Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
-
Kontakt:
Post
Postao/la anonymousHD » 13 dec 2014, 13:42
harry_90 je napisao/la:Osim nicim nije zasluzio da bude selektor nacionalnog tima,meni on jos nije za ovog posla,treba malo izac u europu i vodit koji tim,a ne tim u nasoj ligi gdje ako imas malo vise novca i stele od drugih osvajas ligu..nasa liga nije mjerilo ,sad nezz kakvi su mu uspjesi u Japanu,nit me zanima..
Hadzibegic ili Rajevac ?
Čekaj, šta je Sušiću bilo merilo? Dobivanje otkaza u trećim ligama? Na osnovu čega je onda Sušić mogao da bude selektor?
Kad Sušić može voditi repku, onda svako može.
Cirkus smo od repke i nezaslužujemo boljeg selektora.
-
avlami97
- Postovi: 2457
- Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la avlami97 » 13 dec 2014, 13:48
Mislim da će Faruk Hadžibegić biti novi selektor.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
undefined007
- Postovi: 332
- Pridružen/a: 13 maj 2014, 16:32
- Lokacija: raj'voSa
-
Kontakt:
Post
Postao/la undefined007 » 13 dec 2014, 13:48
For this reason, I AM LEGEND, predestined for greatness, built for the final hour.
http://www.youtube.com/watch?v=frhgT5CMpjo&hd=1 ;)
SS.23
FK SARAJEVO !
HZ 1987
-
FliX
- Postovi: 3501
- Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la FliX » 13 dec 2014, 13:49
Sheyi je napisao/la:undefined007 je napisao/la:Elegant je napisao/la:Amar Osim

na kur.cu ga nosim


Ta je dobra..
Mada meni kad cujem Osim odmah se sjetim onog pravog Osima, ovaj je jednostavno Morz.. kad moze Safet Susic biti Pape, moze i on Morz

-
effe_sa
- Postovi: 7603
- Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la effe_sa » 13 dec 2014, 13:50
harry_90 je napisao/la:Osim nicim nije zasluzio da bude selektor nacionalnog tima,meni on jos nije za ovog posla,treba malo izac u europu i vodit koji tim,a ne tim u nasoj ligi gdje ako imas malo vise novca i stele od drugih osvajas ligu..nasa liga nije mjerilo ,sad nezz kakvi su mu uspjesi u Japanu,nit me zanima..
Hadzibegic ili Rajevac ?
A to što je onda kao prvi trener s jednim bh. klubom došao do trećeg pretkola Lige prvaka, izbacivši favorizovani Lilestrom u drugom pretkolu (Akranes nisam naveo jer u prvom kolu protiv Islanđana je Željo bio favorit) i pruživši dostojan otpor Newcastle-u. Iste sezone protiv španske Malage u Kupu Uefa Željo s Osimom dolazi do remija s Malagom te Malaga jedva izbacuje Želju u revanšu. Nešto kasnije, koju sezonu poslije u Kupu Uefa se izbacuje i Anorthosis. Mislim da i ovo treba spomenuti. Osim možda nije idealan za selektora, uvijek ima boljih rješenja, ali kada se sve sabere veliko je pitanje koliko su druga (moguća) rješenja bolja.....

Ne treba obezvrijeđivat njegove uspjehe, pa i njegove titule u domaćem prvenstvu. Taktički je Amar dosta solidan....

Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
-
vivaILchelik
- Postovi: 774
- Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
- Lokacija: Steel city
-
Kontakt:
Post
Postao/la vivaILchelik » 13 dec 2014, 13:52
Koliko je njima stalo do reprezentacije dovoljno govori to sto u svoj toj frci Bevandu interesuje sto selektora sto ne izbornik. Hadzibegic ili Bazdarevic to trebaju da budu finalisti, svaka cast Osimu i Rajevcu ali ova dva su daleko isperd njih. Stimca necu komentarisati.
Zadnja izmjena:
vivaILchelik, dana/u 13 dec 2014, 13:55, ukupno mijenjano 1 put.
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH
-
bojamora
- Postovi: 1237
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la bojamora » 13 dec 2014, 13:54
Amar ili Meša. Sve drugo bi bilo katastrofa i izdaja.
-
masteRofPoker
- Postovi: 1742
- Pridružen/a: 26 mar 2012, 16:27
- Lokacija: Gdje ona, tu i ja.
-
Kontakt:
Post
Postao/la masteRofPoker » 13 dec 2014, 13:55
vivaILchelik je napisao/la:Koliko je njih stalo do reprezentacije dovoljno govori to sto u svoj toj frci Bevandu interesuje sto selektora sto ne izbornik. Hadzibegic ili Bazdarevic to trebaju da budu finalisti, svaka cast Osimu i Rajevcu ali ova dva su daleko isperd njih. Stimca necu komentarisati.
Kako su Faruk i Mesa ispred Rajevca?
Po cemu?
Covjek ima cetvrtfinale SP. Sta imaju ova dvojica?
Mesa mozda i nekako a Faruk, e to je bas odron.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I kad gubis tu smo mi, tvoji vjerni sinovi!
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
DeMarcus Cousins centar Sacramenta je jedna velika zvijer i uvijek ga na kladionici igrajte preko ponudene granice koseva. Hvala.
-
dubrava
- Moderator
- Postovi: 4691
- Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
- Lokacija: Zagreb
-
Kontakt:
Post
Postao/la dubrava » 13 dec 2014, 13:55
Vrijeme je za izbornika

