Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

mirzatele
Postovi: 12008
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la mirzatele » 20 dec 2014, 20:40

Imali su oni ovakvu pricu za svakog selektora, samo su cekali da vide ko je izabran pa da puste taj prilog

Cuj slao poruke :rol:

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Interista » 20 dec 2014, 21:23

Da je izabran Magat bilo bi Edin Dzeko zaprijetio Begicu da nece vise igrati za reprezentaciju.. Da je Amar bilo bi Ivica namjestio sinu

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la DukeOfWellington » 20 dec 2014, 21:26

Da je bio Hadžibegić bilo bi 'u izbor upteljan lobista sa ss.ba foruma'.

Avatar
voltron30
Postovi: 3680
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la voltron30 » 20 dec 2014, 22:39

DukeOfWellington je napisao/la:Da je bio Hadžibegić bilo bi 'u izbor upteljan lobista sa ss.ba foruma'.
Ne idi mu na muku. :lol:

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BozePetra » 21 dec 2014, 10:36

Hasić je nekad bio ozbiljan novinar...
#Salihović

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la zizu1991 » 21 dec 2014, 13:19

U intervjuu za Jutarnji list, govorio je Meša Baždarević..
Tako je Meša! Mentalitet pobjednika, profesionalan odnos s medijima, čovjek mi se strašno sviđa!
Idemo! :tokralju:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la STEVIE » 21 dec 2014, 14:07

bazdarevic je za sad ostavio dobar utisak, barem kad razgovara s novinarima ne ispada totalni mazlum poput susica.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la lisander » 21 dec 2014, 14:59

Do marta ce akobogda imat sve igrace spremne i nece imat potrebe zvat Susica, Cimiriro, Kvesica i alakvesica, dakle ako bude 5 posto pametniji od teletine zvace Stilica i Zukana i osvojice 16 bodova, s Belgijom se moze x izvuc, jer ovo ostalo je karanana realno izrael i Vels nemaju igracki kapacitet kao mi, a Cipar i Andora da ne pricam.

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BozePetra » 21 dec 2014, 15:08

lisander je napisao/la:Do marta ce akobogda imat sve igrace spremne i nece imat potrebe zvat Susica, Cimiriro, Kvesica i alakvesica, dakle ako bude 5 posto pametniji od teletine zvace Stilica i Zukana i osvojice 16 bodova, s Belgijom se moze x izvuc, jer ovo ostalo je karanana realno izrael i Vels nemaju igracki kapacitet kao mi, a Cipar i Andora da ne pricam.
I Đurića
#Salihović

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Harrison » 21 dec 2014, 15:13

Bazdarevicu prepisi ovu formaciju i imat ces svih 6 pobjeda. :thumbup:

slika
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ajax » 21 dec 2014, 15:36

Jako korektnih prvih 11. I ja mislim da Kolasinac moze odigrati zadnjeg veznog samo pitanje je dali je spreman. Mozda nebi bilo lose Pjanic i Besic zadnji vezni a desetka - Stilic protiv Austrije. I eto mu prilike da se konacno dokaze ili propadne. Inace Austrija ima jednu jako zanimljivu desetku - Junuzovica. Fali nam jedan takav igrac. Moze i Miske odigrati jednu-dvije godine samo AKO se vrati u Bundesligu i tamo bude standardan.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la ahmic » 21 dec 2014, 15:46

Pjanic ne moze igrat na 10..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Mozambik » 21 dec 2014, 15:49

Ovo je nista sa kakvim se pritiscima susrecu selektori sirom svijeta, nisu nasi mediji najgori na svijetu pa da sad pricamo da su svi zrtve strasne torture medija.

U Spaniji su brku razapeli nakon Brazila, iako je osvojio SP i EURO. Engleski selektori ne mogu zivjeti od tamosnjih tabloida, itd...

Hrvatski mediji kritikuju svaki dan, bez obzira kakav je rezultat, a da ne pominjem srbijanske tabloide.

