FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la farukzidane » 06 dec 2014, 20:49

alinho je napisao/la:
farukzidane je napisao/la:jedina sreca za Bilbiju,,,pa sef strusnog staba misli drugacije,,, :D :D
podrska za nemanju, i da bar jos dvije godine nosi ovaj bordo bijeli dres.

Sad ce ti se sve ukazati u januaru koliko oni to drugacije misle, jer i njemu na kraju sezone istice ugovor a jesi li igdje cuo da ce ga produziti? Nije ovo samo moje misljenje prijatelju, on nije opravdao ulogu pojacanja i on je najveca greska ove uprave i oni to dobro znaju, prvenstveno zbog toga sto su ga placali nekoliko mjeseci a nije mogao igrati, i onda kad je zaigrao ... trubaa.... Para se ima koliko toliko, Said im je meta, koliko ostvariva nebih ti zano reci, ali svi znamo da sansu u Dinamu nece dobiti pa tako i on to zna, kao i njegov menadzer Sabit Dervisevic SASA i sad treba da mu Bilbija bude konkurencija za poziciju :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: nemojte me nasmijavati molim vas.
za tvoju informaciju,,,ja se sa saletom cujem svaka dva tri dana,,,ali nebitno to,,nije rijec o saletu niti saidu,,da li ce bilbija i dalje ostati.,,,vrijeme ce pokazati,,,kao i to kakvo misljenje o njemu ima sef strucnog staba,,,vrijeme sve pokaze,,,sveee

Avatar
trunks1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 06 dec 2014, 21:37

Borjan
Kallasi Veseli Tatko Puzi

Cimi

Stevanovic Stojcev Radovac Duljevic


Benko

Mojih 11 :D
orde del male

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 06 dec 2014, 21:39

Juniori danas odigrali prijateljsku sa komšijama iz Istočnog Sarajeva. Probe za neke igrače kao potencijalni članovi akademije.
Ali jedna stvar posebno upada u oči:
Drugo poluvrijeme je donijelo mnogo više te su sva tri gola postignuta u posljednjih 15 minuta. Prvi gol je postigao Cenaj nakon fenomenalnog šuta iz slobodnog udarca sa nekih 30 metara. I drugi gol je bio djelo Cenaja, koji je nakon sjajnog solo prodora rutinski riješio jedan na jedan situaciju sa golmanom. Konačan rezultat je postavio Ismar Jezerkić na asistenciju danas sjajnog Cenaja.

Slobodnjak, solo prodor, asistencija :hmmmmm: :hmmmmm: :hmmmmm:
Mali očito puca na veliko.

Jel ga neko imao priliku više gledati uživo?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5928
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 06 dec 2014, 21:52

Sto se tice biblije zamene jedan od najbolji u ovoj polusezoni (daje obarskoj zabio sigurno bi bio) a poziciju koju mu je mehaga naso je extra..jedini igrac koji moze da trci 60 min bez prestanka..al **** napad imal sta u odbrani kad ce mo se ublehe bandovica rijest covjek nexna...

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko » 06 dec 2014, 21:58

Pitar6785 je napisao/la:Sto se tice biblije zamene jedan od najbolji u ovoj polusezoni (daje obarskoj zabio sigurno bi bio) a poziciju koju mu je mehaga naso je extra..jedini igrac koji moze da trci 60 min bez prestanka..al **** napad imal sta u odbrani kad ce mo se ublehe bandovica rijest covjek nexna...
bandovic je bivsi BR 1

Avatar
trunks1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 06 dec 2014, 22:05

Benko nadam se da je bivsi br 1 :D dosta je vala vise njegovih ispada, za mene je ispucao sve kredite, nadam se nekom iskusnijem golmanu, jel ima sta za Borjana :?:
orde del male

