Polufinale:
(7)Dea Herdželaš - (1)(Q)Gioia Barbieri (ITA, WTA 206) 6-3, 6-1
Finale:
(7)Dea Herdželaš - (6)Martina Caregaro (ITA, WTA 445)
Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage
Ovaj Rus ako ne ode kuci sutra, dzaba Mirza ostaje jos heftu u Antaliji.shminka je napisao/la:Valjda mu je plan da ne odmara nikako...ako misli odmarati, pišaj se na narendu godinu jer napretka nikakvog neće biti...treba mu mjesec i po-dva ozbiljnih priprema![]()
![]()
Po meni, bolje je sto Damir ne igra MD. Jedino za lovu je steta, ali ovako ima fine sanse da izbori MD, poznaje teren, zaradit ce pri tome i nesto bodova a da je u MD, ko zna da li bi dobio levata poput Hajeka u prvom kolu. POkupio bi tada 30000 AUSD, ali i bio u debelom bodovnom minusu zbog neodbranjenih poena.shminka je napisao/la:Prosao ih je jednom, proci ce ih opet...bit ce medju prvim nosiocima, zrijeb ce biti ok, uslovi mu odgovaraju...ide u MD
Koja dva turnira? Kvale AO pocinju u sedmici Aucklanda i Sidneya tako da ce igrati samo u Chennai i Brasbane a vise - ne!Virtu4l je napisao/la:Ma kakav WC, tu je ogromna borba između velikih teniskih federacija, svi guraju svoje talente, a ima i neki reciprocitet između GS turnira i saveza koji ih organizuju, ameri daju australcima, ovi im vraćaju, itd... Svaki od tih saveza se bori za svoje talente.
Valjda će mu to što će biti 3-4 nosilac donijeti neke pogodnosti u žrijebu, a možda nešto uradi na ova dva turnira prije AO, bar plasman u MD na jednom od njih.
Postoji pravilo da se na tom nivou u istoj sedmici ne mogu igrati dva turnira: kvale GS i kvale ili MD ATP drugog turnira. Osim izgubljenog novca u prvoj rundi AO to je druga Damirova kolateralna steta neigranja u MD of AO, iako je po meni ovo bolje, kako rekoh.Virtu4l je napisao/la:Jbg, ovdje piše da je prijavljen za te turnire,
https://pbs.twimg.com/media/B33WByRCAAAOBZP.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://pbs.twimg.com/media/B33aRBFCQAEDKTI.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
I ima dobre sanse za trofej. Rus je razgulio kuci. Kao da je cuo moju potajnu zelju!Virtu4l je napisao/la:Igra u Antaliji.
Kažem ja WCBiki je napisao/la:Postoji pravilo da se na tom nivou u istoj sedmici ne mogu igrati dva turnira: kvale GS i kvale ili MD ATP drugog turnira. Osim izgubljenog novca u prvoj rundi AO to je druga Damirova kolateralna steta neigranja u MD of AO, iako je po meni ovo bolje, kako rekoh.Virtu4l je napisao/la:Jbg, ovdje piše da je prijavljen za te turnire,
https://pbs.twimg.com/media/B33WByRCAAAOBZP.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://pbs.twimg.com/media/B33aRBFCQAEDKTI.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Osim toga, mozda se covjek nada nekom cudu i MD u Melbourne pa da igra i taj turnir u Sidneyu, vjerovatno!
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.