i kad loše i kad dobro igraju, ne gube
Arsenal - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis
Re: Arsenal
novi nepobjedivi
??
i kad loše i kad dobro igraju, ne gube
i kad loše i kad dobro igraju, ne gube
Re: Arsenal
Dok ne odemo u goste,terekovcima,Man Utd-u,L-poolu,pa i Man Cityu,sva ta gostovanja bih i prije utakmica potpisao remitillman je napisao/la:novi nepobjedivi??
i kad loše i kad dobro igraju, ne gube
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Re: Arsenal
Alexis u 3 zadnja meča dao pogotke
U 6 odigranih mečeva 3 gola i asistencija + momak je ćaba znači igra ludački, sjećam se kad smo molili da Wenger uzme jedno pravo krilo i sad ga imamo, imamo i najbolju desetku i WC krilo i velškog Zidana ali je Wenger taj koji sere sa svojim glupostima od formacije..
Sljedeća protiv Borusije, uf kad bi tu stavio Ozila na desetku i stavio " KONAČNO " normalnu formaciju, raspolažemo nenormalno dobrim igračima ljudi moji i uz onakvo griženje i napad na terenu, agresivnost ko danas mi svaku ekipu možemo dobiti, fora je odbrana jer kad igramo defanzivnije na napadu spušimo..
Welbeck će biti igrač veoma veoma dobar, danas je bio dosta agilan u odnosu na Sanoga i Girouda, Welbeck nije ni imao mnogo šansi a ona jedna nije imao sreće, težak debi za njega ali nadam se da će već zastresti mrežu protiv Borusije.
Ovako bih ja stavio protiv Borusije :
http://lineupbuilder.com/?sk=4kx5l" onclick="window.open(this.href);return false;
Žao mi Wilshera " od danas " ostavit na klupi al mislim da je red da vidimo Ozila na AMF-u gdje najbolje igra i to nije nijednom ove godine igrao.. a sa brzacima kao što su Ox, Danny i Alexis zna se kako bi dobro stvarali šanse, tu je još Ramsey, Ox je inače dobar protiv njemačkih timova, ako se sjećamo protiv Bayerna kako je momački igrao i mislim da bi on tu mogao eksplodirati.
Poslije Borusije slijedi A.Villa, neugodna Villa koja je dobila Liverpoola, ali nadam se da ćemo više očepiti i krenuti osvajati 3 boda..
Pa onda Southampton i naši vječiti rivali Kokoške, sve u svemu nimalo lagan raspored, svaka od ovih ekipa je neugodna a naš najveći kiks je upravo bio protiv Leicestera, tu smo morali 3 boda uzeti, mislim samo da smo dosad prokockali 2 boda al se nadam da će jarac na klupi više staviti Ozila na sredinu jer ubija Ozila na onoj poziciji i da više stavi Campbella da bar imalo zaigra
U 6 odigranih mečeva 3 gola i asistencija + momak je ćaba znači igra ludački, sjećam se kad smo molili da Wenger uzme jedno pravo krilo i sad ga imamo, imamo i najbolju desetku i WC krilo i velškog Zidana ali je Wenger taj koji sere sa svojim glupostima od formacije..
Sljedeća protiv Borusije, uf kad bi tu stavio Ozila na desetku i stavio " KONAČNO " normalnu formaciju, raspolažemo nenormalno dobrim igračima ljudi moji i uz onakvo griženje i napad na terenu, agresivnost ko danas mi svaku ekipu možemo dobiti, fora je odbrana jer kad igramo defanzivnije na napadu spušimo..
Welbeck će biti igrač veoma veoma dobar, danas je bio dosta agilan u odnosu na Sanoga i Girouda, Welbeck nije ni imao mnogo šansi a ona jedna nije imao sreće, težak debi za njega ali nadam se da će već zastresti mrežu protiv Borusije.
Ovako bih ja stavio protiv Borusije :
http://lineupbuilder.com/?sk=4kx5l" onclick="window.open(this.href);return false;
Žao mi Wilshera " od danas " ostavit na klupi al mislim da je red da vidimo Ozila na AMF-u gdje najbolje igra i to nije nijednom ove godine igrao.. a sa brzacima kao što su Ox, Danny i Alexis zna se kako bi dobro stvarali šanse, tu je još Ramsey, Ox je inače dobar protiv njemačkih timova, ako se sjećamo protiv Bayerna kako je momački igrao i mislim da bi on tu mogao eksplodirati.
Poslije Borusije slijedi A.Villa, neugodna Villa koja je dobila Liverpoola, ali nadam se da ćemo više očepiti i krenuti osvajati 3 boda..