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko » 06 dec 2014, 22:13

trunks1946 je napisao/la:Benko nadam se da je bivsi br 1 :D dosta je vala vise njegovih ispada, za mene je ispucao sve kredite, nadam se nekom iskusnijem golmanu, jel ima sta za Borjana :?:
nema nista od borjana, ima jos ugovor sa Ludogorecom do marta cini se i traze bugari 100 000 eura odstete sto nije isplativo nikako dati za golmana

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la farukzidane » 06 dec 2014, 22:29

trunks1946 je napisao/la:Benko nadam se da je bivsi br 1 :D dosta je vala vise njegovih ispada, za mene je ispucao sve kredite, nadam se nekom iskusnijem golmanu, jel ima sta za Borjana :?:
dolazi novi golman ubrzo,,,akb

Avatar
trunks1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 06 dec 2014, 22:35

farukzidane je napisao/la:
trunks1946 je napisao/la:Benko nadam se da je bivsi br 1 :D dosta je vala vise njegovih ispada, za mene je ispucao sve kredite, nadam se nekom iskusnijem golmanu, jel ima sta za Borjana :?:
dolazi novi golman ubrzo,,,akb
to najvise prizeljkujem :D volio bi vidjet ovog Kelavu , pa makar i na posudbu uz mogucnost otkupa... bio bi to veliki Bum :D
orde del male

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la farukzidane » 06 dec 2014, 22:41

trunks1946 je napisao/la:
farukzidane je napisao/la:
trunks1946 je napisao/la:Benko nadam se da je bivsi br 1 :D dosta je vala vise njegovih ispada, za mene je ispucao sve kredite, nadam se nekom iskusnijem golmanu, jel ima sta za Borjana :?:
dolazi novi golman ubrzo,,,akb
to najvise prizeljkujem :D volio bi vidjet ovog Kelavu , pa makar i na posudbu uz mogucnost otkupa... bio bi to veliki Bum :D
:tokralju: :kafa: :tokralju: :kafa: :tokralju: :kafa: :D

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la JoseMourinho » 06 dec 2014, 23:57

trunks1946 je napisao/la:
farukzidane je napisao/la:
trunks1946 je napisao/la:Benko nadam se da je bivsi br 1 :D dosta je vala vise njegovih ispada, za mene je ispucao sve kredite, nadam se nekom iskusnijem golmanu, jel ima sta za Borjana :?:
dolazi novi golman ubrzo,,,akb
to najvise prizeljkujem :D volio bi vidjet ovog Kelavu , pa makar i na posudbu uz mogucnost otkupa... bio bi to veliki Bum :D
Kelava je slobodan na ljeto, već se sad može sa njim dogovoriti, ako dodje može ostat uglavnom aranžman tipa jajalo bi trebao biti ;)

Avatar
undefined007
Postovi: 350
Pridružen/a: 13 maj 2014, 16:32
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la undefined007 » 07 dec 2014, 00:27

bolje aranžman "jajalo" sa kelavom nego simptom see bućana :lol: :lol: :lol:
For this reason, I AM LEGEND, predestined for greatness, built for the final hour.

http://www.youtube.com/watch?v=frhgT5CMpjo&hd=1 ;)

SS.23

FK SARAJEVO !
HZ 1987

Avatar
Nedo
Postovi: 65
Pridružen/a: 31 okt 2013, 11:41
Lokacija: Svedska
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nedo » 07 dec 2014, 00:39

Kakve su sanse da se huseijnovic vrati?

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5320
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 07 dec 2014, 00:42

Nedo je napisao/la:Kakve su sanse da se huseijnovic vrati?


ZAVISI KAKAV CE BITI KAD SE OPORAVI I HOCE LI ZADOVOLJIT MAMINJA ako bude odlazio iz zg-a vraca se vamo
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
macahz
Postovi: 1190
Pridružen/a: 26 okt 2013, 14:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la macahz » 07 dec 2014, 00:59

slika

Rahmet tusi nasem bratu, da mu Allah dragi oprsoti grijehe i podari djennet. Bio sam na dzenazi, tuga velika. Basum sagosum bratu, porodici i familiju Aldina. :( :( :(
Zna li neko od cega je preminuo :( :(

alinho
Postovi: 92
Pridružen/a: 27 nov 2014, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alinho » 07 dec 2014, 12:13

Rule_hz je napisao/la:
Nedo je napisao/la:Kakve su sanse da se huseijnovic vrati?


