New York Knicks
Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha
Re: New York Knicks
Bit ce jos takvih potpisa, treba igraca za trening kamp 
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: New York Knicks
[youtube][/youtube]
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
- invincible1921
- Postovi: 11482
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: New York Knicks
http://www.rojadirecta.me/goto/rivosportt.info/ch1.html" onclick="window.open(this.href);return false;invincible1921 je napisao/la:ako bude neki steram za veceras nek ga neko objavi
http://www.rojadirecta.me/goto/max-deportv.net/?canal=7" onclick="window.open(this.href);return false;
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
- IlCapitano
- Postovi: 13765
- Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
- Kontakt:
Re: New York Knicks
Igra li Melo pod punim gasom večeras?
Inače, evo dobar stream:
http://www.vieyao.com/l2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Inače, evo dobar stream:
http://www.vieyao.com/l2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★
Re: New York Knicks
Uff, napokon Knicksi, zazelio sam se pravo, da se i mi polako zagrijavamo za sezonu. 
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
- invincible1921
- Postovi: 11482
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: New York Knicks
http://atdhe.sx/basketball/watch-new-yo ... tics-6i91k" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako imate kakav bolji link, šerujte
Ako imate kakav bolji link, šerujte
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
pišite detaljnije kakva je situacija na utakmici, dao sam prednost Rangersima ipak je ovo još uvijek preseason
Re: New York Knicks
Quincy Acy je igrač koji nam je falio. Hustle igrač, atleta, a uz to ima odličan mid range šut. Imat će on fine minute u rotaciji.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Frank Isola @FisolaNYDN 22m22 minutes ago
If the Knicks lose this remember "it's only the preseason." If they win..."these guys are finally grasping the system."
Smorio ovaj parket, u pm.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: New York Knicks
[youtube][/youtube]
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
Re: New York Knicks
Veceras igramo protiv Toronta u Gardenu.
Phil je jucer izjavio da su Calderon i Dalembert vjerovatni starteri. Sto se tice cetvorke JA MISLIM da bi Acy ili Amare mogao biti starter, a na dvici bi mogao biti JR ili Iman jer vjerovatno da ce Timmy biti sesti igrac. Uz to, sva trojica mogu igrati SG i SF.
Phil je jucer izjavio da su Calderon i Dalembert vjerovatni starteri. Sto se tice cetvorke JA MISLIM da bi Acy ili Amare mogao biti starter, a na dvici bi mogao biti JR ili Iman jer vjerovatno da ce Timmy biti sesti igrac. Uz to, sva trojica mogu igrati SG i SF.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Evo linkova vrhunske kvalitete za večeras:
http://www.rojadirecta.me/goto/rivosportt.info/ch4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
sop://broker.sopcast.com:3912/172998" onclick="window.open(this.href);return false; - sopcast
http://www.rojadirecta.me/goto/go.arena ... p/av6.html" onclick="window.open(this.href);return false; - ace stream
http://www.rojadirecta.me/goto/rivosportt.info/ch4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
sop://broker.sopcast.com:3912/172998" onclick="window.open(this.href);return false; - sopcast
http://www.rojadirecta.me/goto/go.arena ... p/av6.html" onclick="window.open(this.href);return false; - ace stream
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Veceras Amare startuje na poziciji centra.
Calderon-Shump-Melo-Acy zmaj-Amare
Calderon-Shump-Melo-Acy zmaj-Amare
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Calderon povrijeđen, bit će spreman za otvaranje sezone.Ian Begley @IanBegley 17m17 minutes ago
Derek Fisher tells reporters that Larkin, Hardaway Jr., Carmelo, Jason Smith & Dalembert will start tonight against Washington. #Knicks
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Dalembert je centar kakvog smo trebali. Čovjek ima hrabosti kontestirati svaki šut, svaki pokušaj zakucavanja. Odlična odbrana.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Pa i nije odbrana bas za neke velike pohvale, ali u odnosu na proslu sezonu ove cemo bar igrati istu.
Imam osjecaj da cemo i ovu sezonu imati velikih problema sa povredama.
Imam osjecaj da cemo i ovu sezonu imati velikih problema sa povredama.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: New York Knicks
Carlo je napisao/la:Kakva završnica
koliko je Melo bolji igrac od Jamesa u cetvrtom periodu posebno zadnje dvije minute utakmice
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.