Pa onda Southampton i naši vječiti rivali Kokoške, sve u svemu nimalo lagan raspored, svaka od ovih ekipa je neugodna a naš najveći kiks je upravo bio protiv Leicestera, tu smo morali 3 boda uzeti, mislim samo da smo dosad prokockali 2 boda al se nadam da će jarac na klupi više staviti Ozila na sredinu jer ubija Ozila na onoj poziciji i da više stavi Campbella da bar imalo zaigra
Re: Arsenal
Alexis i Jack su pokazali ogromnu zelju, a ne fali im ni kvaliteta.
Jbg kad je Wenger glup. Na sredini terena ima viska igraca, viska dobrih igraca, ali na drugim pozicijama fali.
Ako Arsenal ne bude konkurentan i ako se Ozil bude gusio tamo gdje mu nije mjesto, ocekujem da ce traziti da ide negdje drugo. Mislim, dok je jos visoko u ocima javnosti, inace ako ga vrijeme pregazi i postane zabravljen, onda je odsvirao svoje (ni kriv ni duzan).
Inace, 2:2 protiv Cityja je realan rezultat, nakon prikazane igre. Pogrijesili su i jedan i drugi trener. Pellegrini je mogao malo vise i malo bolje napasti, u svakom slucaju ranije zestoko napasti jer odbrana Arsenala nije Bog zna cemu i bilo je prostora.
Jbg kad je Wenger glup. Na sredini terena ima viska igraca, viska dobrih igraca, ali na drugim pozicijama fali.
Ako Arsenal ne bude konkurentan i ako se Ozil bude gusio tamo gdje mu nije mjesto, ocekujem da ce traziti da ide negdje drugo. Mislim, dok je jos visoko u ocima javnosti, inace ako ga vrijeme pregazi i postane zabravljen, onda je odsvirao svoje (ni kriv ni duzan).
Inace, 2:2 protiv Cityja je realan rezultat, nakon prikazane igre. Pogrijesili su i jedan i drugi trener. Pellegrini je mogao malo vise i malo bolje napasti, u svakom slucaju ranije zestoko napasti jer odbrana Arsenala nije Bog zna cemu i bilo je prostora.
Zadnja izmjena: SamoZeljo, dana/u 13 sep 2014, 21:26, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Arsenal
Debuchy zvijerI have to pass a medical exam on Monday. No fracture. Hope to be back asap!
A.F.C. Bournemouth!
Re: Arsenal
Dobro za vas da se nije ponovila ista priča ko sa Giroudom. 
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/natsumi-17.html]Natsumi[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/anna-morison-123.html]Anna Morison[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/vladochka-83.html]Vladochka[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/vanessa-96.html]Vanessa[/url] - No Verify - Anonymous Adult Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Dating Site [/url]
- QUARTERBACK
- Postovi: 12670
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Arsenal
Panjoud nedostaješ. 
Re: Arsenal
Bolji je Giroud od Welbecka.
Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.
Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.
Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
A.F.C. Bournemouth!
Re: Arsenal
Necemo izgubitirambo16 je napisao/la:Bolji je Giroud od Welbecka.
Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.
Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
-
BigBigBang
- Postovi: 7917
- Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
- Kontakt:
Re: Arsenal
Mislim da ce vrijeme pokazati da je Welbeck puno bolji igrac od Giroud, kakav Giroud panjina...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!
Re: Arsenal
Ovdje se kao i uvjek konstruktivno, kolektivno ali i sa individualnim stavovima sere po svemu i svacemu.
Re: Arsenal
Dva loša ubiše MilošaBigBigBang je napisao/la:Mislim da ce vrijeme pokazati da je Welbeck puno bolji igrac od Giroud, kakav Giroud panjina...
4-4-2 formacija i deri
Re: Arsenal
Jos je rano suditi o tome koji je od ove dvojice bolji igrac... Welbek je imao dobar debi i za razliku od Zirua ima brzinu i zna utrcavati, nema potrebe da mu Ozil kao Ziru-u mora pokazivati gdje treba icirambo16 je napisao/la:Bolji je Giroud od Welbecka.
Ja tek vidi da Joel danas nije bio ni na klupi. Kad se Theo vrati,Joel ispada skroz iz rotacije (ako već nije ispao).
Protiv Dortmunda ne očekujem opet ništa novo. Cazorla će samo uletit u startnih 11. Abda i Gibbs.
Nije to više onaj moćni Dortmund od prije par sezone,i svakako da se imamo čemu nadat.
Za Joela sam vec ranije govorio, bolje da ga je posalo jos jednu godinu na posudbu u neki klub iz lige petice ako nije mislio racunati na njega. Ne znam sta je sa Wengerom, jednostavno vise ne vjeruje mladim igracima.... Valjda dobije priliku ako nista u kup utakmicama.
Re: Arsenal
To si u pravu ovaj PDF ide iz krajnosti u krajnost FAKAT (ali definitivno najintersantniji od svih)chily-rz je napisao/la:Ovdje se kao i uvjek konstruktivno, kolektivno ali i sa individualnim stavovima sere po svemu i svacemu.
Arsenal All The Way !
