Druga Liga - grupa Jug

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Rdje94 » 01 okt 2014, 12:41

Tragikomično.

Ako već gradiš dugoročno viziju kluba onda je po meni ovo loš potez tj. ako je trener SMIJENJEN.

Druga je priča ako je Rahimić dobio posao u Sarajevu pa otišao za boljom prilikom. To je shvatljivo.

Mislim da bi većina navijača SLOGE odabrala njegov ostanak na klupi. :roll:
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ante1place » 01 okt 2014, 12:48

https://www.facebook.com/20753290930309 ... 32/?type=1

stranica koja prati klub još do Vučkova vremena..njihovo razmišljanje

koliko god loš potez bio, osvojiti ćemo ligu do kraja, a nećemo izdvajati prevelik novac za trenera
Rđe '94

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 01 okt 2014, 13:50

ante1place je napisao/la:nije dobro odradio posa, izgubio protiv zrinje :mrgreen:

a ne znam šta bi reka, u neku ruku to je vrlo loš potez jer je čovjek odlično radio, čak je i odbio poziv kodre u sarajevo za pomoćnog radi nas i onda ovako...sad na klupi profa i Slavko Limov(ko je taj ne znam), koliko kvalitetno će raditi to je vrlo upitno..

a s druge strane dugo je do kraja sezone, a nemamo jakih utakmica, a jači smo od svih, tako da smo se nekako tim potezom osigurali prevelikog financijskog troška na te ljude
Slavko Limov - Lima, bivši trener u mlađim kategorijama Čapljine i GOŠK-a sa trenutnim prebivalištem u Metkoviću (koliko znam) i nekad pomoćni trener u Neretvi Metković, također i bivši sudac u Hrvatskoj. Lani bio u kombinacijama za trenera Višića, ali na kraju nije došlo do suradnje. Od ove godine koliko čujem postao trener pa voditelj vaše škole nogometa u Ljubuškom, a evo sad preuzeo i prvi tim. Možda je on samo privremeno riješenje, nisam siguran ali mislim da je ovo prvi put da je glavni trener jedne seniorske ekipe.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ante1place » 01 okt 2014, 14:04

hnkvisici je napisao/la:
ante1place je napisao/la:nije dobro odradio posa, izgubio protiv zrinje :mrgreen:

a ne znam šta bi reka, u neku ruku to je vrlo loš potez jer je čovjek odlično radio, čak je i odbio poziv kodre u sarajevo za pomoćnog radi nas i onda ovako...sad na klupi profa i Slavko Limov(ko je taj ne znam), koliko kvalitetno će raditi to je vrlo upitno..

a s druge strane dugo je do kraja sezone, a nemamo jakih utakmica, a jači smo od svih, tako da smo se nekako tim potezom osigurali prevelikog financijskog troška na te ljude
Slavko Limov - Lima, bivši trener u mlađim kategorijama Čapljine i GOŠK-a sa trenutnim prebivalištem u Metkoviću (koliko znam) i nekad pomoćni trener u Neretvi Metković, također i bivši sudac u Hrvatskoj. Lani bio u kombinacijama za trenera Višića, ali na kraju nije došlo do suradnje. Od ove godine koliko čujem postao trener pa voditelj vaše škole nogometa u Ljubuškom, a evo sad preuzeo i prvi tim. Možda je on samo privremeno riješenje, nisam siguran ali mislim da je ovo prvi put da je glavni trener jedne seniorske ekipe.
ako mislimo igrati u 1. ligi Federacije BiH morati ćemo dovesti nekoga stručnijeg, po ovom napisanom trenerskom iskustvu Lima i nije neko rješenje za tu ligu, za ovu možda da.
Rđe '94

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ljubuski » 01 okt 2014, 19:44

Jeb.la ga smjena zbog poraza od prvaka BiH, šta je maslo mislio osvojit kup? Tako ozbiljan klub nesmije funkcionirati-prije dva dana čovjek odbio Sarajevo a sad dobio nogu očigledno je igrao na povjerenje :clap:

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Grdan » 04 okt 2014, 12:30

Nema razloga da ne nastavimo s dobrim rezultatima

Nakon što je trenerski tandem Sloge, šef struke Ibro Rahimić i njegov asistent Damir Vučić, smijenjen sa svojih pozicija nakon poraza od Zrinjskog (3:2) u osmini finala Kupa BiH, novoimenovani trener bio je Slavko Limov. Ipak, ispostavilo se da je Limov bio samo prijelazno rješenje kao trener iz omladinske škole pa je tako sada na mjesto šefa struke došao Boris Gavran. Riječ je o poznatom trenerskom imenu u BiH jer je dosad vodio nekoliko klubova u Premier ligi, u dva navrata je bio šef stručnog stožera Čelika iz Zenice, jednako kao i Rudara iz Prijedora, a vodio je i GOŠK iz Gabele.

Porazgovarali smo s Gavranom o njegovom dolasku u Slogu. Na upit što je jednog premierligaškog trenera ponukalo da dođe baš u Slogu, kaže da je iz medija doznao dosta pozitivnog o klubu.

- Preko medija i kroz razgovore s nekim ljudima sam čuo da je Sloga izuzetan klub koji ima velike ambicije. Kroz jedan sustavni rad krenuli su s dna prema vrhu. Došao sam u kontakt s vodstvom kluba s kojim sam vrlo brzo našao zajednički jezik. Vidjeli smo da imamo iste ciljeve, stabilizacija, napredak i ulazak u viši rang. U razgovoru s vodstvom sam uvidio ozbiljnost kluba i brzo smo se složili, kaže Boris Gavran.

Iskreno govori da Drugu ligu FBiH Jug ne poznaje nikako, ali ima vremena za to.

- Mislim da ću se brzo upoznati sa svojim kadrom što mi je zbilja prioritet jer u ovoj situaciji mi trebamo biti superiorniji u odnosu na ostale i mislim da se drugi trebaju više pozabaviti nama nego mi njima. Tako da imam vremena za sve. Siguran sam da je trener Ibro Rahimić to sve dobro posložio što se vidi na rezultatima i nema razloga da i ja ne nastavim gdje je on stao, ističe Gavran.

Što se tiče ambicija u prvenstvu, još jednom je potvrdio da su one jasne, a to je ulazak u viši rang. Kada je u pitanju Kup, pokušat će odigrati što bolju utakmicu u uzvratu sa Zrinjskim i gledateljima se prikazati u što boljem svjetlu. Budući da već sutra Sloga igra utakmicu s imenjakom iz Uskoplja, pitali smo trenera koliko će uspjeti pripremiti tim.
- Ekipa je već pripremljena. Dolazim u jednu situaciju gdje je dosta dobra i fizička i psihička spremnost tako da nema razloga da ne napravim brzu akomodizaciju i nastavim voditi tim. Smatram da je sve ovo što Sloga radi jedan dobar projekt. Kada je u pitanju omladinski pogon, sama činjenica da ga je vodio Mario Tot podigla ga je na najvišu razinu, jer poznajući Tota znam da je vrhunski stručnjak. Ono što je prioritet i na što se također mora obratiti pozornost u budućem razdoblju jest da se pokuša iscrpiti što više igrača iz domaćeg kadra i da pokušamo što više igrača iz Ljubuškog angažirati za prvi tim, zaključio je Boris Gavran
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ante1place » 04 okt 2014, 14:32

evo sam izvukao neke članke bitne za našeg novog trenera

http://sportsport.ba/bh_fudbal/boris-ga ... dara/41594
http://sportsport.ba/bh_fudbal/gavran-p ... edom/46370
sjajan rezultat s goškom, gdje je sa timom tukao sarajevo na koševu, dok je pokušavao spasiti gošk:http://sportsport.ba/bh_fudbal/gavran-s ... belu/82936

prošle sezone je se vratio na klupu rudara koji su tada imali 4 boda prije 9 kola..njih nije uspio spasiti, do kraja sezone osvojio je 23 boda

koliko sam primjetio da mu je najlakše u poslu prijao velež, jednom dok im je ibro bio trener:http://sportsport.ba/bh_fudbal/gavran-s ... ede/114468

i još jedna zanimljivost, tukao je zrinju može li opet :mrgreen:
http://sportsport.ba/bh_fudbal/nadigral ... anje/55736
Rđe '94