Nasi su ko macija guza naspram njih :mrgreen:

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la xaves » 21 dec 2014, 15:53

Harrison je napisao/la:Bazdarevicu prepisi ovu formaciju i imat ces svih 6 pobjeda. :thumbup:

slika
Ne moze jedini i iskljucivi kreativni igrac biti Pjanic, lulic i salihovic su ionako trkaci radnici, ne tehnicari a za kolasinca i besica da ne pricam

Ibrahim
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 nov 2014, 01:03

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ibrahim » 21 dec 2014, 15:57

Harrison je napisao/la:Bazdarevicu prepisi ovu formaciju i imat ces svih 6 pobjeda. :thumbup:

slika
Tim bez repa i glave, da o sredini ne pricamo. Besic i Kolasinac ZAJEDNO u sredini, a Pjanic desetka?? Bolje ti nama reci kakva je bila uciteljica danas, jeste li crtali djeda mraza?
http://www.youtube.com/watch?v=CTezUnBzuuA

Avatar
voltron30
Postovi: 3680
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la voltron30 » 21 dec 2014, 16:03

Ibrahim je napisao/la:
Harrison je napisao/la:Bazdarevicu prepisi ovu formaciju i imat ces svih 6 pobjeda. :thumbup:

slika
Tim bez repa i glave, da o sredini ne pricamo. Besic i Kolasinac ZAJEDNO u sredini, a Pjanic desetka?? Bolje ti nama reci kakva je bila uciteljica danas, jeste li crtali djeda mraza?
@Avrame, koga zanima mišljenje navijača Srbije o našoj reprezentaciji? Mašio si temu.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ajax » 21 dec 2014, 16:04

xaves je napisao/la: Ne moze jedini i iskljucivi kreativni igrac biti Pjanic, lulic i salihovic su ionako trkaci radnici, ne tehnicari a za kolasinca i besica da ne pricam

Salihovic nije tehnicar :lol: Upravu si TSS i Prcic su bolji tehnicari od njega a tek Lulic. Salihovic nije samo trkac :nene: :nene: nego je i tehnicki kvalitetan igrac. Jedina realna prednost Lulica ja njegova brzina i to sto je po nekima Lazio duplo bolji klub od Hoffenheima. Momak je sasvim korektno to nacrtao jedino Pjanic umjesto Kolasinca. Kolasinac na beka ako je spreman i Stilic po meni desetka da se zavrsi to sa njim. Ili valja ili ne valja.

Ibrahim
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 nov 2014, 01:03

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ibrahim » 21 dec 2014, 16:07

I da, trenunto je najmanje lose rjesenja ovako: Begovic - Bicakcic (Avdija) Sunjic (Zukanovic) Spahic Kolasinac - Besic Pjanic, Tino (Medunjanin), Salihovic, Lulic - Dzeko
http://www.youtube.com/watch?v=CTezUnBzuuA

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la nisko » 21 dec 2014, 16:08

Ajax je napisao/la:
xaves je napisao/la: Ne moze jedini i iskljucivi kreativni igrac biti Pjanic, lulic i salihovic su ionako trkaci radnici, ne tehnicari a za kolasinca i besica da ne pricam

Salihovic nije tehnicar :lol: Upravu si TSS i Prcic su bolji tehnicari od njega a tek Lulic. Salihovic nije samo trkac :nene: :nene: nego je i tehnicki kvalitetan igrac. Jedina realna prednost Lulica ja njegova brzina i to sto je po nekima Lazio duplo bolji klub od Hoffenheima. Momak je sasvim korektno to nacrtao jedino Pjanic umjesto Kolasinca. Kolasinac na beka ako je spreman i Stilic po meni desetka da se zavrsi to sa njim. Ili valja ili ne valja.
:thumbup: i ja se slazem kolasinca na beka povuci pjanketa a stilica staviti iza dzeke s tim sto bi mesa mogao da rotira lulica i hajrovica sa desna na ljevo sto pape ni u jednoj tekmi nije uradio a znamo da obadvojica mogu igrat i desno i ljevo
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Ajax » 21 dec 2014, 16:13

nisko je napisao/la:
Ajax je napisao/la:
xaves je napisao/la: Ne moze jedini i iskljucivi kreativni igrac biti Pjanic, lulic i salihovic su ionako trkaci radnici, ne tehnicari a za kolasinca i besica da ne pricam

Salihovic nije tehnicar :lol: Upravu si TSS i Prcic su bolji tehnicari od njega a tek Lulic. Salihovic nije samo trkac :nene: :nene: nego je i tehnicki kvalitetan igrac. Jedina realna prednost Lulica ja njegova brzina i to sto je po nekima Lazio duplo bolji klub od Hoffenheima. Momak je sasvim korektno to nacrtao jedino Pjanic umjesto Kolasinca. Kolasinac na beka ako je spreman i Stilic po meni desetka da se zavrsi to sa njim. Ili valja ili ne valja.
:thumbup: i ja se slazem kolasinca na beka povuci pjanketa a stilica staviti iza dzeke s tim sto bi mesa mogao da rotira lulica i hajrovica sa desna na ljevo sto pape ni u jednoj tekmi nije uradio a znamo da obadvojica mogu igrat i desno i ljevo
:thumbup: :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza i 13 gostiju.