"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"
-
tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuzlak1987 » 13 dec 2014, 13:56
Joj ovdje svakavkih komentara, treba poostriti kriterije kada se registruje

-
calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
-
Kontakt:
Post
Postao/la calcio » 13 dec 2014, 13:58
-
Batko
- Postovi: 4912
- Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
- Lokacija: Tuj
-
Kontakt:
Post
Postao/la Batko » 13 dec 2014, 13:59
vivaILchelik je napisao/la:Koliko je njima stalo do reprezentacije dovoljno govori to sto u svoj toj frci Bevandu interesuje sto selektora sto ne izbornik. Hadzibegic ili Bazdarevic to trebaju da budu finalisti, svaka cast Osimu i Rajevcu ali ova dva su daleko isperd njih. Stimca necu komentarisati.
Bevanda se zajebaje, vi odma pravite frku iz svega!!!
Sent from Angelina's bed
-
undefined007
- Postovi: 332
- Pridružen/a: 13 maj 2014, 16:32
- Lokacija: raj'voSa
-
Kontakt:
Post
Postao/la undefined007 » 13 dec 2014, 14:01
calcio je napisao/la:
MORŽ MORŽ MORŽ MORŽ JE SAMO JEDAN A SAFETA HILJADU I SEDAM !
For this reason, I AM LEGEND, predestined for greatness, built for the final hour.
http://www.youtube.com/watch?v=frhgT5CMpjo&hd=1 ;)
SS.23
FK SARAJEVO !
HZ 1987
-
blackmundir
- Postovi: 175
- Pridružen/a: 06 jul 2013, 09:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la blackmundir » 13 dec 2014, 14:02
ima li bijelog dima iz kampa u zenici??
-
BozePetra
- Postovi: 822
- Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la BozePetra » 13 dec 2014, 14:03
Nije da mi je favorit, ali čini mi se da je Rajevac ipak najbolje rješenje od ovih što su ostali u kombinaciji.
Čekamo bijeli dim pa da se i ova sapunica najzad završi...
A onda počinje nova: Valja, ne valja, kloc, fuj, neznalica, najbolji, najgori, 'vako, 'nako...
#Salihović
-
edin20
- Postovi: 103
- Pridružen/a: 11 sep 2014, 16:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la edin20 » 13 dec 2014, 14:03
-
Batko
- Postovi: 4912
- Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
- Lokacija: Tuj
-
Kontakt:
Post
Postao/la Batko » 13 dec 2014, 14:04
Ja cu probati pogoditi...
Očekujem Hadzibegica!!!!
Sent from Angelina's bed
-
bojamora
- Postovi: 1237
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la bojamora » 13 dec 2014, 14:04
edin20 je napisao/la:calcio je napisao/la:
-
bordobijeli
- Postovi: 18323
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 13 dec 2014, 14:05
iz ove izjave Bevande vidi se koliko je nekima stalo do reprezentacije ,njemu je bitnije da li je to selktor ili izbornik nego ko ce to ustvari biti . a Bevanda je poznati po izjavi da u Sirkom nikad nece zaigrati srbin i musliman ,nazalost to i jest tako ,takvi nam kroje kapu

. al bošnjo i dalje misli da je SAFET SUŠIC PAPE najvece zlo u BH fudbalu .
-
Cartman
- Postovi: 20541
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 13 dec 2014, 14:05
Koji je kreten ovaj Bevanda.

Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 313, Daduli, edvaE2, Elrond, Iceplayer, Lekqqq1921, LukavacBHF, PeppermintSA, prisonbreak, random11, RightBack, samirr, tuzlanskinacin, Zglavkar i 85 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []