GNK Dinamo Zagreb
Re: Dinamo Zagreb
Javlja mi rodjak da se zakuhava i da bi danas trebalo bit pakleno
Ako ih se sinoc bez icijeg znanja moglo skupiti 300 onda danas ocekujem 3000 
Re: Dinamo Zagreb
U kolko pocinje utakmica.
Re: Dinamo Zagreb
Pocelaterabajt je napisao/la:U kolko pocinje utakmica.
http://sportska-tv.in/flash/sptv.html
Oko 1000-1500 ljudi na sjeveru. Ovi sa zabranama nisu mogli unutra, na blagajnama traze osobne i bez imena ne mozes kupiti kartu.
Re: Dinamo Zagreb
Hvala.
Re: Dinamo Zagreb
Komunjare iz SDP-a su svjesne da gube vlast iduće godine pa sad žele preuzeti grad Zagreb i Dinamo da nakon države i Hajduka i to unište
.
"Pozivam policiju da izvrši testiranje na detektor laži jer ne znam kako se čovjek može obraniti", rekao je Mamić
.
"Pozivam policiju da izvrši testiranje na detektor laži jer ne znam kako se čovjek može obraniti", rekao je Mamić
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s
Re: Dinamo Zagreb
Grdan je napisao/la:Komunjare iz SDP-a su svjesne da gube vlast iduće godine pa sad žele preuzeti grad Zagreb i Dinamo da nakon države i Hajduka i to unište![]()
.
"Pozivam policiju da izvrši testiranje na detektor laži jer ne znam kako se čovjek može obraniti", rekao je Mamić.
:rol:ako je ovo tvoja prva rečenica onda se odi umij bolje da ne lupetaš gluposti ,iz tebe govori neki opaki hdz-ovac koji ne vidi prst ispred nosa,vjerojatno glasač popularnog dr.ive i budući karamarka,komunjare uništile državu nakon 3 godina vlasti a prije toga hdz bio na vlasti 18 godina od nastanka države koji devastirao zemlju u svim segmentima njezinog razvoja i izmislio mamića,mogu samo reći da su obje stranke hrpa nesposobnih ljudi i uhljeba koje zakonom treba zabraniti :lol:ali je hdz puno veće zlo koji prodaje lažno domoljublje,najbolji slučaj isporuka generala u haag ili donošenje ćirilice u vukovaru koju sad mora provoditi sdp, hajduk su uništili najveći hrvatski sinovi koju se u prsa busali koji je veći hrvat od njih,nezna se koji je više krao od njih,krenuvši od lepog nadana,i vidi čuda većina su bila iz hdz-a,zanimljiv taj naziv komunjare kako se sdp naziva,kad se raspao savez komunista,70% članstva prelazi u hdz,a 30% u sdp
ili šta reći na ovu izjavu:Mamić: Ako mi tako pošteni imamo ovakve probleme, ne znam kakva je budućnost države :rol:lik se smatra poštenjačinom kao i bandić, da je pravna država u pravnome smislu riječi taj bi odavno bio u buksi skupa s bandićem,ali kolko je ovaj hrvatski narod teško retardiran,daje bandiću daje podršku kao stepincu,a lik je trebao završiti u buksi prije 7-8 godina,ali pravda je spora i dostižna i svaka rit dojde na šakret
Re: Dinamo Zagreb
Iako ne volim Mamica nekako mi je tesko povjerovati u to da on stoji iza pucnjave. To sto su njegovi podanici pucali nebi mi bas dalo za vjerovati da su to uradili zbog njegovog naredjenja. Ne djeluje mi kao kadar koji je takvo nesto sposoban. Rekao bi prije da su placenici sebi uzeli za pravo previse stvari, al ce se kad tad prizemljit.
- NeverGiveUp
- Postovi: 1614
- Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
- Lokacija: Soba (većinom)
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
A Grdana krkana.
Bravo Seaman.
Bravo Seaman.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .
- BurningLegion
- Postovi: 984
- Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Iako je HDZ-ova politika u HR bila katastrofalna, nije pogrijesio u jednoj stvari - SDP je svjestan da gubi izbore, i to uvjerljivo i zasluzeno, i ide na osvajanje Zagreba, to je primarni razlog ''forsiranja'' Bandicevog pada. To je cinjenica. A i valja im se razracunati s njihovim bivsem clanom.
Sad, to sto su i jedni i drugi blago je reci retardirani nedostojnici, nesposobni da obnasaju duznosti u RH, sto su u SDP-u svojim ''kukuriku'' koalicijama dokazali mozda i jos katastrofalnije nego Sanader, to je neka potpuno druga prica.
Ne shvacam likove koji imaju osobni animozitet prema jednima, na racun ovih drugih, to su besmislice, isti vam je k.urac, samo se dicite razlicitim stvarima istog kriminalnog miljea kojem je jedina svrha za postojanje - osvajanje vlasti.
