FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 26 dec 2014, 09:58

bordoakapitar je napisao/la:Bilo je neke price, ali nista od toga....

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Tacno , u pravu si ali uprava je pametna i zna ko joj je najveci dusman....tako da su dobili jedno veliko NE.
Ne kontam , kakvo ro vrijedjanje ili nesto drugo treba da se desi da bi neka kospa dobio ban.
NISTA NE CUJEM OD BAGERA...A VI ...?????

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 dec 2014, 10:29

Ma ja sam napisao ono sto sam procitao.A to je da je Cirih nudio 150 k eura, ,pa digli na 180 k eura.A naši za Okica traze min.350k eura do 500k eura.I da su Cirih glat odbili.
Ako pogledas koliko titula para donosi,onda je ponuda za Okica premala.Osvajanjem titule samo od Uefe se dobije oko 600 k km.Bez sponzora,karata,tv-e prava.Ako je protivnik atraktivan ta cifra moze otici i na milon km.Sad zamisli da imas srece pa prođes nekim slucajem u drugo kolo.To su cifre od kojih se vrti u glavi.Mislim da su nasi u Upravi toga svjesni,da samo sa jakom ekipom mozemo do iskoraka u Evropi.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 dec 2014, 10:47

Ma on je trol i dolazi na nasu temu pocne vrijeđati,i onda odgovris i dobije ban.Ja sam banovan 7 dana,jer sam napisao"Memija nije ni krenuo sa radom,a vec je dozivio pad na tabeli"misleci na Olimpic kojem su tad vraceni bodovi.E sad kad vidis da ovde navijace Sarajeva zovu debilima,kretenima,sve ti je jasno.
Pozdrav i tebi tebra.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordoakapitar » 26 dec 2014, 11:11

Evo Benko na proljece igra! Odlicno!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko » 26 dec 2014, 11:13

Leon Benko, nekadašnji reprezentativac Hrvatske, došao je u Sarajevo pred početak sezone, ali zbog administrativnih problema nije mogao nastupati u bordo dresu, no to će moći u nastavku sezone.
Benko je sa Bordo klubom potpisao ugovor još 15. septembra, međutim zbog sporta sa bivšim klubom Dalian Aerbin nije mogao nastupati, a sada je nekadašnji reprezentativac Hrvatske dobio nepravosnažnu presudu, piše goal.com.

"Krivo mi je zbog svega što se desilo. Igraču je najteže kada pauzira jer je prisutna nervoza. Ne znam u čemu je bio problem i zašto se moj slučaj povezivao sa Kinezima. Konačno je sve gotovo. Moći ću se dobro pripremiti, ući u ritam natjecanja i pomoći ekipi da ostvari željeni rezultat", izjavio je Benko, a prenosi goal.com.

"FIFA je presudila u moju korist. Još treba odrediti koliko ću novca dobiti. Ovo će mi biti podstrek da treniram u miru. Nije bilo lako u zadnja tri-četiri mjeseca", dodao je hrvatski napadač.
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 26 dec 2014, 11:16

Bravo Benko.... :thumbup: :thumbup:
radi recenice , cini mi se da ce te se sa Vukovima boriti za evropu...dobio sam 7 dana

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordoakapitar » 26 dec 2014, 11:19

Kako nas zeza koeficijent ove godine u p.m! Fali nam oko pola boda i bili bi vjerovatno nosioci u 2.pretkolu LP a to znaci da bi samo prolaskom tog pretkola imali vec play off EL! Nema veze, ako i ne uspijemo, dogodine smo sigurno nosioci jer ce koef.biti min 6.500

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 26 dec 2014, 11:50

bordoakapitar je napisao/la:Kako nas zeza koeficijent ove godine u p.m! Fali nam oko pola boda i bili bi vjerovatno nosioci u 2.pretkolu LP a to znaci da bi samo prolaskom tog pretkola imali vec play off EL! Nema veze, ako i ne uspijemo, dogodine smo sigurno nosioci jer ce koef.biti min 6.500

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ma yebo koeficijent...uzivaj brate u rahatluku i blagostanju.Sta da si gladan..sta ???

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 dec 2014, 11:54

Ma bitno je sad uzeti titulu.A onda u LŠ nemamo sta izgubiti.Nije navijacki,ali sa ovim igrackim kadrom uz par pojacanja prije svega na stoperu,mi u Evropi mozemo ravnopravno igrati sa ekipama iz prvog pretkola.Ako nista siguran sam da se necemo obrukati.Vec od iduce god.imacemo veci budzet,veci kof.i tad moramo proci to zacarano prvo kolo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fcsforever » 26 dec 2014, 11:58

amypitar je napisao/la:Ma bitno je sad uzeti titulu.A onda u LŠ nemamo sta izgubiti.Nije navijacki,ali sa ovim igrackim kadrom uz par pojacanja prije svega na stoperu,mi u Evropi mozemo ravnopravno igrati sa ekipama iz prvog pretkola.Ako nista siguran sam da se necemo obrukati.Vec od iduce god.imacemo veci budzet,veci kof.i tad moramo proci to zacarano prvo kolo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Uz malo srece pri zrijebu , mozemo dosta toga uciniti..bas dosta

