Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 22 avg 2014, 16:49

Ja Walcota racunam kao prvu postavu,dolazak krila bi znacilo da Walcot ili Sanchez idu u spic napada :cool:

uh jbt, Reus-Sanchez-Walcot a iza Ozil -Ramsey ,paklena ekipa bi to bila :cool:

Avatar
anell
Postovi: 21101
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 avg 2014, 17:01

chily-rz je napisao/la:Ja Walcota racunam kao prvu postavu,dolazak krila bi znacilo da Walcot ili Sanchez idu u spic napada :cool:

uh jbt, Reus-Sanchez-Walcot a iza Ozil -Ramsey ,paklena ekipa bi to bila :cool:
ofanzivno bi bili pakleni...
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la rambo16 » 22 avg 2014, 17:45

slika
Kome treba Reus pored živog ovog lika???
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Arsenal

Post Postao/la JoseMourinho » 22 avg 2014, 17:45

AA23 je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
let3 je napisao/la: ma jok brate....nije to to ;) vjeruj...ne igraju uopšte u istoj liniji, to prvo ....Alexis igra mnogo bliže 16-ercu, zato što je u napadackoj liniji (trozubac) i zato što je formacija takva... a nemaju ni iste zadatke i kretnje.

ja ne znam šta ce igrati kod Wengera i šta ovaj planira sa njim, ali ja se moram referisati na Barcu i na ono što sam pratio 3 godine kad je AS u pitanju. (nemam na šta drugo jbg)

http://outsideoftheboot.com/wp-content/ ... 4/psg4.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://chalkontheboots.files.wordpress. ... /image.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;




a Navas je skroz druga prica, druga linija

http://sharemytactics.com/1968/Manchest ... actics.png" onclick="window.open(this.href);return false;
http://cdn.bleacherreport.net/images_ro ... 1382558668" onclick="window.open(this.href);return false;
Vjeruj da se svodi na isto, samo sto ce za razliku od navasa alexis u arsenalu imati slobodu na tom desnom krilu, pa ce "cut inside" i kretat se dosta vise po terenu, al ponovo on igra desno krilo kao i kod vas, samo sto ima razlike u taktici i načinu kako igra ;) jbg to je i do igrača i njegovog stila igre jer svaki drugačije se ponaša, jer kad silva/Nasri igraju umjesto navasa u Cityu drugačije igraju al ponovo je to ta AMR pozicija ;)
BigBigBang je napisao/la: Pa to ja i pricam a neki su ovdje dolazili i pricali bajke o Alexisu krilu, on ce biti teski flop ukoliko bude nastavio da igra u ovom nakaradnom sistemu igre gdje sluzi samo da trci kontru i nabacuje lopte Giroudu i Sanogu...ne znam samo kako se treneru Wengerovog kalibra moze desiti da sa ovako amaterskom taktikom pocne sezonu. Alexis bi trpao nemilice u sistemu gdje je on neki spic a krila Campbell i Ox a iza njih Ramsey i Ozil i na tu ekipu dodaj jednog klasnog DMFA i onda mozes pricati da ces nesto napraviti sa ovom taktikom i ekipom sada 4 maksimum 3 mjesto je neminovnost.


Cuj ovog Mourinha eksperta Alexis bi mu na krilo a u spic bi gurao Campbella... :lol:
A ti bi patuljka alexisa u napad?? To jer je zadnji u planini albumu?? :rol: :rol:
pa patuljak messi je godinama u napadu i jel to što je mal to znači da ne može biti špic?

:yawn:

inače ekipa smo sa najlakšim igračima i najmanjim, zato se ona klada Giroud ne može nikako uklopiti, treba sad igru forsirati na brzini i tranziciji, a ne na sidrašu Giroudu koji čim dobije loptu vraća pas nazad :nene:
Vi barsa, a alexis Messi sad?? Jedini primjer si našo i nije ti čudno da samo jedan takav primjer postoji??

Avatar
VGS
Postovi: 8874
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 22 avg 2014, 18:26

slika

Koliko je pouzdan ovaj ?

Avatar
anell
Postovi: 21101
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 avg 2014, 18:29

VGS je napisao/la:slika

Koliko je pouzdan ovaj ?
Nema od njega ništa.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
topnik1
Postovi: 15171
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 22 avg 2014, 18:39

Daj da dovedemo bilo koga od pomenutih,mnogo se toga spominje ali nigdje nikog :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la suhakrpa » 22 avg 2014, 19:31

Nesto se veliko iza brda valja. Poznavajuci Wengera zadnji dan prelaznog roka ce biti neizvjestan, sve do zadnje minute. Nesto slicno kao za Mesuta :)

Avatar
MGrabez
Postovi: 110
Pridružen/a: 01 mar 2014, 08:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la MGrabez » 22 avg 2014, 19:41

Nešto sam skeptičan po pitanju tog posljednjeg dana prelaznog roka. Ima da Profa uvali patku svima. Prošle godine doveo Mesuta, ove godine kad svi očekuju nešto veliko zadnji dan on uvali patku :)
Profa je to.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 avg 2014, 19:42

Nema sanse da ce PSG pustiti Cavania.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13704
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 avg 2014, 19:48

Mene ovo cekanje za velike transfere kod Wengera ne cudi, ceka zadnji momenat i ugovara sve detalje oko transfera, drzi sve u tajnosti, ne zeli da ostavi vremena konkurenciji da reaguje ukoliko bi npr. doveo Cavanija ili Reusa, ili neko drugo pojačanje.

