Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 17 nov 2014, 19:50
Goalgetter je napisao/la:calcio je napisao/la:Zakasnili smo sto se tice Kralja rotacija, preuzeo Inter neki dan.

To je jedan od rijetkih stranaca kojeg bi prihvatio. Kako bi taj zarotirao u nasoj ekipi

Steta.
A tek kod izgovora za poraz: Yea, this is futbol.

Je li slobodan Bernd Stange?
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
DRUG NEBI TI PUNCA
-
bordobijeli
- Postovi: 18319
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 17 nov 2014, 19:52
eto kakvi smo isti ovi sto su pljuvali safeta vec su i svim kandidatima nasli mane a nije još niko ni izabran sta ce biti kad objavi prvi spisak pa ne bude na njemu mahmutovica ,tankovica i slicnih igraca
-
ZvornikBBB
- Postovi: 48
- Pridružen/a: 10 nov 2014, 20:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZvornikBBB » 17 nov 2014, 19:53
CEKAMO TE KRALJU!!!
Operacija #RemoveSušić: Mission Accomplished
Operacija #BringVaha je počela.
-
bagrcavi
- Postovi: 13011
- Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la bagrcavi » 17 nov 2014, 19:55
Najbolje je bez selektora ko I zadnje 3-4 godind
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
DRUG NEBI TI PUNCA
-
Fudo
- Postovi: 5336
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 17 nov 2014, 19:55
Jadna majka novom selektoru ako nepozove semira stilica... novom selektoru bi trebao biti ultimatum poziv stilica...
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Goalgetter
- Postovi: 24461
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 17 nov 2014, 19:56
bagrcavi je napisao/la:
Je li slobodan Bernd Stange?
Nije, nazalost. Trenira Singapur.

-
champions1921
- Postovi: 2828
- Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
- Lokacija: SA
Post
Postao/la champions1921 » 17 nov 2014, 19:56
Vaha nebi dozvoljavao mesetarima i lopovima iz saveza da mu se mjesaju u posao.. Dobro to znaju i taldzije iz saveza tako da cisto sumnjam da ce Vaha biti kandidat iako je po mom skromnom misljenju idealna osoba za tu poziciju jer je jedan od rijetkih koji bi mogao imati autoritet nad igracima poput Dzeke,Pjanketa i drugih..
BUDI ŽELJO !!!
-
Virtu4l
- Postovi: 59806
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 17 nov 2014, 19:57
Ko god da dođe neka mu je dragi Bog na pomoći.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Goalgetter
- Postovi: 24461
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 17 nov 2014, 19:58
Btw. sta ste zapeli toliko za Stilica vise. Ko da je reinkarnacija Messija i Ronalda u jednom.

Momak zasluzuje sansu, ali je on daleko od prve postave, imamo hrpu boljih ili jednako dobrih veznjaka.
-
champions1921
- Postovi: 2828
- Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
- Lokacija: SA
Post
Postao/la champions1921 » 17 nov 2014, 19:58
Fudo je napisao/la:Jadna majka novom selektoru ako nepozove semira stilica... novom selektoru bi trebao biti ultimatum poziv stilica...
A sto tebi Stilic smeta? Jedan od najboljih igraca poljske lige zasluzuje biti bar na prosirenom spisku..
BUDI ŽELJO !!!
-
MoR
- Postovi: 782
- Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoR » 17 nov 2014, 19:59
bagrcavi je napisao/la:Najbolje je bez selektora ko I zadnje 3-4 godind
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

-
Virtu4l
- Postovi: 59806
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 17 nov 2014, 19:59
Rusilac je napisao/la:Virtu4l je napisao/la:Rusilac je napisao/la:Samoo niko iz Sarajeva, bez uvrede,nista ni protiv koga ali zbog novinara,talova,pitara,manijaka,legendi,idola...Kad se reprezentacija u to kolo upetlja ne izlazi ispravna.
Može li iz Mostara

Reci mi,egzistencija za ubuduce?Sta mislis hoce li novi bit skrtica ili izdasan?
Ako bude kakav posten,nema hljeba.
Momčino ja sam ovdje bio i prije Safeta, a biću i poslije

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
joey
- Postovi: 209
- Pridružen/a: 26 jul 2013, 15:28
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la joey » 17 nov 2014, 19:59
Zagor je napisao/la:Čuj Amar Osim...

... Bolji je Kodro bar 5 puta hehe.. inače ja sam za Vahu, al ne znam da li bi on kod nas !

Objasni pitaru po cemu je Kodro bolji trener od Osima.
Bio je asistent u Sosiedadu, vodio isto tako juniore tog kluba i najveci vrhunac njegove trenerske karijere jesu par mjeseci u reprezentaciji i dvije utakmice u poluklubu u vidu vas sa Koseva.
S druge strane Osim je u svakoj svojoj trenerskoj sezoni donio neki trofej.
Naravno to ne znaci da on treba biti selektor BiH, ali svakako znaci da je bolji od Kodre. Zdravo.
sedmi pokusaj...
-
Consigliere
- Postovi: 7335
- Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
- Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
-
Kontakt:
Post
Postao/la Consigliere » 17 nov 2014, 20:00
Koja bi euforija nastala kad bi nas preuzeo Vaha!
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!
-
KenoRob
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la KenoRob » 17 nov 2014, 20:00
Osim ne niposto jednostavno ne uklapa se ni sekunde
Bazdarevic najbolji izbor (Vahid je preskup i on ide zaraditi novac prvo; Bajevic je uvijek nekako distanciran i zauzet inace bi on bio najbolje rjesenje) bivsi igraci Barbarez, Kodro, Bolic, Konjic nije jos vrijeme za njih a bice vremena
-
lafomamone
- Postovi: 849
- Pridružen/a: 03 jan 2014, 19:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la lafomamone » 17 nov 2014, 20:00
Izgleda da nisi upoznao brkatog genija.. Vec vam brko nanosi dusevnu bol a nije ni sjeo na klupu repke a sjesce kad tad.. Duboko urezane traume koje nikad nece isceznuti..
Nece nikad
-
Tuzlak04
- Postovi: 1978
- Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tuzlak04 » 17 nov 2014, 20:01
A mislim se, ko je ovo odabrao Osima. Samo mi još treba privatna prćija kojeg se nećemo moći riješiti. Dosta je što se Osimi petljaju u PL, još mi trebaju uređivati i repku. . . .
-
messilla
- Postovi: 28318
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
- Lokacija: Times Square, NYC
-
Kontakt:
Post
Postao/la messilla » 17 nov 2014, 20:01
Samo je sreća što ovi stručnjaci sa foruma ne biraju novog selektora.

Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
-
Virtu4l
- Postovi: 59806
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 17 nov 2014, 20:02
Pa ako već Duško, Antara i Vaha ne žele, Amar je jedini logičan izbor.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Trenutno korisnika/ca: Alucard, Beli98, dariolovrinovic00, Goalgetter, invincible1921, Kljukusar, Loga, majstorS35, MiranGlasnic, soccerfan, unavita, Venom i 102 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []