New York Knicks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 02 nov 2014, 14:25

Carlo je napisao/la:Veceras protiv Hornetsa. Calderon i Bargnani su out. JR Smith je imao problema s kukom kada mu je Dellavedova uletio s koljenima u kuk tako da se poslije utakmice nije mogao sageti da zaveze pertlu, vidjet cemo da li ce biti dostupan veceras.
Patike na lijepljenje i da ponovi prošlu utakmicu :urnebes:

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 00:44

Ista postava kao na prošloj utakmici tj. Acy na PF, Amare sixth man. Carmelu trebaju 3 poena do 20.000 :D

btw. Izgleda da će biti sopcast linkova :)
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Sabinho » 03 nov 2014, 01:02

Melo je spreman ponoviti proslosezonsku predstavu. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 01:03

Carlo je napisao/la:Ista postava kao na prošloj utakmici tj. Acy na PF, Amare sixth man. Carmelu trebaju 3 poena do 20.000 :D

btw. Izgleda da će biti sopcast linkova :)

Ako bude, predoči ih :urnebes:

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 01:17

Thranduil je napisao/la:
Carlo je napisao/la:Ista postava kao na prošloj utakmici tj. Acy na PF, Amare sixth man. Carmelu trebaju 3 poena do 20.000 :D

btw. Izgleda da će biti sopcast linkova :)

Ako bude, predoči ih :urnebes:
Šta ćemo s tim smajlijem :mrgreen:

sop://broker.sopcast.com:3912/252478" onclick="window.open(this.href);return false;
sop://broker.sopcast.com:3912/252477" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo pa koji bude radio.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 01:25

Radi ovaj prvi al' na španskom sunce ti žarko :plac:


smajli je za "predoči ih" :D

Avatar
Clutch
Postovi: 7199
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Clutch » 03 nov 2014, 01:29

Thranduil je napisao/la:Radi ovaj prvi al' na španskom sunce ti žarko :plac:


smajli je za "predoči ih" :D
Evo ekstra link sa američkim komentatorima

http://zonasports.se/canal-2.shtml
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 01:39

Clutch je napisao/la:
Thranduil je napisao/la:Radi ovaj prvi al' na španskom sunce ti žarko :plac:


smajli je za "predoči ih" :D
Evo ekstra link sa američkim komentatorima

http://zonasports.se/canal-2.shtml
To kralju :)
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 01:46

Šta ovo Shump glumi solistu u pm, pogodi prvi šut pa ond a4 naredna fula(sreća ovaj zadnji bio faul) pa mu čovjek dade lagane poene + napravi ličnu grešku....
Kako Melo popuši blokadu lagano :roll:

Edit: evo ga ubode i tricu Shump

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 01:49

Trpaj ih Shumppp! :D

Čestitke Melu na 20.002 poena :D

Pet FGM, pet asistencija :D

Užasan pad Kidd-Gilchrista, super da je sve ok
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 01:56

Carlo je napisao/la:Trpaj ih Shumppp! :D

Čestitke Melu na 20.002 poena :D

Pet FGM, pet asistencija :D

Užasan pad Kidd-Gilchrista, super da je sve ok
Kako je pao reko ode sve u *urac kad lik nastavi igrati nakon TO :thumbup:
Lijepo je vala gledati Charlotte Hornetse

Edit: kakva odbrana Kidd-Gilchista 1 on 1

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 02:02

Tri layupa smo promašili, svaka čast Kidd-Gilchristu fakat mašina u defanzivi.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 02:11

29-21, odlična prva četvrtina. Nema puno peglanja lopte. Sviđa mi se ova veza Smith-to-Smith. Koliko je samo jumpera JR namjestio Jasonu u prve tri utakmice :D
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 02:42

Vratiše se Hornetsi na -2, opet ne znamo zatvoriti četvrtinu.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 02:45

Carlo je napisao/la:Vratiše se Hornetsi na -2, opet ne znamo zatvoriti četvrtinu.

Napraviše ljudi 9:2 u zadnje dvije minute.

Jesi primjetio koliko je Fisher ostario u jednoj godine kako je parket zamjenio klupom :mrgreen:

Edit: ipak je MKG je otišao u bolnicu na CT , valjda bude sve ok.

PS: Ovaj ode u pola utakmice dok kod nas čekanje po dva mjeseca na CT :mrgreen:

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 03:29

Ovo će biti do zadnjeg napada neizvjesna utakmica, "koš za koš" se igra cijelo drugo poluvrijeme.

Dobro je Jordan posložio ovu ekipa, mogli bi oni do PO.
Zadnja izmjena: Thranduil, dana/u 03 nov 2014, 03:41, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 03:39

Pablo stari majstor :)
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 03 nov 2014, 03:53

Kakva trica Shumpa iz ničega i clutch Meloman :)

5 second violation za Hornetse, blizu je bilo.
Zadnja izmjena: Carlo, dana/u 03 nov 2014, 03:58, ukupno mijenjano 1 put.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 19986
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 nov 2014, 03:57

ukradose sudije loptu ljudima.. nakon 4 sekunde svirali im 5 sekundi da su drzali loptu..dobro ste ovdje prosli sad :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 03 nov 2014, 03:59

Ja reko da ovo ide do zadnjeg napada, sad odbraniti ovaj napad, u svakom slučaju Knicksi imaju zadnji napad.
Šteta što usraše ovaj zadnji sa istekom :x al kako Shump izjednači tricom :tokralju: i onda Melo preokrenu... inače odlična utakmica.

Edit: jao šta se sve izdešava na samom kraju, ne može čovjek propratiti :D
Kakvu glupost napraviše, umjesto da idu na kakv faul za slobodna bacanja, da se šta zvuče... ovako sad Hornetsi imaju priliku za pobjedu

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []