BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
- el-fighter
- Postovi: 4844
- Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Cuv'o Safet svoje Germance za Kipar, nebi me cudilo da Besic preko noci dobije neku misterioznu povredu.
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe
Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: AW: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Odavno je on nju presao.bagrcavi je napisao/la:Ako utakmicu počnu Avdija i Tino onda je prešao sve granice bezobrazluka.
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Mujdža je još i sigurniji starter od Hareta.
Ako neko treba na klupu onda je to Prcić.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: AW: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
- calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Evo Susic kaze da Prcic ima velike sanse da pocne utakmicu. Mada nisam siguran ni da je to istina.
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Head je napisao/la:Sta fali Tinu, nas igrac koji je u najboljoj formi.
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Virtu4l je napisao/la:I sutra, kad se objavi sastav, svi ovi likovi će normalno komentarisati, kao da se ništa nije desilo. Ej, oni znaju sastav dan ranije... Letite pred rudu i onda kad počnu pljuske, ne odgovara vam
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Ni Sušić ne zna sastav, ali zna novinarčić neki SkorićNema razloga da otkrivam sastav danas. Još ću malo razmisliti i sutra ću donijeti konačnu odluku. Sigruno je da Kipar zana više o nama nego o njima. Imam još nekih dilema, pa ću sutra donijeti odluku o sastavu", istakao je selektor Sušić.
- sanlituncay
- Postovi: 611
- Pridružen/a: 17 avg 2014, 11:17
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Nasa poslaSheyi je napisao/la:Ni Sušić ne zna sastav, ali zna novinarčić neki SkorićNema razloga da otkrivam sastav danas. Još ću malo razmisliti i sutra ću donijeti konačnu odluku. Sigruno je da Kipar zana više o nama nego o njima. Imam još nekih dilema, pa ću sutra donijeti odluku o sastavu", istakao je selektor Sušić.
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Ne bi mu bilo prvi put da pogodi, samo nadam se da ovaj put neće.Sheyi je napisao/la:Ni Sušić ne zna sastav, ali zna novinarčić neki Skorić
- sanlituncay
- Postovi: 611
- Pridružen/a: 17 avg 2014, 11:17
- Kontakt:
Re: BiH - Lihtenstajn / BiH - Kipar
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Blizzard, Bordo10, Brokula, CAGarfia, CantonaBIH, CHR, DzaniMehmet, Elddar, enobarca, exampLe., feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, Iniesta12, JimmyPage, Kljukusar, kouadio, kovac, legendarnadruga, LenyYoro15, mercurial, Micron, MokraKifla, MundijalVibes26, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, PointBlank, rishovski, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Smaja, StevieG8, Sveti, SWOT, Vanja8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wolffire i 482 gosta.