ZAVISI KAKAV CE BITI KAD SE OPORAVI I HOCE LI ZADOVOLJIT MAMINJA ako bude odlazio iz zg-a vraca se vamo

Moje je misljenje da on nikada vise nece zaigrati za Dinamo i da su realne sanse da ga angazujemo ali nas hebe ugovor njegov koji ima do 2018, a ja sam mu pitao menadzera koji mi kaze da nema nista od povratka u FK Sarajevo i kaze da se oporavlja dobro i ide na pripreme sa dinamom sad u januaru i da se vraca jaci nego ikada :) :) :) E sad svi znamo da je to suplja jer on pored igraca koji vrijede i do 5x vise nego Huseinovic u koje je Mamke uvalio grdne pare za razliku od Saida nema nikakve sanse da dobije priliku!!! Pa mozda za pocetak probati ga dovesti na posudbu, ali ja mislim da nasa uprava nesto i muti oko toga!!! Cekat ce mo pa da vidimo :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 07 dec 2014, 12:21

Mamic ce sutra pustiti Saida u klub koji je spreman platiti obestecenje u iznosu Saidovih plata za ove 2 god koliko je u Dinamu. Vjerovatno i ne racuna na njega ali hoce bar da izvuce ono sto mu je dao. Saidova plata u Dinamu je 250 000 eura godisnje...pa ako nasa uprava moze , i procjeni da bi bilo isplativo...vjerujem da ce naci neki deal sa Mamicem da se ta cifra spusti za nekih 100 000 eura. Drugacije u ovom trenutku ne mozemo dovesti Saida jer Mamic insistira na placanju ...ono sto sam napisao , bar njegovih plata u zadnje 2 god...

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 07 dec 2014, 12:29

Ma Said je na zalost tesko povrijeđen,i to svi znamo.
Ko zna hoce li vise ikad biti kao sto je bio :idea: .Tako da daješ tolike pare za rovita igraca,mislim da nije pametno.Jest da je on naša legenda ,ali sve ima svoju cijenu.

Mislim da mi imamo strasnu ekipu. :clap:
Samo pojacati prije svega odbranu,i dovesti golmana.
Sad došao Stevanović, ili neki drugi kapitalac treba ih dovesti cisto radi sponzora, i povecavanja gledaoca na stadione.
Ali prioritet je jedan ekstra stoper,i golman za titulu.

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 07 dec 2014, 12:38

u pravu je amy , treba se okrenuti drugim igracima koji su zdravi i spremni odmah igrati...za te pare se moze dovesti bas kvalitetan igrac....da ono odskace od svih ostalih

alinho
Postovi: 92
Pridružen/a: 27 nov 2014, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alinho » 07 dec 2014, 12:39

fcsforever je napisao/la:Mamic ce sutra pustiti Saida u klub koji je spreman platiti obestecenje u iznosu Saidovih plata za ove 2 god koliko je u Dinamu. Vjerovatno i ne racuna na njega ali hoce bar da izvuce ono sto mu je dao. Saidova plata u Dinamu je 250 000 eura godisnje...pa ako nasa uprava moze , i procjeni da bi bilo isplativo...vjerujem da ce naci neki deal sa Mamicem da se ta cifra spusti za nekih 100 000 eura. Drugacije u ovom trenutku ne mozemo dovesti Saida jer Mamic insistira na placanju ...ono sto sam napisao , bar njegovih plata u zadnje 2 god...

Slazem se sa tobom da bi ga mamke pustio ko bi mu nadoknadio gubitak ali isto tako mu nije u interesu da mu ostane jos godinu ili vise u klubu ako ne racuna na njega, a nesto mi iskreno puno to 250 000 plata njegova godisnja, ne bih ja rekao da ima toliko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.