Sta je ovo ljudi moji...Chinaglia je napisao/la:Šunjić je školovao Spahića na SP, pogotovo protiv Nigerije u vjerovatno najbitnijoj tekmi naše repke od postojanja! ruku na srce, ni sam Spaha se ne sjeća kad je zadnji put odigrao dobro, a kamo li odlično za repku .. igre u Leverkusenu su totalno nebitne, pošto ih uzimate kao argument u njegovu korist .. sam sebi je pljunuo u usta kad se vratio iz penzije!Zamora je napisao/la:Star je Spahic imamo Sunjica, Vranjesa, Hadzic Anela stopera
Emir Spahić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
SiouxLukavac
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
- Lokacija: Kambodža
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Emir Spahić

Nasi momciluci. Hoffenheim - Leverkusen.
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Emir Spahić
Jos jedna pobjeda bez primljenog gola, 90 minuta, ovo sto im radi vec postaje brutalno
Re: Emir Spahić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
OcekivanoNerminovic je napisao/la:Kapiten opet man of the match![]()
![]()
![]()
Re: Emir Spahić
Sent from Angelina's bed
Re: Emir Spahić
Re: Emir Spahić
Sent from Angelina's bed
Re: Emir Spahić
Batko je napisao/la:Evo pijem kafućino sa Emenikeomkafa
Sent from Angelina's bed
Re: Emir Spahić
Momak najveci strucnjak Hrvatske za sudije i ekspert koji ima 40 godina iskustva i ide na sve FIFA seminare misli drugacije od tebe kao i bivsi selektor Hrvatske. Covjek koji je procjenio hiljade i hiljade spornih situacija u narodu poznat kao oko sokolovo. Oni misle da je bio faul. Znaci gol je postigao iz faula ili cak duplog faula ako zanemarimo da na beku nije bilo beka uopste. Samo izgleda da ti forumski "strucnjak" znas vise i od njih i od direkotra Bayera i od ljudi koji biraju najboljih 11 lige prvaka.Batko je napisao/la:Citiram tvoje zadnje dvije rečenice... Eh zbog toga je jos gore sto ga je izdominiro....
[youtube][/youtube]
-
Nerminovic
- Postovi: 10987
- Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
- Lokacija: Bangkok, Tajland
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
BackSpace United
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Emir Spahić
ebote kako Spahu otrese Emenike...ko zadnjeg amatera.Ajax je napisao/la:Momak najveci strucnjak Hrvatske za sudije i ekspert koji ima 40 godina iskustva i ide na sve FIFA seminare misli drugacije od tebe kao i bivsi selektor Hrvatske. Covjek koji je procjenio hiljade i hiljade spornih situacija u narodu poznat kao oko sokolovo. Oni misle da je bio faul. Znaci gol je postigao iz faula ili cak duplog faula ako zanemarimo da na beku nije bilo beka uopste. Samo izgleda da ti forumski "strucnjak" znas vise i od njih i od direkotra Bayera i od ljudi koji biraju najboljih 11 lige prvaka.Batko je napisao/la:Citiram tvoje zadnje dvije rečenice... Eh zbog toga je jos gore sto ga je izdominiro....![]()
![]()
[youtube][/youtube]
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, al87, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, boki86, Bosanac90, Brokula, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, darker10, Drum, DzaniMehmet, eaglebvb09, Enigmaa, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Google [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Hazre, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, Iniesta12, jasmin10, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, Kylian, Lavcina, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Matterhorn22, Micron, miguelramos, Nah1ddd, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, RajvoSa89, rishovski, safun79, sagitarius, Sarun, Shevko, Sheyi, Smaja, soccerfan, StevieG8, tobaccos, TripleThreat, tutankamon1905, unavita, Vanja8, Venom, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zglavkar i 687 gostiju.