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ante1place » 05 okt 2014, 18:49

Rezultati 7. kola:
Tomislav - Šujica 11:1;
Brotnjo - Višići 0:2;
Kamešnica - Posušje 1:2;
Klis - Kupres 0:1;
Iskra - Blagaj 0:4
Sloga Lj. - Sloga G.V/U. 9:1
Grude - Stolac 3:0
Rđe '94

CirinhoRoque
Postovi: 6
Pridružen/a: 02 apr 2012, 14:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la CirinhoRoque » 08 okt 2014, 11:50

kakav je ovo udar na trenere druge lige jug oce sezone, a tek liga pocela. Ne znam jel ikad prije bilo ovoliko otkaza,valjda ako netko ovdje ima tko prati odavno zna bolje.

Za Slogu je otkaz bio totalno neobjasnjiv(iako bi trebali bez problema osvojit ovu ligu).

Za Klisa sam pitao nedavno pitao na forumu kakva je ekipa,po prognozama su trebali biti bolji nego prosle sezone,al izgleda poslije one pobjede u prijateljskoj protiv Veleza su pali ,smijena trenera opravdana.

I na kraju Visici,iznenadili me negativno,uvijek su imali atraktivnu ekipu,koja je zabijala dosta golova i bila u gornjem dijelu tablice,al ove sezone su neprepoznatljivi,smijena je ocekivana samo ne znam jel kadar isti ili losiji.

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 08 okt 2014, 20:44

CirinhoRoque je napisao/la:kakav je ovo udar na trenere druge lige jug oce sezone, a tek liga pocela. Ne znam jel ikad prije bilo ovoliko otkaza,valjda ako netko ovdje ima tko prati odavno zna bolje.

Za Slogu je otkaz bio totalno neobjasnjiv(iako bi trebali bez problema osvojit ovu ligu).

Za Klisa sam pitao nedavno pitao na forumu kakva je ekipa,po prognozama su trebali biti bolji nego prosle sezone,al izgleda poslije one pobjede u prijateljskoj protiv Veleza su pali ,smijena trenera opravdana.

I na kraju Visici,iznenadili me negativno,uvijek su imali atraktivnu ekipu,koja je zabijala dosta golova i bila u gornjem dijelu tablice,al ove sezone su neprepoznatljivi,smijena je ocekivana samo ne znam jel kadar isti ili losiji.
Ustvari u nas se dogodila smjena trenera još lani. :D Onda je prijelazno riješenje bio trener-igrač Pero Menalo koji je lani na polusezoni otišao u Čapljinu pa sad igra u kanadskoj prvoj ligi. Umjesto njega novo prijelazno rješenje bio je Josip Ilija Kalfić, trener u Školi nogometa Višići, ali pošto se ove godine Višići natječu i u mlađim kategorijama (predpioniri i pioniri) on se potpuno posvetio njima. Tako da je prvi tim bio bez trenera od početka sezone pa sve do neki dan. Kadar je sličan kao i lani, ali jednostavno nije se kvalitetno treniralo.

P.S. Samo da te ispravim, nikad nismo zabijali dosta golova, a iako smo bili u gornjem dijelu tablice svake sezone smo imali negativnu gol razliku. :mrgreen:
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ante1place » 08 okt 2014, 22:48

CirinhoRoque je napisao/la:kakav je ovo udar na trenere druge lige jug oce sezone, a tek liga pocela. Ne znam jel ikad prije bilo ovoliko otkaza,valjda ako netko ovdje ima tko prati odavno zna bolje.

Za Slogu je otkaz bio totalno neobjasnjiv(iako bi trebali bez problema osvojit ovu ligu).