EncoSA
Postovi: 57
Pridružen/a: 03 jul 2014, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EncoSA » 26 dec 2014, 11:59

Što se tog bodovanja tiče, nisam siguran da će se tekuća sezona bodovati u slijedeću (jer smo u ovoj osvojili lijep broj bodova). Tek je zavrsena polusezona tako da ta očekivanja nisu mjerodavna, jer se ne zna ko ce iz koje zemlje da se plasira. Moguće je da i budemo nosioci u drugom pretkolu ( daj prvo da mi osiguramo sebe), ako se neke slabje rangirane ekipe plasiraju. Al opet treba polako, prvo da mi sebe osiguramo. Nije problem ni bolje rangirane izbacit :D nebi nam bilo prvi put. Samo sabur
Zadnja izmjena: EncoSA, dana/u 26 dec 2014, 12:00, ukupno mijenjano 1 put.
U srcu mome samo živiš ti, Saraj`vo moja ljubavi. O tebi sanjam, o tebi pjevam, samo tebe volim ja.

bordobijeli
Postovi: 14305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 dec 2014, 11:59

bordoakapitar je napisao/la:Kako nas zeza koeficijent ove godine u p.m! Fali nam oko pola boda i bili bi vjerovatno nosioci u 2.pretkolu LP a to znaci da bi samo prolaskom tog pretkola imali vec play off EL! Nema veze, ako i ne uspijemo, dogodine smo sigurno nosioci jer ce koef.biti min 6.500

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
ma cudno je to sa evropskim takmicenjima nikad ne znas sta je dobro . mi smo izbacivali nosioce levski ,atromitos,genk ,trnavu ,helsinborg a ispadali od kuksia, zete i slicnih . a sto se tice iduce godine aBd kad budemo prvaci pa ima ekipa kojelsu nositelji u drugom pretolu koje sigurno mozemo izbaciti Slovacki prvak ,partizan ,skandinavci nam leze tako da ima tu šanse da se prodje al daleko je to treba prvo odraditi prvenstvo kako treba a o evropi cemo kad dodje vrijeme :salut:

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordoakapitar » 26 dec 2014, 12:07

Slazem se ja sa svima vama i naravno da sam prezadovoljan, nego onako racunam jer smo na samoj granici. Naravno da je najbitnije rijesiti prvenstvo i ne sumnjam u titulu sekunde a prizeljkujem i duplu!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 dec 2014, 12:19

Moramo se dobro pojacati u odbrani.Sa stoperom tipa Vranjesa tesko da bi nam iko mogao i bod uzeti.Imamo dobar raspored,svi iz vrha dolaze na Kosevo.Ako smo sa Borussijom igrali,onda mozemo i sa ovim nasim.Ja u Sirokom jedino vidim konkurenta.Zrinjski tesko da ce izdrzati utrku.Haj i kone da spomenem,ali oni u prva 2 kola moraju dobiti obje tekme da (Olimpic,Siroki) ostanu igri.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FairBet » 26 dec 2014, 12:26

Odlicno bi bilo ako Zeljeznicar otkine bod(ove) SB

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 26 dec 2014, 12:31

bordoakapitar je napisao/la:Evo Benko na proljece igra! Odlicno!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Konacno. :thumbup:
1946

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 dec 2014, 12:47

FairBet je napisao/la:Odlicno bi bilo ako Zeljeznicar otkine bod(ove) SB
Ma bod bi bio kao kuca,ali teško.Narocito sad kad se kod kona, ne zna ni ko pije ni ko placa.Organizacija kluba na amaterslom nivou.
Gledajuci raspored Siroki kod kuce tesko moze kiksati(Olimpic,Zrinjski,Zeljo jaci klubovi).Mi kiks Sirokog mozemo ocekivati na gostovanju u Vrapcicima, i da na Kosevu zijane.
Mi pored toga sto sve ekipe kuci moramo pobjediti,imamo **** gostovanja Velezu i Olimpicu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
undefined007
Postovi: 350
Pridružen/a: 13 maj 2014, 16:32
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la undefined007 » 26 dec 2014, 12:49

Bordo jutro braći Hordama i pitarima evo i mene nakon 7 dana u Banovićima za mizernu stvar sam banovan ali nema veze. ;)
For this reason, I AM LEGEND, predestined for greatness, built for the final hour.

http://www.youtube.com/watch?v=frhgT5CMpjo&hd=1 ;)

SS.23

FK SARAJEVO !
HZ 1987

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 26 dec 2014, 12:55

undefined007 je napisao/la:Bordo jutro braći Hordama i pitarima evo i mene nakon 7 dana u Banovićima za mizernu stvar sam banovan ali nema veze. ;)
Navikni se.
1946

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 26 dec 2014, 12:58

Nama je najvece pojacanje Meho Kodro i njegove pripreme u FULL-u.. Ako je nesto naucio u Spaniji, to su taktika i fizicka sprema..
Najbitnije da se ekipa spremi onako kako i treba, kako ih je Jarni spremio, ako ne i bolje, i onda uz ovaj igracki kadar se moze dosta toga napraviti

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: StarmoCity i 12 gostiju.