kakvoj branjenje? Igr'o je na dvije različite pozicije u ove dvije utakmice i u oba meča je bio među tri najbolja naša igrača. Jedan od rijetkih koji nije zakazao na ovom prvenstvu i jedan od rijetkih koji je zapravo trčao, što se može vidjet iz onih statistika. Ne znam kako u ovim momentima neko može čak i njega kritikovat. Uz Begovića i Bešića naš najbolji igrač na prvenstvu.ultrasstyle_tz je napisao/la:je.em ga ja i vasu pricu ovdje, branit ce te ga taman da vam se na glavu pose.re...igra duboko , "nije to njegova pozicija , zrtva taktike, treba ga stavit na mjesto Misimovica iza Dzeke i dat mu slobodu u igri, ima previse defanzivnih zadataka"...stavis ga da igra iza Dzeke i das mu svu slobodu u igri kao sinoc, onda " dje ces ga stavit da igra poluspica, zrtva taktike bla bla "....je.em ga ja dje ga onda stavit da igra
- ultrasstyle_tz
- Postovi: 9709
- Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
- Lokacija: 075
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
o tom branjenju i hvaljenju je rijec, ni po cem se on posebno nije istakao na ovom Sp..
dobar Besic, dobar Pjanic, solidan Hajrovic, Miske pretrcao preko 10 km, podvalio par lopti-dobar i on bio, a mi POJEDENI na sredini terena
ispade samo jadni Medunjanin kriv za kolaps, i Dzeko koji je jedini nesto uradio na terenu konkretno
Re: Miralem Pjanić
- ZgemboAdislic
- Postovi: 944
- Pridružen/a: 22 apr 2013, 07:07
- Lokacija: JEL NEUGODNO??
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanić
"Branjenje"?? Kakvo branjenje bolan ne bio??? Branit ga sto je odigrao fenomenalno obadvije utakmice? Eno pogledaj statistiku kako je stvorio najvise sansi od svih igraca na SP-u. To sto mu saigraci nisu mogli pretvorit te sanse u golove je nesto drugo. Njegova uloga nije da daje golove, vec da stvara sanse za golove. I to je uradio bolje nego bilo ko drugi na cijelom prvestvu - ukljucujuci ti mezimce Modrica i Ratikica, od kojih je (individualno) odigrao bolje obadvije utakmice do sada. Jel mozda trebo da odbrani i 3 gola sto smo primili umjesto Begovica?ultrasstyle_tz je napisao/la:je.em ga ja i vasu pricu ovdje, branit ce te ga taman da vam se na glavu pose.re...igra duboko , "nije to njegova pozicija , zrtva taktike, treba ga stavit na mjesto Misimovica iza Dzeke i dat mu slobodu u igri, ima previse defanzivnih zadataka"...stavis ga da igra iza Dzeke i das mu svu slobodu u igri kao sinoc, onda " dje ces ga stavit da igra poluspica, zrtva taktike bla bla "....je.em ga ja dje ga onda stavit da igra
igrac za Reala, Barcelone, Celzija qrac moj, nek se ugleda na Rakitica i Modrica malo kako sta i gdje igraju, isti tip igraca, ista pozicija, pa nit ih ko gusi, nit im treba sloboda, nit trebaju malo naprijed, malo nazad, malo desno, malo ulijevo, nit im smeta Kovacic, Samir, qrac-palac nego ljudi ORU teren, a ovom vazda neko smeta, neko ga gusi, zato uostalom njih 2 i igraju u Realu i Barci a on je samo igrac za Reala i Barce..
da ne bude zabune, ovo je cisto post za ove "Pjanicoljubce" koji bi ga branili ko sto rekoh i na glavu da im se pos.ere, protiv momka nemam nista, na SP je dao sve od sebe, al ga se dize malo izad onog sto on jest i to na ustrb svakog, kriv Miske, Medunjanin, selektor, Dzeko, pozicija, danas preofanzivan, jucer predefanzivan...daj ba vise
I na klubskom nivou ove sezone je imao najvise stvorenih sansi od svih igraca od najjacih 5 liga, barem u jedno vrijeme sezone. Ne znam jel tako sezonu zavrsio. Da Roma ima kvalitetnije napadace svako bi mu znao ime. Ali to sto nema kvalitetnije napadace je na kraju i jedini razlog sto ga mogu zadrzat.
Miraleme, hvala ti od srca sto si nas ovakve nesposobne odabro, pravi patriote! Da si odabro Francusku igrao bi kod njih u prvih 11 110%, rusio bi protivnike i bio bi sad jedan od favorita da pobjedis SP. Izvini sto ti ona nasa ostala nesposobna bagra nije ni do koljena.
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, b00t, bh22, BIHpatriota, Blackwargreymon, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, Confiance, CrvenoCrnaArmija, D97, Daduli, DeeWa, delko, drakemayelover, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, emir79, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, Fudo, GG3, HalaMadrid, HariTz, harko35, Helemnejse, J1897, jasmin10, JimmyPage, Jurica95, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, mercurial, nebeskasila, pama, PeppermintSA, rimljanin90, Rio12345, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, Vorovus, weltschmertz, Wilshere10, Wlad55, Xaniesta i 645 gostiju.








