XBMC

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la THEC » 19 dec 2014, 03:00

JoseMourinho je napisao/la:ja tekme sad gledam preko sportsdevila, nba preko rojadirecte, a football imas birat gdje ces, hd slike nadjem ma ljepota :opaopa: :opaopa:

ev testiro ova dva-tri dana, istrazivo, sad nanova instaliro i sebi sredjujem samo ono sto mi treba :D
ako nemas instalirano nadji p2p streams, onda ces moci gledati i acestreamove i sopcast (njega ipak prvo moras skinuti sa neta i instalirati da bi gledao preko xbmc-a) slike su u hd-u
Pyro is not a crime !

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la JoseMourinho » 19 dec 2014, 03:07

ma ja instaliro sam to, povezo sopcast i instaliralo ono samo acestream :D ma ljepota, mislim isto ti dodje al nekako meni lakse nego se yebavat preko sajtova i reklama, ovdje klikni i samo odma pusta bez problema :D

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la THEC » 19 dec 2014, 07:48

JoseMourinho je napisao/la:ma ja instaliro sam to, povezo sopcast i instaliralo ono samo acestream :D ma ljepota, mislim isto ti dodje al nekako meni lakse nego se yebavat preko sajtova i reklama, ovdje klikni i samo odma pusta bez problema :D
i ja sam isto tako jedno vrijeme preko xbmc-a koristio acestream i sopcast al u zadnje vrijeme acestream mi preko xbmc-a brzo pada, tj cim se desi malo duzi buffering izbacuje me, dok sopcast linkove rijetko kad mogu pokrenuti, al ugl ova dva programa mozes instalirati i ovako mimo xbmc-a(ja ih tako koristim cesce, i nema nikakvih reklama kao na drugim linkovima) a najvise tih acestream i sopcast linkova imas na onoj stranici wiziwig.tv i na rojadirecta.me
Pyro is not a crime !

Avatar
vjesnicar
Postovi: 228
Pridružen/a: 30 nov 2012, 15:57
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la vjesnicar » 19 dec 2014, 09:54

barca_87 je napisao/la:
vjesnicar je napisao/la:Zasto su mi prazni svi folderi za Filmove na IceFilms kad sam sve instalirao kako pokazu ljudi :roll: pokusao na vise nacina i opet sve isto :wtf: :wtf: molim za pomoc :salut:
probaj ovo
[youtube][/youtube]
Ni ovo mi nije od pomoci, mislim da je ovo stara skripta :roll: :roll:

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la barca_87 » 19 dec 2014, 10:37

ma nisam ja ace i sopcast povezivo sa xbmc ,nema potrebe ,ovako mi je dosta jednostavnije ,dok upalim program ovo ono ovako cu odma i nac sta hocu gledat :mrgreen:
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

foreveryoung
Postovi: 32
Pridružen/a: 23 feb 2014, 07:24
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la foreveryoung » 19 dec 2014, 13:53

da nema ko slucajno kakvu sport listu (sky, bundesliga itd) za iptv za tablet ?

hvala !

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la Head » 23 dec 2014, 22:31

Hajde momciluci dajte mi kakve preporuke za ove addonse, ima li gdje sa arenama, SK imam na tv-u
Dobro bi mi dosli i ovi sportski da se ne patim sa streamovima, ma dajte sve sto vi gledate :lolno:
1946

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la barbarez » 24 dec 2014, 08:18

Ma bile su arene I sk jedno vrijeme preko iptv,ja sad imam satro 7000 kanala svaki 5 radi,slika ****.
Nisam pokusavao preko onog addonsa 2p2 ,ne znam kako on funkcionise,ali mislim da su streamovi preko sopcasta za tekme.
Znam sigurno da preko onog phoenixa,koji sad ispade najbolja zamjena za mush up I icefilm,imas I tv linkove na kojem imas 5-6 sky sport kanala koji rade ali slika nije nesto.
Steta sto ukinuse icefilm.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
isakovich
Postovi: 1793
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la isakovich » 24 dec 2014, 15:53

djecki sta i kako d apodesim u subtitlovima da mi čžšćđ budu normalni,sta treba barnuti da sv bude ok :)
VOLIM BAYERN

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: XBMC

Post Postao/la JoseMourinho » 24 dec 2014, 16:04

isakovich je napisao/la:djecki sta i kako d apodesim u subtitlovima da mi čžšćđ budu normalni,sta treba barnuti da sv bude ok :)
Arial based stavi font skina i postavke jezika central Europe - windows ;)

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la Head » 02 jan 2015, 23:58

Kako ubaciti titl
1946

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: XBMC

Post Postao/la suad » 12 jan 2015, 22:45

barca_87 je napisao/la:
ev mashup novi (stari)

radi sve ok ;)
slika
Jel trebam install ovo sve troje ili... :hmmmmm:
Samo tebe volimo...

Hadzijalagic
Postovi: 897
Pridružen/a: 12 avg 2015, 10:09
Kontakt:

Kodi android-problem sa zvukom

Post Postao/la Hadzijalagic » 31 jan 2016, 16:52

Sjećam se da je ovdje bilo par stručnjaka za kodi/xbmc.. Postavio sam pitanje na još jednom forumu pa cu i ovdje kopirati post..


Imam jedan problem u vezi sa zvukom u DD i DTS formatu.. Kupio sam neki android tv stik.. Nisam siguran kako se zove.. Ima 2gb rama i quad core procesor.. Sve radi super cak i u 1080p rezoluciji.. Povezao sam tv sa av/receiverom preko spidif i kada u kodi/system ukljucim opciju enable passthru i cekiram da imam ac3 i dts dekoder imam problem sa reprodukcijom filmova koji imaju taj format zvuka.. Zvuk prekida svakih par sekundi.. Ostali formati osim dd i dts rade normalno.. Kada je passthru na disable reciver dobija samo stereo signal i onda maksimalno mogu dobit prologic 5.1 sto je bezveze.. U androidovim postavkama imam opcije za zvuk hdmi beatstream i default audio output.. Sta god da stavim isto se desava.. Prvo sam kontao da ovaj android box ne valja i da ne dozvoljava passthru ali kada koristim mx player, archos pa cak i onaj player sto dodje sa androidom zvuk bude u redu, svaki kanal zvuka radi normalno i kada pustim dts a i dd sadrzaj..

Koristim ovu jarvis verziju kodia ali sam probavao i ostale verzije i isti je problem.. Precesljao sam desetine foruma i vidio da bruku raje ima isti problem ali nigdje nisam mogao naci rjesenje tog problema..

Jeli se neko susretao sa slicnim poblemom i moze li se to kako rjesiti??

Hvala na odgovorima..

Da vidim ko će mi brže pomoći :mrgreen:
BUDI ŽELJO !!!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.