Pa ne smijes to te muci,slobodno reci ko su ti momci koji mi se smiju,al vidim nemas damu da to kazes,pa zato ne lazi.Evo jedno pitanje al nije zlonamjerno,da li znate gdje ce vas sutra smjestit kad dodjete ?no limit je napisao/la:Nema potrebe da ti ih navodim niti cu ti znas najbolje!harry_90 je napisao/la:Isti ti,haj mi nabroji te momke iz Tz sto se meni smiju ,ako smijes naravno ?no limit je napisao/la:HAHA HARY kako ja ne izlazim iz kuce,jutros prvi post tvoj vidim,dodjem sa faksa a ti i dalje tu covjece izadji malo hahah dodji sebi! Hary na koliko si tekmi Slobode bio jer i ovdje ova raja iz Tuzle znam da ti se smije gdje stignu!
@butmiran
2:0 sutra
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
- sarajlija89
- Postovi: 8468
- Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
- Lokacija: Srce Sarajeva
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
a na istu tribinu gdje ce..nije bas da imate opcija
...bolje na ono brdo gore da nas stave...jel jos uvijek ono blato
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: FK Sarajevo
Nema cega da se bojim nego jednostavno nije red da ti to kazem jer sam ok sa tim momcima!
Re: FK Sarajevo
Onu tribinu gdje ste vi bili prosli put su vratili navijacima Slobode,e sad za vas ne znam gdje ce vas smjestitsarajlija89 je napisao/la:a na istu tribinu gdje ce..nije bas da imate opcija![]()
...bolje na ono brdo gore da nas stave...jel jos uvijek ono blato
pa dobro,vidim nemas damu,shvatam,a ti koliko si nickova na ovom forumu napravio ???no limit je napisao/la:Nema cega da se bojim nego jednostavno nije red da ti to kazem jer sam ok sa tim momcima!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: FK Sarajevo
Odakle si legendo?no limit je napisao/la:Nema cega da se bojim nego jednostavno nije red da ti to kazem jer sam ok sa tim momcima!
- sarajlija89
- Postovi: 8468
- Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
- Lokacija: Srce Sarajeva
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
pa dobro valjda cemo na drugu stranu tribine,na pocetak tamo..veze nemam
...ili iza gola

"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: FK Sarajevo
Iz Sarajeva buraz,nego mi smijesan ovaj lik ahha 24 sata je ovdje!cena je napisao/la:Odakle si legendo?no limit je napisao/la:Nema cega da se bojim nego jednostavno nije red da ti to kazem jer sam ok sa tim momcima!
Re: FK Sarajevo
i ti si meni,koliko si nickova napravio na ovom forumu ????no limit je napisao/la:Iz Sarajeva buraz,nego mi smijesan ovaj lik ahha 24 sata je ovdje!cena je napisao/la:Odakle si legendo?no limit je napisao/la:Nema cega da se bojim nego jednostavno nije red da ti to kazem jer sam ok sa tim momcima!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: FK Sarajevo
Djecace kazem ti pricas nesto o HZ,psujes majke sarajevske,i to sve prije 30 min nego se tekma zavrsila,nedozivljavam te ozbiljno posto znam da uopste neides na tekme i da si neki balavac!
Re: FK Sarajevo
Jedva cekam da dodjete na Tusanj, pa da fasujete opet trojku.
Ko vam sve nece igrati, osim Skore i Avdica
Ko vam sve nece igrati, osim Skore i Avdica
Spammer
1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #
1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #
Re: FK Sarajevo
eto docemo sutra valjda docekas, samo se pazi klizavo je da neispadnete!AulleTa je napisao/la:Jedva cekam da dodjete na Tusanj, pa da fasujete opet trojku.
Ko vam sve nece igrati, osim Skore i Avdica
Re: FK Sarajevo
hahah DJECACEno limit je napisao/la:Djecace kazem ti pricas nesto o HZ,psujes majke sarajevske,i to sve prije 30 min nego se tekma zavrsila,nedozivljavam te ozbiljno posto znam da uopste neides na tekme i da si neki balavac!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: FK Sarajevo
ja stadiona mene bi bilo stid da napišem da nemaju gdje gostujući navijačiharry_90 je napisao/la:Onu tribinu gdje ste vi bili prosli put su vratili navijacima Slobode,e sad za vas ne znam gdje ce vas smjestitsarajlija89 je napisao/la:a na istu tribinu gdje ce..nije bas da imate opcija![]()
...bolje na ono brdo gore da nas stave...jel jos uvijek ono blato
pa dobro,vidim nemas damu,shvatam,a ti koliko si nickova na ovom forumu napravio ???no limit je napisao/la:Nema cega da se bojim nego jednostavno nije red da ti to kazem jer sam ok sa tim momcima!![]()
haloo buraz necu sa tobom da se raspravljam,vozdraa
Re: FK Sarajevo
Nemas normalan stadion pa nekontam kako se uopste tamo igra,to neispunjava ni jedan uslov nek igraju negdje drugo,Hary dolazim al vidim zabranili kolima da se ide,vjerovatno cu prije navijaca krenuti!
Re: FK Sarajevo
no limit je napisao/la:Nemas normalan stadion pa nekontam kako se uopste tamo igra,to neispunjava ni jedan uslov nek igraju negdje drugo,Hary dolazim al vidim zabranili kolima da se ide,vjerovatno cu prije navijaca krenuti!
ejs to nedaju kolima,samo busevi,onda ces ranije doci u Tz .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: FK Sarajevo
Da neces da ti napisem tacno kad cu da dodjem hahaharry_90 je napisao/la:no limit je napisao/la:Nemas normalan stadion pa nekontam kako se uopste tamo igra,to neispunjava ni jedan uslov nek igraju negdje drugo,Hary dolazim al vidim zabranili kolima da se ide,vjerovatno cu prije navijaca krenuti!
ejs to nedaju kolima,samo busevi,onda ces ranije doci u Tz .
Re: FK Sarajevo
Ne treba,nisam ni misliono limit je napisao/la:Da neces da ti napisem tacno kad cu da dodjem hahaharry_90 je napisao/la:no limit je napisao/la:Nemas normalan stadion pa nekontam kako se uopste tamo igra,to neispunjava ni jedan uslov nek igraju negdje drugo,Hary dolazim al vidim zabranili kolima da se ide,vjerovatno cu prije navijaca krenuti!
ejs to nedaju kolima,samo busevi,onda ces ranije doci u Tz .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
- kupus army
- Postovi: 1687
- Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
cuj ovi majmuni zabranili da dolaze navijaci s autima,ko da je hordama to neki problem.pa doce horde pa makar to bilo i sa avionom,zabranili su i u mostaru prosle godine,pa su horde usle na stadion,pravi ultrasi ce naci nacina da dodju i udju na tribinu.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!
Re: FK Sarajevo
...ej ljudi hocemo li ih sa juniorima sutra maznuti...

- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
i ti herry neznam zasto pises na ovoj temi, a i sam si ljudima pisao na nasoj temi kako nebi trebali posjecivati nasu temu i replicirati nas.......
sto se tice utakmice sutra nadam se nasoj pobjedi od 1:0 sasvim dovoljno, jer najbitnija su nam sada 3 boda
sto se tice utakmice sutra nadam se nasoj pobjedi od 1:0 sasvim dovoljno, jer najbitnija su nam sada 3 boda
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


