Muhamed Bešić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Muhamed Bešić
Re: Muhamed Bešić
Cuj oficijalno od WikipendijeEmir_BIH je napisao/la:Mozes sebi, ali ovo je oficijalno od Wikipedije.Goalgetter je napisao/la:Wikipediju jarane moze svako promjeniti. Mogu i ja sada otici, i promjeniti da igra za FC Barcelonu. Kod Kolasinca su isto uradili za Manchester United.Emir_BIH je napisao/la:Procitajte moj zadnji post.
http://en.wikipedia.org/wiki/Cristiano_Ronaldo" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Muhamed Bešić
VOLIM TE ČELIK!!!!!
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
Emir_BIH je napisao/la:Nisam znao da to moze, ali to sam slucajno vidio mislio sam da je malo vise konkrentije. Ali sigurno je da ce potpisati za Everton.
pravi sam troll
haj sta ima veze,
kup je nas!
BackSpace United
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
Re: Muhamed Bešić
Re: Muhamed Bešić
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
vidi vidi, sad pise everton!Goalgetter je napisao/la:Nerminovicu, sad si zajebao i Engleze. I oni su se pozivali na taj izvor na Wikipedia, sta ce sad.
BackSpace United
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
Stavi Liverpool FC, ''plavi'' ce poluditi odma.Nerminovic je napisao/la:vidi vidi, sad pise everton!Goalgetter je napisao/la:Nerminovicu, sad si zajebao i Engleze. I oni su se pozivali na taj izvor na Wikipedia, sta ce sad.
Re: Muhamed Bešić
Hehe, bogami nisam znao da se moze promijeniti uglavnom mislio sam samo da se moze promijeniti sam sebNerminovic je napisao/la:Emir_BIH je napisao/la:Nisam znao da to moze, ali to sam slucajno vidio mislio sam da je malo vise konkrentije. Ali sigurno je da ce potpisati za Everton.![]()
pravi sam troll
haj sta ima veze,
kup je nas!
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
stavio sam fk trollGoalgetter je napisao/la:Stavi Liverpool FC, ''plavi'' ce poluditi odma.Nerminovic je napisao/la:vidi vidi, sad pise everton!Goalgetter je napisao/la:Nerminovicu, sad si zajebao i Engleze. I oni su se pozivali na taj izvor na Wikipedia, sta ce sad.![]()
BackSpace United
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Muhamed Bešić
banovali su nam čovjeka tamo na forumu, pozivam na osvetu
Re: Muhamed Bešić
http://en.wikipedia.org/wiki/Muhamed_Be%C5%A1i%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;Unofficialpage je napisao/la:Kad sad talksport napiše da je prešao u neki FK Troll i da još nije definisano u kojoj se ligi ovaj klub nalazi.![]()
![]()
![]()
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Muhamed Bešić
koji klub sad da stavim, samo reciMB7 je napisao/la:http://en.wikipedia.org/wiki/Muhamed_Be%C5%A1i%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;Unofficialpage je napisao/la:Kad sad talksport napiše da je prešao u neki FK Troll i da još nije definisano u kojoj se ligi ovaj klub nalazi.![]()
![]()
![]()
fk rusilac
BackSpace United
Re: Muhamed Bešić
Re: Muhamed Bešić
Re: Muhamed Bešić
Samo da dobije jos oficielnu potvrdu i to je to
prva stidljiva potvrda:
http://www.grandoldteam.com/2014/07/11/ ... med-besic/
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, Frankie, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, prisonbreak, RajvoSa89, Rio12345, rishovski, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, Shategabri, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Zaxon, Zgemboo89 i 902 gosta.