Za Klisa sam pitao nedavno pitao na forumu kakva je ekipa,po prognozama su trebali biti bolji nego prosle sezone,al izgleda poslije one pobjede u prijateljskoj protiv Veleza su pali ,smijena trenera opravdana.

I na kraju Visici,iznenadili me negativno,uvijek su imali atraktivnu ekipu,koja je zabijala dosta golova i bila u gornjem dijelu tablice,al ove sezone su neprepoznatljivi,smijena je ocekivana samo ne znam jel kadar isti ili losiji.
detalji zasto je u slogi trener otisao nisu bas poznati, ali i dalje se radi vrhunski, barem sad-zasada...jer dosao je isto kvalitetan trener
Rđe '94

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Rdje94 » 09 okt 2014, 10:54

8. kolo --- 11.10.

FK Blagaj - Sloga Ljubuški --- 2 --- Derbi kola. Neće biti lako, Blagaj je u usponu, ali Sloga je kvalitetnija momčad.

Posušje - Iskra Stolac --- 1 --- no problem, zagrijavanje pred derbi sa Slogom.
Višići - Sloga GV --- 1 --- napokon pobjeda Višića kući, prva ove sezone.
Stolac - Klis --- 1 --- očekivalo se više i od jednih i od drugih na startu sezone, ipak Stolac kući neće kiksati.
Kupres - Kamešnica --- X --- Kupres iznenadio Klis u gostima, Kamešnica uvijek čvrsta...
Šujica - Grude --- 2 --- Šujica je katastrofa, najgora obrana u ligi. Grude izgubile samo od vodećeg dvojca Posušje/Sloga.
Brotnjo - Tomislav --- X --- domaći ništa posebno, Tomislav još neporažen ove sezone...
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Rdje94 » 11 okt 2014, 18:28

FK Blagaj - NK Sloga Ljubuški 1:2 (0:1)

Sloga vidljivo bolja momčad. Presing na početku i gol Glavine krajem prvog poluvremena.
U drugom Sloga zabija za 0:2 i trebalo je samo privesti utakmicu kraju.
Karabatić visoko diže nogu i udara u glavu domaćeg igrača, Crveni karton i slobodnjak na 20 metara.
Domaći zabili is slobodnjaka za 1:2 ali nije bilo neke šanse da izjednače.
Posušje će imati problema da ovdje "digne" 3 boda.
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

fkklis
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 jun 2014, 13:06
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la fkklis » 12 okt 2014, 19:04

8. kolo:
FK Blagaj - NK Sloga Lj. 1:2
HNK Višići - HNK Sloga G.V/U. 2:1
HŠK Posušje - FK Iskra 6:0
HNK Stolac - FK Klis 5:0
HNK Kupres - NK Kamešnica 2:1
NK Šujica - HNK Grude 1:0
HNK Brotnjo - HNK Tomislav 2:3

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Rdje94 » 18 okt 2014, 08:21

9. kolo

Tomislav - Višići --- 1 --- kvalitetnija domaća momčad će pobijediti bez problema

Iskra Stolac - Kupres --- X --- Iskra 4 poraza za redom, Kupres igra iznenađujuće dobro ove sezone.

Kamešnica - Stolac --- 1 --- Kamešnica je ove sezone odigrala samo 3 domaće utakmice (5 u gostima) i vrijeme je da se dignu u gornji dio tablice.

Klis - Šujica --- 1 --- Klis razočarao do sada, i oni imaju 4 vezana poraza i moraju ovo dobiti.

Grude - Brotnjo --- 1 --- gosti bez ambicija, Grude kući izgubile samo od Posušje.

Sloga GV - Blagaj --- X --- gosti mi se čine čvrsti, mogli bi ovdje do boda.

NK Sloga Ljubuški - HŠK Posušje --- derbi utakmica, Sloga bi pobjedom ovdje osigurala mjesto pobjednika na polusezoni. Svaka čast Posušju na iznenađujuće dobrim igrama do sada ali ljubušaci su ipak kvalitetnija momčad.. Sve momčadi se dolaze na Babovac braniti ali oni će ovdje morati igrati otvorenije i gotovo sigurno pasti. Predviđam 3:1
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 18 okt 2014, 10:36

Rdje94 je napisao/la:9. kolo

Tomislav - Višići --- 1 --- kvalitetnija domaća momčad će pobijediti bez problema

Iskra Stolac - Kupres --- X --- Iskra 4 poraza za redom, Kupres igra iznenađujuće dobro ove sezone.