A Mamic nije toliki debil da naruci necije ubojstvo, pored svih ostalih grijeha. Sumnjiva je ta cijela prica, vjerojatno su u pitanju osobni razracuni i stosta drugo, a i BBB takvo sto svjesno koriste za svoju svrhu takodjer, no svejedno imaju podrsku, samo naprijed, najjaca ultras grupa na razini Europe, pa vi svoj posao.
Sad, to sto su i jedni i drugi blago je reci retardirani nedostojnici, nesposobni da obnasaju duznosti u RH, sto su u SDP-u svojim ''kukuriku'' koalicijama dokazali mozda i jos katastrofalnije nego Sanader, to je neka potpuno druga prica.
Ne shvacam likove koji imaju osobni animozitet prema jednima, na racun ovih drugih, to su besmislice, isti vam je k.urac, samo se dicite razlicitim stvarima istog kriminalnog miljea kojem je jedina svrha za postojanje - osvajanje vlasti.
A Mamic nije toliki debil da naruci necije ubojstvo, pored svih ostalih grijeha. Sumnjiva je ta cijela prica, vjerojatno su u pitanju osobni razracuni i stosta drugo, a i BBB takvo sto svjesno koriste za svoju svrhu takodjer, no svejedno imaju podrsku, samo naprijed, najjaca ultras grupa na razini Europe, pa vi svoj posao.
- Insect_terminator
- Postovi: 467
- Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Iako volim Zdravka, neovisno o tome ispada da je Zdravko moralna velicina kod nas. Ja sam da se makne iz Dinama samo ako ce biti novi predsjednik drzave
Svi su u ovoj drzavi prolazni, netko ode u zatvor, netko otidje u politicki zaborav, netko umre prirodnom smrcu dakako jedino je Zdravko konstanta. Doci ce uskoro i nova generacija navijaca koja se tek rodila kada je Tatta sjeo za predsjednicku stolicu u Dinamu, mozda nam se pridruze na forumu i pocnu upisivati tik tak
Dobri su mi i ovi mamicevci huligani, okupi se max 100-tinjak i dobro se drze protiv brojniijih huligana neprijatelja Tatte
Svi su u ovoj drzavi prolazni, netko ode u zatvor, netko otidje u politicki zaborav, netko umre prirodnom smrcu dakako jedino je Zdravko konstanta. Doci ce uskoro i nova generacija navijaca koja se tek rodila kada je Tatta sjeo za predsjednicku stolicu u Dinamu, mozda nam se pridruze na forumu i pocnu upisivati tik tak
Dobri su mi i ovi mamicevci huligani, okupi se max 100-tinjak i dobro se drze protiv brojniijih huligana neprijatelja Tatte
Re: Dinamo Zagreb
kakva je situacija sa Saidom H. ?
Re: Dinamo Zagreb
Prije nego ovako loše zatrolaš, bar se dogovori sa sobomInsect_terminator je napisao/la:Iako volim Zdravka,
Insect_terminator; 28 jun 2014, 00:26 je napisao/la: Mrzim Maminja samo zbog Vahe
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.
Re: Dinamo Zagreb
Nakloni se covjeku, i mrzi i voli u isto vrijeme......bazero je napisao/la:Prije nego ovako loše zatrolaš, bar se dogovori sa sobomInsect_terminator je napisao/la:Iako volim Zdravka,
Insect_terminator; 28 jun 2014, 00:26 je napisao/la: Mrzim Maminja samo zbog Vahe
Sreca pa je Ojler mlad umro...
- Insect_terminator
- Postovi: 467
- Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Haha pa ti barem znas da sam stovatelj lika ZM barem dok mu se ne dokaze da je ubojica ili narucitelj jel
.
Sigurno si sretan sto si jos jednom pomeo pod i dokazao da skacem sam sebi u usta, makar sumnjivo mi je da sam samo tako ostavio post prije xy stranica
za trud
Sigurno si sretan sto si jos jednom pomeo pod i dokazao da skacem sam sebi u usta, makar sumnjivo mi je da sam samo tako ostavio post prije xy stranica
- NeverGiveUp
- Postovi: 1614
- Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
- Lokacija: Soba (većinom)
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Kakav si ti lik...
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .
Re: Dinamo Zagreb
Znas da mrznja kako postaje veca odjednom moze puknuti i postati ljubav, a tako i obratno s ljubavlju u mrznju. Vjerojatno isti slucajbazero je napisao/la:Prije nego ovako loše zatrolaš, bar se dogovori sa sobomInsect_terminator je napisao/la:Iako volim Zdravka,
Insect_terminator; 28 jun 2014, 00:26 je napisao/la: Mrzim Maminja samo zbog Vahe
Re: Dinamo Zagreb
Jel mozda netko zna jesul u ovom futsal klubu bili izbori po principi jedan clan - jedan glas i ako nisu kad ce biti?
Re: Dinamo Zagreb
Nisu bili.Mislim se nesto spominjao sijecanj,al nisam sad siguran.Doci ce na vrijeme obavijest na mail 
- BurningLegion
- Postovi: 984
- Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Mogu li ja biti direktor? Zelim biti direktor.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.