Wenger je mudar, nakon najboljeg prelaznog roka (po meni) i dalje smo u igri za velika imena i Wenger sigurno zna da nam fali i stoper i veznjak i jedan ofanzivni igrač (ako bi se doveo Reus mogao bih trpiti Girouda još jednu sezonu) i ja sam uvjeren da će te 3 pozicije biti popunjene do kraja prelaznog roka adekvatnim pojačanjima.

Iako nekim slučajem ne bude tako, on je moje povjernje ponovo zadobio osvajanjem dva trofeja u razmaku od par mjeseci, dovođenjem dobrih igrača u klub iz najvećih klubova na svijetu i sl. tako da ce imati moju podrsku dok god je u Arsenalu pa makar i ne doveo nikoga do kraja ovog prelaznog roka.

IN ARSENE WE TRUST!

Avatar
topnik1
Postovi: 15171
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 22 avg 2014, 19:56

QUARTERBACK je napisao/la:Mene ovo cekanje za velike transfere kod Wengera ne cudi, ceka zadnji momenat i ugovara sve detalje oko transfera, drzi sve u tajnosti, ne zeli da ostavi vremena konkurenciji da reaguje ukoliko bi npr. doveo Cavanija ili Reusa, ili neko drugo pojačanje.

Wenger je mudar, nakon najboljeg prelaznog roka (po meni) i dalje smo u igri za velika imena i Wenger sigurno zna da nam fali i stoper i veznjak i jedan ofanzivni igrač (ako bi se doveo Reus mogao bih trpiti Girouda još jednu sezonu) i ja sam uvjeren da će te 3 pozicije biti popunjene do kraja prelaznog roka adekvatnim pojačanjima.

Iako nekim slučajem ne bude tako, on je moje povjernje ponovo zadobio osvajanjem dva trofeja u razmaku od par mjeseci, dovođenjem dobrih igrača u klub iz najvećih klubova na svijetu i sl. tako da ce imati moju podrsku dok god je u Arsenalu pa makar i ne doveo nikoga do kraja ovog prelaznog roka.

IN ARSENE WE TRUST!
Nevjerujem da ce dovesti bas 3 igraca do kraja prelaznog roka,o dvojici bi se dalo pricati,iako mi nikako ne mirise na dobro,previse se nesto,nagadja a na krju nista biti nece ;) Daj boze da grijesim :kafa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8543
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 22 avg 2014, 20:02

Doveli smo vec 4 jos jedan maksimalno i ako mislim da je ovo to

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la cala » 22 avg 2014, 23:04

Ovoj ekipi treba jos po jedan igrac za sva tri dijela terena ako se mislimo borit za titulu i uspjeh u lp.

Avatar
topnik1
Postovi: 15171
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 22 avg 2014, 23:14

cala je napisao/la:Ovoj ekipi treba jos po jedan igrac za sva tri dijela terena ako se mislimo borit za titulu i uspjeh u lp.
Svi mi to vidimo,ali Wenger ne zeli da vidi,kao sto ne zeli da vidi da mu Cazorla netreba biti u prvih 11,kao ni Giroud,kao i da nam treba zadnji vezni umjesto Artete,ali izgleda da je Francuz ponovo zatvorio pipu ;)
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 22 avg 2014, 23:21

4. mjesto je jedini prioritet. Sve ostalo sto se desi dobro je.
Celik!3,2,2.

Avatar
Barcod
Postovi: 1736
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Barcod » 22 avg 2014, 23:23

Nije mi jasno sto Wenger nije kreno na Mandzukica ko pojacanje pa taj bi se nadavo golova BRUKA ! :beba:
Ebo li ga njegov Francuski Panj hehe :plac:
Arsenal All The Way !

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 22 avg 2014, 23:36

Jest, bas kao sto se do sad nadavao golova, a nikad nije presao 20 golova. I onda pricamo o nekoj objektivnosti i cemu vec.

Giroud sa 16 golova i 8 asistencija je panj, ali Mandzukic sa 18 golova i 4 asistencije je igracina.

I da sad ce neko reci nije sve u statistici. Bla bla bla, spicevi su tu da daju golove, ovaj nije nista bolji od Girouda u tome.
Celik!3,2,2.

Avatar
Barcod
Postovi: 1736
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Barcod » 22 avg 2014, 23:41

AllGunsBlazing je napisao/la:Jest, bas kao sto se do sad nadavao golova, a nikad nije presao 20 golova. I onda pricamo o nekoj objektivnosti i cemu vec.

Giroud sa 16 golova i 8 asistencija je panj, ali Mandzukic sa 18 golova i 4 asistencije je igracina.

I da sad ce neko reci nije sve u statistici. Bla bla bla, spicevi su tu da daju golove, ovaj nije nista bolji od Girouda u tome.
Ma Buraz od 100 sansi koje bi Giroud promašio Manđo bi pogodio 80
(dali si svjestan da Mandzukic nije igro svaku u Bajernu pored Mullera ) realno za mene francuz nije WC napadac i sve dok je tako nemamo se cemu nadat :wave:
Arsenal All The Way !

Avatar
Ozymandias
Postovi: 1079
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ozymandias » 22 avg 2014, 23:42

AllGunsBlazing je napisao/la:Jest, bas kao sto se do sad nadavao golova, a nikad nije presao 20 golova. I onda pricamo o nekoj objektivnosti i cemu vec.

Giroud sa 16 golova i 8 asistencija je panj, ali Mandzukic sa 18 golova i 4 asistencije je igracina.

I da sad ce neko reci nije sve u statistici. Bla bla bla, spicevi su tu da daju golove, ovaj nije nista bolji od Girouda u tome.
Ma kakav Mandzukic, tri klade u napadu bi bile previse :kafa:

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.