Kamešnica - Stolac --- 1 --- Kamešnica je ove sezone odigrala samo 3 domaće utakmice (5 u gostima) i vrijeme je da se dignu u gornji dio tablice.

Klis - Šujica --- 1 --- Klis razočarao do sada, i oni imaju 4 vezana poraza i moraju ovo dobiti.

Grude - Brotnjo --- 1 --- gosti bez ambicija, Grude kući izgubile samo od Posušje.

Sloga GV - Blagaj --- X --- gosti mi se čine čvrsti, mogli bi ovdje do boda.

NK Sloga Ljubuški - HŠK Posušje --- derbi utakmica, Sloga bi pobjedom ovdje osigurala mjesto pobjednika na polusezoni. Svaka čast Posušju na iznenađujuće dobrim igrama do sada ali ljubušaci su ipak kvalitetnija momčad.. Sve momčadi se dolaze na Babovac braniti ali oni će ovdje morati igrati otvorenije i gotovo sigurno pasti. Predviđam 3:1
Sve dobro osim Iskra 1, dobivaju 100% ;)
I naravno, Višići x2. :mrgreen:
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
hnkvisici
Postovi: 636
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 18 okt 2014, 20:46

Tomislav - Višići 2:0

Da smo malo spremniji sigurno bi uzeli bod, možda i tri. Drugo poluvrijeme skroz pali, primili oba gola u zadnjim minutama utakmica.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ljubuski » 19 okt 2014, 17:30

Sloga-Posušje 1-1 (Badillo, Crnogorac)

Iako su igrali s igračem više više od 80 minuta Posušje mora biti zadovoljno s bodom jer su iz jedinog udarca po golu dali gol, dok je Sloga uz gol Badilla imala bar 3-4 zicera

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la 1950 » 19 okt 2014, 17:32

Grude 8-1 Brotnjo :plac: Isuse budi pravedan pa daj da se klub ugasi .Molim te :pray:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Rdje94 » 19 okt 2014, 17:39

NK Sloga Ljubuški - HŠK Posušje 1:1 (0:0)

Već na početku je uzavrela atmosfera.
Nakon samo 5. minuta crveni karton sa Slogu. Nakon jednog zračnog duela Pažin je pocrvenio iako Posuški igrač nije imao potpunu kontrolu nad loptom, a i bio je iskosa tako da nema govora o izglednoj gol prilici. U najmanju ruku upitna odluka koja je odredila daljnji tijek susreta.
U prvom poluvremenu Sloga je propustila 10-tak izglednih prilika i dominirali su terenom. Ekipa Posušja je pokušala iz kontri ali nisu stvorili niti jednu pravu priliku.
U drugom poluvremenu obrana Sloge griješi i Jurišić (!?) zabija za 0:1 i veliko slavlje gostiju. Gosti su također imali glasnu podršku skupine od 150 navijača koji su došli iz Posušja.
I dalje Sloga nastavlja sa napadima i napokon izjednačuju preko Ivana Gila na 1:1
Realno posjed lopte je bio 70-30% , Sloga ukupno imala 15-tak prilika, 3 situacije u šesnaestercu gostiju gdje je bar jedna trebala biti kazneni udarac. Posušje, čista obrana, jednom opalili po golu.
Uopće se nije primijetilo da Sloga igra gotovo cijelu utakmicu sa igračem manje. Neki naši igrači nisu bili na nivou danas, pogotovo napadači, a Posušje je odigralo čvrsto u obrani i uspjeli su otići kući neporaženi.
S(p)retno su gosti stigli do vrijednog boda.
Bez obzira na ovaj kiks i dalje je Sloga izraziti kandidat za osvajanje prvog mjesta na kraju sezone... :kafa:
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.