Re: Arsenal
Da se oglasim nakon malo duzeg vremena.Sta nam pokazuje prosla sezona i pocetak ove,nesto sto se prekrivalo finansijama,dizanju klubu usled otplacivanja dugova,uspesnoga poslovanja,Wengerova trdoglavost i drskost,ali bojim se da ce na kraju ove sezone tome doci kraj.Navijaci vise nemaju strpljenja,stadion je skoro pa otplacen,dugova skroro da nema,novca se ima poslujemo u plusu,svi predvidjaju pocetak ere Arsenala,ali da li se zaista vidi svetlo na kraju tunela ili se mi ipak vrtimo u krug stojimo na odredjenom pijedestalu,krenemo malo na gore,pa se spustimo i leskarimo se u osrednjosti cetvrtog mesta koje se ranijih godina definisalo kao uspeh,samo da ne budemo kao Liverpul ,trust in Wenger,dobro je tek su mu 22 za tri sezone bit ce onaj pravi,mladi su ima vremena,da Eduardo nje slomio nogu osvojili bismo prvenstvo,izgovori,izgovori
,da ne duzim mislim da ste shvatili poentu,do pre dva zadnja prelazna roka verovao sam u Francuzove price koje su u sustini znacile ogroman je uspeh to sto smo uopste u top cetiri zbog stanja u kojem se nalazimo,ali zadnja dva prelazna roka dokazali su mi da se Wenger previse osilio i previse ovlastio u klubu koji iznad bilog kojeg navijaca,trenera,igraca.Prethodnih prelaznih rokova validnih izgovora je bilo za ne dovodjenje igraca koji su nephodni za uzdizanje Arsenala na visi nivo,ali zadnja dva prelazna roka su me ubedila da jednostavno i teska srca govorim Wenger vise nije trener koji ce unaprediti Arsenal i osvojati odlicja koja ocekujemo od jednog velikana kakav je Arsenal.Zbog cega ovo govorim,nema sumnje da su Turcin i Cileanac kvalitetni igraci ali postavicu vam retoricko pitanje,da li biste u zadnja dva prelazna roka doveli Pogbu,Rojsa,Benatiju,ili ovu dvojicu,poenta je zasto dovoditi igrace svetske klase na pozicijama na kojima smo popujeni,a ne dovoditi na mestima koja su zaista neophodna,na premir pozicija zadnjeg veznog koja se po meni trebala odmah na pocetku resiti,napadac tipicna devetka koja se razlikuje od Girouda,Welbek ne bi bio doveden da se Giroud nije povredio,a pod velikim je znakom pitanja je taj mladi Englez,sustina je da coveka koji prica toliko jezika,nemerljive visoke inteligencije o kojoj svedoce svi igraci koji su prosli kroz Arsenal u Wengerevoj eri,ponasa u prelaznim rokovima i takticki u utakmicama sa velikim timovima kao nepokolebljivi retard,u ovom prelanom roku dovodio je zamene za igrace koji su otisli,doveo igraca svetske klase na poziciji na kojima je Arsenal situiran i to je u sustini jedino pojacanje ovog prelaznog roka Cileanac,a svi ostali su zamene,imao sam velike rasprave oko toga da je Mesut Ozil tipicni panic buy,poraz od Aston Vile,nikad veci pritisak navijaca,siguran sam da nije cekao zadnji dan prelaznog roka da bi doveo Mesuta Ozila,cenakanje oko Hazarda,Suareza its just not good enough,pre svega se mora misliti na navijace,na klub a ne na neki Arsenal Way koji se nikad ne moze ostvariti u najacoj ligi na svetu sa igrackim kadrom drugih timova koji trose po 200 miliona svaki prelazni rok,bojim se da Wenger zivi u nekom svom svetu koji ce se prekinuti na kraju ove sezone kada bude napustao klub koji transformisao u potpunosti,treba tri njegove statue da stoje ispred Emirejtsa,hvali ti za sve upomene ali je vreme da kazemo zbogom
.
Re: Arsenal
majstorska partija jucer
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Arsenal
Najjači jučer,a tek onaj lakat Lampardu, Džeki bojVGS je napisao/la:majstorska partija jucer
" onclick="window.open(this.href);return false;
FK Željezničar ~ FC Arsenal !
Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.
Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.
- QUARTERBACK
- Postovi: 12670
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Arsenal
Kako ga zakuca.AsharaK je napisao/la:Najjači jučer,a tek onaj lakat Lampardu, Džeki bojVGS je napisao/la:majstorska partija jucer
" onclick="window.open(this.href);return false;![]()
Izdominirao je jučer, samo zbog njega i Sancheza mi je krivo sto nismo pobjedili, yebem ti nafakaški City.
Re: Arsenal
Jest masina samo da ovako nastavi,imali bi svemirski brod u veziVGS je napisao/la:majstorska partija jucer
" onclick="window.open(this.href);return false;
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.






