Pa trebao bi da ima sportskog direktora nakon odlaska Amara.aleksandar_veliki je napisao/la:Nesto kontam, ko kaze da ce Zeljo imati novog menadzera?
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
Re: FK Željezničar
u engleskoj ima praksa da vecinom trener bude i menadzer ....Schwarz je napisao/la:Pa trebao bi da ima sportskog direktora nakon odlaska Amara.aleksandar_veliki je napisao/la:Nesto kontam, ko kaze da ce Zeljo imati novog menadzera?
Re: FK Željezničar
Ali ovo nije engleska........
-
perodeformero
- Postovi: 1253
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Meni nije jasno uopste kakvog mi nasljednika ocekujemo i za sta? Ja iskreno ne znam sto ce nama sportski direktor, ili nekakav menadzer, u ovoj situaciji. Ima strucni stab, ciljevi se znaju, para nema da se nesto dovodi, dakle forsiranje oml. pogona i to je to.
Re: FK Željezničar
ma znam, ali ako je aco rekao da se nece traziti onda mi je to jedini logican slijed događaja... samo sam naveo primjer, nista loseDANDY je napisao/la:Ali ovo nije engleska........
Pozz
Re: FK Željezničar
Jos uvijek ne mogu da vjerujem da nas naš brko napusta znao sam da ce taj dan nekad doći ali da će ovako brzo nisam i da kad bude odlazio da ćemo biti u ovako lošoj situaciji nisam ako ćemo realo ja ne vidim više nikakvu nadu za nas bojim se da možemo katanac staviti
Re: FK Željezničar
Mislim da je Aco mislio na to da ga nece niko mjenjati nego da ce on vuci konce od tamo koliko bude mogao do njegovog povratka.Benko je napisao/la:ma znam, ali ako je aco rekao da se nece traziti onda mi je to jedini logican slijed događaja... samo sam naveo primjer, nista loseDANDY je napisao/la:Ali ovo nije engleska........
Pozz
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
Re: FK Željezničar
Vodimo na Hasetovom turniru protiv Sarajeva 1:0
Re: FK Željezničar
Bilo da bude tako, ili neko ime od ovih jutros spominjanih, u meni ipak bude optimizam.pile87 je napisao/la:
Mislim da je Aco mislio na to da ga nece niko mjenjati nego da ce on vuci konce od tamo koliko bude mogao do njegovog povratka.
- zeljeznicar1
- Postovi: 898
- Pridružen/a: 24 mar 2012, 11:08
- Kontakt:
-
fedeltafrotta
- Postovi: 3932
- Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
- Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
hvala ti za sve amare
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
- titulesutu
- Postovi: 34
- Pridružen/a: 08 jul 2014, 00:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mislim da vam većini ne bi škodilo malo više optimizma... ja mislim da će biti bolje, na stranu podjebavanje od strane mundira plaćenika, ali ipak mi lagano i sigurno guramo. Ko je blizak klubu i prati rad u istom zna o čemu pričam.
Amaru želim sreću i sve najbolje!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Amaru želim sreću i sve najbolje!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
-
Admiral_TM87
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 15 jan 2010, 00:04
- Lokacija: Teheran
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
bice Mema trener i menadzer
Re: FK Željezničar
Il nece ni jedno ni drugoAdmiral_TM87 je napisao/la:bice Mema trener i menadzer
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
-
Admiral_TM87
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 15 jan 2010, 00:04
- Lokacija: Teheran
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
pile87 je napisao/la:Il nece ni jedno ni drugoAdmiral_TM87 je napisao/la:bice Mema trener i menadzer
Re: FK Željezničar
Ma dizao se ovdje Amar do neba od strane određenih forumaša (iako je od svih nas pa tako i od mene imao simpatije). Ja i onako nikad prije nisam toliko hvalio Amara kako ga hvali većina navijača, mislim možda sam hejter al' to je moje mišljenje i ne treba svakome da se sviđa.ChWilla je napisao/la:svetaca nema. zasluge su ogromne i neosporne, ali svakako je bilo i fula. i to je to, valja nastaviti dalje kako god. a njemu valja od tog posla živjeti i obezbjediti egzistenciju.FaraonTM je napisao/la:Hvala ti Amare za sve, sretno ti bilo u novom klubu.
I nemojte samo više o Amaru kao svecu, gospodaru familije itd. Lafo vratio se na menadžersko mjesto da se fokusira na stanje u Želji i da napravi od njega stabilan klub, i na pola tog puta zamiriše naftaška lova odmah bi on bio i trener a Želju ko yebe izvadit će se nekakao kao što se vadio i uvijek![]()
Znam ja da je to velika lova al' zato mojne više priče o Amaru Veličanstvenom
Što se tiče nasljednika volio bih da je neko blizak Želji i da istisnki voli Želju. Možda bude i bolja situacija sa nekim novim čovjekom jer znamo da je Amar imao taj svoj čuveni ego koji nam je donio dosta dobroga ali i lošeg siguran sam.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
Holy South!
Forza Milan!
Go Mavs!
-
RiverPlate
- Postovi: 1686
- Pridružen/a: 05 avg 2013, 11:57
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedini koje može zamijeniti Amara je Cviko, eh sad pitanje je hoće li on, gdje je, šta radi, je li zainteresovan? Od ostalih može Zuban radi prošlosti, ostali što dalje od kluba, na jedno pedeset kilometara, mogu samo na utakmice dolaziti, znači samo neko sa jakim vezema po mogućnosti da ima neki papir barem da ima srednju završenu 
Grbavica naš je Hram!!!
- Baja_Zvjerka
- Postovi: 4370
- Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mislim da smo ga tek sada naebali, daj Boze da se varam...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !
ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM
ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM
Re: FK Željezničar
Neka igre pocnu
bit ce ovo ogromna promjena za klub i sve nas. Na sta ce to izaci vidjet cemo. Skeptican sam, ali ne mora ovo nuzno biti lose, mozda ce sada pojedinci u klubu raditi s vise slobode, imat ce odrijesene ruke i priliku da se dokazu, moguce da ih je Amar sputavao do sad, u najboljoj namjeri naravno. Eh, jesu li dovoljno sposobni da povedu klub vidjet cemo.. sretno Amaru, al jos vise srece zelim nama u danima koji nam predstoje.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.
-
fedeltafrotta
- Postovi: 3932
- Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
- Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
samo da znate amar ce se i dalje mnogo pitat sta i kako u klubu 
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"
