Vels - BiH / BiH - Belgija
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
- hogarstrasni
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Ljudi budite realni, pustite pateticne price "ne mogu ja protiv reprezentacije", poraz sutra je za spas reprezentacije !
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
BHT prenosi sve utakmice ovih kvalifikacija.Format je napisao/la:Raja pitanje. Ko prenosi sutra?
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
I Konjić je sukomentator svih. Bože, spasi nas.Cartman je napisao/la:BHT prenosi sve utakmice ovih kvalifikacija.Format je napisao/la:Raja pitanje. Ko prenosi sutra?
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biće opet tv na silent i upaliti kakvu dobru muziku.
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Sky Sports 5 / Sky Sports 5 HD i naravno KONJIC-BHT ... sikterFormat je napisao/la:Raja pitanje. Ko prenosi sutra?
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Nije vise ni bitno ko je kriv, ali ovo je fakat tuzna cinjenica.
P.S. Kvota na dvicu Belgije 2,3. Fina sansa za uzeti pare
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Nova sezona nova nafaka
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
O da. Protiv Kipra sam ga nakon 5 minuta iskljucio i nastavio na ESPN-u tekmu gledati. Em rezultat nikakav, em igra jos gora, em mi on po zivcima titra. Jednostavno nisam mogao podnijeti. I sutra isto planiram. Nije mi jasno kako mu neko ne kaze da je dosadan i da fakat za onog posla nije.revan je napisao/la:I Konjić je sukomentator svih. Bože, spasi nas.Cartman je napisao/la:BHT prenosi sve utakmice ovih kvalifikacija.Format je napisao/la:Raja pitanje. Ko prenosi sutra?
Postano kroz Forum SportSport.ba app.![]()
![]()
Biće opet tv na silent i upaliti kakvu dobru muziku.
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Vrlo jednostavno, posrecilo nam se, igraci zasluzni (sem Avdije, Tina i Hodzica).astra1922 je napisao/la:kad sutra naderemo velsa 3-0 neznam kako ce pojedinci imati obraza i jedan post napisati na ovom forumu
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Na Romaniji nema gradova..Aragon je napisao/la:Realno, danas po gradu kroz pricu skontao sam da ce bruku ljudi navijati sutra za Wells, odnosno protiv ovakve BiH. I to ljudi za koje znam da godinama prate reprezentaciju i koji su isli svugdje gledati "Zmajeve".
Nije vise ni bitno ko je kriv, ali ovo je fakat tuzna cinjenica.
P.S. Kvota na dvicu Belgije 2,3. Fina sansa za uzeti pare
Oni sto hodaju po "medjedjem" putu,nisu ljudi...
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Burazeru, ja na Ferhadiji radim i govorim ti sta danas prica raja koja tu ispija kafu.Juventinisimo je napisao/la:Na Romaniji nema gradova..Aragon je napisao/la:Realno, danas po gradu kroz pricu skontao sam da ce bruku ljudi navijati sutra za Wells, odnosno protiv ovakve BiH. I to ljudi za koje znam da godinama prate reprezentaciju i koji su isli svugdje gledati "Zmajeve".
Nije vise ni bitno ko je kriv, ali ovo je fakat tuzna cinjenica.
P.S. Kvota na dvicu Belgije 2,3. Fina sansa za uzeti pare![]()
Oni sto hodaju po "medjedjem" putu,nisu ljudi...
Nikad manji intres nije bio za reprezentaciju, a dokaz ti je da se evo vec 10 dana ne moze prodati pisljivih 10 hiljada karata za utakmicu sa Belgijom.
- hogarstrasni
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Svaki igra , barem, tri pozicije, podjednako dobro.
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
hogarstrasni je napisao/la:Fakat, ovi iz Germanije su, izgleda , najpolivalentniji igraci na dunjaluku .
Svaki igra , barem, tri pozicije, podjednako dobro.
- plavipatriota
- Postovi: 1285
- Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
- Kontakt:
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
meni je najsmjesnije sto nas je safet već navikao da igrači iz hajduka budu u udarnih 11
- hogarstrasni
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 11 feb 2014, 17:18
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Pa to ja stalno govorimplavipatriota je napisao/la:najsmješnije je kad su nas ovi čmarolizači papetovi ubijedjivali da su avdija, tino, hadzic bezveze na spisku da popune broj, jer nam je svejedno ko ce biti tamo medju zadnjim izmjenama...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
meni je najsmjesnije sto nas je safet već navikao da igrači iz hajduka budu u udarnih 11
Sto puta ponovljen idiotizam, postaje pravilo ponasanja !
Kada dodje novi selektor, svi ce pitati sto nema bar dvojica iz Germanije , Hajduka... Gdje je selektorova familija, sto se ne brine o njima, nije to lijepo itd.
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija
Kad sebi laz ponovis dovoljno puta, pocne da zvuci ko istina.plavipatriota je napisao/la:najsmješnije je kad su nas ovi čmarolizači papetovi ubijedjivali da su avdija, tino, hadzic bezveze na spisku da popune broj, jer nam je svejedno ko ce biti tamo medju zadnjim izmjenama...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
meni je najsmjesnije sto nas je safet već navikao da igrači iz hajduka budu u udarnih 11
Re: Vels - BiH / BiH - Belgija

Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, Atlanta, atomac123, bh22, BIHpatriota, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, Invincibles14, J1897, klasik, KockarVicin007, komax, kovac, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, MokraKifla, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 494 gosta.




