Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 17 sep 2014, 21:28
E suce ti J***, valjda nije ništa ozbiljno.

"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
soccerfan
- Postovi: 9892
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 17 sep 2014, 21:28
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Clutch
- Postovi: 7192
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Clutch » 17 sep 2014, 21:29
Ma dobar je, što nas strašiš yebem ti

Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
-
Virtu4l
- Postovi: 59795
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 17 sep 2014, 21:30
Vidjećemo poslije utakmice hoće li biti posljedica, evo vratio se, ali sad je zagrijan.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
alemsa
- Postovi: 16974
- Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la alemsa » 17 sep 2014, 21:30
Izgleda da je ok
Ono nije bio ni faul a kamoli zuti karton
-
soccerfan
- Postovi: 9892
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 17 sep 2014, 21:31
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Fustang
- Postovi: 930
- Pridružen/a: 28 avg 2014, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fustang » 17 sep 2014, 21:31
Iako se vratio u igru sumnjam da ovo neće ostaviti posljedice.
Daj bože da griješim.
-
Pogba
- Postovi: 21268
- Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
- Lokacija: USA
Post
Postao/la Pogba » 17 sep 2014, 21:33
Dobra partija, može do gola ako ga rano ne zamijeni Aguerom, a najvjerovatnije da hoće, tamo oko 60 minute.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
-
Fk_zeljo_1921
- Postovi: 3647
- Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fk_zeljo_1921 » 17 sep 2014, 21:33
Drugacija je prica kad se ohladi, **** je to kad su ledja u pitanju
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan
-
Larive
- Postovi: 146
- Pridružen/a: 16 jun 2014, 15:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Larive » 17 sep 2014, 21:34
Momak je trafika.
-
Mozambik
- Postovi: 5419
- Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mozambik » 17 sep 2014, 21:34
Hoce to kad napadaci ulijecu klizeci.
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 17 sep 2014, 21:34
Mislim da ce izaci na poluvremenu. Samo ce jos vise pogorsati povredu, a nema potrebe za tim da se forsira kad ima na klupi Aguero.
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 17 sep 2014, 21:34
Jak je dzekson ko zemlja, al' vidjet cemo dok se ohladi. Yebo te dobro je prosao, da je ko drugi u pitanju, otislo bi koljeno i ledja u pm.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
soccerfan
- Postovi: 9892
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 17 sep 2014, 21:34
Fk_zeljo_1921 je napisao/la:Drugacija je prica kad se ohladi, **** je to kad su ledja u pitanju
Ma masaza i led i bice ko nov.

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Virtu4l
- Postovi: 59795
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 17 sep 2014, 21:36
Dobra igra Džeke, vraća se po loptu, otvara se, opet im fale centaršutevi, ali jedan je od boljih u Cityju. Strašno je kako se odbijaju od njega.
Samo se nadam da ova povreda neće biti ozbiljna, vjerovatno će Aguero ubrzo na teren.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
topnik1
- Postovi: 11732
- Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la topnik1 » 17 sep 2014, 21:37
rope11 je napisao/la:Jak je dzekson ko zemlja, al' vidjet cemo dok se ohladi. Yebo te dobro je prosao, da je ko drugi u pitanju, otislo bi koljeno i ledja u pm.
Dobro prosao hvala bogu,nije nista ozbiljno cim se pridigao,da je kakav hadalj iz Arsenala,pukla bi kicma na 3 dijela,i fudbalska karijera bi tom igracu bila zavrsena

Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!
VOLIM TE ČELIK!!!!!
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, tutankamon1905, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 378 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []